Перейти до змісту

Форумные футболки


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 314
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вадим, на пиво похоже
тобто, тобі подобаєтья? Чи тобі пиво не подобається? :)

А якщо серйозно, то в світі все на щось схоже. Крім того, я ні на що не претендую, я ж написав -- просто граюсь. Лого придумане і зроблене за пів години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я за те, щоб велике лого було на спині, а не на грудях. А спереду в області серця або на рукаві збоку внизу я б собі написав нік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або навпаки нік на спині як в футболістів

або можна і на грудях з написом кількості постів, репи і т.д.

Тут эта... поступила в моск идея. Насчет раздачи слонов футболок.

Организовываем бордовку?

Возможен вариант: yvazhaemiy готов сделать футболки по 30 грн., плюс в том, что у него принцип проще: пришел, померял размер, подошло - бабах, 30 секунд и лого на футболке! Абы розетка была.

Идеи?

Ну які проблеми, можна зустрітись у мене на фірмі, там є купа місця як і для веліків, як і для катання на них так і для смаження шашлигів і розетка КАНЕШНО! і криша над башкою

НОВИЙ логотип борди НЕЧИТАБЕЛЬНИЙ УЖАСНО він НЕВПІЗНАВАНИЙ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або навпаки нік на спині як в футболістів

або можна і на грудях з написом кількості постів, репи і т.д.

Жаль кількість постів і рєпи на футболці оновлюватися не буде... А ідея з логотипом на спині і ніком в області серця здається сама класна... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ідея з логотипом на спині і ніком в області серця здається сама класна... :ok:

нет. встречные должны видеть кто ты и откуда.

лого должно быть спереди

имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ідея з логотипом на спині і ніком в області серця здається сама класна... :ok:

нет. встречные должны видеть кто ты и откуда.

лого должно быть спереди

имхо

А якщо поміняти логотип і Нік місцями? Тіпа дійсно як у футболістів біля серця логотип, а на спині нік великими буквами і номер той що, Користувач №) Хоча можна і без номеру... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет. встречные должны видеть кто ты и откуда.

лого должно быть спереди

имхо

Йде хтось тобі назустріч, бачит ьв тебе на грудях напис Shura. Думає: "Щось знайоме!". Ви розминаєтесь, він оглядається і бачить в тебе на всю спину BOARD.LUTSK.UA :)

Shura, а що робити, якщо ви йдете в одному напрямку? Можна три кілометри пройти один за другим, і так і не взнати, що ви обоє форумчани. А так задній побачив на спині переднього лого, догнав його і далі йдуть і спілкуються разом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо поміняти логотип і Нік місцями? Тіпа дійсно як у футболістів біля серця логотип, а на спині нік великими буквами і номер той що, Користувач №) Хоча можна і без номеру... :rolleyes:

Ну я якось проти того, щоб ходити по місту з великим написом PLUM на всю спину. А от маленькими буковками на грудях можна зробити (букви висотою з сантиметер-два), щоб співрозмовник, до якого ти підійшов, запам'ятав з ким розмовляв. Повертатись до людини спиною, щоб показати свій нік, якось не гарно.

До того ж, уявіть, як буде виглядати на спині довгий нік, наприклад Legolas_Soi, а тим більше ніки на зразок !!!!!SERG!!!!!, 270507, 2morrowMan, 4000000, 90percentAngel, ABDURAXMAN і інші (всі ніки реальні, взяті з нашого форуму).

І зрештою, мені здається, що головне на цій футболці -- логотип, він повинен бути великий, щоб його впізнавали здалека. Ніка взагалі на футболці відразу не буде, його при бажанні кожен собі зробить сам.

а то і догонить і малатком за флуд!

max'у футболку з ніком не робити, в ній небезпечно буде ввечері пересуватись містом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, а що робити, якщо ви йдете в одному напрямку? Можна три кілометри пройти один за другим, і так і не взнати, що ви обоє форумчани. А так задній побачив на спині переднього лого, догнав його і далі йдуть і спілкуються разом :)

ну, за мной угонись :)

кроме того, встречных все равно будет больше. как не верти :)

борду надо выставлять лицом, а не... спиной...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Народ тіпа не поняв..

Якщо буде один малюнок на 100 футболках це опт.

Якщо на кожній буде щось різне це буде розніца. :)

Тому Ді і написав, нік за доп плату, а ви тут розвели, нік кількість постів.

А вроді ж дорослі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне идея с никами попахивает фетишизмом. :)

думаю, что лучше вместо ника сделать:

Admin

Moderator

Member

User

Banned

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura: підтримав. Ти ще забув VIP :)

Загалом, кожен сам може собі нанести праскою на йутболку все- що захоче.

Друкується на термопереводному (забув як правильно) папері.

Хоч нік, хоч порядковий номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І питання шо рішили будуть фудболкі (якого кольору), чи легкі ковти шо придложив Plum ? Чи це все ше рішається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно вибачаюсь, що поспішив проголосувати, але відніміть, будь-ласка, 1 L та додайте 1 M, тому що думаю, що таки L буде завеликою на мене... Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предварительно это все будет примерно от так, пока не ругаемся, а смотрим.

logofutbol.jpg

практическая реализация оплаты и раздачи пока в разработке - где и как их разместить, чтобы все желающие могли их приобрести и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

практическая реализация оплаты и раздачи пока в разработке - где и как их разместить, чтобы все желающие могли их приобрести и т.д.

Все желающие форумчане или все желающие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, але я своє замовлення знімаю... від теперішнього лого борди я не в захваті, а тим більше ставати "хрестоносцем" із псевдоівритним написом на пузі зовсім не хочеться.

ІМХО, така футболка повинна бути й рекламою форуму. А от слово board в такому виконанні мало хто вгадає, та ще й на футболці. І навряд чи з цього напису хтось прочитає для себе веб-адресу. Вже краще просто аріалом на всю ширину написати, так як у Зевса футболка була.

ЗІ. Не ругать не можу. Я дійсно думав, що працюватимуть професіонали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, але я своє замовлення знімаю...

аналогично...

писалось как:

дизайн сделает энди

было будущее время. получилось, что используем существующее лого, которое неоднозначно восприняла куча народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, але я своє замовлення знімаю... від теперішнього лого борди я не в захваті, а тим більше ставати "хрестоносцем" із псевдоівритним написом на пузі зовсім не хочеться.

ІМХО, така футболка повинна бути й рекламою форуму. А от слово board в такому виконанні мало хто вгадає, та ще й на футболці. І навряд чи з цього напису хтось прочитає для себе веб-адресу. Вже краще просто аріалом на всю ширину написати, так як у Зевса футболка була.

ЗІ. Не ругать не можу. Я дійсно думав, що працюватимуть професіонали.

я не снимаю свой "заказ"

но поддержу Yarchik`a, надпись совсем нечитаемая

(о чём было и написано в ПМ ДиФото)

p.s. а моя футболочка и до_сих_пор есть - ибо я её только по пираздникам одеваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дизайн сделает энди

было будущее время. получилось, что используем существующее лого, которое неоднозначно восприняла куча народу.

Ага... Тут можна побачити результати голосування. 20 людей погодили такий логотип, 21 - проти, 70 висловилося за вибір нового, і т.д. ...

Думаю, гарна ідея Діфото може просто пересратися такою реалізацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...