Перейти до змісту

Чоловік і жінка - кращі друзі: міф чи реальність?


laska

  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

он: Как ты относишся к дружескому сексу?)

она: Если это вопрос, то негативно, а если предложение, я согласна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Стільки тут чоловічих думок про дружбу з нами начиталася, шо пожалуй я з ВАМИ дружбу пєрєсматрю! Краще вже про соплі-сльози і "а ти бачила шо вона на себе нап"ялила?" ніж тепер буду сидіти і думати шо зара в вашій голові робиться! Невже ВИ мужчини такі підлі?! Особливо закарбувалося від Yarchika про порядну подругу :0016: та від Ursa про атомну війну :0016: .

Zheny@ підтримую і про найкращий друг і про найзліший ворог! Чоловік для мене - це завжди і найцінніша людина у світі і найнайнай"редиска" - при першій же сварці, того шо від найближчої людини завжди очікуєш найліпших вчинків - і розчарування від того шо несправдилося тільки сильнішає.

А з остальними друзями напевно просто треба УМЄРЄННО ДРУЖИТЬ - тоді і менше шансів такого друга втратити - бо бачитиметеся не щодня наприклад - відповідно і тема цікава для розмов завжди буде і, по-друге, краще мати чим по-більшу компанію - шоб уникати такіх от "моментів на одинці" як ви хлопці частіше за все пишете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дружба є - бережіть її. Вона - основа. І вона варта занесення в Червону Книгу, бо у нашому світі зазвичай тебе або хочуть використати, або трахнуть.

Хм... а чому в тоні розчарування, взагалі якщо можуть використати - значить комусь потрібен - значить можна використати того кому ти потрібен, не буває одностороннього руху...

а дружба це ідеалізовані відносини за наявності спільної мети, тому й кажу що в мене з дружиною найбільш тривала дружба, в нас є стратегічні цілі на все життя :), а будь-яка інша, в тому числі й одностатева, тимчасове пересікання ліній життя, потім ти міняєш свої інтереси\цінності і цілий прошарок друзів та знайомих просто відпадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дружба є - бережіть її. Вона - основа. І вона варта занесення в Червону Книгу, бо у нашому світі зазвичай тебе або хочуть використати, або трахнуть.

Хм... а чому в тоні розчарування, взагалі якщо можуть використати - значить комусь потрібен - значить можна використати того кому ти потрібен, не буває одностороннього руху...

а недавнє розчарування тому, що зазвичай друзі, які істинно є друзями і якими ти їх вважаєш, не хочуть використати чи трахнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дружиною - то дружба плюс лібідо :)

100%. Хотел бы я посмотреть на тех "дружащих", которым жена вдруг ограничит доступ к телу на день/два/неделю/месяц без объективных на то причин. Но при этом во всем остальном оставалась бы примерной любящей женой - как то - постирать, погладить, приготовить, поговорить по душам и пр. (всем яро протестующим феминисткам - идите н@куй! :)) Честно, очень интересно было бы посмотреть на такую "дружбу"! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невозможна. кто-то кого-то палюбэ хочет. тайно или явно, но как минимум одна симпатия как к партнеру имеет место. другой вопрос как она контроллируется.

Хотя что есть дружба? Вот вопрос...

и подходить ли одно понятие под ДРУЖБУ М+М и ДРУЖБУ М+Ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капєц... я прастістую, Юлька!!!!! Хоча да, і такі лібідні мля виявлялися. Але то дуже поодинокі випадки.

Нє. Ну пратіставать ти можеш, хто ж забороняє. Навіть не про соплі йдеться. Скажімо, я хімік, педагог, журналіст і письменниця в якісь мірі, да. Мене цікавлять новинки хімії, що міститься в дитячих сирках, яка методика виховання краща, якого кольору какашки в ОНННН-того рібьонка, що за мамаша в три роки годує дитину з пляшки, яка сволота не вміє правильно писати статтю, і хто в чому був одягнений (чи яку хєрь читав) на останньому фесті, ну ше там новинки поліграфії, глянцю, я вишиваю і плету з бісеру. Тобто, шось в тому плані, да? Зрештою, мене цікавить манікюр, зачіска, нова кофта, подруга сусіда, салат "цезар". Мій чоловік "сисадмін", йому цікаво про коди, про баги, про сервери, про нові програми, про курси Віндовса чи Сана, про мережі, про С++, він не читає Дена Брауна, слухає Продіджі і Рамштайн, збирає модельки машинок, не любить подорожувати, ходити на каву в бар, з захватом дивиться формулу, не веде блога, не читає політичних новин, зате знає всі новинки в світі софта, харда і машин. Його не цікавить, як готується салат з крабових паличок і чим смердять мої ароматичні лампи. Єдине, що ми двоє любимо фантастику, велосипеди, Герої і дітей. Да. Як думаєш, до моменту, коли ми полюбили герої і дітей, нам було про шо поговорить, крім, як позажимацця? Ясно, що було. Я навіть вчила трохи веб-дизайн, а чоловік писав мені вірші. Фіг би ми цим займалися просто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружба всегда требует чего-то взамен. Если не требует - это уже, вероятно, любовь ;)

Для мене з точністю навпаки ;)

Дяяяяяяяяяя! Зробила для себе відкриття, на яке, аж ніяк, не очікувала!!!

Тепер, кожен раз, спілкуючись з друзями-чоловіками, підозрюватиму, що вони мене хочуть... :blink: Жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не имей 100 рублей, а имей 100 друзей..." Друзей не надо иметь, с друзьями надо дружить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба це погане відчуття "Бути бажаною, жаданою"?? ;)

Чи ти хочеш щоб було як в приказці - "Каждая деквушка имеет право быть вы*****ой, но не каждая дважды!" (хай пробачать мені жінки та адміни.. вислів не мій. але із пісні слів не викинеш!, )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка подрузі не розкаже того, що може розказати мужчині.. (факт)

100% згідна, але й чоловік не завжди може розказати другу те, що може з легкістю розповісти жінці (не дружині). Ніхто краще не порадить як вчинити в тій чи іншій ситуації жінці щодо чоловіка, ніж чоловік, а чоловіку щодо жікнки, ніж жінка, головне щоб дружба була дійсно дружбою і нею ж залишалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, друзів-чоловіків можна не розділяти мальчікофф для па3,14дєть і мальчікофф для потрахаццо, друзяк для весело потусіть, кудись поїхати, друзів для душі. І це все називати одним словом "друг чоловічої статі".

Я розділяю. І в моєму ставленні чоловікам це прозоро демонструється. Тому мені ДУУУЖЕ неприємно, коли друзі для па3,14дєть (наприклад) активно виявляють бажання стати мальчіками для потрахаццо.

А що поганого в тому,що чоловiки-друзi тебе хочуть?

тому що друзі (для душі) для того й друзі, щоб хотіти людину не фізично, а морально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка подрузі не розкаже того, що може розказати мужчині.. (факт)

100% згідна, але й чоловік не завжди може розказати другу те, що може з легкістю розповісти жінці (не дружині). Ніхто краще не порадить як вчинити в тій чи іншій ситуації жінці щодо чоловіка, ніж чоловік, а чоловіку щодо жікнки, ніж жінка, головне щоб дружба була дійсно дружбою і нею ж залишалась.

ну це зрозуміло. Quid pro quo.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка подрузі не розкаже того, що може розказати мужчині.. (факт)

100% згідна, але й чоловік не завжди може розказати другу те, що може з легкістю розповісти жінці (не дружині). Ніхто краще не порадить як вчинити в тій чи іншій ситуації жінці щодо чоловіка, ніж чоловік, а чоловіку щодо жікнки, ніж жінка, головне щоб дружба була дійсно дружбою і нею ж залишалась.

для деяких чоловіків достатньо мати господарку в дома а подружок вони "куплять"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, друзів-чоловіків можна не розділяти мальчікофф для па3,14дєть і мальчікофф для потрахаццо, друзяк для весело потусіть, кудись поїхати, друзів для душі. І це все називати одним словом "друг чоловічої статі".

Я розділяю. І в моєму ставленні чоловікам це прозоро демонструється. Тому мені ДУУУЖЕ неприємно, коли друзі для па3,14дєть (наприклад) активно виявляють бажання стати мальчіками для потрахаццо.

А що поганого в тому,що чоловiки-друзi тебе хочуть?

тому що друзі (для душі) для того й друзі, щоб хотіти людину не фізично, а морально.

а хатєть і так і так?:) а як же стрємлєніє к гармонії?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В осені, як завжди, така складна градація, шо я заплуталась. В мене всьо прощє. Є друзі, і є не друзі. Друзі - дууууууууууже обмежене число людей, який я пускаю в особистий простір, не друзі (ні про яких приятелів, знайомих і т.д. не йдеться) - чаю попити, весело побалакати, пройтися спільною дорогою.

А з "хоче-не хоче" розбираємося по ходу :)

І вапчє, я б, напевно, почувалася неповноцінно, якщо при вигляді мене, в принципі, привабливої жінки, друг не відчував хоча б бажання пофліртувати, подарувати квіти чи приобняти. Воть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хатєть і так і так?:) а як же стрємлєніє к гармонії?:)

моя гармонія в тій градації :)))

Юль, дя...мну такоє ))))

А чому чоловік-друг може обняти свою подругу тільки тоді, коли його сексуально до неї тягне?? Він не може обняти просто так? Може. Коли тягне морально :)

З.І. Зізнаюсь чесно. Бувало таке , що дружба після сєкаса укріплялась )) Да. :D . Але то дуже і дуже рідко--о-о-о-оооо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

урса в 2 пості правий)) жінка і чоловік - дві протилежності, вони навіть друзями бути не можуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

урса в 2 пості правий)) жінка і чоловік - дві протилежності, вони навіть друзями бути не можуть...

в смысле?

эдак получается - нефиг и время даже на разговоры тратить, сразу в постель...

а в случае, когда секс не нужен, противоположный пол вообще избегать?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не претендую на те що моя думка є аксіомою, але все ж, як на мене уже саме питання "Чоловік і жінка - кращі друзі: міф чи реальність?" є недоречним! І усі дискусії, які по ньому ведуться також недоречні! Ну от скажіть, як можна дати єдину правильну відповідь на це питання?! Ми ж усі прекрасно розуміємо, що у дружніх стосунках між чоловіком та жінкою, у будь-який момент їх розвитку можуть відбутися зміни внаслідок впливу зовнішніх факторів(найнеймовірніші випадки та життєві ситуації) на одного чи обох одночасно учасників цього процесу!

Не можливо і принципово не правильно шукати якусь єдину модель за котрою можуть товаришувати чи не товаришувати чоловіки та жінки. Це ж не якась ізольована система! Тут усіх факторів не врахуєш! Тож повторюсь ще раз: і питання і дискусія, на мою думку, з цього приводу не тільки недоречні, але й не мають ніякого логічного підгрунтя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти психолог?

Ми тут не стверджуємо, а дискутуємо, що не забороняється.

Комусь вдається дружити, комусь ні. Хтось умудряється мати сексі і дружити, хтось же навпаки після сексу посварився.

Але ВСІ ці випадки мають право на обговорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...