Перейти до змісту

Форумные футболки


difoto

Рекомендовані повідомлення

o зараз нормальна, цілком в стилі логотипу. В першому варіанті о було розірване, тому не сприймалось. Зараз зер гуд. А от a і r однозначно окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 314
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ні, Білий хрест на малиновому тлі - це герб Луцька. Тоді й хрест треба викинути.

Це герб Волині. Герб Луцька – Миколай (жовтий на червоному).

ну, а флаг Луцка - с крестом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче через пару тижнів десять-двадцять активістів молодіжного єврейського проводу під патронатом креативщіка лівих поглядів будуть колесити вулицями міста дивуючи нерозбірливо написаною фразою складеною з літер ну дуже схожих на іврит. Обіцяю з усіма знайомими провести роз'яснювальну роботу, щоб в них не виникало думок про відкриття якоїсь нової сіоніської змови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як же інакше.

Ось і мій варіант, буду радий якщо комусь допоможу

З таким хріново обтравленим Онотоле - навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зараз нова хвиля в дизайні і взагалі я концепцію виставив а не варіант у варіанті кожну букву повинні заповнювати різні обличчя з пейсами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я футболку с крестом точно не надену - не хватало мне еще заботы, чужой бизнес рекламировать :dont: жаль, что формат ограничен, иначе можно было бы пустить надпись board.lutsk.ua крупным шрифтом от левого плеча, до бедра. в центре сделать вариант предложенный Plum, но без надписей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одну L !!!

о - бачите? більшості подобаєтся :D:D:D

ты не понял, человек хочет просто одну букву L на всю футболку :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть небольшой опыт по реализации футболок к Велодню :)

Выводы

Если футболка должна быть узнаваема , то

- цвет- яркий, можно синий (белый смазывется. пачкается и в толпе не заметен. Черный- мрачноват);

- все футболки обязательно одинакового цвета

- лучше, если они будут разделены по фасонам- м и ж

Мне нравится лого с замком, но считаю, что замка должно быть меньше, а надпись- больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як випадковий свідок, який недавно з явився на борда, може єдине сказать ви тут усі акули. Люди де у вас стільки г... взялося. Майте шану до чужої роботи. А потім виникає питання шо робиться в нашій країні? якшо стільки взаємних образ лише за одне лого. Не стидно вам? Ну вибачт, але куда не зайду скрізь Ярчик всіх обливає брудом. Навіщо стільки негативу. Ти отримуєш задоволення від образ людей? Аууу люди ну ви шо? Гоните, кашмар, бридкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО настоящие "бордовцы" узнают логотип не читаючи его совсем на футболках, если сделать его таким, какой он сейчас есть на форуме. Я за форумный логотип, теперешний. А то что там крест мне все равно, я не обращаю на это внимания. Кресты на цепочках многие носят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як випадковий свідок, який недавно з явився на борда, може єдине сказать ви тут усі акули. Люди де у вас стільки г... взялося. Майте шану до чужої роботи. А потім виникає питання шо робиться в нашій країні? якшо стільки взаємних образ лише за одне лого. Не стидно вам? Ну вибачт, але куда не зайду скрізь Ярчик всіх обливає брудом. Навіщо стільки негативу. Ти отримуєш задоволення від образ людей? Аууу люди ну ви шо? Гоните, кашмар, бридкою.

Іде якось Ванус з відром гівна і бачить Ярчика, що обливає гавном всіх.

В-Привіт Ярчик

Я-Привіт Ванус

В-А шо ти робиш

Я-Людей удобряю

В-Хороший ти чоловік Ярчик, на ось, а відро потім вернеш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если футболка делается для рекламы ресурса, то, на мой взгляд, нужно создавать какой-то корпоративный стиль, запускать массированную рекламу в СМИ, проводить акции... серьёзный подход нужен ;)

И вообще, вы часто обращаете внимание на всякие интернет-адреса, например, на бусах (пригнанных из забугорья), или на заборах (типа www.mak7.com.ua на пр.Соборності)? Заходите по ним? Как долго после увиденного адреса вы держите его в памяти? Вспомните ли его через 35 минут? Особенно в случае, когда вам от красиво оформленного набора букв ни холодно ни жарко? ;)

А если футболки для "своих" - то "свои" логотип узнают, Terrable прав. 79 человек - далеко не вся аудитория Борды. Далеко не все читали эту тему. Как думаете, в каком случае больше шансов, что редкий гость на Борде обратит внимание на футболку и её владельца - если там будет теперешний логотип или что-то новое? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если футболка делается для рекламы ресурса, то, на мой взгляд, нужно создавать какой-то корпоративный стиль, запускать массированную рекламу в СМИ, проводить акции... серьёзный подход нужен ;)

И вообще, вы часто обращаете внимание на всякие интернет-адреса, например, на бусах (пригнанных из забугорья), или на заборах (типа www.mak7.com.ua на пр.Соборності)? Заходите по ним? Как долго после увиденного адреса вы держите его в памяти? Вспомните ли его через 35 минут? Особенно в случае, когда вам от красиво оформленного набора букв ни холодно ни жарко? ;)

А если футболки для "своих" - то "свои" логотип узнают, Terrable прав. 79 человек - далеко не вся аудитория Борды. Далеко не все читали эту тему. Как думаете, в каком случае больше шансов, что редкий гость на Борде обратит внимание на футболку и её владельца - если там будет теперешний логотип или что-то новое? ;)

на всі 100 підтримую. Особливо з моєю пам ятю фігушки я запомню той адрес. Я назву в пошуку задам і не буду забивать собі мозг лишнім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з моєю пам ятю фігушки я запомню

Ну от бачиш -- а Ярчика запам'ятала. Запиши десь на полях: чорний самопіар -- також піар! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з моєю пам ятю фігушки я запомню

Ну от бачиш -- а Ярчика запам'ятала. Запиши десь на полях: чорний самопіар -- також піар! :D

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля...але ж ви задроти)))))))))

З.І. Жовто-синє ІМХО псевдопатріотичне гуано. Варіант з поста 228 в червоно-жовтому варіанті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...