Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

40 minutes ago, Oli said:

За посиланням ціна 160 грн)) у Віктора в осінній день з гарною погодою дешевше виходить)))

Ось за 89 в Одесі:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/termometr-gigrometr-xiaomi-mijia-bluetooth-thermometer-2-lywsd03mmc-IDLEv8P.html
 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 185
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

28 минут назад, yu2007 сказал:

За посиланням ціна 160 грн)) у Віктора в осінній день з гарною погодою дешевше виходить)))

Ось за 89 в Одесі:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/termometr-gigrometr-xiaomi-mijia-bluetooth-thermometer-2-lywsd03mmc-IDLEv8P.html
 

И бесплатная доставка укрпочтой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

За посиланням ціна 160 грн)) у Віктора в осінній день з гарною погодою дешевше виходить)))

Ось за 89 в Одесі:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/termometr-gigrometr-xiaomi-mijia-bluetooth-thermometer-2-lywsd03mmc-IDLEv8P.html
 

 

 

Напиши автору скільки треба і ціну 80грн/шт 

Дай знати сюди що і як.

 

п.с. просто так треба для алгоритму олх

 

Або в приват напиши мені, замовлю, завтра відправка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, Oli said:

 

 

Напиши автору скільки треба і ціну 80грн/шт 

Дай знати сюди що і як.

 

п.с. просто так треба для алгоритму олх

 

Або в приват напиши мені, замовлю, завтра відправка.

 

Нічого не зрозумів. Це мені Нокіану написати, що готовий купити за 80 грн?)) Але мені до юванта пішки далекувато, то ще треба доплюсувати 16 грн на маршрутку))

 

Для алгоритму олх треба ставити ціну 160, а на справді продавати по 80? Дивно якось...

 

Та й мені поки не дуже треба нових термометрів, купив 4 штуки на початку року по 2,5 бакса на алі. Прийшли швидко, кур'єр містекспреса привіз під під'їзд. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

Нічого не зрозумів. Це мені Нокіану написати, що готовий купити за 80 грн?)) Але мені до юванта пішки далекувато, то ще треба доплюсувати 16 грн на маршрутку))

 

Для алгоритму олх треба ставити ціну 160, а на справді продавати по 80? Дивно якось...

 

Та й мені поки не дуже треба нових термометрів, купив 4 штуки на початку року по 2,5 бакса на алі. Прийшли швидко, кур'єр містекспреса привіз під під'їзд. 

 

Мені теж дивно... Продаван написав що потім знизить ціну до 80грн щоб на товарі був напис "знижка 50%" 

 

Ось наприклад, а якщо я це оголошення лайкнув то мені олх постійно нагадуватиме що ціна стала менша.

 

 

Screenshot_20211031-162508.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Oli said:

Продаван написав що потім знизить ціну до 80грн щоб на товарі був напис "знижка 50%" 

Тепер зрозуміло. Маркетолухи від бога))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказано:

А є по схожій ціні такі ж датчики але з годинником?

 

По схожій ціні нє :) 

Тут один вид без блютуза, а ще пишуть що є якісь е-інк екраном

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/xiaomi-mijia-lywsd02mmc-miaomiaoce-mho-c401-c601-lywsd03mmc-gigrometr-IDGXuDq.html

 

 

Ось цікаве, поставив з телефона будильник і все 

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/umnye-chasy-budilnik-termometr-xiaomi-qingping-bluetooth-alarm-clock-IDMFPgr.html

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.10.2021 at 16:47, yu2007 сказано:

Тепер зрозуміло. Маркетолухи від бога))

 

Screenshot_20211101-181840.thumb.png.0ba2f5ca2cc4f72eb348b9bea59a0ea7.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім.

Не писав тут років 5))

Кілька місяців тому повернувся до старої "як світ" задумки - побудувати розумний будинок. І активно просуваюсь... 
Сервер підняв на малинці з home assistant на борту + zigbee стик. Причепив більше десятка датчиків, + камери через RSTP протокол, лічильник по MQTT на 3ф українського походження, та це всякі дрібниці.. Ще багато чого їде з китаю, і кінця-краю не видно..

І вийшло якось так..

 

image.thumb.png.176396adf0f59a2e9aa42444cf6a3db2.png

image.thumb.png.726447088cbf3d351b8b3728797ba969.png

 

image.thumb.png.839014529bae5db4d519388f1d6a194a.png 

 

Доречі, ТВ теж можна керувати
image.thumb.png.5a7ee8a2c03d3aaad46c84949b631a5b.png

image.thumb.png.b7baf1ed42c71c9fef58c4f6f035e18e.png

 

image.png.46ea8beeec2da5096f3cd11a0ccc2500.png

 

І "совершенству нет граніц"...

 

 

 

Змінено користувачем Coding
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подозрюю, що це мізер, з перерахованих можливостей, котрі доступні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зпаяв собі по інструкції з інета таку штуку. вийшло щось порядка 50 баксів за комплектуху. запихнув два акума від планшета)
якби до нього якось причепити ще вивід інфи з якогось зовнішнього датчика температури- взагалі було б круто.
 

Спойлер

1010357901__viber_2021-11-03_11-46-05-662.thumb.jpg.44edc154682017d1c8a6873497b5564a.jpg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Dima4s сказал:

зпаяв собі по інструкції з інета таку штуку. вийшло щось порядка 50 баксів за комплектуху. запихнув два акума від планшета)
якби до нього якось причепити ще вивід інфи з якогось зовнішнього датчика температури- взагалі було б круто.
 

  Скрыть контент

1010357901__viber_2021-11-03_11-46-05-662.thumb.jpg.44edc154682017d1c8a6873497b5564a.jpg

 

По-моєму там має бути можливість вивести данні, нагадай посилання на проект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, HWman сказано:

По-моєму там має бути можливість вивести данні, нагадай посилання на проект?

https://alexgyver.ru/meteoclock/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

Вивід у серійний монітор є, при активації флажка відладки(DEBUG==true), а далі WiFi udp міст і ось вже данні в мережі ;)

Screenshot_20211103-130233_Chrome.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, я чомусь подумав, що ти про графіки, щоб на компі дивитись, щось типу як у @Coding 
А чим BME280 не влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, HWman сказано:

Температура отримується ось тут:
 

  Показати прихований контент

image.png.7d6fb4db517545c7b3345f3571ced2ad.png

 

я про можливість підключення якогось модуля типу ві фі чи блютуз, і виносного датчика на вулиці, щоб я в кімнаті бачив температуру вулиці на дисплеї пристрою, наприклад, замість напису rain -27% , який мені нафіг нада)

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Dima4s сказал:

я про можливість підключення якогось модуля типу ві фі чи блютуз, і виносного датчика на вулиці, щоб я в кімнаті бачив температуру вулиці на дисплеї пристрою, наприклад, замість напису rain -27% , який мені нафіг нада)

Ну, по моніторингу @laser  трохи встиг спробувати себе, і навіть все це працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А заводити краще в едину систему, як у @Coding  - і все буде видно у додатку.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, HWman сказано:

А заводити краще в едину систему, як у @Coding  - і все буде видно у додатку.

розумієш я не хочу десь шукати дані. хочу щоб це був екран який мені показує відразу. як годинник.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Dima4s сказано:

розумієш я не хочу десь шукати дані. хочу щоб це був екран який мені показує відразу. як годинник.

Якщо це стосується кількох показників - це логічно і справедливо. Проте, якщо їх кількість досягає 10, а то й кількох десятків - одним екраном, який би він був, не обійтися.
Інформацію необхідно сегментувати та впорядковувати по критеріях.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.10.2021 at 22:15, laser сказано:

останні мої нанорозробки виглядають так :D

 

все таки краще вентильованих тарілочок нічого не придумали. але вішати всеодно в тіньку і подалі від стіни чи даху будинку.

на фото автономний wifi метеодатчик відправлений в інше місто для колеги.

виготовлений фекально-дендральним методом з трьох вазонних тарілок з нової лінії, шпильки, обломків меблевої фурнітури (кришка уголка), і дна відра лаку/фарби.

задача була максимально зекономити, повністю на всі матеріали з електронікою пішло ~100₴

в планах за мій кошт розкидати по області трохи таких, або схожих, датчиків, хто не з Луцька, і має бажання допомогти можем обсудити в приваті деталі співпраці.

а можеш показати яку ынструкцыю? і чи можна його підключити на вивід даних  на екран цієї штуки ?  https://alexgyver.ru/meteoclock/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

а можеш показати яку ынструкцыю? і чи можна його підключити на вивід даних  на екран цієї штуки ?  https://alexgyver.ru/meteoclock/

Перше, що мені прийшло в голову, зробити безпровідний міст для датчика, і на виході видавати інформацію в вигляді ШІМ+RC фільтр, та аналоговим читанням. Це мінімальні зміни у код Гайвера. 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...