Перейти до змісту

Чоловік і жінка - кращі друзі: міф чи реальність?


laska

  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чи може існувати справжня міцна дружба між чоловіком і жінкою?

Чи дружба чоловіка з жінкою - це стосунки або колишніх коханців, або майбутніх?

Я маю на увазі отаку дружбу:

- Друзі спілкуються один з одним тому, що у них є спільні інтереси.

- Друзі довіряють один одному.

Вони не бояться здатися один одному «не в тому костюмі», тому що знають, що один не буде принижувати іншого. Вони не записують собі в записники або пам'ять куплені один одному булочки або пиво.

- Друзі не рахують себе «зобов'язаними» один одному.

Вони не влаштовують сцени, якщо один влаштовує вечірку або шашлики, а інший говорить, що не може або не хоче на неї піти. Або якщо один сказав іншому, що не може в чомусь допомогти. Не могти і не хотіти - право, яке один друг визнає за іншим.

- Друзі не заздрять один одному.

Успіх один не стає нещастям іншого. Більш того, зазвичай друзі щиро радіють успіхам один одного.

- Друзі відчувають зв'язок.

Природу цього зв'язку вони не можуть пояснити, але це те, що наші предки називали словом «узи». Цей зв'язок споріднений і сімейним, і подружнім узам, але все таки відрізняється від них.

- У друзів - роздільне життя.

- Друзі спілкуються регулярно.

Тільки постійне спілкування підтримує їх зв'язок. Інакше вона, на жаль, зникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

При доволі тривалій і міцній дружбі, якщо ці люди один одному подобаються, зазвичай знаходяться обставини, які перетворюють цу дружбу у більш ніж таку. А далі вже по-різному... В кого як.

З.І. А ну ще бажано щоб вони обоє не були одружені. І особливо в молодші роки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класик А.П. Чехов взагалі вважав, що без "стосунків" дружба М. і Ж. неможлива. Але я з ним незгідний, вона є, але це радше виключення, ніж правило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чоловік і жінка кращі друзі"- таке можливо, на мою думку, лише в шлюбі. Гарному шлюбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чоловік і жінка кращі друзі"- таке можливо, на мою думку, лише в шлюбі. Гарному шлюбі.

Ось в мене саме такий варіант

Проголосував обидва рази так, незважаючи на обмеження, бо вони вже аж занадто ідеалізовані, такі умови можливі нетривалий досить короткий час, поки не розкриваються до кінця ;)(хоча є варіант коли до смерті не розкриваються - жорстокий)

Шлюб і дружба речі неподільні, і це і є справжня дружба, а не пиво в п"ятницю вечором, або в кого гроші позичити :), або суперечки на тему, яка машина краща... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один знакомый в одной ситуации меня как-то спросил, возможно ли это. Я ответил примерно так: "Да. Возможно. Но - после." :)

Хотя после - это уж действительно, как повезёт.

Ну или же дружба возможна - но в возрасте 5-8 лет :)

Во всех остальных случаях... Дружба наверняка начинается с симпатии. Мужчина более склонен к переводу дружеских отношений в интимные. Он может долго сдерживаться, но в какой-то момент его прорвёт - или на секс, или на разрыв, или разочаруется в себе и начнёт воспринимать себя как "подружко" :)

Хотя саму возможность очень продолжительной дружбы я не исключаю. Но не могу дать гарантии, что она в итоге не выльется в нечто большее... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки прочитав і зі всіма по трішкі згідний. Кругом з вище прочитаних постів є доля правди. ІМХО я гадаю дружба, якщо є то точно підмітив ursa звдячюючи симпатії. Без цього чоловіку жінка не цікава. У мене є маленький досвід :) тому так і пишу. А вобше можна мати дівчину, подругу дуже близьку чі дружину і т.д і т.п, але всеодно дружити з іншими дівкави (доки не поймеш що тобі треба та з якою ти дружиш) і так по колу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружба між чоловіком і жінкою можлива, допоки чоловік бачить у жінці, хоч потенційно, коханку;) це вільний переказ слів одного з французських класиків- чи то Бальзака, чи то Мопассана:) дуже згоден. Хоча допускаю таку дружбу і без такого підтексту- але у дууууууже ріжких випадках:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) жінка - у якості "дружина" (супруга), чи у якості - особа жіночої статі.?

2) дружина - найкращий друг та найзліший ворог. Одним словом лікує і виручає, людина з якою треба радитися. І одночасно найзліший ворог, одним словом може поранити так, що на лікування цих ран підуть десятиріччя.

3) Дружба між чоловіком(мужчиною) і жінкою (особою жіночої статі) - реальна, головне не зіпсувати її сексом. Або ж навпаки - підкріпити її тим же сексом. (залежно від характерів людей)

Моє ІМХО.

Ніби все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружба у шлюбі це ідеал, але мова якраз про різностатеву дружбу не у шлюбі.

Мені пригадався фільм "Лучший друг", де героїня Мадонни товаришувала з мужчиною, правда він був геєм ;)

Судячи з постів (а відписалися поки чоловіки), у жінок і чоловіків різна межа між дружбою і сексуальним потягом.

Не уявляю, як можна друга розглядати як потенційного партнера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не уявляю, як можна друга розглядати як потенційного партнера.

Шкода ;)..

Але коли це трапляється - повір, дружба тоді -ох як перевіряється!.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- возможно ли дружба между мужчиной и женщиной?

- да, но природа возьмет свое.

(с) - не помню ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий друг жінки - її чоловік! А якщо не в шлюбі, то симпатія, чи взаємна, чи одностороння - завжди буде присутня. І чоловік, швидше за все, намагатиметься дружбу закріпити інтимними стосунками, а жінка інтимних стосунків буде уникати, щоб цю ж дружбу не втратити... Ось таке от протистояння виходить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене взагалі подруг в житті було мало, і зараз не скажу що справжня подруга є, з мого досвіду різностатева дружба є, і вона навіть міцніша. Чоловіки взагалі вірніші друзі ніж жінки і не перестаю в цьому переконуватися знову і знову. Друг для мене визначається не за статтю, а за вчинки і слова. І в кого там шо "знизу" ;) на справжню дружбу не впливає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка подрузі не розкаже того, що може розказати мужчині.. (факт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не уявляю, як можна друга розглядати як потенційного партнера.

Виявляється Можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хмм...цікаве питання...багато хто в це не вірить....але, зважаючи на свій досвід можу сказати-Так, дійсно дружба може бути....

але от ситуація не однозначна...друзями стали після того, як "друг", висловивши свої почуття отримав відмову...і от...до сьогоднішнього дня ми з ним спілкуємось як дуже хороші друзі...і не більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужчина видит в женщине прежде всего сексуального партнёра. Аксиома, так сказать :)

Не уявляю, як можна друга розглядати як потенційного партнера.

Что такое дружба? Обмен информацией и энергетикой. В лучшем случае - равноценный. В худшем - энергетический вампиризм и жертвенная покорность.

Простой пример - т.н. "школьная дружба". Девчёнка-отличница или парень-отличник, ничем не привлекательны, но имеют много "друзей", которые рассматривают их как средство для написания контрольных работ.

Ещё один пример - ребёнок богатых родителей. Вне зависимости от его внешней привлекательности у него во дворе будет много "друзей", если он начнёт делиться с ними деньгами/комфортом.

Дружба - зачастую понятие тесно связанное с эгоизмом. Ты - мне, а я - ... нет, не тебе, а у тебя. А если всё-таки чуть-чуть тебе - то потом за тобой должок ;)

Если копнуть глубже, дети "дружат" по такому же принципу: "У Коли много машинок, я ими часто играюсь, и дружу с ним. А Петя никогда не даёт ни мне, ни Коле свой самокат, он нам не друг".

А если снова немного повзрослеть - опять же в школе... Девчёнка-страшилка, но "своя в доску", с ней можно побухать, покурить на переменах в туалете, сыграть в бутылку, позажиматься на дискотеке, а если повезёт - то и это самое... А вон та - цаца, вся такая гламурная, красивая, но недотрога, смотрит на тебя, как на ничтожество - коза она, в общем.

Думаете, вырастая, мужчина сильно меняется? То, что происходило с ним в детстве и юношестве, накладывает сильный отпечаток на мировосприятие и модель поведения. Я с тобой дружу, потому что ты мне что-то должен. Заметили? Не можешь дать, а должен...

Дружба всегда требует чего-то взамен. Если не требует - это уже, вероятно, любовь ;)

С возрастом у нормально развивающегося подростка появляется всё большая тяга к противоположному полу. Дружба с девушками имеет целью секс с ними. Иначе бы просто не возбуждало тратить на них время. Но Природа требует, поэтому дружба существует ;)

Дружить можно и с несимпатичными, но теми, которые (хотя бы по рассказам) "дают". Или же когда девушка неравнодушна к тебе - плевать, что она как атомная война, но она на тебя запала и всё это пахнет сексом.

Дружить можно, в принципе, с кем угодно - иногда случается, что люди неожиданно понимают, что созданы друг для друга (общие взгяды на жизнь, интересы, увлечения).

Дружить можно с красивыми или просто симпатичными - но тогда основой дружбы становится именно тяга к телу. И эта тяга постепенно будет перерастать в манию :)

Дружить можно просто так, от скуки, не вкладывая в само понятие дружбы ничего, кроме заполнения свободного времени.

Дружить можно из страха быть одному, и тогда уже - хоть бы с кем.

В большинстве случаев со временем желание обладать телом начинает проростать... Возможно, оно просто не может не появиться - но бывают ситуации, когда всё-таки не успевает - по причине разрыва отношений или в связи с очень медленным темпом роста, превышающим средний цикл жизни...

И случаются ситуации, когда секс просто становится логичным продолжением общения. В конце концов, обмен жидкостями - это тот же обмен энергией :)

После секса начинается переосмысление произошедшего - и если то, что вдалбливало общество, перевешивает, то дружба очень быстро сходит на нет. Иначе - может перерасти в ту же любовь. Или же просто в хорошие дружеские раскрепощённые отношения. Но при условии несвободности кого-то или обоих - всё становится похожим на Санту-Барбару :)

Мне кажется, что в мужских генах заложена программа: осеменить как можно больше самок, используя для этого самые хитрые и коварные методы, включая дружбу :)

Женщинам со спецефически заточенной логикой нас не понять (ха, может, это самообман?) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берите в расчёт что у мужчины (который друг) две головы, и вот какая умнее так и будет развиваться дружба ;)

ЗЫ. Кстати .... после 50 грамм головы начинают спорить.

ШУТКА. :)

PPS. в каждой шутке есть доля шутки (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружба можлива.

І якщо другу важко - то порядна подруга ніколи не залишить його самого, без міньєта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружба можлива.

І якщо другу важко - то порядна подруга ніколи не залишить його самого, без міньєта.

я замічаю, друг, шо ця тема червоною лінією проходить через усю твою творчість:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До одного випадку в житті щиросердечно вірила, що друба чоловік + жінка можлива, оскільки давноіснуючий друг готовий подати руку завжди при будь-яких умовах (і триває це вже років з ..хм...8-9). Лібідо - 0. Його дівчина А.К.А. жінка в громадянському шлюбі - моя хороша приятелька. Тобто питань тут жодних не виникало і не виникає.

Отака дружба - це є дуже поодиноке виключення з правил. Оскільки трапилось, що так звані "друзі" , котрі себе в мохнату грудь показово руками били і кричали "та я тобі... та я !!! такий тобі друуг!!!"пасть порву-моргала виколю!!буду храніть, холіть і лєлєять, бо я ж друг!!!" ... палились на лібідо :lopata:. От халепа.

Якщо дружба є - бережіть її. Вона - основа. І вона варта занесення в Червону Книгу, бо у нашому світі зазвичай тебе або хочуть використати, або трахнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу на цю тему власну думку, трошки з власного досвіду. Дружба між чоловіком та жінкою можлива, з чоловіками порозумітись завжди легше ;), але...тут погоджуюсь з Zheny@:

"3) Дружба між чоловіком(мужчиною) і жінкою (особою жіночої статі) - реальна, головне не зіпсувати її сексом. Або ж навпаки - підкріпити її тим же сексом. (залежно від характерів людей)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можлива.

Спосіб мислення і склад характеру в статей різний, просто так їм не цікаво один з одним.

І якщо, дівчата, ми кажемо, що навколо нас друзі-чоловіки, це означає тільки сильний сексуальний тип і то, шо в кількох наших друзів назріває гострий спермотоксикоз. Бо просто соватись за нами, витирати соплі і слухати, як Людка з другого під.їзду прикольно постриглась, їм не цікаво. Як і нам не цікава перемога Спарти над Челсі чи навпаки або різниця в смаках старопрамена і будвайзера. Все це стає цікавим, і спільні теми знаходяться, і говорити ніби є про шо годинами, тільки в разі статевого потягу, коли вже не важливо про шо говорити, аби просто бути поруч. Ну, і в шлюбі, все-таки, це варіант дружби з регулярним сексом, але вся та дружба зійде нанівець, якщо підсадити чоловіка на голодний пайок. Ага.

Воть, така моя мисля з досвіду спілкування з протилежною статттю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спосіб мислення і склад характеру в статей різний, просто так їм не цікаво один з одним.

згідна.

І якщо, дівчата, ми кажемо, що навколо нас друзі-чоловіки, це означає тільки сильний сексуальний тип і то, шо в кількох наших друзів назріває гострий спермотоксикоз.
Бо просто соватись за нами, витирати соплі і слухати, як Людка з другого під.їзду прикольно постриглась, їм не цікаво.

що це за жінка, яка тільки про соплі говорити може....

Як і нам не цікава перемога Спарти над Челсі чи навпаки або різниця в смаках старопрамена і будвайзера.

протестую!!!!!!! такими темами обмежуються чоловіки типу "дом-работа-дом-работа".

Все це стає цікавим, і спільні теми знаходяться, і говорити ніби є про шо годинами, тільки в разі статевого потягу, коли вже не важливо про шо говорити, аби просто бути поруч.

капєц... я прастістую, Юлька!!!!! Хоча да, і такі лібідні мля виявлялися. Але то дуже поодинокі випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...