Перейти до змісту

новый логотип board.lutsk.ua


Shkoder

Логотип board.lutsk.ua  

144 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

авто, мото, вело, фото, гребля, е*ля и охота

Тобто все і нічого.

Нема ніяких спільних інтересів.

Люди тут зібрані виключино через приналежність (теперешню чи минулу) до міста Луцька то Волинської області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, багато там людей з інших областей?

На перервах в універі люди також можуть спілкуватися на теми кіно, музики і т.п т.д, але це не означає що вони(люди) зібралися там по цій причині.

Якщо це вам незрзкміл далі обсмоктувати це питання не бачу сенсу.

Краще дайте відповідь на таке - Що обєднує ваше комюніті окрім місця проживання?

інтереси спільні ...

:)

ЯКІ?

max ти або тупий або перший варіант. Тобі ж ясно написали - розділи форуму і є наші інтереси, чи ти вирішив тут пофлудити тільки тому, що тут зібралися лучани :blink: Особисто мені до одного місця хто де проживає, аби людина людина була приємна і адекватна, з якою можна поспілкуватись на різні теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО

Те що тут понаписувано, не змінить нічого... Це банальний флуд і відстоювання своєї думки... А не змінить нічого, так як варіантів нових логотипів немає...

Повторю вже сказані тут слова...

Потрібно створити тему, куди всі охочі за виділений проміжок часу (скажімо тиждень запостять тільки свої варіанти логотипів) Тоді, якщо варіантів буде багато, то вельмишановна адміністрація (модери, адміністратори і просто бордівці яких всі знають і поважають) виберуть декілька самих достойних варіантів (скажімо 5-10). Потім зробити голосування і буде у борди новий логотип...

Навіть якщо він комусь не буде подобатися, то вже звиняйте, у нас демократія, що значить влада більшості! ;)

А те, що кожен хоче бачити на лого, нехай втілить у своєму варіанті... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот ти бачіш лого які виклав Zheny@ ?

там є якісь замки ? чи шось подібне ?

нема ... і якшо лого робить про. то ніколи і не буде ... бо це БРЄНД! тобто ексклюзивна, унікальна річ...

донабор!

а неможна в різних скінах ставити різні лого ? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди тут зібрані виключино через приналежність (теперешню чи минулу) до міста Луцька то Волинської області

Люди тут собраны исключительно из-за общих интересов, а географическое проживание - всего лишь фактор, благодаря которому людям легче встречаться в реале. Если же кто-то принципиально общается только на форумах, принадлежащих городу, в котором он живёт... хм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max ти або тупий або перший варіант.

Дамочка, з вами все зрозуміло... Дійсно, почитайте краще журнальчік Космо чи КЛЕО чи як там він називається...

Люди тут собраны исключительно из-за общих интересов, а географическое проживание - всего лишь фактор, благодаря которому людям легче встречаться в реале. Если же кто-то принципиально общается только на форумах, принадлежащих городу, в котором он живёт... хм...

От тому цей форум і загинаєтся.

Форум позиціонує себе як виключно міський форум з розмовами на будь яки теми, а реальність інша - тут сидить купка людей які між собою знайомі і їх ДІЙСНО щось між собю обєднує, компи або велокатання

Если же кто-то принципиально общается только на форумах, принадлежащих городу, в котором он живёт... хм...

Для більшості людей які тут сидять, форум цікавий САМЕ через міську приналежність, що тут можна обговорити міськи трабли, взнати якійсь факт, щось прдати, купити і т.п

Для розмов ж на теми кіно, музики, та способів зажарки тушканчиків я краще виберу спеціалізовані форуми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а неможна в різних скінах ставити різні лого ? =)

Можно, так оно и было некоторое время назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max ти або тупий або перший варіант.

Дамочка, з вами все зрозуміло... Дійсно, почитайте краще журнальчік Космо чи КЛЕО чи як там він називається...

Шановний дані "журнальчікі" читаєте ви, мені ж більше до вподоби Цивільний чи Кримінальний кодекси України.

От тому цей форум і загинаєтся.

Форум позиціонує себе як виключно міський форум з розмовами на будь яки теми, а реальність інша - тут сидить купка людей які між собою знайомі і їх ДІЙСНО щось між собю обєднує, компи або велокатання

Цей форум загнеться тільки тоді, коли, недай боже, таких як ти, тут стане 99%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, багато там людей з інших областей?

На перервах в універі люди також можуть спілкуватися на теми кіно, музики і т.п т.д, але це не означає що вони(люди) зібралися там по цій причині.

Якщо це вам незрзкміл далі обсмоктувати це питання не бачу сенсу.

Краще дайте відповідь на таке - Що обєднує ваше комюніті окрім місця проживання?

інтереси спільні ...

:)

ЯКІ?

max ти або тупий або перший варіант. Тобі ж ясно написали - розділи форуму і є наші інтереси, чи ти вирішив тут пофлудити тільки тому, що тут зібралися лучани :blink: Особисто мені до одного місця хто де проживає, аби людина людина була приємна і адекватна, з якою можна поспілкуватись на різні теми.

зауважу, що тут зібралися не виключно лучани, і тут нас всіх об"єднують спільні інтереси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а неможна в різних скінах ставити різні лого ? =)

Можно, так оно и было некоторое время назад.

отлічне рішеніє проблєми =)

зробити на дефолті замок,

нексус залишити з таким як є

а в боард про присобачити якесь різнокольорове чудо =)

імхо варіант просто супєр =)

і нікакіх вам споров, образ і тд =) в каждого свої фламастєри ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, то, что я тут зарегистрирована уже полтора года - не означает, что я тут регулярно бываю.

Я сижу на другом форуме, и активно принимаю участие в его жизни. И поверь, с благодарностью принимаю работу тех людей, которые что-то хотят привнести новое, или сделать лучшее.

Ну так уж получилось, что я видела, как делался этот логотип... я знаю, что он делался из желания сделать что-то для форума, а не погонять понты, и кого-то переплюнуть. Именно поэтому я встряла в эту тему.

А ваши притензии к этой работе - это так по жлобски, и ламерски... "Раскритиковать новое, потому что к старому я привык больше!"

И, извините, замок - это не весь Луцк. Хоть и одна из его исторических достопримечательностей. Если брать масштабы города Луцка - замок не имеет никакого отношения к борде. Абсолютно. Даже то, что замок известная достопримечательность Луцка - еще не означает, что его можно вот так просто впихнуть в логотип. Это может быть и красиво - но хорошего смысла или подтекста в этом не будет. Просто попытка погреться в чужой славе.

Вы ведь для замка на борде ничего не делаете, правда?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддєржу ...

може ми замість замку фото старого базару прицепим ?

чи фото Богдана Шиби ?

це ж тоже "достопрємічатєльності" Луцька ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тфутиблін...

Та вже досить товкти воду в ступі!!!

Високоповажні дяді, які тут рЄшают всьо. Ну замутіть внатурє конкурс з голосОвалкою - тоді без слів буде ясно, хто здатний не тільки на безглузді балачки) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Автору теперішнього логотипу - справді велике людське "ДЯКУЮ". Він старався. І для нас, і для себе.

Але.... Маси вимагають вибору (за голосувалкою). Чого чіплятись до слів? Невже славнозвісна українська тварюка, яка не одного задавила, по імені "жаба", вчепилась до автора і його співробітників?

Хист - так! Ініціатива - так! Ідея - так! .... А як на рахунок іншої? Замовнику не до кінця сподобалось (комюніті в цьому випадку)... Хіба Ви так само клієнту говорити будете? ;)

И, извините, замок - это не весь Луцк.

Що є зрозумілим символом Луцька? Символи комюніті тут вже показували....

Та й врешті-решт вистачить жертися.... Пора малювати! На жаль, я можу намалювати лише формулами, фрагментами коду та технічними кресленнями.... Інколи словами. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовнику не до кінця сподобалось (комюніті в цьому випадку)... Хіба Ви так само клієнту говорити будете? ;)

Клиенту нужно говорить, что его вариант неправильный в целом или в деталях. Клиента нужно приучать к правильному дизайну. Клиенту нужно прививать хороший вкус :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як хочеться процитувати підпис Торіка

аля

"Справедливости нет и не будет!" (с) Мусорщик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клиенту нужно прививать хороший вкус :)

Как говоритса на вкус и цвет...

То что нравитса одному, никогда не будет нравитса другому... Так есть, было и будет... Так что я думаю, что понятия хороший вкус просто нет как такого... Вкус каждого человека оригенален и правильный в кокомто роде... ;)

Так что либо голосовалка, либо администрация сама выберет логотип и на этом тема закроетса... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут викладати свої зразки.

Обговорення в цій темі!

Є два питання?

1) Розміри логотипа такі як у цього, чи можна спробувати робити всю шапку???

2) Є якісь обмеження до того, що буде на ньому зображено???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я думаю парнуху ж малювати ніхто не збирається ?

звісно ж вільна тема =)

вон в Ромахи був Космос ..

в Моторолки кусок фанєри =)

так шо любе ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є два питання?

1) Розміри логотипа такі як у цього, чи можна спробувати робити всю шапку???

2) Є якісь обмеження до того, що буде на ньому зображено???

все на ваш розсуд. Аби воно не суперечило Правилам конференції. (законам, моралі і т.д.)

1) Розміри: гм. в межах розумного, я вважаю, Якщо вся шапка - то 1024 по горизонталі. (як правило) максимум.

Якщо саме лого - орієнтуватися на існуючий логотип. Як шаблон розмір. Все одно після голосування буде підкориговуватися під необхідне.

2) Тематика - довільна. окрім того, що зазаначено вище!

3) пропонуйте під різні теми/шкури форуму (якщо можете) не лише під якусь одну конкретну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) пропонуйте під різні теми/шкури форуму (якщо можете) не лише під якусь одну конкретну.

влучне зауважженя!

як я вже писав, якшо МИ не можем погодитись з якимось одним лого ...

то дуже доречно було б в кожному з "скінів" форуму вліпити окреме лого =)

хоче це напевно ше одна тема на сторінок 5 флуду ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...