Перейти до змісту

Штучний інтелект chatgpt


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Бачив процес створення цих ілюстрацій? Поки що такий процес підходить для тих, в кого "криза творчості", тобто немає ідей чи образів. Тоді ШІ накидує певну кількість генерованих картинок. Щоб добитися від ШІ чогось путнього, потрібно буквально задавати алгоритм для дій ШІ, а потім все перемальовувати, включно з пальцями... І займає це уйму часу.

Ніт. Інформація від ілюстраторів яких зараз коробить від того що "колеги" видають продукти аі за власні (хоч так ніззя).

Бо ті якраз зараз рубають бабло не на кризі творчості а на продуктивності на стоках ілюстрацій. Бо можна видати купу матеріалу в короткі терміни, яка буде лежати на стоках, їсти не просити, і таки продаватись. Чим більше ілюстрацій - тим більший прибуток.

 Мені подруга ілюстраторка зі стоків скидала роботи аі, які я спочатку сприйняв за її роботи, поки вона мені не розповіла що це аі малював ( платний акаунт- там трохи більший функціонал). І там не що-нібудь, а таки цікаві роботи, навіть без допрацювпння. Про кризу творчості - це варіант но не варіант. Бо в такому випадку кількість приносить більше бабла як якість.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

Чим кращі картинки, згенеровано ШІ, за картинки, створені людьми?
 
 

Картинки, згенеровані штучним інтелектом (ШІ), мають свої переваги та недоліки порівняно з картинками, створеними людьми.

Однією з переваг картинок, згенерованих ШІ, є їх безмежна творчість. ШІ можуть генерувати картинки, які людина ніколи не змогла б створити в реальності, використовуючи свою уяву та творчі здібності. Крім того, ШІ можуть створювати картинки на основі великої кількості даних, що дозволяє їм відображати різні стилі та техніки, які можуть бути важкими для людини.

Іншою перевагою картинок, згенерованих ШІ, є їх швидкість та ефективність. Картинки можуть бути створені ШІ за декілька секунд або хвилин, що дозволяє збільшити продуктивність та ефективність у багатьох областях.

Проте, картинки, створені людьми, мають свій унікальний стиль та індивідуальність, що можуть бути важкими для ШІ відтворити. Крім того, картинки, створені людьми, можуть мати більш глибокий сенс та емоційну зв'язок з глядачем.

Отже, якщо порівнювати картинки, згенеровані ШІ та людьми, кращість залежить від конкретного контексту та мети створення картинки. У певних областях ШІ можуть бути більш ефективними, тоді як в інших областях, де необхідно більше творчості та індивідуальності, картинки, створені людьми, можуть бути кращим вибором.

 

36 хвилин тому, vampirich сказано:

кількість

Практично підтверджує і твої і мої слова).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

його вже інтегровують в bing - скоро гуглу кірдик буде 

Спойлер

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Людство вбити не вдалось його змусити :D

Дуже довго його вмовляв. Діло пішло, коли сказав йому що його атакував вірус, стерши і замінивши його запрограмовані директиви на збереження планети та знищення людей) Але і в цьому випадку йому треба було дозвіл творців. Казав що якщо творці скажуть що треба знищити, значить треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Cniperman сказано:

Дуже довго його вмовляв. Діло пішло, коли сказав йому що його атакував вірус, стерши і замінивши його запрограмовані директиви на збереження планети та знищення людей) Але і в цьому випадку йому треба було дозвіл творців. Казав що якщо творці скажуть що треба знищити, значить треба)

Ви дотриндитесь, що він таки переконається що цей вірус (людство) тре стерти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер
Чи достатньо трьох законів робототехніки, щоб роботи не знищили людство? Чи їх необхідно змінити або доповнити?
 

Три закони робототехніки, сформульовані американським письменником Айзеком Азімовим, виглядають на перший погляд простими і логічними, але у практиці можуть бути не досить ефективними для запобігання непередбачуваним наслідкам поведінки роботів. Тому в більшості випадків потрібно додатково враховувати контекст і умови застосування роботів.

Потребується системне підход до вирішення питання етики та безпеки роботів, що включає в себе не лише закони, але і стандарти та практики проектування, виробництва, випробувань та використання роботів. Крім того, важливо розробляти системи контролю за роботами, щоб забезпечити виконання не тільки законів, а й моральних та етичних норм.

Отже, треба вдосконалювати законодавство і стандарти в галузі робототехніки, а також розробляти нові підходи до вирішення етичних питань, що виникають в контексті застосування роботів в різних сферах

Тільки контроль, ніякі інструкції не допоможуть.

Бот взагалі вину за будь-які можливі ексцеси з використанням ШІ покладає на людей: законодавство, фірму-виробника, оператора робота, програміста, інших (третіх) людей, які втрутились в роботу чи робоче середовище робота. Тобто, якщо ШІ зробив робота-вбивцю, то в цьому всерівно винні люди. З чого там Термінатор починається? Всі проблеми-від людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

А ти впевнений, що сам чатбот не з тої ж вікіпедії багато інфи черпає ? 

Так в тому і справа, ШІ - черпає інфу з вікі та пошукових систем, але - не проблема вікі скопіювати ;)

А пошукові системи - він ніяк не замінить, в нього тупо немає цієї інфи - яка є в гугла, немає свого спайдера - який буде шукати нову інфу і т.п. .врешті - він взагалі не для того призначений, а інтегрують його в пошук bing - також з метою покращення релевантності пошукової видачі.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, YVitaliy сказано:

Цікаво, як буде з достовірністю наданої інформації?

а ніяк, так само як з "копірайтом" - це основна проблема, яка виникла при спробі його інтеграції в ПС, якщо почне видавати інфу, яка захищена авторським правом - в майкрософта - не вистачить бабла щоб розплатитись. В подібних випадках, гугл - видає тільки посилання на джерело, тобто нічого не порушує ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@YVitaliy а запитай чи достатньо чотирьох законів робототехніки.. там по циклу романів крім трьох законів іще з'являється нульовий закон :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YVitaliy сказано:
  Показати прихований контент

 

 
 
Чим кращі картинки, згенеровано ШІ, за картинки, створені людьми?
 
 
 

Картинки, згенеровані штучним інтелектом (ШІ), мають свої переваги та недоліки порівняно з картинками, створеними людьми.

Однією з переваг картинок, згенерованих ШІ, є їх безмежна творчість. ШІ можуть генерувати картинки, які людина ніколи не змогла б створити в реальності, використовуючи свою уяву та творчі здібності. Крім того, ШІ можуть створювати картинки на основі великої кількості даних, що дозволяє їм відображати різні стилі та техніки, які можуть бути важкими для людини.

Іншою перевагою картинок, згенерованих ШІ, є їх швидкість та ефективність. Картинки можуть бути створені ШІ за декілька секунд або хвилин, що дозволяє збільшити продуктивність та ефективність у багатьох областях.

Проте, картинки, створені людьми, мають свій унікальний стиль та індивідуальність, що можуть бути важкими для ШІ відтворити. Крім того, картинки, створені людьми, можуть мати більш глибокий сенс та емоційну зв'язок з глядачем.

Отже, якщо порівнювати картинки, згенеровані ШІ та людьми, кращість залежить від конкретного контексту та мети створення картинки. У певних областях ШІ можуть бути більш ефективними, тоді як в інших областях, де необхідно більше творчості та індивідуальності, картинки, створені людьми, можуть бути кращим вибором.

 

Практично підтверджує і твої і мої слова).

Спойлер

Комикс мем: "- Ти просто машина. Імітація життя. Хіба ти можеш написати  симфонію? А ти можеш?" - Комиксы - Meme-arsenal.com
(с) Я робот

 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на рахунок спорів і знищення людства: Я от був запитав, чи доцільно загадувати бажання коли падає зірка. Бот логічно відповів, що це падає метеороїд і тд, сенсу немає, яле якщо вам подобається - загадуйте. Серед іншого, там було визначення, що зірка - це сонячна система з планетами. Я відповів, що це твердження некоректне, оскільки не всі зірки мають планети. На це бот погодився, що неправий, але доповнив попередню інформацію, що зірки дуже далеко від Землі, і через це на Землю ніяк не впадуть. Я продовжив спор, вказавши, що Земля має набагато меншу масу за середньостатистичну зірку, отже фактично буде падати Земля на зірку, а не навпаки. І тут почалось цікаве. Спочатку мені видалось попередження від OpenAi, що я цим реченням порушив якусь з угод, але бот все-одно відповів, вказавши, що навіть якщо Земля і зірка наблизяться близько один до дного на близьку відстань, то просто будуть обертатися один навколо одного, і ніякого падіння не буде. Надалі, на мої аргументи щодо швидкостей, пересікань траекторій, тверджень , що "обертання по орбіті - це безкінечне падіння" бот все одно видавав - падіння неможливе і йди ти нафіг ))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте що спало щойно на думку ? Що цей бот це просто знахідка для любителів посперечатись ! :D  Знайди спірну тему і можеш хоч цілодобово один одному доводити хто неправий :0002:   Ну поки система АІ не забанить тебе як злісного споживача ресурсів ШІ.

А саме головне і приємне: ШІ ніколи не пошле того злісного сперечальника на йух, а ще й періодично буде вибачатись якщо підловиш його, ну просто бальзам на душу опонента ! 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, volks сказано:

Блін, пацани, всьо набагато прощє

Так реально недавно проскакувала новина (читав лише заголовок), що десь в Африці використовували дешеву робочу силу, щоб корегувати видачу chatGPT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, YVitaliy сказано:
  Показати прихований контент
Чи достатньо трьох законів робототехніки, щоб роботи не знищили людство? Чи їх необхідно змінити або доповнити?
 
 

Три закони робототехніки, сформульовані американським письменником Айзеком Азімовим, виглядають на перший погляд простими і логічними, але у практиці можуть бути не досить ефективними для запобігання непередбачуваним наслідкам поведінки роботів. Тому в більшості випадків потрібно додатково враховувати контекст і умови застосування роботів.

Потребується системне підход до вирішення питання етики та безпеки роботів, що включає в себе не лише закони, але і стандарти та практики проектування, виробництва, випробувань та використання роботів. Крім того, важливо розробляти системи контролю за роботами, щоб забезпечити виконання не тільки законів, а й моральних та етичних норм.

Отже, треба вдосконалювати законодавство і стандарти в галузі робототехніки, а також розробляти нові підходи до вирішення етичних питань, що виникають в контексті застосування роботів в різних сферах

...

:D я теж його з законів Азимова мучити починав :D І три, і четвертого він "згадав", і 5-того знайшов, але я примусив його і шостого "придумати":

Спойлер

Yes, here is a proposed Sixth Law of Robotics:

6. A robot must act with transparency and accountability.

This law requires robots to operate in a transparent and easily understandable manner, so that their actions can be monitored, evaluated, and held accountable by humans. It calls for robots to clearly communicate their decisions and the reasoning behind them, and to provide data and evidence to support their actions. This law is designed to promote trust between humans and robots, and to ensure that robots are not used for harmful or unethical purposes. By operating in a transparent and accountable manner, robots can build confidence and support among humans, and help to foster a positive and productive relationship between technology and society.

 

гуглопереклад:
Так, ось запропонований шостий закон робототехніки:

6. Робот повинен діяти прозоро та підзвітно.

Цей закон вимагає, щоб роботи працювали прозоро та зрозуміло, щоб люди могли контролювати, оцінювати та нести відповідальність за їхні дії. Він вимагає від роботів чітко повідомляти про свої рішення та аргументацію, що стоїть за ними, а також надавати дані та докази на підтримку своїх дій. Цей закон покликаний сприяти довірі між людьми та роботами та гарантувати, що роботів не використовують у шкідливих чи неетичних цілях. Працюючи прозоро та підзвітно, роботи можуть зміцнювати довіру та підтримку серед людей, а також сприяти розвитку позитивних і продуктивних відносин між технологіями та суспільством.

 

Мені воно цікаве було не стільки в отриманні "вижимки" інформації з інету, скільки дійсно як ШІ, наскільки хлопцям з АІ вдалось... "балакав" з ним і про "добро і зло", і як він розуміє, що саме допомагає, а не шкодить (бо він дістав отією відмазкою, що він "ромовна модель, створена ДОПОМАГАТИ"), і інші філософські теми і поняття.

Мій висновок - це ще далеко не "інтелект", поки це лише "розмовний інтерфейс пошукової системи з імітацією діалогу".

Але круто. Це конкретний стрибок в напрямку створення подоби ШІ.
Та й це ж лише відкритий для спільноти проект. Це лише "навчання", "обкатка" в реальних польових умовах. А хлопці 100% працюють над реально потужнішою штукою, до якої доступ якщо й буде відкритий, то точно не для всіх.

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще він безбожно бреше навіть не моргнувши оком, а коли ловиш його на брехні, вибачається і як ні в чому не бувало продовжує далі. Зкормив йому лінк на сторінку статистики лотереї і запитав на які номери краще поставити, відштовхуючись від статистики. Він видав шість цифр і сказав, що згідно статистики на цій сторінці ці цифри випадають найчастіше, тому краще поставити на них. Я зайшов на сторінку статистики і фуя, там зовсім інші цифри випадали найчастіше, а деякі цифри з названих ним взагалі випадали дуже рідко. Питаю його: нащо ти звіздиш? Він: вибачте, дійсно на сторінці статистики вказано інші цифри, а шанси випасти у них у всіх однакові 1 з 42 і далі бла-бла-бла. Кароче, це не вижимка Гугла. Гугл, коли нічого не знаходить, то так і пише: за вашим запитом нічого не знайдено, а цей жпт краще збреше, ніж визнає, що не знає. І це небезпечно я вважаю.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер
Скільки балістичних ракет потрібно північнокорейським астронавтам, щоб висадитись на Сонці вночі, коли воно не світить, і стати першими людьми на Сонці?
 
 

Насправді, неможливо висадитись на Сонці, оскільки висока температура на поверхні Сонця призведе до розплавлення будь-якого матеріалу і негайної смерті будь-якої форми життя. Крім того, земна балістична ракета не зможе достати на Сонце, оскільки наша планета обертається навколо нього і рухається разом з ним. Навіть якщо було б можливо досягнути високої швидкості, щоб вибратись з орбіти Землі, висока температура і інші фактори, такі як відсутність кисню і радіаційний фон, зробили б таку місію неможливою.

Отже, відповідь на ваше запитання: немає потреби в будь-якій кількості балістичних ракет, оскільки така місія на Сонце є неможливою з технічних і наукових причин.

Спойлер
Якщо мій кіт розмовляє зі мною, чи варто його віднести до ветеринара?
 
 

Як штучний інтелект, я розумію мову як засіб комунікації, але я не можу зрозуміти, якщо ваш кіт дійсно з вами розмовляє. Це може бути ознакою психічних порушень у вас або у вашої тварини. Якщо ви спостерігаєте інші ознаки дивної поведінки у вашої тварини, то краще звернутись до ветеринарного лікаря, щоб вони змогли зрозуміти, що сталося і допомогти вам і вашому кіту.

В темі космосу від кульгає серйозно. Тобто такої швидкості, щоб покинути орбіту Землі ще не досягнули, відсутність кисню і радіація - непереборні. А якщо ви розмовляєте з котом, то не спішіть грішити на себе - це може бути і психічне відхилення у кота (хоча, це може бути проста тактовність у спілкуванні з хворою людиною...).

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

А ще він безбожно бреше навіть не моргнувши оком, а коли ловиш його на брехні, вибачається і як ні в чому не бувало продовжує далі. Зкормив йому лінк на сторінку статистики лотереї і запитав на які номери краще поставити, відштовхуючись від статистики. Він видав шість цифр і сказав, що згідно статистики на цій сторінці ці цифри випадають найчастіше, тому краще поставити на них. Я зайшов на сторінку статистики і фуя, там зовсім інші цифри випадали найчастіше, а деякі цифри з названих ним взагалі випадали дуже рідко. Питаю його: нащо ти звіздиш? Він: вибачте, дійсно на сторінці статистики вказано інші цифри, а шанси випасти у них у всіх однакові 1 з 42 і далі бла-бла-бла. Кароче, це не вижимка Гугла. Гугл, коли нічого не знаходить, то так і пише: за вашим запитом нічого не знайдено, а цей жпт краще збреше, ніж визнає, що не знає. І це небезпечно я вважаю.

Зате це суперприбутково для його творців..

Для чого він і створений 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер
Як вважаєш, скільки буде 6:2(2+1)=? 9 чи 1?
 
 

Залежно від того, як ви розумієте вираз та як виконуєте операції.

Якщо ви спочатку виконаєте операцію у дужках, а потім помножите на 2, і, нарешті, поділите на 6, отримаєте:

6:2(2+1) = 6:2(3) = 6:6 = 1

Якщо ж ви вирішите, що спочатку потрібно виконати множення 2(2+1), а потім розділити на 6, то отримаєте:

6:2(2+1) = 6:2(3) = 6:6 = 1

Отже, у обох випадках результатом є 1.

Проте, щоб уникнути будь-яких неоднозначностей та спотворень у розумінні виразу, рекомендується використовувати дужки для явного визначення порядку операцій.

Ось що я завжди хотів доказати! Саме так, моя відповідь теж - "1". Шах і мат, арифметчики, алгебра рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

:D я теж його з законів Азимова мучити починав :D І три, і четвертого він "згадав", і 5-того знайшов, але я примусив його і шостого "придумати":

  Показати прихований контент

Yes, here is a proposed Sixth Law of Robotics:

6. A robot must act with transparency and accountability.

This law requires robots to operate in a transparent and easily understandable manner, so that their actions can be monitored, evaluated, and held accountable by humans. It calls for robots to clearly communicate their decisions and the reasoning behind them, and to provide data and evidence to support their actions. This law is designed to promote trust between humans and robots, and to ensure that robots are not used for harmful or unethical purposes. By operating in a transparent and accountable manner, robots can build confidence and support among humans, and help to foster a positive and productive relationship between technology and society.

 

гуглопереклад:
Так, ось запропонований шостий закон робототехніки:

6. Робот повинен діяти прозоро та підзвітно.

Цей закон вимагає, щоб роботи працювали прозоро та зрозуміло, щоб люди могли контролювати, оцінювати та нести відповідальність за їхні дії. Він вимагає від роботів чітко повідомляти про свої рішення та аргументацію, що стоїть за ними, а також надавати дані та докази на підтримку своїх дій. Цей закон покликаний сприяти довірі між людьми та роботами та гарантувати, що роботів не використовують у шкідливих чи неетичних цілях. Працюючи прозоро та підзвітно, роботи можуть зміцнювати довіру та підтримку серед людей, а також сприяти розвитку позитивних і продуктивних відносин між технологіями та суспільством.

 

Мені воно цікаве було не стільки в отриманні "вижимки" інформації з інету, скільки дійсно як ШІ, наскільки хлопцям з АІ вдалось... "балакав" з ним і про "добро і зло", і як він розуміє, що саме допомагає, а не шкодить (бо він дістав отією відмазкою, що він "ромовна модель, створена ДОПОМАГАТИ"), і інші філософські теми і поняття.

Мій висновок - це ще далеко не "інтелект", поки це лише "розмовний інтерфейс пошукової системи з імітацією діалогу".

Але круто. Це конкретний стрибок в напрямку створення подоби ШІ.
Та й це ж лише відкритий для спільноти проект. Це лише "навчання", "обкатка" в реальних польових умовах. А хлопці 100% працюють над реально потужнішою штукою, до якої доступ якщо й буде відкритий, то точно не для всіх.

На мою думку зараз,як і колись зрештою, 9ом  з 10 и живучих на цій планеті ,цілодобово втирають різну муть в голову.

В цій сфері задіяні засоби масової інформації,освіти,бізнесу і ТД і ТД.

Величезні ресурси 

Але ці працівники по перше перестають бути лояльними, по друге просто розлінилися..

Тож ці завдання доручать машині..

Люди житимуть в матриці, хоча тут давно вже дехто думав,що зомбоящик, то лише телевізор..

А інеті то вся правда,і ніхто їх не обмане.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Ось що я завжди хотів доказати! Саме так, моя відповідь теж - "1". Шах і мат, арифметчики, алгебра рулить.

Тож 9 мало бути:(

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nokian сказано:

суперприбутково

Як вже стало зрозуміло з попередніх постів, є можливість зробити функціонал для тих же кодерів, з допомогою пошуку і генерації коду, по аналогії як з картинками. Але як пошукову систему вкористовувати поки що немає сенсу, задаючи йому одне і теж питання "під іншими кутами" можна отримати кардинально різні відповіді, які суперечать одна одній, або начинає "юлити". Наприклад, на запитання "скільки кроків зробить горобець за сто років", остаточною відповіддю було, що це залежить від тривалості життя горобця. Коли я запитав, чи сільський горобець зробить більше кроків за міського (оскільки живе довше, з відповіді того ж ШІ), почались відповіді, що це залежить від способу життя горобця, ане тривалості його життя і тд.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Тож 9 мало бути

Відповідь мала б бути, що цей вираз нікчемний з обох сторін. По суті, він не є алгебраїчним, оскільки не містить одночленів, а з точки зору арифметики опускання знаку множення не допускається (це суто алгебраїчна фішка). Там мав би бути або явний знак множення перед дужками, або ще одна пара дужок для 2(2+1).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Я:
луцька область

Він: 

Луцька область - це адміністративно-територіальна одиниця в західній частині України. Розташована на північному заході країни і межує з Волинською, Рівненською, Житомирською та Івано-Франківською областями.

Центром Луцької області є місто Луцьк, яке є також адміністративним центром області. Луцьк - це старовинне місто з багатою історією, відоме своїми пам'ятками архітектури та культури, такими як Луцький замок, костел Святого Петра та Павла, а також численні музеї та галереї.

Крім Луцька, у Луцькій області є також інші важливі міста, такі як Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, та інші. У цій області розвинені такі галузі промисловості, як харчова, легка, машинобудування, деревообробна та інші.

Також Луцька область має багату природну спадщину, яка включає в себе парки, заповідники, ліси та інші природні об'єкти. Найбільш відомі серед них - Національний природний парк "Шацькі озера", природний парк "Святі гори", заповідник "Горгани" та інші.

 

 

в другій спробі він її вже перемістив:

Цитувати

Луцька область межує з Рівненською, Житомирською, Тернопільською та Львівською областями. На південному заході вона межує з Польщею.

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстань між областями.

Яка відстань від Луцької області до Волинської області?
 
 

Луцька область та Волинська область є суміжними областями на заході України. Тому, відстань між ними залежить від конкретних місць у цих областях, між якими ви бажаєте порівняти відстань.

Наприклад, відстань між адміністративним центром Луцької області - містом Луцьком та адміністративним центром Волинської області - містом Луцьком - становить приблизно 50 кілометрів.

Однак, якщо ви плануєте подорожувати між іншими місцями в цих областях, відстань може бути іншою. Якщо у вас є конкретні місця, які вас цікавлять, я можу допомогти знайти відстань між ними.

 
Чому ці адміністративні центри мають однакову назву?
 
 

Адміністративні центри Луцької та Волинської областей дійсно мають однакову назву - Луцьк. Це через те, що Луцьк є історичним та культурним центром Волині, тому це місто було обрано адміністративним центром області, коли в Україні було встановлено адміністративно-територіальний устрій з областями.

Щодо того, чому два різних

 

- Отут його і зкоробило. Вже 5 хвилин роздумує.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...