Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

оце зробив таке напівжартівливе, але сенрйозне опитування.

голосуймо та коментуймо.

від себе скажу, що здаден підняти руку на жінку у стані аффекту чи сильного роздратування, образи. чи тоді, коли її дії загрожують мені чи близьким. але це лишає дуже негативний осад у душі. Значить, не зміг заздалегідь повернути ситуацію так, щоб до цього не дійшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь
оце зробив таке напівжартівливе, але сенрйозне опитування.

голосуймо та коментуймо.

від себе скажу, що здаден підняти руку на жінку у стані аффекту чи сильного роздратування, образи. чи тоді, коли її дії загрожують мені чи близьким. але це лишає дуже негативний осад у душі. Значить, не зміг заздалегідь повернути ситуацію так, щоб до цього не дійшло.

погоджуюсь з думкою, лише у випадку сильного схвилювання коли твої дії не піддаються конролю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А , извините, я могу... только битой или кастетом могу, голыми руками... рука не подымается. Это в какой пункт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

был случай. абсолютно на рефлексе ударил руку, оказавшуюся женской.

эта рука вогнала мне булавку в локоть... сантиметра на полтора...

с такими вариантами куда? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А , извините, я могу... только битой или кастетом могу, голыми руками... рука не подымается. Это в какой пункт?

в перший, там, де бий бабу молотом..

был случай. абсолютно на рефлексе ударил руку, оказавшуюся женской.

эта рука вогнала мне булавку в локоть... сантиметра на полтора...

с такими вариантами куда? :)

в другий, поведінковий...чи це були садо-мазо ігри,Саш?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи це були садо-мазо ігри,Саш?:)

причем групповое садо-мазо

на паре английского :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ні, вона не варта моїх нервів і моїх зусиль", іншими словами спробуй тільки зачепи, то тоді почнеться :closedeyes: та і толку "стукати".

P.S. пане Анатолію, дивна тема від вас:) скільки спілкувались, то таких цікавостей за вами не помічав, вже радше про вівсяне печиво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєтє лі, Павєл, на работє на трудову дисципліну більше впливали "отруєння вівсяним печивом", аніж побиття підлеглими жінок:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись яка це "жінка", знаю, що є такі, яких тільки й лупцювати.

"Загалом же, я гуманіст"© і жінок/дівчат не б'ю. Було в школі кілька разів, правда... але то не рахується, бо малий був і не розумів. У зрілому ж віці, таких випадків не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете вірте хочете ні, але на дівчат\жінок ніколи не піднімав руку (по попі не рахується :lol: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про яку загрозу йдеться мова? Відповідь на агресію? Сила приміняється коли відсутні аргументи.

Звичайний ляпас може вернути до реальності з істерики, незалежно від статі.

Інша справа коли слабший піднімає руку на сильнішого, усвідомлюючи це. Насильства в сім"ї не сприймаю, незалежно від статі.

Чоловік може відвернутися від ляпаса, а якщо не відвернувся, значить погодився, сприймає це як покарання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо не встиг, бо жінка надто метка? :D

То сприйми це, як поцілунок з пристрастієм  :D

Вона випустила пар, значить все налагодиться  ;)

Ласкою треба брати, ласкою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ласкою треба брати, ласкою!

;) Одразу згадав наступне:

- Как это вам удалось, Филипп Филиппович, подманить такого нервного пса? - Спросил приятный мужской голос и триковая кальсона откатилась книзу. Запахло табаком и в шкафу зазвенели склянки.

- Лаской-с. Единственным способом, который возможен в обращении с живым существом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо не встиг, бо жінка надто метка? :D

То сприйми це, як поцілунок з пристрастієм  :D

Вона випустила пар, значить все налагодиться  ;)

Ласкою треба брати, ласкою!

ким, ким?;-)чи кого кого??? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інша справа коли слабший піднімає руку на сильнішого, усвідомлюючи це.

А кто слабый и кто сильный - кто это решает? Я, к примеру, блестаю неугодными речами не только на форуме, в семье тоже. И ударить по щеке могу гораздо больнее, чем в натуральном виде.

а.. я отвлекся от физического воздействия... сорри.

Так что круче: муж, который дал пощечину жене за неугодную по феншую сумочку, или жена, свалившая с ног "пьяное быдло"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму житті, напевно, просто не зустрічались ще такі жінки, яких би я міг вдарити, так що попрошу дописати ще один варіант: можу любя лясьнути по сраці :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, в свому висловлюванні допустилась помилки, мала на увазі: інша справа, коли сильніший піднімає руку на слабшого, усвідомлюючи це.

А відповідь є у продовженні цитати PavelSа: "террором ничего поделать нельзя,- это я утверждал, утверждаю и буду утверждать..." :)

Tolik_lt, нею, саме нею ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska , должен назвать себя блондинком, ибо я понял из прочитанного именно то, что ты хотела сказать, не вникая в само содержимое.

Но из этого исходит вывод, что человек человека поймет и в интернете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я жінка, і можу вдарити жінку:)

але доводилось піднімати руку в переважній більшості на чоловіків.

Так що прошу дописати варіант - луплю по яйцях з ноги :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я неможу зрозуміти як голосувалка голоси рахує. Загальна сума голосів незбігається з сумою голосів по кожному варіанту окремо :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я неможу зрозуміти як голосувалка голоси рахує. Загальна сума голосів незбігається з сумою голосів по кожному варіанту окремо :0026:

До загальної суми додаються і ті хто не голосував, а подивився результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...