Перейти до змісту

Штучний інтелект chatgpt


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, paksivatova сказано:

А мені особисто новий пошуковик Майкрософта більше сподобався, ніж ChatGPT

цікаво - чим?
 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, paksivatova сказано:

А мені особисто новий пошуковик Майкрософта більше сподобався, ніж ChatGPT

Це той которий Bing, що оселився справа в Edge у вигляді вертикальної панелі десь на днях чи що мається на увазі ?

41.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Bliksss сказал:

цікаво - чим?
 

Наприклад, я запитую хто побудував єгипетські піраміди ?

Перший видав інформацію

Другий - розказав 3 теорії і запитує яка мені імпонує

Я обираю другу , а він мені розповідає, що ця теорія не підтримується вченими і так далі

 

Або діти просили написати твір про дівчину з Середньовіччя. Перший написав , а другий задавав уточнюючі питання

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, paksivatova сказано:

Наприклад, я запитую хто побудував єгипетські піраміди ?

Перший видав інформацію

Другий - розказав 3 теорії і запитує яка мені імпонує

Я обираю другу , а він мені розповідає, що ця теорія не підтримується вченими і так далі

 

Або діти просили написати твір про дівчину з Середньовіччя. Перший написав , а другий задавав уточнюючі питання

 

Це ж chatgpt і пише... Ні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, paksivatova сказано:

Або діти просили написати твір про дівчину з Середньовіччя. Перший написав , а другий задавав уточнюючі питання

якби все було так просто... перша ж перевірка на плагіат - покаже хто написав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

якби все було так просто... перша ж перевірка на плагіат - покаже хто написав...

Це все робилося для розваг )

я сподіваюсь :rolleyes:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Розкажу я вам про свій цікавий досвід вчорашнього спілкування з нашим суперінтелектом !

Вобщем суто від нічого робити вирішив я його нагрузити своєю непоняткою в роботі інтернету вдома. Так от судячи з усього зрозумів він мене вірно, так би мовити поставлену задачу, але от далі було цікаво. Значить виводить він мені свою версію пояснення моєї непонятки, вже майже закінчив, і тут відбувається розрив з'єднання у мене з ним (не пам'ятаю точно як воно там пишеться червоним). Ну ок, тисну кнопочку з'єднатись заново, і він починає виводити абсолютно нову теорію-пояснення ! І знову під кінець його монологу відбувається розрив, і знову я тисну повернути з'єднання, і він мені виводить вже третю версію ! І після цього була ще й четверта ! І всі абсолютно різні, навіть не схожі по суті між собою ! :huh:

Так от тепер виникає купа питань після такого досвіду. По-перше, за яким принципом він їх пропонував мені, в порядку вірогідності ? А якщо кожне з них має право на життя, то чому він одразу не сказав "тут може бути кілька варіантів: 1...2...3 і т.д." ? А якщо би не було того розриву з'днання, то він би так і зупинився би на першому варіанті і я би сприймав його як єдиний запропонуваний ШІ ? А якомусь іншому користувачу він запропонує другий варіант, чи третій, чи як ? :rotate:   Вобщем тестуємо ми ШІ чи він тестує нас повним ходом :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, SergLutsk сказав:

Так от тепер виникає купа питань після такого досвіду. По-перше, за яким принципом він їх пропонував мені, в порядку вірогідності ?

Ти просто після розриву попадав на іншого оператора

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, SergLutsk said:

Вобщем тестуємо ми ШІ чи він тестує нас повним ходом

розраховано на те, що ШІ - буде самовдосконалюватись, але, це не "термінатор", там купа народу допилює ці алгоритми. В деяких питаннях, мож і випадково вибирати відповідь ))
Хоча, в деяких випадках - вже знайшов застосування, ну як знайшов... порився в інтернеті, почитав як люди роблять... в часом - ДУЖЕ економить час, а час - гроші)) 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказав:

Ти просто після розриву попадав на іншого оператора

Ага, десь тут вже постили фотку з купою індійців перед моніторами як служба ТП

Сьогодні вирішив його завстидати вчорашніми відповідями. Доречі сьогодні зв'язок жодного разу так не переривався як учора, та й він на порядок швидше відповідав. То таки завстидати його мені вдалось що він вже не знав які відмазки клеїти і як вибачатись :D

І що ви думаєте ? Я знову не полінився і розписав йому вчорашнє своє запитання ще раз, і знову отримав вже п'яту іншу відповідь ! 

Це хіба що добре для студентів, щоб їм на ту саму тему ШІ ваяв кожного разу інший реферат, щоб не було повторення і викладач щасливий. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, SergLutsk said:

Це хіба що добре для студентів, щоб їм на ту саму тему ШІ ваяв кожного разу інший реферат, щоб не було повторення і викладач щасливий. 

спробуй - любий "плагіатор" визначить ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю приклади використання, але - мануал на роісянській, кому цікаво - тут

це - сеошний приклад, але - хто забороняє підлаштувати під свої потреби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказав:

спробуй - любий "плагіатор" визначить ))

Ну це вже якщо на рівні авторських прав, де мова йде про якісь винаходи, чи книги, де питання вже впирається в гроші - то може й так. А на рівні студент-викладач, та "я вас прошу", кому воно там тре, здав та й добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, SergLutsk said:

кому воно там тре, здав та й добре.

Ні собі х*я... от як воно просто... взяв з інету - здав і отримав диплом?

P.S. Якби не було дітей-студентів, я б може і повірив... хоча, все ж залежить...

В IT - так просто не відмажешся, запитають, чому - так, а не так?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказав:

Ні собі х*я... от як воно просто... взяв з інету - здав і отримав диплом?

Ну не прямо ж зразу диплом, не пересмикуй так. Але й не забувай, що протягом навчання у студентів багато непрофільних і малопотрібних для їх спеціальності предметів, які включаються "для загального розвитку", проскочили за семестр, отримали залік і поїхали далі. То от для таких випадків, як на мене, цілком задовільнить викладача реферат такого рівня, особливо якщо він буде підкріплений якимись плюшками-бонусами.

Ну але насправді це був пережиток радянської системи освіти, коли економістам в програму включались і філософія, і креслення і т.д. Бо всіх цих викладачів треба ж було кудись притулити і нагрузити годинами викладання. Зараз від цього вже відходять і все менше таких предметів ліплять там де не треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, SergLutsk said:

у студентів багато непрофільних і малопотрібних для їх спеціальності предметів, які включаються "для загального розвитку",

ну так і скажи....от на "економічному" - була " спецтехнологія" (якось так), мало хто розумів - нахіба воно взагалі - ЕКОНОМІСТУ...

пояснили....в житті - хз, мені - пригодилось, комусь - ні. Але на екзамені - х*й хто що знав, все було з конспектів друзів (але інтернету в такому вигляді не було)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, SergLutsk said:

включались і філософія, і креслення і т.д.

в нас було - релігієзнавство і як вже казав - "спецтехнологія"))

За релігієзнавство - моя улюблена тема трапилась, за Євреїв -розказав про всіх)) за "спецтехнологію" - просто перемалював фрезу якусь і отримав залік...

"дівчата" - уявлення не мали що від них хочуть... ну, це були часи, коли навіть "приватбанка" в Луцьку не було ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маск, Возняк та низка експертів закликали призупинити розвиток потужніших за GPT-4 ШІ-систем

 

Низка відомих дослідників, підприємців та науковців підписали відкритий лист із закликом негайно призупинити принаймні на шість місяців навчання систем штучного інтелекту (ШІ), потужніших за GPT-4.

Заяву підтримали генеральний директор SpaceX, Tesla та Twitter Ілон Маск, співзасновник Apple Стів Возняк, письменник і професор Ювал Ной Харарі, співзасновник Ripple Кріс Ларсен та понад тисячу інших людей. 

У листі сказано, що ШІ-системи з «конкурентоспроможним інтелектом» можуть становити серйозні ризики для людства, а до його розробки треба підходити з максимальною ретельністю:

«На жаль, такого рівня планування та управління не існує, незважаючи на те, що останні місяці ШІ-лабораторії вийшли з-під контролю щодо розробки та розгортання все більш потужного цифрового розуму, який ніхто, навіть його творці, не можуть зрозуміти, прогнозувати або надійно контролювати».

Потужні системи штучного інтелекту слід розробляти лише тоді, коли ми будемо впевнені, що їхній ефект буде позитивним, а ризики – керованими, зазначається в листі.

Автори заяви також вважають, що у разі, якщо лабораторії не зможуть швидко поставити на паузу свої розробки в цій галузі, має втрутитися влада і ввести мораторій.

Паузу у принаймні півроку дослідники разом з експертами мають використати для впровадження спільних протоколів безпеки для розробки штучного інтелекту.

https://forklog.com.ua/news/mask-voznyak-ta-nyzka-ekspertiv-zaklykaly-pryzupynyty-rozvytok-potuzhnishyh-za-gpt-4-shi-system

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ативно юзаю chatgpt по роботі. По одному питанню по технологіях древніх цивілізацій(dslam), мені навіть колеги допомогти не могли, chatgpt з 2-го разу дав правильне рішення. Правда, технічні питання краще задавати англійською, або хоча б російською.

Екзистенційні питання, типу "чи кацапи відносяться до людської раси", якось поки не задавав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступну зиму вже обіцяють GPT-5

Цитувати

Будучи формально способной выполнять большинство задач на уровне человека, GPT-5 поможет ChatGPT в реальности превзойти возможности человеческого разума в аспекте обработки данных и генерации контента

Цитувати

Обучение GPT-5 должно завершиться в декабре этого года, и в OpenAI считают, что модель достигнет уровня AGI, сообщил в соцсетях разработчик Сики Чэнь (Siqi Chen). По его словам, общественность будет горячо обсуждать, достигла ли модель AGI — а значит, это действительно произойдёт. По достижении этого этапа система научится усваивать концепты и задачи наравне с человеком, и разговор с ней будет напоминать диалог с живым собеседником

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2023 at 4:26 PM, SergLutsk said:

Ну не прямо ж зразу диплом, не пересмикуй так. Але й не забувай, що протягом навчання у студентів багато непрофільних і малопотрібних для їх спеціальності предметів, які включаються "для загального розвитку", проскочили за семестр, отримали залік і поїхали далі. То от для таких випадків, як на мене, цілком задовільнить викладача реферат такого рівня, особливо якщо він буде підкріплений якимись плюшками-бонусами.

Ну але насправді це був пережиток радянської системи освіти, коли економістам в програму включались і філософія, і креслення і т.д. Бо всіх цих викладачів треба ж було кудись притулити і нагрузити годинами викладання. Зараз від цього вже відходять і все менше таких предметів ліплять там де не треба.

Може тому університет називається університетом,бо дає не вузько профільні навички ( типу ПТУ), а системну освіту.

Це більше про те,як жити, а не просто ,як заробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Nokian said:

Може тому університет називається університетом,бо дає не вузько профільні навички ( типу ПТУ), а системну освіту.

це у нас. а у світі в університетах таки дають вузькоспеціалізовані знання

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за 120 тис доларів таки дадуть високо спеціалізовану освіту.Але й релігієзнавство за ці гроші теж буде можливість вивчити..

Молодій людині варто вкладати гроші не в житло, а в свій розвиток.

Тоді й питання грошей не стоятиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італія першою у світі заборонила штучний інтелект СhatGPT

Таке рішення було ухвалено, коли 20 березня було порушено конфіденційність даних розмов користувачів та платіжної інформації людей, які купували платну версію ChatGPT.

Про це повідомляє пресслужба Гаранта захисту персональних даних Італії (GPDP).

 

Дуже стрьомно давати якісь свої дані, цьому жпт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Nokian сказав:

Дуже стрьомно давати якісь свої дані, цьому жпт

Боїшся шо чіпануть тебе?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...