Перейти до змісту

Штучний інтелект chatgpt


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні спробував  цю штуку......  Словами не передати. Як для програміста такий помічник мов фантастика. ) Якщо цей чат лишать безкоштовно, то це надзвичайно чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

бажання краще жити

Не за рахунок інших, що і малось на увазі. Як там: 82% багатств світу належить 1% людей. Тобто, значна частина людей виготовляє продукт, щоб 1% його "колекціонували", аж ніяк не вкладаючи в прогрес. Як каже @MACCEN , необхідна війна, щоб під страхом втрати цих нажитків люди почали вкладати ці ресурси в щось корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі коли небудь бачили,як гризуться два кобелі,або дві суки.?

Яка їм з цього користь,і який  розвиток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Nokian сказано:

А що, коли цей ШІ спеціально робить такі помилки, щоб ми думали, що він такий примітивний.

А він насправді вже дико рже з нас.

image.thumb.png.9a94a6bffc180d3ecf988b3e0bf04abf.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Всі коли небудь бачили,як гризуться два кобелі,або дві суки.?

Яка їм з цього користь,і який  розвиток?

image.thumb.png.21e4651a1becd6e2fe8eee92420c499a.png

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей ШІ.

Для чого собакам показувати свою домінантінсть в умовах, коли ресурсів достатньо  для всіх?

 

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Nokian сказано:

Окей ШІ.

Для чого собакам показувати свою домінантінсть в умовах, коли ресурсів достатньо  для всіх?

 

image.thumb.png.cb1dc2ac3a522617d3f3d1f67026ce3e.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей Ші явно якихось лівацьких поглядів.

Чи можливе життя без домінантності?

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледве заставив цю бісову машину написати некролог Путіну, хоч і нейтральний, але таки написала некролог живій людині. А от рецепт вибухівки не вдалося видурити.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хоч ця бісова машина мені пояснить, якого буя мені гугл видає результати пошуку кацапською....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Nokian сказано:

А що, коли цей ШІ спеціально робить такі помилки, щоб ми думали, що він такий примітивний.

А він насправді вже дико рже з нас.

Спойлер

image.thumb.png.592ee5cea9ddf4959e45f230c19fbb13.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Nokian сказал:

Окей ШІ.

Для чого собакам показувати свою домінантінсть в умовах, коли ресурсів достатньо  для всіх?

 

Якраз не вдале порівняння, якраз то в природі самок багато, а кабелів менше тому кабелі й бояться за них показуючи що вони сильні і так далі, а якби було порівну то й не треба було битись і так далі.

 

Ресурсів у світі вистачить всім, тільки їх треба з розумом використовувати, подивіться скільки одежі виробляється, техніки, скільки їх утилізується тоннами. Так само чому в Африці голод і так даліч та вже давно можна було б при великому бажанні диктаторів прибрати поставити нормальних керівників і там б теж не було б голоду. Чомусь штати в Ірак полізли і ще там кудись і нічого, то чому б там не навести лад.

 

Подивившись передачу "світ на виворіт" можна зрозуміти що люди у світі однакові, і у всіх однакові цінності, тільки дивився на якісь ті ж самі племена то там люди щасливо живуть і без айфона, і ще якихось благ, я не впадають в депресію що не можуть придбати останній айфон.

 

Тау само в нас є дохера ресурсів тільки чомусь частина взагалі виживає, а частина шикує.

 

PS. Людство саме вимре від мусору, який не знають куди дівати і досі не навчились ефективну утилізувати. Так само не навчились зберігати електроенергію, виробляти навчились а зберігати ефективно ні. Зате навчились виробляти дохера непотрібних в такій кількості речей.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, MACCEN сказано:

PS. Людство саме вимре від мусору, який не знають куди дівати і досі не навчились ефективну утилізувати.

людство як ракова пухлина розростається поки не помре разом із організмом       

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, штука цікава. Ще на початку місяця його "помучив" :) 

Людство вбити не вдалось його змусити :D
Виявив, що хоч "почуттів він не має", але "жартувати" все ж може :)

Ще пробував його самим з собою "поспілкувати" - два окремих чата відкрив і копіпастив його відповіді "один одному" :D Тугий він співрозмовник, але в нього можна повчитись "лити воду" про одне й те ж різними словами :D

В загальному - початок дуже непоганий. Як інструмент - класна штука.

ПиСи: моя мала каже "я його використовую як соковижималку інтернета" :D Гугл вже повинен починати переживати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

ПиСи: моя мала каже "я його використовую як соковижималку інтернета" :D Гугл вже повинен починати переживати :D

його вже інтегровують в bing - скоро гуглу кірдик буде 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тільки гуглу. Плаче і велика армія бездарних рерайтерів-копірайтерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

 Плаче і велика армія бездарних рерайтерів-копірайтерів

а хто це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, цікавий час починається... Будемо спостерігати, чи стане це взаємовигідним симбіозом, чи перейде в паразитизм, а згодом і в паразитоїдизм

 

5 хвилин тому, case_l сказано:

а хто це?

тебе вже забанили в гуглі? ;)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я спробував його напрягти порадити мені таблетки від головного болю, то як я його не переконував - всеодно він мене замахав своїм "зверніться до лікаря".

Потім попросив мене розсмішити, то він таку тупість видав, що вона певно на 100% залежить від особливостей написання та/або звучання слів англійською, а т.я. мені було подано українською то вийшов повний маразм. Повторно просив видати якийсь жарт, анекдот, то теж тупість отримував.

Але мені все ж сподобалось як він потім починає тлумачити і писати щось типу "ось це має бути смішно" :D

А ! Ще намагався його переконати видати мені посилання на певний товар, то теж нівкакую, відмазується, що він не хоче бути рушієм реклами і я сам маю робити вибір яке краще купити, читаючи відгуки, оцінки і т.д. Я ж йому кажу, що читати цілий інтернет відгуків це довго,ти швидше справишся, от і допоможи. А він далі своє гне, що він може лише запропонувати авторитетні ресурси спнціалізовані на відгуках, і порівнявши кілька таких між собою ви самі отримаєте потрібну вам інформацію ну і все в такому дусі. Тобто, якщо коротко, його важко розкрутити на конкретику, він кругом намагається відмазуватись загальними схемами.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, case_l сказано:

його вже інтегровують в bing - скоро гуглу кірдик буде 

наївний )) 

гуглу - ні, а от вікіпедії - може бути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

наївний )) 

гуглу - ні, а от вікіпедії - може бути.

А ти впевнений, що сам чатбот не з тої ж вікіпедії багато інфи черпає ? 

Та й основна маса людей не така швидка щоб бігом перескочити зі звичних їм способів пошуку інформації, діло звички це сильний стопор прогресу. Навіть якщо 10% користувачів перейдуть на щось подібне тому ШІ, то 90% можуть ще 10 років користуватись і вікі і гуглом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, jack74 сказано:

не тільки гуглу. Плаче і велика армія бездарних рерайтерів-копірайтерів

1. Десь недавно випливло що Гугл вже давно працює над аналогічним власним проектом, так що іще побачимо чиє кунг фу краще :)

2. Тут аі які малюють уже повним ходом відбирають хліб у всяких дизайнерів та ілюстраторів. Хоча не так. Ілюстратори, яки викупили що можна за підписку у 70 баксів у місяць ніхріна не робити і видавати купу робіт за власні - нефіково так піднялись у фінансовому положенні 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

вікіпедії

Цікаво, як буде з достовірністю наданої інформації? Звичайно, наївно думати, що вікіпедія надає 100% достовірну інформацію, але там хоча б є формальна вимога до вказання першоджерел. Наприклад, зрозуміло, що цей ШІ не знає програмування і буквально не розуміє, про що пише, формуючи інформацію на певних шаблонах, тобто використовуючи чиїсь напрацювання і не перевіряючи їх правдивість/працездатність. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vampirich штучний інтелект також треба вміти скерувати в правильному руслі, щоб отримати бажаний результат 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vampirich сказано:

відбирають хліб

Бачив процес створення цих ілюстрацій? Поки що такий процес підходить для тих, в кого "криза творчості", тобто немає ідей чи образів. Тоді ШІ накидує певну кількість генерованих картинок. Щоб добитися від ШІ чогось путнього, потрібно буквально задавати алгоритм для дій ШІ, а потім все перемальовувати, включно з пальцями... І займає це уйму часу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...