Перейти до змісту

новый логотип board.lutsk.ua


Shkoder

Логотип board.lutsk.ua  

144 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

начну без обиняков - мне не нравится новый логотип борды. он "синтетический", да еще и шрифт зачем-то стилизован под иврит.. а герб Луцка в кавайном токене смотрится как эмотикон персонажа аниме обозначающий обиду, злобу или ненависть, либо как "пук" из-под буквы d.

imho, было бы замечательно вернуть старый, с замком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Так як на борді вистачає дизайнерів, думаю варто було б провести конкурс на кращий лого.

Варіанти поставити в голосувалку.

Переможцю - якийсь бонус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте попросим админов положить варианты логотипов в этот топик.

хоть понятно будет что и из чего выбираем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую шанованого Shkoder'a.

Але щось іншого варіанту ніде не бачу.... Таки краще просимо дизайнерів розробити новий дизайн, і ми виберемо. ВСІ бажаючі бордовці. Але ОДИН логотип. Найкращий для всієї бордовки. (демократія, блін....Чи автократія? ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"кавайном" "токене" "эмотикон" "аниме"

це теж на івріті?

для тих, хто в танку

ще раз

і тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ніхто окрім andynd не пропонував і навіть не намагався намалювати лого для борди.

Як то кажуть "трандеть у нас усе гаразды" :)

Логотип з замком був гарний, але не гарно оформлений.

Жуть як усі кинулись обсирати.

Зробіть свій і як написав Діма, "на конкурсній основі" і подивимось що скажуть про ваш. :)

У нас же купа дизайнерів на форумі?

Ілі как..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж знаю що такЕ вікі і гугл...

попереднє моє повідомлення (для тих хто у танку) було іронією на високохудожню критику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне - логотип отличный. Лучший из четырёх, которые я застал. Разве что малиновый цвет на гербе поменять на красный.

И под Nexus он очень отлично подходит. Прошлый - смазанно-зачёркнутые белые буквы - тоже ничего смотрелся, но этот более стильный :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я почну :D в нас в певній темі також виникла дискусія на рахунок істинно арійського шрифта то я трохи пофотошопив і ось таке вийшло.

Значить суть:

Земля в космосі - глобальність форуму і його тем

Далека галактика - пізнання невідомого

маленькі зірочки - пізнання меньшого невідомого

people community - (дослівно) людство проти комунізму

стилізований герб Волинської області - стилізований герб Волинської області

post-4364-1239105066.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этот логотип мне абсолютно не нравится

я почну :D в нас в певній темі також виникла дискусія на рахунок істинно арійського шрифта то я трохи пофотошопив і ось таке вийшло.

нестильный шрифт ни разу

Земля в космосі - глобальність форуму і його тем

где-то я это уже видел. клипарт какой-то

people community - (дослівно) людство проти комунізму

а чего не против фашизма?

стилізований герб Волинської області - стилізований герб Волинської області

как-то он излишне стилизован...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак давай свій тут плюралізма

фашизм не в цій темі Шура, концтабори, Гітлер - воно з минулого, вертайся назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу последнего предложенного логотипа...

Очень непрофессионально. Земля и звёзды ещё могут быть - для сайта с астрономическим уклоном очень даже ничего смотрелось бы в оформлении. Левая же часть - хм... делалось в Ворде? ;) Откровенно говоря - ужасно. Я далеко не дизайнер, но такой вариант не стал бы предлагать в качестве логотипа, даже знакомым. Автору он действительно нравится? Мне похоже на логотипы, которые можно было встретить в 1999-2000 году, когда у далёких от понимания основ дизайна студентов началась поголовная мания создавать сайты после прочтения книжки Романа Максимчука :)

P.S. Знаете, часто авторы бездарных фоторабот очень пафосно обзывают их при помощи сложноподчинённых предложений. Или описывают то, что они якобы хотели передать своими работами. Хотя в действительно хороших работах всё понятно и без слов ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я далеко не дизайнер, но такой вариант не стал бы предлагать в качестве логотипа

Дім, ну хай людина потішиться, от Ласці сподобалось, може ще комусь сподобається.

ІМНО, критику варто приймати тільки від тих хто виставив на огляд свої роботи. Ібо фрази "це все фігня" і "це все фігня, от як треба" дуже сильно різняться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пусть тешится, но критику принимать нужно уметь, а не лезть в драку, выпятив нижнюю губу :)

Моя работа достаточно долгое время (что-то около года) висела здесь в качестве логотипа, поэтому мне критиковать можно, да? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, якщо запроваджувати на форумі елементи демократії, то треба дійсно взяти кілька пропозицій, а якщо пропозиція буде одна та що є, то що тут думати, значить вона і є найкраща :)

Я думаю треба демократично вибрати один з варіантів, а потім адміни авторитарно собі поставлять той, який захочуть і це буде правильно :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене гарно виглядав логотип з замком. Кращих варіантів поки що не бачу і запропонувати не можу (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логотип (от др.-греч. λόγος — слово + τύπος — отпечаток) — оригинальное начертание полного или сокращённого наименования организации или товара. Логотип является словесной частью товарного знака.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавте варіант - мені всерівно.

Ібо мені дійсно всерівно.

Що в форумі головне - Логотип - ні!

Саме головне - наповнення, якщо воно цікаве і корисне.

І зручність користування та всякі додаткові примочки.

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поэтому мне критиковать можно, да?

дк я ж і не казав, що нізя :)

мені, наприклад, не подобається теперішній, але якщо вибирати між ним і лого ромахи, то кращий той що від [nd].

ІМНО, з цього і треба виходити - набереться на голосувалку, то виставити і проголосувати, не набереться, то нема про що говорити. Поки вибирати нема з чого.

тепер давайте рахувати замки - навскидку:

таким макаром з лого борди треба викинути слово board і герб волинської області :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нексусі, імхо, шикарно дивиться теперешній логотип, мені він також подобається =)

проголосував за "Выбрать новый на конкурсной основе" ібо може хтось краще шось замутить ...

а на рахунок замку согласєн ... сильно воно вже приїлося .. ліплять ну прям віздє і до всього, шо хоч якось пов*язане з Луцьком =) грубо говоря це дуже заєжжєний баяніщє =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок замку согласєн ... сильно воно вже приїлося .. ліплять ну прям віздє і до всього, шо хоч якось пов*язане з Луцьком =) грубо говоря це дуже заєжжєний баяніщє =)

Ага, и даже НацБанк со своими 200 гривнами отметился :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...