Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ГГООолосно-гООЛосно кричиш, скачеш як абориген і б'єш шось, наприклад диван або двері, якшо п'яний то можна стіну, бо болю не буде. А вона тебе побачить такого єба- ну -го, злякається і перестане істерити, почне вже тебе заспокоювати.....а тут і секс підкрадеться, істєрічєчкій...

Прочитав, уявив... Чото сексу не захотілось дивлячись на таке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Женя а що ти будеш робити в такій ситуації???

Ну явно не по писку. Розумієш, при моїй вазі овер 100+ кг... Я можу й забити ненароком..

Загалом, якщо навіть МОЮ дружину хтось образить ( така ж жінка) я дам можливість розібратися самій. Якщо не вийде - вставлю 2-3 СЛОВА, Без кулаків.

секс істєрічєчкій...

Кхм.. а с этого места, можно по-подробнее??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так треба не її бити а щось інше, і так щоб вона побачила. ГГООолосно-гООЛосно кричиш, скачеш як абориген і б'єш шось, наприклад диван або двері, якшо п'яний то можна стіну, бо болю не буде. А вона тебе побачить такого єба- ну -го, злякається і перестане істерити, почне вже тебе заспокоювати.....а тут і секс підкрадеться, істєрічєчкій...

Напишіть, будь ласка, ці слова ще й у цій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чечні якщо жінка зрадила чоловіку,позор на весь район,вона з гранатою іде на перехрестя і себе знищує.

а ты нохчи, братишка, или может был в Чечне, раз утверждаешь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мій знайомий в хвилини сильного душевного неспокою (сварки з ріднею) демонстративно стільці ламав. Об стіну. Геп зі всієї дурі - і стільця нема. Так в кухні не залишилось і жодної табуреточки.

Зате злість як рукою знімало. Інколи думаю - що важливіше, поламаний стілець, чи зіпсуті стосунки?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

через коліно

через коліно можна і нирку відбити)

краще просто усно розібратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через коліно

через коліно можна і нирку відбити)

краще просто усно розібратись

На рахунок нирок - не знаю, яким це неврівноваженим потрібно бути, а в остальному...

Ну-ну (певно ти з дівчиною не живеш)... особливо, скільки потрібно такої витримки раз на місяць, коли у тих же дівчат підвищей рівень хто-зна яких гормонів...

В общім, по дупі через коліно - інколи можна і даже "нужно"!

Після першого разу - ми потім разом сміялися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є одна ,,жінка,, карпатська чупакабра.

здогади тут тількі одні....і всі вони ведуть в столицю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу. . . Вдарити. . . Очі нахабні повишкрябувати.. . Волосся повидирати. . . Ноги попереламувати, щоб на світ не вилазила, змія підколодна. . .

Але тільки подумки. . . Виховання не дозволяє:-):-):-):-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Бачив на якомусь з форумів схожу темку, так там скрін контакта хтось виклав, там на стіні (коротко своїми словами, скріна не знайду) дівчина жалілася мол що її хлопець вдарив по обличчі, а вона мол вся така невинна, вона всього разок потрах@лась з лєвим пацаном і сразу поморді получила, і питаннячко відразу, хіба мол можна бити дівчат?... Їй у відповідь доузі: дівчат ні, шлюх так... А, тепер вже колишній паца, на сторіночку кинув перестань виносити сміття на обозрєніє бо в другий заліплю.

І сміх і гріх, яке їхало, таке здибало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сторіночку кинув перестань виносити сміття на обозрєніє

той кантахт - сплошне сміття, тому нічого дивного і нічого нового...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ганна Герман - жінка?

А Олена Бондаренко - шо, теж жінка?

Певно, тоді ну нах такі життєві принципи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чужу жінку вдарити не можу.

Свою теж вдарити не можу.

Хоча іноді хочеться вбити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Чужу жінку вдарити не можу.

Свою теж вдарити не можу.

Хоча іноді хочеться вбити.

обох?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Свою жінку ні ! розказати і підказати що можна чипати і до чого не потрібно лізти обовязково !Бити ні , а вот товкнути в Лайно Чудище яке вигулює собачку на дитячому майданчику , з радістью !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...