Перейти до змісту

новый логотип board.lutsk.ua


Shkoder

Логотип board.lutsk.ua  

144 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"все мы" это означает никто - как в верховной раде.

"все мы" это означает абсолютно никакой и безликий логотип.

Shkoder, а давай "все мы" выберем тебе одежду? или "все мы" выберем чего тебе кушать? или как подстричься? сделай топик, а?

неужели ты не понимаешь что люди разные и то что нравится одним не нравитися другим, и наоборот, и есть еще третьи и четвертые у которых свое особое мнение.

погоди, давай разберемся. та площадка для общения, сиречь Борда, не является ни твоей, ни моей. она как раз наша и ничья. у нее есть хостинг и администраторы, которые дали нам возможность ее использовать, в то же время они ничего нам не должны. но ее оформление и внешний вид - то, на что можно и нужно (что доказало голосование) повлиять.

Shkoder, почему на каждого Ивана с лопатой в этой стране находится десяток вот таких горе-критиков которые делать не могут, не умеют, но зато умничают, причем противореча сами себе?

ну почему же? я программирую, а на досуге балуюсь в PSP и Gimp. иногда выходит довольно неплохо. вполне допускаю, что занимаясь профессионально графикой, ты в качестве хобби, скажем пишешь какие-то скрипты или макросы облегчающие твою работу. по роду деятельности я каждый день выслушиваю критику по своей работе, причем не от людей хотя бы поверхностно разбирающихся в вопросе, а от таких, которые не разбираются в вопросе вообще. и критерии как раз те же - внешний вид. для меня это просто замечательно - если не устраивает только внешний вид, значит внутри все работает как часы, иначе критика была бы другого плана.

к чему я веду. то, что тебе нравится результат твоей работы - отлично, а вот то, что он получился весьма, хм.. неоднозначным - скверно. если бы ты это делал в профессиональной плоскости, я бы попросил переделать, но как мне пояснили, это был подарок. ну а раз так, я просто спрячу эту поделку под AdBlock (жаль, что я про него вспомнил только сейчас) и покончим с этим. а для тех, кто не пользуется адблоком, этот логотип останется своеобразным назиданием

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

к чему я веду. то, что тебе нравится результат твоей работы - отлично, а вот то, что он получился весьма, хм.. неоднозначным - скверно.

дозволю собі не згодитися. Те, що він вийшов неоднозначним - і доказує його "креативність" (якщо хочете), неординарність.. Якби він сподобався ВСІМ без винятку - тоді ми - фруктовий кефір.. нудний та тягучий... без чогось особливого.. сіра маса.. сказали так і буде - так і буде..

Коли ж дана робота викликає суперечку (у якій, як відомо народжується істина) - це правильна робота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, про неординарность творчества еще Бидструп отлично выразился :

020_01.jpg

а свое мнение насчет текущего логотипа я могу сжать до следующего : оно технично, но в нем нет ничего про борду, кроме хостнейма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ВАС так цікавить якій логотип на форумі? :huh: Мене наприклад бідьш цікавить його зміст. А шо першим логотип чи другий всерівно рано чи пізно всі привикнуть. Просто виникають лишні дискусії. Булоб добре шоб було два чи три варіанти логотипа в настройках користувача і тоді кожен вибрав собі сам шо йому краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей стільки думок, всі мають свою правду. Особисто мені старий з замком подобається. Але змінюватись потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм...

а мені більше новий логотип подобається

замок був ще більш недоречний, як "синтетичний єврейський" шрифт

ІМХО, звичайно

згадалось: "це ж несправедливо" і "ой, якійсь укірокук побіг"

ну як така бадяга... давайте конкурс, в будь-якому випадку цікаво буде подивитись на роботи

апд

голосував за варіант "залишити той, що є зараз"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну от і в перед. Робіть конкурс.

В кого є бажання зайнятись організацією конкурсу? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не художник. Не дизайнер. Але маю думку. І трошки художнього смаку. (соррі за високоміря)

Яка тематика борди? Найширша. Хто учасники борди? Найрізноманітніший класовий, віковий і статевий склад. Що їх обєднує? Вони переважно лучани, теперішні і колишні.

Значить, якби робити новий логотип, треба символіку того, що нас обєднує. Замок для цього підходить найбільше, він найвідоміший (і унікальний , не посоромлюсь цього сказати, у всій Україні, хіба десь в Литві щось є схоже). Навіть герб із Святим Миколаєм не так відомий. Ще можна назвати дуже відомим і герб волинської області, білий хрест на червоному (малиновому?) щиті.

Навіщо логотип (емблема, символ тощо), побудований на тій же ідеології, що й логотип маловідомої фірмочки? Згадайте лого пежо, форда, кока-коли, лінукса, фрібсд тощо. Ми ж всі компи тааак експлуатуємо, окрім того... Ще цікавий дійсно підхід гугля до свого логотипу. До свята якогось він відповідно міняється.

Проти будь-яких "фолкових шрифтів", єврейських, укрнаціоналістичних, фалічних, фемінічних тощо. Давайте шукати, ЩО ОБЄДНУЄ, а не розєднує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, але поява на екрані дошки обмежує уявлення зорового простору. Не дуже приємне відчуття

"обмеженого " екрану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бла бла бла

Давайте шукати, ЩО ОБЄДНУЄ, а не розєднує....

Коли ж дана робота викликає суперечку (у якій, як відомо народжується істина) - це правильна робота!

чим і займаємось вроді як =)

пока варіант один =)

МАССИ хочуть бачити замок!

мені сподобався варіант Шури, якій запропонував (словєсно) зробити герб луцька в букві "О", а з букви "Д" сдєлать шось замкообразне =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замок.. у назві є lutsk, луцький замок ніби цікаво. Але банально.

він швидше як впізнаваємість міста, а не інтернет ресурсу.

Інтернет ресурс - це бренд, аналогічний всім іншим, тій же соса-солі. варто робити упор на його унікальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в то му то і справа ...

шо б зробити лого/баннер борди унікальним! шо б Луцьк знали не тільки завдяки замку .. а шей завдяки Борду ...

тобто лого/баннер/бренд (підкресліть кому шо подобається) має бути незалежним, хіба на кока колі чи пепсі є якісь замки чи шось подібне ? вот іменно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня удивляет вот что:

почему никто, из критикующих, подающих грандиозные, суперские идеи (если они их такими считают) - не делают абсолютно ничего?

Только разговоры разговаривают.

Не нравится логотип - предложите лучший.

Старый давно было пора менять.

Нравится вам замок - нарисуйте с замком.

А с вашими мнениями и советами....

Знаете что?!

Рисуйте ЭТО сами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Velle, да ты просто иллюстрация к анекдоту про молчаливого парнишку, которому все было хорошо, пока не подали недосоленный суп :smile3:

зарегистрирована 23-12-2007 и один пост. этот

кстати, а ты за полтора года случайно ничего не нарисовала? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть , как она есть..

Я не художник і не дизайнер - але при приватному спілкуванні (через ICQ) я дав кілька конструктивних пропозицій щодо нового логотипу, автору існуючого лого (andy[nd]). Зауваження враховані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте шукати, що обєднує, а не розєднує

Шрифт точно розєднує. Поки що. Як і є/нема замку.

Тоді зустрічне питання. З чим у вас асоціюється Луцьк? всім пізнаваний символ, що це Луцьк? Леся Українка? Так і Новоград-Волинський засперечатись може. І Колодяжне. Тоді, можливо, зїзд монархів? Луцька бордовка ж.. Ми ж (всі) не космополіти, і більшості місто подобається, ми є його патріотами, а для декого воно є малою Батьківщиною.

Хотілось би почути Otto Kreep'a (перепрошую за можливо неправильне написання ніку) про символ Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте шукати, що обєднує, а не розєднує

Шрифт точно розєднує. Поки що. Як і є/нема замку.

Таке відчуття пане що ви расист і націоналіст в одному обличчі, любити неньку Україну і поважати її звичаї, традиції та символіку це звичайно добре, але говорити про те що шрифт роз"єднує людей тільки тому, що тобі він здався стилізованим під єврит, це вже занадто :g16: , та хоть під китайські ієрогліфи аби око радувало і було оригінально.

Тоді зустрічне питання. З чим у вас асоціюється Луцьк? всім пізнаваний символ, що це Луцьк? Леся Українка? Так і Новоград-Волинський засперечатись може. І Колодяжне. Тоді, можливо, зїзд монархів? Луцька бордовка ж.. Ми ж (всі) не космополіти, і більшості місто подобається, ми є його патріотами, а для декого воно є малою Батьківщиною.

Взагалі не розумію навіщо форуму якась символіка Луцька, там і так зрозуміло що це форум луцька board.lutsk.ua. Хай символікою обвішуються сайти, блоги державних органів, а нас об"єднують спільні інтереси, а не місце проживання :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і так зрозуміло що це форум луцька board.lutsk.ua.
а нас об"єднують спільні інтереси, а не місце проживання

Ви протерічите самі собі.

Якби форум був створений згідно спільних інтересів він би називався "автомобільний форум", "компьютерний форум", "музичний форум" і таке інше.

Цей форум обєднує САМЕ місце проживання.

Таке відчуття пане що ви расист і націоналіст в одному обличчі, любити неньку Україну і поважати її звичаї, традиції та символіку це звичайно добре, але говорити про те що шрифт роз"єднує людей тільки тому, що тобі він здався стилізованим під єврит, це вже занадто

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своих 5 копеек.

Логотип оригинальный - это "+"

Скажу честно, если бы не знал, что на нем написано "board", то наверное не прочитал бы :) - это "-"

Еще один "+" [nd], то что человек все таки взял и сделал логотип профессионально. Логотип нашей области - первое что пришло в голову - эмотикон ( никого не хочу обидеть ).

А с таким огромным количеством эскизов на лого борды – голосовалку нужно делать уже, а то до Пасхи не успеем выбрать. Почему-то вспоминается старый анекдот про Илья Муромца, Добрыню и Алешу Поповича, который заканчивается "...ну вот попис%№ли, а теперь и сваливать пора" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож бо й воно =)

шо нада лого таке, яке б відповідало нашому комюніті ....

а про замок можна подивитись навіть у тій самій всіми улюбленій Вікіпедії =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо нада лого таке, яке б відповідало нашому комюніті

Що обєднує ваше комюніті окрім місця проживання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви протерічите самі собі.

Якби форум був створений згідно спільних інтересів він би називався "автомобільний форум", "компьютерний форум", "музичний форум" і таке інше.

Цей форум обєднує САМЕ місце проживання.

В нашому форумі є і про автомобілі, і про комп"ютери, і про музику і про кіно (тобто про все те що нам цікаво :P ), а якби нас об"єднувало місце проживання лише, то був би тільки форум про Луцьк і різні теми в цьому напрямку, типу визначні місця нашого міста, де можна в ньому погуляти, історія нашого міста, і т д....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо нада лого таке, яке б відповідало нашому комюніті

Що обєднує ваше комюніті окрім місця проживання?

інтереси спільні ...

і та шо форум луцький даже в адресі board.lutsk.ua видно ....

З.І.

і де ви іврит побачили я шось тоже нідаганяю =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашому форумі є і про автомобілі, і про комп"ютери, і про музику і про кіно (тобто про все те що нам цікаво tongue.gif )

І що, багато там людей з інших областей?

На перервах в універі люди також можуть спілкуватися на теми кіно, музики і т.п т.д, але це не означає що вони(люди) зібралися там по цій причині.

Якщо це вам незрзкміл далі обсмоктувати це питання не бачу сенсу.

Краще дайте відповідь на таке - Що обєднує ваше комюніті окрім місця проживання?

інтереси спільні ...

:)

ЯКІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...