Перейти до змісту

Форумные футболки


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

ну давайте предлагайте свои дизайны футболок. в варианте как ди запостил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 314
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

окремо порадували мінарети поруч із замком :D

Андундьо, з'їздь в Туреччину, і подивись, які мають бути мінарети :)

Я ж ставив собі за мету зробити контури цього краєвиду:

111.jpg

Може, тобі противно бачити Луцький замок - але мені, як і більшості лучан, ні. Символ Парижу - Ейфелева вежа. Луцьку також пощастило, що в нас є свій символ. Тому я не вважаю грішним зробити "прив'язку" до міста.

Я, щоб ти знав, не дизайнер (на відміну від тебе). І зовсім не проти був би, якби по запропонваному мною варіанту пройшовся справжній дизайнер, і зробив його стильним та гарним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо чесно. То старе лого мені більше подобалось.

Хай воно з маркетиговою точки зору не дуже, але як на просту людину воно зрозуміліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], я понимаю, что свое детище надо отстаивать. но признай очевидное: большинству это не нравится.

зачем ты ерничаешь про минареты и пр?

я тоже не художник. нарисовать вообще ничего не могу.

давайте попросим ursa принять участие в конкурсе по разработке лого на футболку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай, обгадили ендьовий дизайн... ну виговорись, виговорись... :)

Мене завжди перло, як є "тіпо дезігнери", які мають от ну бля просто своє бачення - і це бачення просто заіпісь! І цілісність! і символіка! і красіво! Тільки насправді ніхто цього не розуміє. Висновок - або десігнер шибко вумний, або всі інші іпануті, правда?

Як в тому анекдоті. На виставці художників один стоїть з кляксами на своїй картині. Підійшло пару людей, дивляться... питають - що це? а він каже: Це я так бачу світ! Ті двоє глянули на нього, і питають: А чого тоді окуляри не носиш?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоп. а вот свал на личности - лишний. ребята, прекратите.

голосовалка про лого показала, что народу оно не нравится

тем не менее, лого осталось на борде.

в итоге мое решение - я остаюсь без форумной футболки

ибо считаю, что лучше никак, чем как-нибудь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так. Флейм закінчуємо.

На стере лого не жужав ніхто. На нове жужать.

Відповідно у футболок буде меньше власників.

Я за те щоб взяти колишнє лого www.Elutsk.com і доопрацювати під борду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те щоб взяти колишнє лого www.Elutsk.com і доопрацювати під борду.

+500!

Shkoder, покажи ка нам рисуночег :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хоча я на правах засновника і можу сам вирішувати яке лого втулити на борді, цього робити не дуже хочу.

Serega & T0rik які являються адмінами форуму і повністю впливають на його розвиток були не в захваті від нового логотипу. Я це проігнорував, а вони мене не копнули :)

Розроблений [nd] логотип за що йому велике дякую. Я причепив з думкою, злють какашками вернем старе. Сподобається буде далі прикрашати і допомагати ідентифікувати нашу бордовську братію.

Окрім [nd] ніхто не запропонував розробку якісного логотипу. А старе лого було відрехтоване під борду не дизайнером, тому виглядало не дуже якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я бы забрал футболку с вариантом лого, предложенным в посте Ди. Наверное, синюю. А может, и белую тоже. Только размер хотелось бы сначала подобрать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це наскільки вузьколобо треба мислити щоб уже півроку підряд довбати "замок, замок, замок, замок"?

предлагаю логотип борды с Лондонским Биг-Беном :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я пропоную визначитися в першу чергу з логотипом борди, а потім вже, відштовхуючись від лого, робити футболки. Так, думаю, буде найправильніше. Тому що і народ, і адміни схильні вважати теперішнє лого невдалим. Відповідно, треба обрати таке, яке отримає максимальну підтримку.

Я - за модифікацію попереднього, де замок. Да, високо- і широколобий наш енді! Замок, замок, замок, замок, замок! :)

Контури замку, вдалий шрифт, може, якийсь такий елемент:

boardlutsk.jpg

що символізуватиме форум, балачки.

І на основі того робити футболки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти за народ не розписуйся, да?

там уже намальований такий елемент, якщо ти все-таки роззуєш очі ;)

Народ висловив свою думку. Більшість проти.

Очі мені немає потреби роззувати, так як вирізнити цікаві речі серед лайна я можу. Якраз цей елемент у придуманому тобою логотипі найбільш вдала частина. І тому я вважаю, що вдалі моменти можна використовувати. Навіть після того, як їх хоче використати Укртелеком.

(хоча правда у мому варіанті не настільки пошлий хвостик, як на цих твоїх "елементах" :D сублімуєш? )

Ні, енді. В частині "пошлості хвостиків" звернися до психолога. Я просто використав один з елементів шрифта Webdings.

Якщо ти не знаєш про наявні в ньому символи - то ... такий ти дизайнер. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сваріться собі деінде.. як діти чесне слово..

Тут народ хвутболки хоче, ав и процес створення затримуєте..

Пропоную.

футболки 2-х типів.

дизайн від Енді. Та від Ярчика. Кому яка до душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замок - на жаль, не ідентика.

я таких умных слов не знаю, поэтому я за замок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може просто опустмося до примітивізму?

borda.png

icon_plus_1.gif тут чиста футболка
пропонуйте свій варіант.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зірку придумали не комуністи, але вона символізується з комуністами і серисери ну і може з сатанізмом, ти Анді довів (ну бо ніхто не спорив), що той шрифт не іврит і його німаки придумали, але було б класно якби ти "той не іврит" зробив не схожим на "той іврит", а не розпинався про невизнану геніальність чи мегакреативність (фільм 99 франків мав нагоду переглянути). Чи ти будеш доводити щось в захист свого шрифту реально підтримають його тільки євреї, як показала голосувалка, попробуй піти на компроміс з собою і поки-що не спішити з своїм семітизмом, поки ще в нас є держава, а далі буде видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ззаду футболки розмістити якийсь значок щось таке як Yarchik запропонував тільки світло синього кольору, десь треба шелл бібліотеки порити, в пошуках гарного значка.

Бо і мені цей хрест на плечі не дуже. Буду щось шукати зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...