Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Що робити з із зрадливою дружиною? П"яницею? Істеричкою? (не приведи господи :) )

Варіантів два:

- здихатись

- лупцювати

Другий варіант в даному випадку ілюструє прислів"я "Б"є значить любить" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо лупцювати, то це допоможе? Сумніваюсь!

Порада чоловікам:

– Ніколи не сперечайтеся з дружиною, відразу цілуйте! :D

Випробувано. Діє! Практично завжди так роблю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити з із зрадливою дружиною? П"яницею? Істеричкою? (не приведи господи :) )

Варіантів два:

- здихатись

- лупцювати

Другий варіант в даному випадку ілюструє прислів"я "Б"є значить любить" :P

перше поможе. друге - нііі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

жах, що стільки людей можуть вдарити жінку. Та й дивує, що присутні жінки/дівчата особо по цьому питанню не протестують.

Вдарив раз - вдарить вдруге. краще від такого чоловіка піти. Якщо жінка доводить до того аби її вдарити, і у чоловіка (який в нормальній обтсановці вполне спокійний, розсудливий і адекватний) вже зриває дах настільки, що таки вдарив, то краще теж від неї піти. Але розмахувати кулаками... Який приклад ви даєте своїм дітям?? Це ж при таких відповідях, ви виправдовуєте, якщо хтось вдарить вашу матір чи дочку. Вобщем чогось я не розумію в цьому суспільстві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах, що стільки людей можуть вдарити жінку. Та й дивує, що присутні жінки/дівчата особо по цьому питанню не протестують.

Вдарив раз - вдарить вдруге. краще від такого чоловіка піти. Якщо жінка доводить до того аби її вдарити, і у чоловіка (який в нормальній обтсановці вполне спокійний, розсудливий і адекватний) вже зриває дах настільки, що таки вдарив, то краще теж від неї піти. Але розмахувати кулаками... Який приклад ви даєте своїм дітям?? Це ж при таких відповідях, ви виправдовуєте, якщо хтось вдарить вашу матір чи дочку. Вобщем чогось я не розумію в цьому суспільстві

так звали з нього, ангеле наш:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
"Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного пола к слабому"
100%

Порада жінкам:

– Ніколи не сперечайтеся з чоловіком, відразу плачте!

Порада чоловікам:

– Ніколи не сперечайтеся з дружиною, відразу цілуйте! :D

Як на мене , приміняти силу потрібно тільки в крайніх випадках і то для самооборони , коли ситуацію розрулити неможливо ....

З жінкою домовитись можна завжди !!!!!!!!!!!!!!!!!

авторру +100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

от позавчора була страшна ситуація... пішли з подругою в магазин ввечері... прицепились до нас два штемпа, типу "Дєвачькі, а йдем з нами на квартіру" причому таким текстом прямо. Ми культурно поморозились... так ті почали нас шарпати, в результаті подруга получила по обличчю кулачиськом, а мене звалили і покопали ногами. Результат- побиті лікті, синці і шок. добре хоч не повідбивали нічого, і взагалі не вбили насмерть... А уроди панічно повтікали коли ми і продавщиця наробили крику... і шукай вітра в полі. Що тут можна сказати ще? Відбувалось це все на Відродження- культурній гопівській столиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Regina, сочувствую и дам несколько советов, возможно несовременных и дилетантских :

зайти все-таки в отделение и написать заявление;

зайти в медэкспертизу снять побои, особенно если не просто синяки, а серьезные гематомы ("били ногами" - это ппц просто :\

в милиции подробно описать нападавших - если речь о квартире, то наверняка они в этом магазине, да и на районе не первый раз и вычислить их проблемы не составит;

дальнейшие действия будут зависеть исключительно от вашей смелости и желания наказать подонков у которых наверняка проявятся "кореша" и заступники.

хотя, если дело было позавчера..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУРНЕ ПИТАННЯ.. А це має значення? В нас хіба є виділений час коли можна бити дівчат на зупинках, а коли не можна? і взагалі- чого це когось має хвилювати в якій порі я пишу повідомлення? коли зручно, тоді й пишу. На разі питання часу написання моїх повідомлень не актуальне. Є агресивне бажання похамити- будь- ласка в "лічку". Відповідь особисто для Толіка - це було близько 22 години вечора.

2Shkoder: Дяк)) Так і зробила. Правда не знаю чи це щось дасть. Зараз наша доблесна міліція не особливо звертає увагу на такі речі не жаль. Буду чекати результатів. Хоча опису їхнього дати нормально не могли. Що про них скажеш- звичайні пацани, нічим особливим не відрізняються. Якби ж то ми знали що вони нас будуть бити, то роздивились би добре, а так... Фактор неочікуваності зіграв своє((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, виділеного часу для биття дівчат немає, і я співчуваю тобі у даному випадку, без огляду на те, як я ставлюся до твоєї "кореспонденції". просто так склалось, що у деякі години доби, наприклад, приблизно у ті, коли ти пишеш, шанси зустрітися з такими "кавалєрами" зростають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не можу, і вважаю, що це низько. Якщо іноді буває, що хтось розізлить, то розвертаюсь і іду подалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, виділеного часу для биття дівчат немає, і я співчуваю тобі у даному випадку, без огляду на те, як я ставлюся до твоєї "кореспонденції". просто так склалось, що у деякі години доби, наприклад, приблизно у ті, коли ти пишеш, шанси зустрітися з такими "кавалєрами" зростають.

Дякую за співчуття. З такими кавалерами зустрітись можна будь- коли. Забагато розвелось всякого такого...

А щодо кореспонденції... Форум створюється звичайно не для того, щоб комусь подобались чи не подобались чиїсь пости і думки, а для того, щоб всі бажаючі могли висловлювати альтернативні речі. І якщо хтось мислить не так як ти, чи ставиться до чогось відповідно- це його право і можливість, для розумної людини це не підстава до несприйняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я десь писав: Рєгіна, прєкратітє пісать пости?;-)я просто часом висловлюю альтернативні тобі речі, і для тебе, як людини розумної, це не повинно бути приводом для несприйняття :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

це, як в анекдоті...

"Дорогой/дорогая *бни меня сковородкой по морде - а то я чето распизд*лся(лась)!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка жінку напевно не вагаючись може вмазати :)

та в них бійки в більшості набагато жорстокіші, як в нас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що автора спонукало до написання теми? Написав після події чи до ... ?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь, більшість коментів такі всі благородні, шоб вас. от я гляну, якшо ваша дружина чи дівчина побл*дує, ви її не лупанете по морді? не брешіть хоч собі! я випишу ляпаса, і я цього не приховую. кулаком не буду, а от *лядського ляпаса дам як пить дать. ну це звісно критична ситуація, після такого ніхто не буде зустрічатись чи жити разом далі. один знайомий як узнав шо дівчинка гарно б..данула, плюнув їй в лице на людях, висказав все і розійшовся тут же.

ну це я про крайні ситуації кажу.

треба старатись обирати супутницю, щоб не доводити до крайнощів, але якшо крайнощі наступили, краще вже водою остудити жінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...