Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В 25.10.2021 в 16:21, nickel сказал:

А хіба ні? Китай від 150 грн і в ціну входить доставка з Китаю. А на фото ціна українського аналогу від Аякс і пересилати з Китаю не треба.

image.thumb.png.91f4c03f0a44fd4c24779182cf40f9e8.png

 

Ajax'и заявляють, що у них все, це своя розробка. Свій протокол, навіть своя ОСь(Malevich) на їх хабі:

https://ajax.systems/ua/blog/malevich-2-12/

 

 

Змінено користувачем HWman
Арфаграфія не завжди моя сильна сторона
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 185
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Але чому така кардинальна різниця я не знаю, у них ніби і повний цикл виробництва, і мізкі свої, українські...

 

Скоріше за все з часом цінники будуть падати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.10.2021 at 15:57, Oli сказано:

який ти робив корпус на датчик температури зовнішній?

останні мої нанорозробки виглядають так :D

image001.jpgimage002.jpg

все таки краще вентильованих тарілочок нічого не придумали. але вішати всеодно в тіньку і подалі від стіни чи даху будинку.

на фото автономний wifi метеодатчик відправлений в інше місто для колеги.

виготовлений фекально-дендральним методом з трьох вазонних тарілок з нової лінії, шпильки, обломків меблевої фурнітури (кришка уголка), і дна відра лаку/фарби.

задача була максимально зекономити, повністю на всі матеріали з електронікою пішло ~100₴

в планах за мій кошт розкидати по області трохи таких, або схожих, датчиків, хто не з Луцька, і має бажання допомогти можем обсудити в приваті деталі співпраці.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

останні мої нанорозробки виглядають так :D

image001.jpgimage002.jpg

все таки краще вентильованих тарілочок нічого не придумали. але вішати всеодно в тіньку і подалі від стіни чи даху будинку.

на фото автономний wifi метеодатчик відправлений в інше місто для колеги.

виготовлений фекально-дендральним методом з трьох вазонних тарілок з нової лінії, шпильки, обломків меблевої фурнітури (кришка уголка), і дна відра лаку/фарби.

задача була максимально зекономити, повністю на всі матеріали з електронікою пішло ~100₴

в планах за мій кошт розкидати по області трохи таких, або схожих, датчиків, хто не з Луцька, і має бажання допомогти можем обсудити в приваті деталі співпраці.

 

Теж так думав зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А підкажіть що з "розумних" світильників можна поставити на вході в підїзд з датчиками руху, бажано готовий варіант, опитимальне по ціні-якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи є якісь варіанти для відеонагляду, ip-камери чи дверної камери, щоб автоматично вигружала відео на мою персональну хмару? От маю на мейл.ру 1 терабайт пожиттєво і на на Яндексі десь 290 гігабайт також пожиттєво чи можливо виділити якусь сотню-другу гіг для відео і лити туди відео з автоматичним перезаписом як відеореєстратор? Чи це поки що фантастика?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Цікаво чи є якісь варіанти для відеонагляду, ip-камери чи дверної камери, щоб автоматично вигружала відео на мою персональну хмару? От маю на мейл.ру 1 терабайт пожиттєво і на на Яндексі десь 290 гігабайт також пожиттєво чи можливо виділити якусь сотню-другу гіг для відео і лити туди відео з автоматичним перезаписом як відеореєстратор? Чи це поки що фантастика?

Пардон, а як ти будеш обходити блокування на рівні провайдерів (через указ президента)? По vpn відео не феншуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, laser сказал:

Пардон, а як ти будеш обходити блокування на рівні провайдерів (через указ президента)? По vpn відео не феншуй.

Пардон, про яке блокування мова? Щойно зайшов в Опері на усі російські говносайти (ВК, ОК, Яндекс). ВПН вимкнений, провайдер Датагруп.

Змінено користувачем nickel
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, nickel said:

Пардон, про яке блокування мова? Щойно зайшов в Опері на усі російські говносайти (ВК, ОК, Яндекс). ВПН вимкнений, провайдер Датагруп.

В мене в опері і в лисиці не відкриває яндекс уа, воля (колишній ейрбайтс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, yu2007 сказал:

В мене в опері і в лисиці не відкриває яндекс уа, воля (колишній ейрбайтс)

Та питання було ж не про те. Хай буде Гугл Диск, якщо вам від цього легше. Є можливість зберігати відео туди, хоча б у випадках спрацювання тривоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зчитувач показників лічильника на базі ESP32(платка ESP32CAM), та інтеграція в розумний будинок

 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, nickel сказал:

Та питання було ж не про те. Хай буде Гугл Диск, якщо вам від цього легше. Є можливість зберігати відео туди, хоча б у випадках спрацювання тривоги?

Можна все, питання в раціональності затрачених ресурсів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден. в росії продавались якісь камери з заливкою на яндекс, але народ казав ціна захмарна і десь по опису було шо функція тестова, в любий момент можуть блоканути.

точно є камери з відвантаженням відео по ФТП. но там треба теж огород городити на стороні сервера, щоб якось те відео переглядати.

в нас в луцьку доречі хтось цим займався, з борди. не пригадаю хто.

простіше поставити відеореєстратор з HDD і вивести його в мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, HWman сказал:

Можна все, питання в раціональності затрачених ресурсів ;)

Мені з тобою завжди важко було спілкуватися. Ти даєш відповіді не розуміючи запитання. Як ти думаєш, нащо мені використовувати власну хмару, якщо усі виробники камер пропонують свої хмарні рішення, але за гроші?

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, laser сказал:

згоден. в росії продавались якісь камери з заливкою на яндекс, але народ казав ціна захмарна і десь по опису було шо функція тестова, в любий момент можуть блоканути.

точно є камери з відвантаженням відео по ФТП. но там треба теж огород городити на стороні сервера, щоб якось те відео переглядати.

в нас в луцьку доречі хтось цим займався, з борди. не пригадаю хто.

простіше поставити відеореєстратор з HDD і вивести його в мережу.

Візьмемо для прикладу квартиру, в якій я встановлю камеру, щоб в разі проникнення побачити і опізнати на записі злодія. Якщо злодій зайде в квартиру і побачить камеру, а потім реєстратор, то він його 100 % забере з собою. Тому хочеться щоб відео зберігалося в хмарі, якщо не все, то хоча б після спрацювання датчиків. Перегляд в хмарі не обов'язковий, хоча більшість хмар вміють відтворювати відео без скачування. В крайньому випадку його скачати можна буде, а з вкраденого реєстратора - ні

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, nickel said:

Та питання було ж не про те. Хай буде Гугл Диск, якщо вам від цього легше. Є можливість зберігати відео туди, хоча б у випадках спрацювання тривоги?

Є можливість, колись писав подібне на пітоні, робиться мікросервіс, який власне тим і буде керувати

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо злодій зайде в квартиру і побачить камеру, а потім реєстратор, то він його 100 % забере з собою.

Ти недооцінюєш тупість деяких злодіїв, аід знайомого чув за інцидент в Луцьку, грабанули магаз, замість того щоб сперти відеореєстратор сперли аудіопідсилювач.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yucore сказал:

Є можливість, колись писав подібне на пітоні, робиться мікросервіс, який власне тим і буде керувати

А "коробочних' продуктів немає? Хмарним сервісам ще є куди розвиватися. Це ж логічно було б. Залогінив камеру в своєму гугл-аккаунті і все - вона пише в хмару. Взяв свій телефон і бачиш, що там камера позаписувала. Захотів,  поділився доступом з членами родини. Та взагалі смарт-технології ще в зародку. Чому якщо роутер, то лише вафля, чому досі без ZigBee чи без блютуза (mesh)? Втикнув роутер в розетку, в роутер втикнув тирнет, задав пароль і все - розумний будинок, сигналізація, розгорнуто. Тільки додавай датчики і підключай смарт-пристрої. Підключайся до міліцейського пульта, пожежного пульта та навіть до медичного. Скоро фітнес браслети перестануть бути "фітнес", а стануть медичними моніторами.

Я ж не пишу нічого фантастичного, лише виходячи з наявних технологій. І хоч воно лежить на поверхні, досі не знайшлося ще Ілона Маска з баблом, який захоче це реалізувати. Чому тупить якийсь умовний тп-лінк чи той же український Аякс? Немає бачення у них. :(

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

А "коробочних' продуктів немає?

А хіба нема китайських віфі камер, які пишуть у китайську хмару?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halmer сказал:

Ти недооцінюєш тупість деяких злодіїв, аід знайомого чув за інцидент в Луцьку, грабанули магаз, замість того щоб сперти відеореєстратор сперли аудіопідсилювач.

Скоріше за все, що вони його сперли тому що сприйняли за відеорєстратор, тому не варто й переоцінювати їхню тупість. Хоча я хотів саме про їхню тупість написати ще на минулій сторінці, коли автор теми написав про глушилку ві-фі 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

А хіба нема китайських віфі камер, які пишуть у китайську хмару?

Я ж пояснив чому цікавить мій варіант, тому що маю пожиттєво безкоштовну хмару достатнього об'єму, а за китайську мабуть тра платити та й китайці часто лінуються перекласти свої сервіси хоча б на англійську.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайські, і не тільки, загалом усі виробники камер заробляють на тому що продають хмарні об'єми. тому вони принципово не будуть випускати те, на чому не зароблять.

крім того інтеграція з стороннім АРІ потребує чимало бабла, часу і зусиль, то навіть якби і робили, то ціна на виріб буде в 3 рази вища за пересічні продукти.

слава богу є експорт на мило і ФТП в багатьох виробників, в тому числі дешевих китайських але прокачених по опціях xiongmaitech.com

також їхні реєстратори відносно терпимо працюють віддалено. про що згадував вище. якщо вже на те пішло, то можна замаскувати чи вкинути його у сейф, або піднімай свій ФТП.

а там уже і форвард можна заколхозить =) ну да. не готове рішення нажаль

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, laser сказал:

китайські, і не тільки, загалом усі виробники камер заробляють на тому що продають хмарні об'єми. тому вони принципово не будуть випускати те, на чому не зароблять.

крім того інтеграція з стороннім АРІ потребує чимало бабла, часу і зусиль, то навіть якби і робили, то ціна на виріб буде в 3 рази вища за пересічні продукти.

слава богу є експорт на мило і ФТП в багатьох виробників, в тому числі дешевих китайських але прокачених по опціях xiongmaitech.com

також їхні реєстратори відносно терпимо працюють віддалено. про що згадував вище. якщо вже на те пішло, то можна замаскувати чи вкинути його у сейф, або піднімай свій ФТП.

Немає там ніяких принципів. Глянь скільки різних виробників і камер в тому числі можна приєднати до tuya чи google home, з ір-камерами - те саме.

А на мило що воно скидає, скріншоти? Там же великих файлів не дає прикріпити. Чи ріже відео на маленькі шматки?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...