Перейти до змісту

Чоловік і жінка - кращі друзі: міф чи реальність?


laska

  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Дружба, звичайно, можлива. А щодо мотивації конкретних представників обох статей, то вона може бути дууже різною :rolleyes: може бути й так, що їм просто легко спілкуватись, от і все :)

p.s. У мене, між іншим, є друзі і серед жінок, і серед чоловіків, а на продовження дискусії на тему "чоловіки дружать тільки з тими жінками, яких хочуть" кажу впевнено і зі знанням справи: а) далеко не всі чоловіки; б) не завжди дружать, коли хочуть; в) а як відносно людей з нетрадиційною орієнтацією?! :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно то буде довга дискусія, бо кожен виходить із своїх міркувань чи досвіду!

Та погодьтесь у кожного це індивідуально, а звідси і точка зору... :hug:

я особисто в дружбу вірю але із впевненістю сказати що і в мому випадку ще справжня дружба не можу! :unsure:

так що, шановні, то все відносно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

дружба - вона таки є!

(і заняттям дружбою це не заважає :D )

А ще кажуть, що дуже важко дружити з людиною, коли у тебе на неї ерекція.  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уважно перечитав всю тему. подумав. почав писати. написав три абзаци. знову подумав. і напишу я по темі таке:

не можу я дружити з тими, на кого у мене ерекція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Верю в такую дружбу.

Несмотря на то, что в большинстве случаях, дружба между М и Ж - это прошлые или будущие отношения (половые, кратковременные, близкие и т.д. нужное подчеркнуть).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

хотіла написати - вірю і був в мене досвід такої дружби.. але... це скоріше виняток з правил. Так дружба ця була коли я і мій друг були ще студентами, ми сиділи на парах за однією партою і обговорювали пассій один одного :D . Згадуючи зараз - навіває такою наївністю...

більше таких випадків не було :( нажаль. чоловіки бачили в мене тільки жінку, а не друга і пропозиції дружити і спілкуватись були тільки приводом для подальших зовсім не дружніх стосунків :blush: тому висновок - скоріше не вірю в таку дружбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 та лаааадна вам - у мене куча прекрасних друзів і вони жінки - імхо найбільша завада такій дружбі - спєрматаксікоз окремих особєй - а так, в загальному, ми, чоловіки, кльові :) ))

хочеш, спитай он у жені, чи у толіка )))))

У них запитати про спєрматоксікоз чи про дружбу з жінками?  :D

А взагалі дуже цікавить думка тих 9-ти, що мали досвід, але більше не хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...