Перейти до змісту

Чи можете ви вдарити жінку?


Tolik_lt

Чи можу я вдарити жінку?  

562 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Невільно згадалась приказка: бий бабу молотком - буде баба золотом :)

пункт першщий у голосувалці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь
Невільно згадалась приказка: бий бабу молотком - буде баба золотом

хм. чомусь згадалась аббревіатура ББПЄ <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов Козьма, якщо ти можеш вдарити жінку, то це з тобою щось не так, з твоїм вихованням, світосприйняттям, духовними цінностями. Якось так.

тобто якщо воно буде гнути матюки, від яких вуха в*януть, ставитись до тебе як до тварини і взагалі поводити себе м*яко кажучи погано (приклад - мати-алкоголічка), причому що слова не будуть давати ефекту - ти будеш:

1. відвернешся і підеш (тоді під неї попаде хтось інший)

2. будеш терпіти і казати що нене - бо то жінка (пряма дорога до підкаблучника)?

1 а ти що месник правосуддя? Якщо вже жінка така неадекватна, то навіщо тратити на неї свій дорогоцінний час, якщо за той час можна знайти собі іншу, гіднішу. Ящо це мати-алкоголічка, то просто не замічати її ігнорувати, або знайти інше житло де не пересікатимешся з нею.

P.S.

піднімати руку на жінку а тим більше на матір, це недопустимо, принаймні з моєї точки зору.

А якщо вже так кортить дати відпір, то словом куди сильніше можна ранити людину ніж кулаками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 а ти що месник правосуддя? Якщо вже жінка така неадекватна, то навіщо тратити на неї свій дорогоцінний час, якщо за той час можна знайти собі іншу, гіднішу. Ящо це мати-алкоголічка, то просто не замічати її ігнорувати, або знайти інше житло де не пересікатимешся з нею.

мовчки обирай перший варіант <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якшо її кавалєра поруч нема?

якшо одного соціального рівня приблизно (тобто, можна очікувати "виправлення"), от шо малось на увазі. А так, вміняемий кавалєр би ше сам привалив тій дамі, яку я оглушив, якби чув шо вона мені говорила і при яких людях. Ситуації бувають різні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

от позавчора була страшна ситуація... пішли з подругою в магазин ввечері... прицепились до нас два штемпа, типу "Дєвачькі, а йдем з нами на квартіру" причому таким текстом прямо. Ми культурно поморозились... так ті почали нас шарпати, в результаті подруга получила по обличчю кулачиськом, а мене звалили і покопали ногами. Результат- побиті лікті, синці і шок. добре хоч не повідбивали нічого, і взагалі не вбили насмерть... А уроди панічно повтікали коли ми і продавщиця наробили крику... і шукай вітра в полі. Що тут можна сказати ще? Відбувалось це все на Відродження- культурній гопівській столиці...

В такій ситуації допомагає жіноча хитрість. Але напевне небезпеки ви не відчули, коли дійшло вже до таких наслідків. Як на мене, в хід пішло б усе що трапилось під руку, навіть коли сили не рівні, але вони без травм би не залишились. Бо я взагалі за людей не приймаю таких хто може підняти руку на жінку. А все як ви зауважили починаеться зі слова. Той хто може дозволити образити словом, зможе і підняти руку. Тому рекомендую завжди бути озброєною, принаймні - електрошок чи балончик газовий, а при біді зійде все. У нашому суспільстві твій страх знищить тебе перш ніж ти прийдеш до тями. Як на мене, я б додала варіант - Чи змоожеш відповісти у відповідь? Жінки інколи бувають жорстокіші від чоловіків. Постояти за себе потрібно уміти у любій ситуації і коли удар у відповідь - це едине що залишаеться, потрібно його робити, а не чекати на спасіння з боку. По принципу - Наша хата з краю...Живе багато людей. А Вам дівчата СПІВЧУВАЮ. На вашому місці кинула б зяву в міліцію, щоб цих падлюк знайшли, от повідбивали би нирки подрузі і інвалід на все життя, чи боронь Боже покалічили лице, та наслідків може бути чимала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

"Я думаю, Семён Семёныч, что каждый человек способен на многое. Но, к сожалению, не каждый знает, на что он способен."

**Бриллиантовая рука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не каждый мужчина является Мужчиной, не каждая женщина это Женщина...наверное всякое в жизни бывает, но если люди адекватны, трезвые, без психических отклонений, то мужчина ударить женщину не может, не имеет права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не каждый мужчина является Мужчиной, не каждая женщина это Женщина...наверное всякое в жизни бывает, но если люди адекватны, трезвые, без психических отклонений, то мужчина ударить женщину не может, не имеет права.

життя настільки непередбачувана річ, а вчинки людей часом такі непрогнозовані, що важко за щось ручатися ... Особисто мені ніколи не доводилося піднімати руку на жінку і сподіваюся ніколи не доведеться, але життя така річ що напевно нічого не можна казати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

життя настільки непередбачувана річ, а вчинки людей часом такі непрогнозовані, що важко за щось ручатися ... Особисто мені ніколи не доводилося піднімати руку на жінку і сподіваюся ніколи не доведеться, але життя така річ що напевно нічого не можна казати ...

Я согласна, никогда не говори никогда...надеясь, все же, никогда так не поступить, как то так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я согласна, никогда не говори никогда...надеясь, все же, никогда так не поступить, как то так)

Вам варто було б прочитати цю тему з самого початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

життя настільки непередбачувана річ, а вчинки людей часом такі непрогнозовані, що важко за щось ручатися ... Особисто мені ніколи не доводилося піднімати руку на жінку і сподіваюся ніколи не доведеться, але життя така річ що напевно нічого не можна казати ...

Я согласна, никогда не говори никогда...надеясь, все же, никогда так не поступить, как то так)

Всяке в житті бувало.... іноді й дякували, за те, що силу застосував ...

...(з ударів було, хіба, по щокам, для приведення в почуття, або по рукам, щоб відбити удари....) Ні першого, ні другого, не виправдовую...

Все по ситуації.... Якщо треба зупинити маніячку/неврівноважену/ e.t.c особу (при цьому може й бути загроза іншим людям, і дітям, зокрема), то це може (й повинно!) бути виправданим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Вважаю, що чоловік не має права піднімати руку на жінку за будь-яких обставин. Можу в житті пробачити все, крім фізичного насилля. "Один раз по попі" не рахується :g32:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що чоловік не має права піднімати руку на жінку за будь-яких обставин. Можу в житті пробачити все, крім фізичного насилля. "Один раз по попі" не рахується :g32:

от типова ТП. пардон, баба. недавно вбили відомого Санкт-Петербурзького музиканта, Льову Twice. Вбила його дівчина. ножем у серце. він навіть не захищався-не думав, що при побутовій сварці вона пустить в хід ножа. от тобі і джентельмен. в гробу.

я категорично проти лупцювати жінок, але в критичній ситуації дати в мордяку-можна і треба. вона зараз сидить у тюрмі (дали 8 років), а талановитого музиканта уже не повернеш, в нього лишилась лише одна мама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли жінка починає нагло знущатись і провокувати тебе,то можна заїхати,коли багато говорить всяку гадость, і робить не те що треба це означає що вона ніколи не получала по м....ці,заїхати треба,мужик немає бути "Тєрпілою"!!!В країнах Азії (Чечня,Туреччина)Жінка мужика боїться,і це нормально,а в нас жінки (не кажу про всіх) рахують себе пані,щоб їх носили на руках,водили по ресторанах...і всерівно не довольні.В Чечні якщо жінка зрадила чоловіку,позор на весь район,вона з гранатою іде на перехрестя і себе знищує.

Взагалі жінка і чоловік однакові,жінка не вища за чоловіка але вона має слухати чоловіка,бо вона ЗА МУЖЕМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заїхати треба,мужик немає бути "Тєрпілою"!!!

Якщо мужик крім "по мордяці" не має інших важилів впливу на жінку, то він не "Тєппіла", він "Дєбіла"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було ясно написано коли нагло,внятно текст читай і тут жінок не обзивав,сама показуєш свій рівень інтелекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б якось визначився з тим, що думаєш, а то розказуєш тут про Чечню і Азію, а потім х*як - "жінка і чоловік однакові".

А взагалі бісять такі-от герої. І жінку бити треба, і чоловік хазяїн... Чогось складається враження, що в тебе в дитинстві проблеми з дівчатами були, а тепер ти хочеш їм помститись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не було,і нікому я не хочу мститись,навів приклад і все,якщо тобі подобається коли тобою маніпулюють іграй далі хлопчика-підкаблучника)

Якщо бісять,тебе ніхто не заставляє читати,може ти когось бісиш,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли жінка починає нагло знущатись і провокувати тебе,то можна заїхати,коли багато говорить всяку гадость, і робить не те що треба це означає що вона ніколи не получала по м....ці,заїхати треба,мужик немає бути "Тєрпілою"!!!.

Взагалі жінка і чоловік однакові,жінка не вища за чоловіка але вона має слухати чоловіка,бо вона ЗА МУЖЕМ!

Це ж наскільки потрібно себе не поважати, щоб навіть припустити ймовірність спілкування з такими жінками.

Дружина повинна не "слухати" свого чоловіка, а рахуватись з ним та поважати його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо тобі подобається коли тобою маніпулюють іграй далі хлопчика-підкаблучника

Мудрая (именно мудрая) женщина будет тобой управлять так как ей хочется и ты даже этого не заметишь. При этом в глазах окружающих такой мужчина не будет выглядеть подкаблучником. То же касается и мудрого, рассудительного мужчины. Если аргументов не хватает просто ничего не говори, закончи первым этот спор, ссору и т.п., покажи силу духа, мужественность. А распускать руки по отношении к женщине - это проявление слабости.

P.S. могу допустить, что ударить женщину возможно только в одном случае(!!!) и только тогда когда уже других мер принять невозможно(!!!) - паника, истерика, но тут тоже надо правильно распознать ситуацию, может и само пройти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ тут йдеться в темі про жінку а не дружину)

жінка не вища за чоловіка але вона має слухати чоловіка,бо вона ЗА МУЖЕМ!

Піду, попрошу Бога, щоб моій дочці на життєвому шляху не зустрічалися такі, як ти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піду, попрошу Бога, щоб моій дочці на життєвому шляху не зустрічалися такі, як ти!

Прочитайте тему з самого початку - список розшириться ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ тут йдеться в темі про жінку а не дружину)

Тобто дружина, то вже не жінка чи як? До дружини, напевно, ще більш делікатніше і уважніше відноситись треба. То ж найрідніша людина в світі. Чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...