Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

До дружини, напевно, ще більш делікатніше і уважніше відноситись треба. То ж найрідніша людина в світі. Чи я не правий?

Ні. Є ще мама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

До дружини, напевно, ще більш делікатніше і уважніше відноситись треба. То ж найрідніша людина в світі. Чи я не правий?

Ні. Є ще мама.

А ще сестра може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще сестра може бути.

І дочка, і бабуся, і тітка клава з Житомира. Найрідніша - мама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навожу приклад:я стою з дружиною в супермаркеті на касі,взаді стоїть дівчина(жінка) і бє дружину по нозі невідомим предметом,дружина каже обережніше,і та дівчина починає скакати і говорити всілякі погані брутальні слова,от і скажіть не заїхати такій дівчині по писку захістивши дружину???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До дружини, напевно, ще більш делікатніше і уважніше відноситись треба. То ж найрідніша людина в світі. Чи я не правий?

Ні. Є ще мама.

Безперечно. Навіть не обговорюється. Це само собою розуміється :)

Навожу приклад:я стою з дружиною в супермаркеті на касі,взаді стоїть дівчина(жінка) і б’є дружину по нозі невідомим предметом,дружина каже обережніше,і та дівчина починає скакати і говорити всілякі погані брутальні слова,от і скажіть не заїхати такій дівчині по писку захістивши дружину???

Вибачаюсь, але певно не взаді, а позаду чи за мною.

Моя думка, що якщо дружина погоджується на такі дії проти іншої жінки, певно вона має бути готова до подібного і по відношенню до себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навожу приклад:я стою з дружиною в супермаркеті на касі,взаді стоїть дівчина(жінка) і бє дружину по нозі невідомим предметом,дружина каже обережніше,і та дівчина починає скакати і говорити всілякі погані брутальні слова,от і скажіть не заїхати такій дівчині по писку захістивши дружину???

У меня просто слов нет...чуть что, сразу кулаками махать...я сомневаюсь в вашей адекватности, если бы все люди думали как вы, на улицах бы постоянно все колошматили друг друга...Насчет вашего примера, так это вообще убожество, по другому не могу сказать..."защитник" вы еще тот... бедная ваша жена, а если она такое допустит, то вам с ней явно по дороге....... :_33:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навожу приклад:я стою з дружиною в супермаркеті на касі,взаді стоїть дівчина(жінка) і бє дружину по нозі невідомим предметом,дружина каже обережніше,і та дівчина починає скакати і говорити всілякі погані брутальні слова,от і скажіть не заїхати такій дівчині по писку захістивши дружину???

А тепер прикинь, приходиьт ззаду дівчини, яку ти щойно "образив" - дав по писку, її чоловік, вдвічі більший за тебе?

І хто тепер герой? І, як ти тоді себе поведеш ?

бє дружину по нозі невідомим предметом,дружина каже обережніше...

А тут у мене питання: Як саме було сказано "обережніше"? Щось на кшталт "Ти чьо, сука, аху*ла? Куди, *ять, прешся?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і скажіть не заїхати такій дівчині по писку захістивши дружину???

А що, дружина саме не може розібратися в ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навожу приклад:я стою з дружиною в супермаркеті на касі,взаді стоїть дівчина(жінка) і бє дружину по нозі невідомим предметом

Наступного разу роби як на відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-дя... Діток в 4-5 рочків вчать домовлятися, вирішувати проблеми мирно, словами.... А тут в 23 - "по писку"... Жесть! Мій син в свої 8 розумніший)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А модери молодці тільки і мінусять!!!Еріка уважно читай текст а не тут бла,бла,бла!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А модери молодці тільки і мінусять!!!Еріка уважно читай текст а не тут бла,бла,бла!!!

Тебе всі мінусять, модери ні до чого.

Мова про те, що ти в 23 думаєш, як би то якусь жінку "ушатати" ?

Мені тебе шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А модери молодці тільки і мінусять!!!Еріка уважно читай текст а не тут бла,бла,бла!!!

Пробуй не писати фігні різної, то і мінусувати не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли жінка починає нагло знущатись і провокувати тебе,то можна заїхати,коли багато говорить всяку гадость, і робить не те що треба це означає що вона ніколи не получала по м....ці,заїхати треба,мужик немає бути "Тєрпілою"!!!В країнах Азії (Чечня,Туреччина)Жінка мужика боїться,і це нормально,а в нас жінки (не кажу про всіх) рахують себе пані,щоб їх носили на руках,водили по ресторанах...і всерівно не довольні.В Чечні якщо жінка зрадила чоловіку,позор на весь район,вона з гранатою іде на перехрестя і себе знищує.

Взагалі жінка і чоловік однакові,жінка не вища за чоловіка але вона має слухати чоловіка,бо вона ЗА МУЖЕМ!

А давай, для прикладу, шас я почну з тебе нагло знущатись і провокувати? Ризикнеш руку підняти? Чи ти лише до жінок пригаєш, бо знаєш шо справишся? :)

Хєрої інтернетовські, мать його.

З.І. І да, жінок тре носити на руках, водити в ресторани, одягати і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До дружини, напевно, ще більш делікатніше і уважніше відноситись треба. То ж найрідніша людина в світі. Чи я не правий?

Ні. Є ще мама.

Два твердження вірні. Різниця в тому, що дружину ти Сам обераєш! :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли жінка починає нагло знущатись і провокувати тебе,то можна заїхати,коли багато говорить всяку гадость, і робить не те що треба це означає що вона ніколи не получала по м....ці,заїхати треба,мужик немає бути "Тєрпілою"!!!В країнах Азії (Чечня,Туреччина)Жінка мужика боїться,і це нормально,а в нас жінки (не кажу про всіх) рахують себе пані,щоб їх носили на руках,водили по ресторанах...і всерівно не довольні.В Чечні якщо жінка зрадила чоловіку,позор на весь район,вона з гранатою іде на перехрестя і себе знищує.

Взагалі жінка і чоловік однакові,жінка не вища за чоловіка але вона має слухати чоловіка,бо вона ЗА МУЖЕМ!

Вообще-то когда мужчина, не "терпила", так он и не терпилит)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заїхати треба,мужик немає бути "Тєрпілою"!!!

Якщо мужик крім "по мордяці" не має інших важилів впливу на жінку, то він не "Тєппіла", він "Дєбіла"!

вообще-то и терпила тоже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б"є жінку - мудак.

Всі інше - виправдання мудакізму.

Крапка.

(с) Сурової Блондинки)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі що її не потрібно бити.

Чувак, ти оприділись що ти тут чешеш!

от і скажіть не заїхати такій дівчині по писку

Твої ж слова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя а що ти будеш робити в такій ситуації???

Народ я написав яка в мене була ситуація,як ви себе повели в такій ситуації???Відповіді ніхто не дав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінок бити не можна, бо ненароком можна вбити)))......жартую.

А по ділу, так я ніколи не бив жінку, хоча бували випадки коли дуже хотілось вмазати. І я думаю не тільки в мене такі випадки були. Просто треба вміти себе стримувати, це ж всетаки жінка. Хтось там зверху писав, що при істериці можна і тп. Так треба не її бити а щось інше, і так щоб вона побачила. ГГООолосно-гООЛосно кричиш, скачеш як абориген і б'єш шось, наприклад диван або двері, якшо п'яний то можна стіну, бо болю не буде. А вона тебе побачить такого єба- ну -го, злякається і перестане істерити, почне вже тебе заспокоювати.....а тут і секс підкрадеться, істєрічєчкій...

Не бийте жінок, неможна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...