Перейти до змісту

Форумные футболки


difoto

Рекомендовані повідомлення

Питання чи є бажаючі взяти фудболкі з довгими рукавми (легкі ковти) чи всі рішили літній варіант брати?Бо з дизайном майже всі бачу оприділилися, осталось лише вияснити якого кольору будуть? difoto повідомив шо дизайном від [nd] будуть білі, чи є ше інші пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 314
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

nikolas, спочатку потрібно взнати, чи з довгим рукавом вони в наших продавців є. Та що я викладав на фото -- привезена з Штатів, є ще одна схожа, тільки червона і з іншим написом. А чи доступні вони в нас -- ніізвєсна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
эта. а на сколько времени забанили енди ?

та хз, нивижу в списке забаненых

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Буде далі намагатись давити на мене і переходити на особистості що до інших активних користувачів борди. Зроблю все що в моїх силах щоб забанти навік.

В вівторок буду в Луцьку, надіюст народ попустить.

Логотип борди верну старий, Це буде копія Elutsk.com тільки замість Elutsk.com Board.lutsk.ua. З відповідної згоди автора.

"Ідентика мені пофіг." Ми не комерційний проект і мерса ні у мене ні у других адмінів нема. Нема чого ізза цього сратись.

На футболках рекомендую друкувати те де буде гарніший малюнок а не якась фігня яку важко розібрати, простіше вдягти китайську футболку з юх його зна чим там тоже гарно і не зрозуміло. Зато ідентика.

Як би не пнулись дизангери в яких я віру втратив, але банальні малюнки викликають більше емоцій чим сука хитрі художні замисли.

Тому я за варіант Ярчика №5 "ІМХО" - ті хто не розуміють шо таке "ІМХО" в яндекс чи гугль для перевиховання.

[nd] я позбавляю можливості писати на форум за хамство в асю за лайно на форумі і за намагання тиску на мене. + за намагання відстояти єдиний варіант без альтернатив. Розцінюється по різному, кожного право.

Усьо я на Світязь, прошу вибачити за сумбур, збираюсь, спішу і тд і тп. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усьо в чому я провинився, це мав необережність запропонувати лого борди –

і тут панеслась...

тебе ж предложили разделить a и r, так нет, ты тут лекции про идентики читаешь.

а то, что board не читается - тебе мильен раз говорили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть такое понятие "лигатура", глянь в википедии.

Толик, +500 :D

[nd], все... вот чесслово, все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть борежи Боже мене виставити тут роботи. Та з їдять наживо. Люди вгамуйтесь. Куди ми котимось з такою агресією. Серце кров ю обливається дивлячись на все це. Де поділась взаємна вічливість, здоровий глузд і взаєморозуміння і взаємодопомога. Боляче на все це дивитись :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По многочисленным просьбам велокомьюнити, носящих футболки с велофорума, родилась такая идея.

Можем напечатать сотню футболок с фирменным нашим лого, которые по сочетанию цена/качество весьма и весьма превосходят любые базарные/бутиковые варианты. Именно из-за качества у меня таких футболок 6 штук, жена еще просит принести smile.gif

Стоимость 1 штуки при раскладе >=100шт. не превысит 30 грн., качество же такое, как на Варшавке от 60грн. и выше.

*стомлено

Боюсь, що за 18 сторінок флуду, а подекуди і флейму ми ні на йоту не наблизились до вищевказаних футболок.

Мені соромно. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ідея: нехай кожен робить собі футболку з своїм дизайном у фуджі. А потім влаштуєм конкурс на кращу футболку. Раз не можна згоди дійти. Їй богу все як у верховній раді. Якшо тут згоди за дизайн футболки дійти, то шо казать вже про закони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, як автор ідеї, по-моєму вже визначився з дезігном футболки. Якщо ні, то ніхто не заважає йому створити голосування з запропонованими варіантами, так само як і Yarchik'у ніхто не заважає створити тему "Мені не подобається прийнятий варіант, хто са мной тот гєрой". В результаті всі отримають футболки, хай навіть з різними дизайнами, але отримають!

P.S. В котре на форумі спостерігаю перепалку між "Віп мемберс" і "Аллом". Всі читають, всі роблять висновки, але проходить деякий час і якийсь користувач вкотре наступає на граблі. Граблі силами обох ворогуючих сторін перефарбовані в яскраво-червоний колір, обставлені білими прапорцями, а за 100 метрів до них висить знак "Обережно цуко граблі", але всерівно на них хтось да наступить. Вибачте за лірику...

Для тих кого обідили або "ущімили" в правах: Модель ідеального суспільства поборена моделлю ефективного управління і існує тільки на сторінках відомих і невідомих авторів. Вималюйте, хоча б уявно, власний ресурс (з такою ж відвідуваністю, наповненням, змістом і аргументованими дискусіями). Вималювали? Так от даний ресурс не буде популярний якщо на ньому не будуть писати "цуко Лічнасті", а улюблена забава кожної поважаючої себе Лічнасті вдосконалювати риторику і паработіть других Лічнастей, причому в межах правил описаних вами. Так от у вас би теж виникало питання "шо дєлать?": виключити власні амбіції і пробувати пояснити кожній з сторін що він "в чьом-та прав, а вчоьм-та нєт" чи просто вдарити в гонг і розкидати всіх по різних кутках рингу.

Для тих хто "с рульом": Демократія - це зло, але в дискусії народжується думка варта уваги. Форум цікавий тим, що його відвідувачі думають по-різному, сприймають інакше, висловлюються не так, цікавляться різним. Можливо все таки варто розширити сито і відключити фільтр заснований на власному "Я"? Бо якщо йти по моделі закладеній вами то залишиться не форум а "Клуб інтєрєсав". Він теж буде цікавий, але одноманітний....

P.S.2

есть такое понятие "лигатура", глянь в википедии.

Є поняття лігатура, є поняття дизайн, є поняття "я так бачу", але є поняття "подобається/не подобається". Так от, якщо не подобається більш чим 25% респондентів тоді можливо всетаки варто шось змінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь би написала "Бу-бу-бу" :0038:

Головне шо "на зуб не отвєчаєш" :ninja:

Пробачте за флуд.

Осінь би сказала "ср*ть", а бу-бу то моє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

что-то мне надоел весь ваш флейм. закрываю топик. создайте более конструктивный, и добавьте голосовалку. а то уже достало чесслово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...