Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тільки, якщо жінка підняла на мене руку, в інших випадках — ніколи, в якому б стані я не знаходився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

для тех, кто отметился в - "ні, мої життєві принципи не довзоляють мені такого вчиняти з жінками" ,

рекомендую прочитать небольшой рассказ Джека Лондона "Под палубным тентом"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ні, мої життєві принципи не довзоляють мені такого вчиняти з жінками"

як же ш їх багато :), во шо значить самообман, ну або хронічне стримання агресії що неминуче призводить до виникнення психічних захворювань, ще один варіант - просто неодружені і тривалих стосунків з сумісним проживанням не було.

В нас з жінкою наприклад часто буває що "накатує", це типу як шлюбні ігри котиків, тому й сказав що 2,3 і останній варіант можна об"єднати, ну а по дупі отримує регулярно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не однократно в моей жизни возникали моменты и ситуации когда мне реально это хотелось сделать, но это не вписывается в мои принципы и я не уважаю людей которые поднимают руку на девушку какая бы она не была... мне кажется это проверка на прочность...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосував за пункт "Так, якщо вона це заслужила(поведінкою, вчинками))"

Варіант практично не підтверджений, хоча в моральному аспекті "прийнятний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну laska вже писала про ляпас при істериці.

Можу відповісти на удар, правда тільки на неочікуваний, така собі віддача (там впринципі всерівно хто б"є) все на рефлекторному рівні.

Ну і собстно напад (дії пов"язані з нанесенням мені фізичних пошкоджень). Правда з жінкою перший раз просто відштовхну, при повторних подвижках - удар на ураження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава статистика, особливо перші 3 позиції...

Чоловіки, а що заважа перенести негатив на предмети? Вже краще посуд побийте чи що...Стукніть дверима, прогуляйтесь, емоції поступляться здоровому глузду і не буде негативного осаду від вчиненого (це щодо ситуації в сім"ях).

Звісно можна пояснювати емоційним станом. У стані афекту людина концентрує увагу на своїх почуттях, котролювати себе важко. Та якщо ви маєте схильність до цього, то важливо уникати ситуацій, які цей стан породжують, використовувати різні відволікаючі методи, прогнозувати негативні наслідки.

В народі кажуть: підняв руку раз - підніме і вдруге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава статистика, особливо перші 3 позиції...

Чоловіки, а що заважа перенести негатив на предмети? Вже краще посуд побийте чи що...Стукніть дверима, прогуляйтесь, емоції поступляться здоровому глузду і не буде негативного осаду від вчиненого (це щодо ситуації в сім"ях).

Звісно можна пояснювати емоційним станом. У стані афекту людина концентрує увагу на своїх почуттях, котролювати себе важко. Та якщо ви маєте схильність до цього, то важливо уникати ситуацій, які цей стан породжують, використовувати різні відволікаючі методи, прогнозувати негативні наслідки.

В народі кажуть: підняв руку раз - підніме і вдруге.

Все то так. Але якщо жінка користується тим, що знає - чоловік не вдарить... і скаче, і з кулаками, і з кігтями, і швиряє чим попало, і замахуєтсья всім підряд... забитися в куток і сидіти? Чи скрутити, і наваляти по м'якому місцю?

ЗІ. По дупі бити мона. Биття по дупі суть цілий комплекс заходів - виховання, загравання, еротичні ігрища, "ану бігом до буди, себто на кухню!", і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки, якщо жінка підняла на мене руку, в інших випадках — ніколи, в якому б стані я не знаходився.

Ну незнаю я б і втакому випадку невдаривби дівчину\жінку по обличі. <_< А вот думку Yarchik пітримую. ;)

ЗІ. По дупі бити мона. Биття по дупі суть цілий комплекс заходів - виховання, загравання, еротичні ігрища, "ану бігом до буди, себто на кухню!", і т.д
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б також не вдарив, але просто багато нюансів.

Вдарив як? Завалив з розгону кулаком по лицю? Думаю там в більшості випадків був би нокаут ще й зі струсом мозгу...

Але наприклад випадок. Ви десь зі своєю дружиною/дівчиною, відпочиваєте і якась "жінка" починає брудну лайку, в сторону вашої жінки ( без лапок), звісно її можна просто взяти за руку вивести із закладу, на вулиці поговорити, а уявіть що лайка знов "ллється як пісня" і нігті пішли в діло, ситуація як описував Yarchik, а от ваша прекрасна половина впала в розпач...

Чесно, стукнути по лицю ні, але ляпаса я б дав. Не з тих людей, що такі речі буде так слухати і терпіти....

На щастя таких випадків не було, і сподіваюсь не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю я б і втакому випадку невдаривби дівчину\жінку по обличі.

В кожного свої таркани в голові, правда? І мені твоє схвалення до фєні, так сказать :)

Тут трохи вище difoto гарно про “половое равноправие” згадав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного свої таркани в голові, правда?

І то правда. Можливо комусь то даже насолоду приносить як одній статі так і другій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава статистика, особливо перші 3 позиції...

Чоловіки, а що заважа перенести негатив на предмети? Вже краще посуд побийте чи що...Стукніть дверима, прогуляйтесь, емоції поступляться здоровому глузду і не буде негативного осаду від вчиненого (це щодо ситуації в сім"ях).

Звісно можна пояснювати емоційним станом. У стані афекту людина концентрує увагу на своїх почуттях, котролювати себе важко. Та якщо ви маєте схильність до цього, то важливо уникати ситуацій, які цей стан породжують, використовувати різні відволікаючі методи, прогнозувати негативні наслідки.

В народі кажуть: підняв руку раз - підніме і вдруге.

Бити посуд/двері було модно коли мені було 18+/-. Перетворювати сім`ю на трагі-комічний театр бажання нема (особливо коли глядачі/слухачі діти).

Заслужити таке теж потрібно постаратися, а по трудам, власне, і плюшки.

З.І. Розказав дружині про це голосування, на що вона відповіла, що знала як я проголосую.

З.З.І. А взагалі ще до одруження ми обговорили практично всі аспекти, а потім вирішували варто одружуватися чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І то правда. Можливо комусь то даже насолоду приносить як одній статі так і другій.

Можливо. Я ні разу руку на жінку не піднімав, але моя дружина знає, що протягне руки — моментально отримає здачу. Це єдина річ, на яку відреагую ”симетрично”. І це вона від мене почула на другий день знайомства (6 років назад), щоб відразу позбулася всіляких ілюзій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, жінку можна вдарити лише коли вона дуже п'яна, творить казна-що і ніякі інші способи її заспокоїти не діють. Я не знаю, я в таких ситуаціях ніколи не бував.

Історія про "знайомого мого знайомого". Незважаючи на фізичну міць, він добрюща людина, ніколи мухи не обідить, і дуже, ДУЖЕ любить свою жінку. Через кілька років після одруження жінка, користуючись його добротою, почала "вилазити на голову" і постійно його пиляти. Він все терпів. Довго терпів... Але одного разу прийшов додому трохи напідпитку, і вона знову почала його "пиляти". Чолов'яга не витримав, зі злістю взяв її за горло, підняв над землею, притиснув до стіни... подивився в її перелякані очі і сказав: "Як я тебе люблю, ніжність моя!", після чого поставив на землю, поцілував і пішов спати.

Жінка цілу ніч проревіла, але з того часу в них зразкова сім'я -- ніяких пилянь, ніяких скандалів :)

В особистих стосунках на будь-яку адекватну людину слова можуть вплинути значно глибше і болючіше, ніж побої. Хоча, якщо жінка -- бидло, і відрізняється від мужика-бидла тільки, пробачте, цицьками і діркою між ногами, то, напевно, застосування грубої фізичної сили може бути цілком виправданим. Я лише вдячний долі, що вона не зводила мене з такими жінками, і їх виховання -- не моя турбота. А що стосується не особистих стосунків, то, на мою думку, будь-яке фізичне насилля допустиме лише в випадку самооборони, і в даному випадку немає різниці від кого оборонятись -- від чоловіка чи жінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти "піднімання рук" на жінку. І не роблю того. АЛЕ! В житті всяке буває, в тому числі і зі мною. Наскільки памятаю (емоційний стан ще той був (може, афект?), всі учасники пригоди були тверезі і не під впливом якихось дурманів), то була вимушена відповідь. Ворогу жіночої статі.

Підтримую попередній пост. На справжню ЖІНКУ (характером, думками, емоціями) руку справжній ЧОЛОВІК руки не підніме НІКОЛИ. А от на агресивного хама і бидлоту в спідниці (не шотладнця).......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На справжню ЖІНКУ... справжній ЧОЛОВІК

ага, давайте "пожуємо" ще ці 2 терміни, а то так можна прикрити що завгодно відповіддю - "а вона не справжня жінка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На справжню ЖІНКУ... справжній ЧОЛОВІК

ага, давайте "пожуємо" ще ці 2 терміни, а то так можна прикрити що завгодно відповіддю - "а вона не справжня жінка"

Хм.... Мої батьки ніколи не бились між собою, ми з дружиною теж "боксом" не займаємось... Ніби і друзі мої такими "фізкультурними вправами" не страдають.. По мякому місцю жартівливі "оплески" не вважаються насильством (ми не в америці із феміністками, та і ніхтож не каже, чи його дружина по ...мммм... поплескує :P ). Слово - ось вона, наша зброя... Але "бували моменти в житті"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу баянчик. Зима, зупинка. Поряд стоїть вся з себе дєвушка в дорогій шубці. Підїжджає авто, звідти виходить молодий хлопець і трогає її за плече: підкажіть, мол, як проїхати на вулицю N. Дєвушка мовчки повертається до нього, презирливо струшує місце на шубці, за яке він її торкнув, знімає рукавичку і викидає її в смітник. І тут, на радість усім присутнім, маладой чєлавєк дає їй хорошого пєндєля під зад, потім знімає черевик і також викидає його в смітник. Сідає в авто і їде.

Висновок, бити в обличчя не обов’язково. Дупа - найкраще місце для прикладного мистецтва. Своїй не обідно, чужій - принизливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо б стояло питання куди вдарити?

А тут про взагалі. Хоча ляпас (поплескування і т.д., по "пушистій" ) то це не бити. Я знаю людей які жінок з ноги прямо.. щоб вже упевнено. Хоча говорять, що заслужила. І потім питаючись у постраждалої звідки синяк на півобличчя? Відповідь: заслужила..

Класика: "Дорогой *бни меня по голове, а то я что-то рас*и*делась"!

Іноді це необхідність, іноді випадковість. Іноді помилка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, жінку можна вдарити лише коли вона дуже п'яна, творить казна-що і ніякі інші способи її заспокоїти не діють. Я не знаю, я в таких ситуаціях ніколи не бував.

Завжди є інший спосіб заспокоїти п’яну жінку... тобі ж не сподобається, коли після чергової тяпниці жінка тебе буде заспокоювати пательнею по голові?

Історія про "знайомого мого знайомого". Незважаючи на фізичну міць, він добрюща людина, ніколи мухи не обідить, і дуже, ДУЖЕ любить свою жінку. Через кілька років після одруження жінка, користуючись його добротою, почала "вилазити на голову" і постійно його пиляти. Він все терпів. Довго терпів... Але одного разу прийшов додому трохи напідпитку, і вона знову почала його "пиляти". Чолов'яга не витримав, зі злістю взяв її за горло, підняв над землею, притиснув до стіни... подивився в її перелякані очі і сказав: "Як я тебе люблю, ніжність моя!", після чого поставив на землю, поцілував і пішов спати.

Жінка цілу ніч проревіла, але з того часу в них зразкова сім'я -- ніяких пилянь, ніяких скандалів :)

А думки про те, що перетримати за горло можна було, і тоді б він не жінку цілував, а холонуче тіло... нє? Заднім розумом крепкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в принципі проти насилля. Особливо, коли агресивна сторона явно сильніша. Також відразу викликають п’яні малолєтки (дівчата), які толпою ходять учити якусь їм неугодну.

Але інколи краще тріпнути добре, щоб привести до тями, ніж намагатись заспокоїти словами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але доводилось піднімати руку в переважній більшості на чоловіків.

Так що прошу дописати варіант - луплю по яйцях з ноги :ninja:

А ти їх краще ласкою, ласкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...