Перейти до змісту

HWman

Рекомендовані повідомлення

За ті ж гроші вийде 4 дешевих, якщо не більше.

Я би не проти, але експериментувати краще на дешевих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Берусь знову за це збочення з світлодіодами, але цього разу буду юзати 5 одноватних світлодіодів, на драйвер поки забив, але хотілось би не обмежуватись лише тіні13, мега8 на частоті в 1 мГц споживає 1-2 мА трішки більше чим тіні при тих же частотах, але тут портів більше, та і периферії а про пам'ять я взагалі мовчу...

Квік тест:

До знаку в принципі видимість більш-менш:

7c1f5fb01ad6.jpg

Ось так виглядає пляма(припідняв заднє колесо):

1cabd9fa3c70.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

5 одноватних світлодіодів

jqi5QpZ09iw.jpg

Кріплення від рідного переднього відбивача.

TvwV80SMS_8.jpg

p6XE1fu8H9c.jpg

При випробовуванні радіатор був холодний. У якості струмообмежувача використовував 2 метри провода 0.25 квадрати, струм при живленні 4 В 700 мА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Нема стабілізаціі струму який проходить через світлодіод. І це не драйвер, а ШИМ регулятор на чотири положення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема стабілізаціі струму який проходить через світлодіод. І це не драйвер, а ШИМ регулятор на чотири положення.

Очевидно, що автор вибрав між ресурсом світлодіода і ККД - друге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хлопчина повторює твої помилкі річної давності :)

Все нормально, він теж каже що поставив тонкі провідники, так що ними обмежується струм.

Не пам'ятаю чи писав... бавився я з RC ланцюжком, тобто ШИМ вбивав RC ланцюжком, і що з того виходило подавав на затвор польового транзистора, виходило що я керував опором польового транзистора, тим самим перетворював зайву напругу в тепло...

Але це був лише експеримент так як регулювання було дуже проблематичним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки закинув на потім. Маю деякі напрацювання з однокнопковим інтерфейсом, треба буде зайнятись цим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Затарився обмежувачами струму AMC7135, буду виходити на новий рівень, робити так як правильно а не - аби як аби працювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний лінійний стабілізатор, з цим і лм317 справляється на ура.

Ні не звичайний, а low dropout, макс. падіння напруги 0.2 В + не треба дод. обвязки як у випадку з 317

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скористався літієвою батареєю від шуруповерта і напряму під'єднав 12-ти вольтовий 3-х ватний COB діод. З першого разу правда вийшло не дуже -- паяв діода не на радіаторові і він здурів після перегріву: почав то блимати, то тільки жаріти. Рефлектор від галогенки. Спочатку відламав кінець, потім вирівняв шліфмашиною. Приклеїв монтажним клеєм.

wgbv8ctc.jpg

sksehswt.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рефлекторе от галогенки точка фокуса находится дальше к стеклу фонаря, т.е. линза диода не в фокусе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для нього бажано два конденсатора :)

Воно то так, але китайцям на це начхати:

39367d1346335061-amc-7135-driver-question-amc-driver-mod-1.jpg

Схемку закинеш? Цікаво.

Схемку чого? AMC7135? Вона в датащиті :)

В рефлекторе от галогенки точка фокуса находится дальше к стеклу фонаря, т.е. линза диода не в фокусе.

Але це явно краще чим без рефлектора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рефлекторе от галогенки точка фокуса находится дальше к стеклу фонаря, т.е. линза диода не в фокусе.

Лінзи на діоді взагалі немає, просто силіконова плівка. Там насправді 6 діодів -- відповідно 6 світних точок, так що променя немає. Є пучок приблизно 30о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але китайцям на це начхати

Я б скористався Attiny10 i zxld1360(pt4115), получився б маленький ефективний драйвер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний лінійний стабілізатор, з цим і лм317 справляється на ура.

в лм317 мінімальне падіння напруги 1,5 вольта, тому його недоцільно застосовувати при живденні від одного 4,2 вольтового літія, як на мене. ККД схеми фіговий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б скористався Attiny10 i zxld1360(pt4115), получився б маленький ефективний драйвер.

10-та тіня ніби не має АЦП і програмується тільки за допомогою високовольтного програматора, якщо я не помиляюсь...

13-ту можна заставити споживати пів міліампера і при цьому робити корисні речі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б скористався Attiny10 i zxld1360(pt4115), получився б маленький ефективний драйвер.

А ні... э АЦП, правда 8-ми бітний, і скоріш за все восьмий біт програмно ростянутий, реально певно 7-ми бітний.

Треба буде поюзати якось... Порадувало споживання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...