Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

хм... дивно читати репліки, що чоловік може вдарити жінку, трохи образливо:(, а особливо коли свою власну (шльопання по попі до уваги не береться).

Особисто моя думка, що робити боляче своїй половинці не можна, тим більше фізично, жінка слабша, її треба захищати :rolleyes: .

Дуже поважаю людей, які не піднімуть руку на жінку, не залежно від ситуації. Всяке може бути...

Фізичне насилля для мене не сприйнятне і я б не потрепіла такого від свого чоловіка.

А коли бува трапляється істерика, то краще діють міцні обійми:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки не дуже агресивні істоти;)

Якби тебе била , то ти б з нею не жив ^_^ ІМХО

Любов до фізичного насилля вже може свідчити про комплекси, агресивність, проблеми а то і її нерозвинутість.

Якщо чоловіка б’є жінка, може йому варто подивитися на себе, можливо заробляє :D

Постійно може бити жінка, якщо вона майстер єдиноборств :lol: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и определились: если мужчина бьет женщину - он низок, ужасен, морально павший индивид и просто сволочь. Если женщина бьет мужчину - она закомплексована и оттого агрессивна, или же мужчина заслужил.

Мне уже все ясно, закрывайте топик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и определились: если мужчина бьет женщину - он низок, ужасен, морально павший индивид и просто сволочь. Если женщина бьет мужчину - она закомплексована и оттого агрессивна, или же мужчина заслужил.

Мне уже все ясно, закрывайте топик.

в мужском варианте ты забыл про "руку москвы" и прочее.

Считаю тему сисек не раскрытой, скромно прошу продолжить диспут ибо невозбранно доставляет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урраааааааааааааа!!!!!! накінець появився, хоч хтось, що сказав. що боїться вигрібти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урраааааааааааааа!!!!!! накінець появився, хоч хтось, що сказав. що боїться вигрібти

Просто його дружина теж читає форум чи відписується тут же :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хммм.. а коли удар з правої в голову - це відповідь на те, що нєкогда блізкій музчіна до цих пір вважає, що має якесь там право на тебе, вказувати, що тобі робити і що носити, і веде себе як бидлота взагалі. (ну і міні-бійка як результат).

То це тоді що?

Жінка стрибає до чоловіка?

Агресія? З чийого боку?

Це питання вирішилось рефлекторно. Був би другий раз - поступила би так само.

Які вже тут можуть бути аргументи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хммм.. а коли удар з правої в голову - це відповідь на те, що нєкогда блізкій музчіна до цих пір вважає, що має якесь там право на тебе, вказувати, що тобі робити і що носити, і веде себе як бидлота взагалі. (ну і міні-бійка як результат).

То це тоді що?

Жінка стрибає до чоловіка?

Агресія? З чийого боку?

Ну-у-у... читаючи деякі твої репліки-підйобки на адресу малознайомих людей - можна лише уявити, якими епітетами і фразеологізмами ти можеш нагороджувати "блізкіх" чи "нєкогда блізкіх"... :) Адже всім нам легше образити близьку людину, ніж малознайому.

Відповідно, немає нічого дивного, що "нєкогда блізкій музчіна" іноді не може стриматися.

Хоча я його не виправдовую. Мабуть, на його місці я б просто задер їй спідницю, голову між ноги - і добре відходив би ременем (можеш сприйняти як елемент садо-мазо ігрищ :)). Це - у випадку, якби хотів продовження стосунків з нею. А якби не хотів - широко відкрив би перед нею двері, і дав би доброго підсрачника з ноги.

Мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуації, звісно, бувають різні. Можна говорити про рівність чоловіка і жінки в даній ситуації. Хоча чоловіки не страждають на ПМС :D

Не виправдовую агресі, хтось має бути мудрішим, а то до біди не далеко. Самозахист має місце, але швидше знешкодження.

Мала досвід давання ляпаса чоловіку, але коли у відповідь побачила винуваті і люблячі мене очі, зрозуміла безглуздість свого вчинку. Тож агресію можна зупинити не лише агресією :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти вважаєш, що мав би право заявляти своїй колишній подрузі, яка тихо мирно собі відпочиває, що що це в неї плече напівоголене,мовляв сховай, і чого це ти в подраних джинсах, і дозволив би собі без дозволу цапати татуювання, і розпустив би руки просто так до своєї колишньої подруги, яка проходила мимо і потім би почав бійку за те, що вона заслужено влупила тебе за такі двіженія? ого)))) Щось не віриться, що ти на таке здатен будеш :)

Не все те, що на поверхні є правдивим, Ярчику.

Хоча поверхні вірять всі :):):) І ти в тому числі.

Це стосується малознайомості. І мене це стосується :)

Обширніше мислити треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наташа, Вас когда-нибудь били?

А веслом по п...?

Нє. Не так :):):)

Пляж. На пляжі лежить розкішна блондинка. Тут з моря вискакує грузин з веслом. Підбігає до неї. І веслом її хряясь!!!! Вона починає верещати, скакує...

Грузин такий дивиться: Вах!!! Какіє ми нЕжниє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Forever Autumn

Дивує що могло об`єднувати "колишнього" покидька з Вами...

Тимпаче, що кожен висвітлює свою "поверхню" або ж її частину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Forever Autumn

Дивує що могло об`єднувати "колишнього" покидька з Вами...

Тимпаче, що кожен висвітлює свою "поверхню" або ж її частину.

Ха:) Найлегше- звинуватити жінку :) Я знаю ;)

Ми самі не подарунок ;). І це не приховується.

Поверхня? звичайно кожен сам висвітлює свою. І це особисте діло людини - вестися на показане їй, чи спроубвати копнути глибше. Багато хто ведеться. Бо так простіше :)

А що об*єднує людей?

1. Боязнь залишитися одною/одним

2. Необхідність бути з кимось

3. СТрах перед невідомим (цю людину я знаю, а от вона піде, і буде хтось, кого не знаю)

4. Звичка

Думаєте, мало таким чином лишаються разом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха:) Найлегше- звинуватити жінку :) Я знаю ;)

Ми самі не подарунок ;). І це не приховується.

Ви не зовсім вірно зрозуміли мої слова. Я мав на увазі, що коли хтось вперто доказує про іншу людину ніби вона майже вселенське зло, хоча не дивлячись на це вони були разом, то це заставляє глянути на цих людей під іншим кутом ... на обох людей.

Порядність, вірність, ввічливість, витриманість, чесність, толерантність, щирість та багато-багато інших позитивних притаманних людині властивостей комплексно ніяким чином не зв`язані з кольором шкіри, віросповіданням, релігійним світоглядом та статтю.

Не існує вселенського зла так само як і абсолютного добра, тому що ми раби своїх звичок, бажань, вірувань та мрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не стверджувала, що вселенське зло є, шановний, Ви мене неправильно зрозуміли.

Вірність, чесність?? Ви в це вірите?:))) ВОни можуть існувати тільки до конкретних людей ))

Є тема. Пишу по темі. Бажаєте обсудити питання про ангелів і демонів :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось до чого приводить намагання побити жінку :( Жена четвертовала еще живого мужа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є жінки курви, але на їхну слизьку натуру я реагую якось спокійніше, а от мужики-бляді мене бісять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ударить? наверное не смог бы. Давным давно сразу после свадьбы был скандальчик где она явно была не права... я молчал на ее замечания и придирчивости считая что делаю все правильно, и в момент когда ссора набрала критической точки она запустила в меня керамическую кружку! Вот тут я готов был "разодрать" её на части! Подскочил к ней и когда взглянул в её лицо увидел страх в глазах! Я и не собирался применять физ.,силу но по виду понял что она страшно жалеет о содеянном. С тех пор минуло лет 10-ть и больше никогда она не позволяла себе такого. И как-то раз обмолвилась что мол в тот момент сильно испугалась... А смог ли я её ударить? тогда, давным давно? не знаю ребята... наверное нет. Как можно ударить женщину? Хочешь почесать кулаки? Выйди на ринг... там всё объяснят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочешь почесать кулаки? Выйди на ринг... там всё объяснят

Мова геть не про це. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять обращаюсь к тем, кто не смог бы ударить.... блин, вы думаете слишком узко, в основном о своей половине...

вот небольшой пример из жизни:

обкуренная и пьяная 20-ти летняя дочка депутата врезалась на джипе в толпу людей на остановке, убила четверых, в том числе двух детей, покалечила 11... , а теперь скажите, если бы вы в тот момент стояли на остановке, то смогли бы ударить эту тварь девушку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а теперь скажите, если бы вы в тот момент стояли на остановке, то смогли бы ударить эту тварь девушку?

Вдарити - ні. Вбити - так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...