Перейти до змісту

новый логотип board.lutsk.ua


Shkoder

Логотип board.lutsk.ua  

144 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ИМХО можно сделать такой логотим, чтобы потом можно было напечатать наклейки и поклеить на машины, велосипеды. Типа клубных наклеек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а про шо ми тут вам стараємось донести ?

саме про оригінальне лого! Баннер якого можна розмістити на стіні кораблику на наступній бордівці, наклейку якого можна приклеїти на вєлік/тачку/монітор/свій варіант!

і ви на такому лого бачіте замок ?

лічно я НЄ ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає моральних перепон ні щодо стилізації під іврит, ні щодо стилізації під арабські букви, які ми запозичили (ага).

Лого з прив’язкою до Луцька адабрям, ібо свої корні слід пам’ятати, а те що «ми не тільки луцькі» це тіко гуд – бум продвигати свій бренд ;)

Мова ж не йде про перереєстрацію і викинути з назви http://board.lutsk.ua/ ? :blink:

Аффтору того лого, що зараз вісить зачьот.

З.І. Засрати чужу роботу – це простіше всього, а от зробити щось своє не всі гаразди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тут нас всіх об"єднують спільні інтереси.

Пояснюю на пальцах

Любов до записів діми малікова - це спільний інтерес.

Любов до велоперегонів - це спільний інтерес

Находження в статусі "одміна", і все звідси витікающе, інтерес до сіток та провайдерів - також спільний інтерес

"кагда чєлавєк хароший" - це НЕ спільний інтерес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"кагда чєлавєк хароший" - це НЕ спільний інтерес.

В нормальних людей - спільний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max ти сам себе заперечуєш. То ти казав що тут нікого ніщо не об'єднуєте, то кажеш що об'єднуєте музика і т.д.

Все що ти назвав тут є.

і любителі музики

і відео, і вело, авто, мото, фото, е*ля еротоманія, охота (полювання) сім'я. продовжувати?

якби тобі тут вже так сильно не подобалося - ти б тут не постив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баннер якого можна розмістити на стіні кораблику на наступній бордівці, наклейку якого можна приклеїти на вєлік/тачку/монітор/свій варіант!

Надихнуло на ідею лого наступного змісту...

По центру красивими помаранчево - чорними буквами написати board.lutsk.ua, а по краях два кухлі пива, трошечки нахилені... Але нажаль у мене таке зробити не виходить... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это на будущее проект, если вдруг откроется новый луцкий кибер-бар "BOARD" - так сразу и вывеска готовая будет? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Untitled2j_1348502_194824.jpg© by Arden

Понравился такой вариант.

Очень прикольно смотрится буква B на щите :)

А со шрифтом, может, что-то ещё попробовать, более строгим его сделать?

По другим вариантам: 1-й - слишком уж официально, 2-й - похоже на партийное лого или бюллетень для голосования, 3-й - бледно, хотя есть намёк на нечто стильное :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может, с цветовой гаммой поиграться? Уйти в красный цвет - намёк на герб? :)n.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понравился такой вариант.

Очень прикольно смотрится буква B на щите :)

А со шрифтом, может, что-то ещё попробовать, более строгим его сделать?

3-й - бледно, хотя есть намёк на нечто стильное :)

Более строгий шрифт пробывал, но получаетса не так прикольно... Лично мне не понравилось...

Вот с третим я думаю розвить эту тему, так как что-то в этом есть... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

норм =)

тікі от я думаю буде краще все-таки почати після "гербу" не з Оард.луцк.юа ... а Боард.луцк.юа

З.І.

хоча варіант більш менш пристойний =)

Arden Маладєц ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже схоже на букву "В" яка фігурує на сайті Вконтактє ...

Не-не, буква не та... ;)

Может, с цветовой гаммой поиграться? Уйти в красный цвет - намёк на герб? :)n.png

Кстати это классная идея... Белая В на красном фоне... Стильно... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок смаку:

мені не подобається чорний квадрат Малевича (хоча він і українець) і вважається однією з найдорожчих картин в світі, але для того щоб відрізнити лажу від класної штуки возвишеного смаку не потрібно, нафіг докопуватись до авторів шрифтів, заходити в нікому не потрібні історії, виклав банер і чекай поки шура і ко його обкакають, і тішся тим що вони не спроможні навіть на такий :D

і ще одне на рахунок професіоналізму, кажись профі не тирять те що зробили інші профі, або тирять тихо і так щоб ніхто не догнав звідки стиряв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виклав банер і чекай поки шура і ко його обкакають, і тішся тим що вони не спроможні навіть на такий :D

Лучше прислушиваться к какашкам, искать в них идеи и улучшать свой баннер, чем самоудовлетворяться непонятно чем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, я тут набросал эскизик, который не тянет на завершенную работу, но для кого-то, возможно, будет подсказкой :

post-32-1239204572.jpg

post-32-1239204583.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во. я тоже сторонник того, чтобы lutsk.ua не фигурировало на лого.

почему и предлагал оставить только boarД, но с элементами, которые могли бы указать, что речь о Луцке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, я тут набросал эскизик, который не тянет на завершенную работу, но для кого-то, возможно, будет подсказкой

О! От якби його розвинути! Було би файно.... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно, три букви як три башти, я правильно зрозумів?

лишилось тіко знайти однодумця, який це все зможе намалювати гарно :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот умных людей сразу видно, не то что мы :D

кстати, я тут набросал эскизик, который не тянет на завершенную работу, но для кого-то, возможно, будет подсказкой :
во. я тоже сторонник того, чтобы lutsk.ua не фигурировало на лого.

почему и предлагал оставить только boarД, но с элементами, которые могли бы указать, что речь о Луцке...

Вроде есть предложение, но "не тянет на завершенную работу" и "элементами, которые могли бы указать, что речь о Луцке..." (но без конкретных предложений), оценивать его наравне с полноценными проектами не стоит :)

Это ж надо так красиво уйти от возможной критики :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обновил свой вариант...

а) Учитывая пожелание ursa:

Untitled11_9865006_194961.jpg

Мне этот нравится куда больше, чем с синим "гербом"... Еще В можна россмотреть как Волынь... :blush:

б) Учитывая пожелание DefJamaica:

Untitled11_7498232_194972.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, намалюй, як дядя хоче, він тобі 20 гривень дасть :D

Я ж не переслідую ніяких корисних цілей... :) Просто маю трохи вільного часу і може зроблю, щось корисне для форуму... ^_^

А ідею Shkoderа я намагався втілити, але щось нічого путнього не виходить, там прийдеться малювати текстуру каменної стіни і потім накладати на кожну букву окремо... + такий шрифт... + букви - башти прийдеться самому робити. Хто візьметься за ідею, то добре помучиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут в приват намалювався шкодер - поставив мені мінуса і назвав мою роботу

"червяк-перделка" :D

Дійсно якось не заслужено.

Я то мінуса вліплю за це:

Arden, намалюй, як дядя хоче, він тобі 20 гривень дасть :D

З.І. Завтра неодмінно! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...