Перейти до змісту

Чоловік і жінка - кращі друзі: міф чи реальність?


laska

  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ти психолог?

Ми тут не стверджуємо, а дискутуємо, що не забороняється.

Комусь вдається дружити, комусь ні. Хтось умудряється мати сексі і дружити, хтось же навпаки після сексу посварився.

Але ВСІ ці випадки мають право на обговорення.

За професією я не психолог (але у мене дружина психолог :) ) я науковець. Просто не бачу змісту плутати стосунки між чоловіком та жінкою(колеги по роботі, знайомі, сексуальні партнери) із справжньою дружбою. Дружба - це зовсім інша категорія стосунків. І якщо у ній з'являється уже секс, то це можна назвати як завгодно, але під чітку дефініцію поняття ДРУЖБИ, ці стосунки точно не варто підводити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
і питання і дискусія, на мою думку, з цього приводу не тільки недоречні, але й не мають ніякого логічного підгрунтя!

Какой ты у нас логичный и правильный ;)

Да вообще никакие вопросы не имеют никаких логических предпосылок - в мире нет логики, а лишь сплошной хаос :D

А дискуссии - всего лишь попытки упорядочить его :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і питання і дискусія, на мою думку, з цього приводу не тільки недоречні, але й не мають ніякого логічного підгрунтя!

Какой ты у нас логичный и правильный ;)

Да вообще никакие вопросы не имеют никаких логических предпосылок - в мире нет логики, а лишь сплошной хаос :D

А дискуссии - всего лишь попытки упорядочить его :D

Ти не правий. Те що ми не можемо зрозуміти як певні процеси відбуваються не означає, що вони є хаотичними. Навіть Броунівський рух має певні закономірності, просто на даний момент людство ще не знайшло можливість формалізувати його.

Зрештою, на підтвердження вищесказаному, наведу підрозділ математики та фізики який називається Теорія хаосу! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що ми не можемо зрозуміти як певні процеси відбуваються не означає, що вони є хаотичними. Навіть Броунівський рух має певні закономірності, просто на даний момент людство ще не знайшло можливість формалізувати його.

А может, тебе просто интереснее обсуждать броуновские частицы, а не взаимоотношения между людьми? ;)

...як на мене уже саме питання "Чоловік і жінка - кращі друзі: міф чи реальність?" є недоречним! І усі дискусії, які по ньому ведуться також недоречні! Ну от скажіть, як можна дати єдину правильну відповідь на це питання?!

...

Не можливо і принципово не правильно шукати якусь єдину модель за котрою можуть товаришувати чи не товаришувати чоловіки та жінки. Це ж не якась ізольована система! Тут усіх факторів не врахуєш! Тож повторюсь ще раз: і питання і дискусія, на мою думку, з цього приводу не тільки недоречні, але й не мають ніякого логічного підгрунтя!

Для чего же тогда искать единую модель движения всё тех же частиц? Это мало того, что не логично, так ещё и попахивает растратой государственных денег на всякую фигню :D

Оторвись от науки, в мире есть ещё много чего интересного ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружба є дружба, і пофіг чи то одностатева чи двостатева, у двостетевої є свої додаткові радості.

А нащот секс фантазій то в мене вони бувають навіть до неподруг..

Є в мене подружка безвідмовна, ми знею факт нашого несексу бережем як родзинку наших відносин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Дружба між чоловіком і жінкою існує, але це вже третій тип дружб :) . Її не можна порівнювати ні з чоловічою, ні з жіночою - все-таки різні інтереси. І, на жаль, а може й комусь на щастя, рано чи пізно приходить д.Фрейд: "мальчикам - налево, девочкам - направо". А тут вже безліч варіантів дій від усвідомлення своєї різностатевості - і подальші рівні стосунки, і однобока закоханість, і шлюб і т.і.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Дружба між чоловіком і жінкою можлива, якщо обидві сторони ставлять певні межі в своїх стосунках і не знаходять один одного привабливими. Принаймні, в цьому намагаються переконати нас психологи. Проте ті ж самі фахівці після цієї фрази відразу ж роблять обмовку.

Виявляється, вся справа у відмінності між статтю. Якщо жінка ще якось може уявити собі явні межі між дружбою і коханням, то у чоловіка ця межа стирається в той момент, коли він починає знаходити свою подругу привабливою. А це відбувається часто-густо. Ось так і виходить, що чоловік першим починає демонструвати, що платонічний роман трохи затягнувся, а жінки просто «ведуться» на провокацію.

У жінок же небезпека спокуси не така велика. У них із самого початку присутня відмінність між потенційним партнером і другом. Причому останнього вони рідко знаходять привабливим. Це також співпадає з біологічно-еволюційною тезою, що чоловіки, як правило, не дуже вимогливо відносяться до продовження роду, тоді як жінки більш цілеспрямовані в цьому питанні.

©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється, вся справа у відмінності між статтю. Якщо жінка ще якось може уявити собі явні межі між дружбою і коханням, то у чоловіка ця межа стирається в той момент, коли він починає знаходити свою подругу привабливою. А це відбувається часто-густо. Ось так і виходить, що чоловік першим починає демонструвати, що платонічний роман трохи затягнувся, а жінки просто «ведуться» на провокацію.

Чекай но! А що, коли дружба і секс невід'ємні поняття? Тобто чоловічо-жіноча дружба без сексу - не дружба, а так - товаришування.. Спілкування.. Секс це ще не привід, для знайомства.. :)

Я вже, здається, писав вище, про те, що всі відносини між чоловіком і жінкою, все заради сексу, в кінцевому результаті. Якщо ж кінцевий, бажаний, результат якоюсь із сторін не досягнутий, то починається пошук іншого об'єкта для "дружби".

Я в чомусь не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ось вам ще приклад: скінчився секс - пропала дружба. Га? Як вам таке ? Хтось колись комусь відмовив (чомось там мотивуючи) і все. Люди перестали дружити. Лишилися тільки сухі "привіти" ..

Я не устану повторять - Любовь (читай дружба) - это костёр - не кинешь палку - погаснет. !!

Що є те є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто між чоловіком і жінкою поняття любові і дружби тотожні?

Zheny@, а якщо жінка імпонує тобі як людина, колега, співрозмовник і зовсім не збуджує? Хіба таке не буває?

P.S. Цікава думка тих, хто проголосував, що більше не хоче такої дружби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІ,я не те мав на увазі.

Я мав на увазі, що люди були близькі, дружили ходили на каву/пиво і т.д. І в один прекрасний момент - секс став ТАБУ. І настав кінець дружбі.

Я це як приклад того, що якщо із дружби викинути складову - то її не стане.

Zheny@, а якщо жінка імпонує тобі як людина, колега, співрозмовник і зовсім не збуджує? Хіба таке не буває?

А я завжди обираю собі гарних і сексуальних співрозмовниць! :) Щоб якщо що.. .. жартую.

Ти звичайно ж права.

Тобто між чоловіком і жінкою поняття любові і дружби тотожні?

А як же!! А хіба ні? Дружба - це і є любов, тільки в полегшеному варіанті.

У тебе є подруги? Справжні? Ти їх не любиш?

У мене є друг, ми з ним дружимо вже 25 років. І повір я його люблю. Як друга. (утримайтеся від збочених коментарів, бо модератор потре ці пости)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона є дружба між дєвачкою і мальчіком, то я вам кажу. В мене в основному всі подружки то хлопчики. І ми просто дружимо, чесне слово, просто дружимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня среди друзей тоже много девушек и тоже дружим. С одной из них уже больше 5-ти лет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во бач, можна ж дружить. я вже з одним хлопчиком дружу 18 років. і нічо не було. Єдине я його вчила цілуватись, бо він на побачення йшов і йому було стидно шо він не вміє і я помогла другу. бу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. а я з дєвочками дружив. Їм тож над було на побачення. От тільки цілуватися вони вже вміли....і походу краще ніж я.

Але тільки цілуватися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. а я з дєвочками дружив. Їм тож над було на побачення. От тільки цілуватися вони вже вміли....і походу краще ніж я.

Але тільки цілуватися....

нє. в нас все не так було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, я про всі деталі того моменту змовчу...:)

аву якого моменту. я не поняль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...