Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вдарити - ні. Вбити - так.

Застосування вогнепальної зброї навряд чи розглядали б як самозахист :)

(Соррі за офтоп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

так 20 человек, которые стояли на остановке, в один голос подтвердили бы, что она сама, выходя из машины, подвернула ногу и 129 раз удалилась головой о дорожное покрытие и бровку...

причем тут огнестрельное оружие...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так 20 человек, которые стояли на остановке, в один голос подтвердили бы, что она сама, выходя из машины, подвернула ногу и 129 раз удалилась головой о дорожное покрытие и бровку...

причем тут огнестрельное оружие...

Гы ...

"убил бы бровкой"! Зачёт :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt мене ніколи не били чоловіки) і я їх теж (бійки в дитинстві не рахуються)

я завжди нормально поводжуся і стараюся уникати таких людей, що змогли б вдарити.

Все таки, був випадок, коли познайомилася і навчалася з хлопцями, які могли б відповісти ударом на невдалий жарт чи наїзди дівчини... це досить прикро(.

Раз навіть хотіла їх присоромити, але не вдалось. В людей за такі дії ніяких докорів сумління.

Думаю, що в дитиністві їх не вчили елементарної етики або ще нюанс... на них клювали дівчата, якім постійно щось було треба, і вони тільки брали...

Хоча, можу сказати, що їх дії на всіх не поширювалися, а лише на деякі категорії дівчат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужчин, которые бьют женщин, вообще за таковых не считаю.

Это низкие, закомплексированные люди, и от таких надо убегать, очень быстро и далеко.

Их можно сравнить с женщинами, которые бросили своих детей, это также гадко....

Есть нюансы, в которых не может быть равноправия между женщиной и мужчиной, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

читав

америкози проводили дослідження на тему насилля до протилежної статі

виявилось, що відсоток чоловіків, які хоч раз били свою подругу/дружину щось меньше 25%,

а от жінок, які били свого хлопця/чоловіка - понад 60%

доречі не розумію, чому жінки вважають припустимим застосувати силу самій, але дуже обурються коли вона приходить назад

виводячи конфлікту ситуацію на рівень застосування сили треба бути готовим до наслідків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе коли-небудь особа жіночої статі била?

Нагадало: "У вас несчастные случаи на стройке были?" :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб жінка вдарила чоловіка, спочатку цьому чоловікові треба довести її до такого агресивного стану. В жодному разі не потрібно дозволяти жінкам переходити на "кулаки", бо це може перейти в погану звичку. Але так само в жодному разі не потрібно відповідати на них побиттям жінки.

Якщо пропустив удар - це твої проблеми (тренуй реакцію :)), але бити жінку ЗАБОРОНЕНО! Виправдовую застосування сили в окремих випадках, щоб уникнути травматизму для себе, але бити - ні в якому разі. Це моя життєва позиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. по яйцях не рахується....

А чому це саме болюче місце не рахується?

Так само можна ввести виняткові частини тіла жінки, так би мовити "прес перевірити". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не бити. Це коцнути))))))

З.І. прєдчуствую явлєнія Хріста народу (чит. як Ярчика) і кілька веселих стібанутих фраз))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в жінки ж теж можна тоді багато чого "коцнути"? ;)

агресія породжує агресію

розпускання рук - відповідь

як там? вся енергія рухається по колу

згідно з твоєю ж логікою, якщо чиясь дама получить в табло - фраза "довела" все виправдає

чи не так?

випадки самозахисту дівчини не розглядаємо, там безумовно майже всі засоби виправдані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментуючи пост Plum'а: далеко не всі жінки хочуть рівності. Багатьом подобається бути слабкою, щоб їм відчиняли двері, дарили квіти і інколи дозволяли бути примхливими та нелогічними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сила жінок заключається в тому, що чоловіки їм дозволяють самим вибирати -- де вони сильні, а де слабкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в цій "слабкості" є "сила" :)

"Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного пола к слабому" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіки нічого не дозволяють.

Вони або ведуться або не ведуться )))))

Якщо ти наприклад влаштуєш істерику - більшість скаже чоловіків, що ти істеричка. Але жоден не задумається над тим, що так звана істерика - найлегший і найпростіший спосіб сказати людині без лишніх пояснень "йди вон".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на мою думку щоб сказати "йди вон" треба всього-навсього сказати "йди вон". А істерики закатують істерички. Але ж жінки люблять робити все самим неочевидним способом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку найди собі відповідного партнера по боксу і набий йому писок стільки скільки хватить здоровя а якщо ти слабак отримаєш відповідно по заслузі.

Нема чого розпускати руки краще порозумітися на словах.

Якщо Ваші стосунки зайшли в глухий кут думаю варто їх переглянути..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного пола к слабому"
100%

Порада жінкам:

– Ніколи не сперечайтеся з чоловіком, відразу плачте!

Порада чоловікам:

– Ніколи не сперечайтеся з дружиною, відразу цілуйте! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...