Перейти до змісту

новый логотип board.lutsk.ua


Shkoder

Логотип board.lutsk.ua  

144 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Цветной вариант в этом скине мне пока не нравится. Скин достаточно строгий, и кидать в него нечто аляпистое - на мой взгяд, не здорово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

погрався і я з шрифтами :ohmy:  ,

IMG533-1239315923.jpg, мозна ще й R розвернути ,(KOЯN ) :D , і не якої геральдики , але А подібна до вежі.і на футболці буде нормально , мені так кажеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але мені чомусь завиванці не подобаються, та й виглядає швидше, як яскрава етикетка на якомусь дешевому товарі. Арден без образ, просто висловлюю свою думку.

Але й тут йому зачот, в темі, де обговорюються логотипи є тільки роботи Ардена, а де усі інші....?

Які образи??? Критика і поради, це те, що мені потрібно... ;)

"завиванці" це те пір’я на шлемі, над гербом??? Якщо так, то мені теж воно не подобається, пробую прибрати і зробити щось краще...

Чи ти про шрифт??? Незнаю чому, але чомусь мені цей шрифт подобається ппц.. ^_^ І букви b i d всередину нахилені (завершуючи лого у верхній лого астині), як на мене, то це прикольно, тим більше альтернативи шрифту ще не знайшов... :blush:

А що краще на щиті буква А чи герб Волині?

Як на мене і пір"я і завиванці над "b", "d" варто прибрати, а то надто наляписто виходить ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до чого тут дошка/крейда?.. Особисто в мене борда найбільше асоціюється з будинком. Один великий дім для тисяч постійних мешканців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до чого тут дошка/крейда?.. Особисто в мене борда найбільше асоціюється з будинком. Один великий дім для тисяч постійних мешканців.

Ось значення слова Board :

board I

1. n

1) доска

db25e46f8c8d.jpg

Борд - дошка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, я знаю значення слова board, з англійською в мене все гаразд. Але не варто все сприймати буквально. Корабель Queen Mary від такої назви не став менше кораблем і більше королевою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

db25e46f8c8d.jpg

та нічого :) імхо, якщо і на форумі пише Луцька дошка, то паралелі навести можна.

Хоча в кожного залишиться своя думка, і напевне в кожного правильна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Чим дальше тим більше розумію що це лого залишиться.

Усі добре знають якім з Serega расисти, быльше ксенофоби, я ніразу в літерах на лого не побачив євриту. :)

+ це на даний момент єдина з гарних професійних робіт.

P.S. Але усетаки більше мені подобається замок взятий з elutsk.com, з дозволу власника. За що йому велике дяк.

Просто довести до пуття. І була б якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сьогодні-завтра борда сама собою стане серйозним комерційним проектом, із заслуженим статусом впливової онлайн-медіа, із цілком пристойними рекламними надходженнями і т.д. і тоді ж і з тим же замком (у будь-якому його графічному відтворенні) неминуче виникнуть проблеми.

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сьогодні-завтра борда сама собою стане серйозним комерційним проектом, із заслуженим статусом впливової онлайн-медіа, із цілком пристойними рекламними надходженнями і т.д. і тоді ж і з тим же замком (у будь-якому його графічному відтворенні) неминуче виникнуть проблеми.

:blink:

за рекламу банерів капає ж копійка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за рекламу банерів капає ж копійка.

"серйозним комерційним проектом" не називають за рекламу банерів.

А в випучених очах світилося питання, але якщо це просто гра слів, то питання знято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у борди уже сьогодні аудиторія у 5000 осіб

кількість зареєстрованих юзерів - не аудиторія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у борди уже сьогодні аудиторія у 5000 осіб

кількість зареєстрованих юзерів - не аудиторія

согласен. аудитория гораздо шире, возможно в разы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую ursa з Лого board.lutsk.ua виложеного тут

щоб не флеймити пропоную винести його разом з іншими на голосування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо вибирати будемо? :P Хотя мені і ця подобається, та може ше шось прикольніше придумають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ZMTA1ly2e.jpg

цікавий варіант:

1) чому вночі? (чи там не місяць?)

2) нові будинки - ги.. аби не зАмок.?

як варіант. але кольорова гамма куди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий варіант:

1) чому вночі? (чи там не місяць?)

Це не місяць, а просто такий композиційний задум.

2) нові будинки - ги.. аби не зАмок.?

Та ні, мабуть було на думці приєднання до форуму більше нових та цікавих користувачів.

як варіант. але кольорова гамма куди?

Було б цікаво змінити кольорову гамму форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б цікаво змінити кольорову гамму форуму.

Тоді це треба робити цілу нову шкуру. Як на рахунок підібрати гамму, із існуючих тем?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді це треба робити цілу нову шкуру. Як на рахунок підібрати гамму, із існуючих тем?.

Гаразд,  спробую :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ZMTA1ly2e.jpg

Імхо, крім гами треба рівніше назви написати, хоча би взяти схожий шрифт, ато занадто видно хенд мейд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы бы отталкивались от реального размера логотипа (203х47 - сейчас или 200х68 - такой раньше был), а не растягивали его на 500+ по горизонтали ;)

Уменьшите ваши варианты до 200 точек по длинной стороне и посмотрите, насколько они читабельны...

И ещё, логотип - это не картина. Всякие домики и деревья можно использовать в оформлении скина, афиши, рекламы, меню, баннера... На логотипе же должно быть название и/или эмблема, символизирующая форум.

Народ, ну научитесь же отделять одно от другого, ведь уже обсуждался этот вопрос выше, ссылки давались, перечитайте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...