Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 185
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 27.10.2021 at 13:24, nickel сказано:

мейл.ру 1 терабайт пожиттєво і на на Яндексі десь 290 гігабайт

напевно, ти і сам розумієш, що таке - "пожиттєво", та "безкоштовно", особливо коли мова про такий об'єм... я навіть мовчу, що це в рашці,

тобто, локнуть аккаунт і будуть вимагати документи, ти їх дасиш/не дасиш - один фіг відправлять н*х.

А так, по фтп на безкоштовних не можна, але, є "Зенка", є "HumanEmulator" які - самі заливати будуть в заданий час...
Ще безкоштовні є якісь...але, про безкоштовний сир в такому випадку - навіть розказувати не буду.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

напевно, ти і сам розумієш, що таке - "пожиттєво", та "безкоштовно", особливо коли мова про такий об'єм... я навіть мовчу, що це в рашці,

тобто, локнуть аккаунт і будуть вимагати документи, ти їх дасиш/не дасиш - один фіг відправлять н*х.

Ну яке це має відношення до того що ми обговорюємо? Ну закриють халяву, то закриють. Історичної цінності ті відео не нестимуть щоб я за ними плакав. Хоча я з тобою й не згідний, Гугл Фото ніколи не обіцяв, що халява буде завжди, це був спланований крок по знищенню конкурентів, а після утворення монополії, почав урізати об'єм. То у випадку з мейл.ру і яндекс, було чітко написано "пожиттєво" і "безкоштовно". Є й інші правила і якщо я їх порушу, то можуть блокувати, але так само можуть заблокувати любий аккаунт з платним місцем.

5 минут назад, Bliksss сказал:

А так, по фтп на безкоштовних не можна, але, є "Зенка", є "HumanEmulator" які - самі заливати будуть в заданий час...
Ще безкоштовні є якісь...але, про безкоштовний сир в такому випадку - навіть розказувати не буду.

Це все рішення для ПК, а не розумного будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

То у випадку з мейл.ру і яндекс, було чітко написано "пожиттєво" і "безкоштовно".

я саме про них і казав, правила вже з 10 раз змінились, хтось їх читає?

 

13 хвилин тому, nickel сказано:

Це все рішення для ПК, а не розумного будинку.

вибачай, я думав що ведеться пошук рішення, яке здатне здешевити... мож, не так/ не те прочитав...
Схожу за попкорном.

P.S. Просто, хотілося б знати, нафіга писати в хмару з відеореєстратора, якщо не будеш впевнений у збереженні даних?

Плацебо?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

я саме про них і казав, правила вже з 10 раз змінились, хтось їх читає?

Правила змінилися 10 раз, а терабайт як був так і є. Тому що якщо заберуть, то отримають судові позови, і люди їх легко виграють, якщо досі легко гуглиться реклама "безкоштовно і назавжди". Їм простіше залишити той терабайт першим користувачам і не різати.

1 час назад, Bliksss сказал:

 

P.S. Просто, хотілося б знати, нафіга писати в хмару з відеореєстратора, якщо не будеш впевнений у збереженні даних?

Плацебо?

Яка ймовірність того, що в один день обнесуть квартиру і закриють хмарний сервіс, відповідно я не зможу побачити злодія? Правильно, близька до нуля. А в інших випадках мені ті записи не потрібні, як і з автомобільного реєстратора, тому вони й пишуться по кругу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Яка ймовірність того, що в один день обнесуть квартиру і закриють хмарний сервіс, відповідно я не зможу побачити злодія?

навіть не хочу розвивати тему... якщо нормальний злодій полізе в хату, як мінімум - обличчя там точно не побачиш,

хіба, якісь дилетанти - полізуть не думаючи...

15 хвилин тому, nickel сказано:

Тому що якщо заберуть, то отримають судові позови, і люди їх легко виграють, якщо досі легко гуглиться реклама "безкоштовно і назавжди".

якщо не важко, можеш пояснити, що - "виграють"? за умовами договору - дають місце (поки є технічна можливість) не несуть відповідальності, а також можуть заблочити акаунт за купою причин.  
P.S. Тема не про це, фтрохи перейшла у флуд, але, дуже цікаво почути про практику судових позовів до яшки чи гугля на рахунок безкоштовних/довічних гагабайтів ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Bliksss сказал:

навіть не хочу розвивати тему... якщо нормальний злодій полізе в хату, як мінімум - обличчя там точно не побачиш,

хіба, якісь дилетанти - полізуть не думаючи...

Слава богу зараз по квартирам лазять в основному дилетанти. Якщо тобі від того легше стане, то - так, хочу мати фото/відео дилетанта, профі не дасть мені такого шансу себе спалити. Мільйони людей пишуть відео в хмари, які щороку з'являються і зникають навіть платні, а ти вирішив домахатися до мене. Знайти собі іншу жертву.

12 минут назад, Bliksss сказал:

якщо не важко, можеш пояснити, що - "виграють"? за умовами договору - дають місце (поки є технічна можливість) не несуть відповідальності, а також можуть заблочити акаунт за купою причин.  
P.S. Тема не про це, фтрохи перейшла у флуд, але, дуже цікаво почути про практику судових позовів до яшки чи гугля на рахунок безкоштовних/довічних гагабайтів ))

Важко, тобі важко, бо ти вже став в позу. Навіть без Гугла пам'ятаю як фотограф відсудив кругленьку цифру, бо іКлоуд пережала йому фотки, які він зберігав в raw.  При тому що у нього був платний акк і стояла галочка "зберігати без втрати якості". Навіть не видалили жодної фотографії. Тема дійсно не про те, тому припиняй. В мене немає бажання пояснювати будь-що, я лише запитав чи є така можливість і вже другу сторінку щось комусь пояснюю. При тому що технічна можливість є. Читалка FBReader на телефоні вміє зберігати книги і файл в Гугл хмарі з даними про місце читання кожної книги і ще там всякими примітками, щоб синхронізовувати з іншими читалками на інших пристроях, наприклад, на іншому телефоні чи планшеті. Той файл постійно перезаписує при синхронізації. Технічно це нічим не відрізняється від того, про що я запитував, крім розміру файлів. Але розмір не має хвилювати Гугл, якщо я не виходжу за рамки своєї хмари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

а ти вирішив домахатися до мене. Знайти собі іншу жертву.

ти мене з кимось переплутав.....

23 хвилин тому, nickel сказано:

Важко, тобі важко, бо ти вже став в позу. Навіть без Гугла пам'ятаю як фотограф відсудив кругленьку цифру, бо іКлоуд пережала йому фотки,

я тобі навіть без гугла скажу, що я згадував про мейл.ру і яшку (а не про нормальні сервіси) і був аналогічний випадок, теж з фотостудією - фотки з платного акаунта просто поділись, і ніхто і нічого нікому не довів - суд (роісянський) дійшов до висновку, що неможливо довести завдану шкоду))
ось що я мав на увазі, а не починаєш - що до*патись я вирішив, ну до кого б, але до тебе - в останню чергу..

 

P.S. На рахунок айклауда - взагалі міг бути маркетинговий хід, типу - от бачите, платний акаунт - ось такі плюшки...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, nickel сказал:

Мені з тобою завжди важко було спілкуватися. Ти даєш відповіді не розуміючи запитання. Як ти думаєш, нащо мені використовувати власну хмару, якщо усі виробники камер пропонують свої хмарні рішення, але за гроші?

Якщо задаєте подібні питання, значить поки що не готові вкладувати ресурси ;)

 

Я з ESP32Cam стрімив на YouTube, звісно через OBS під віндою. 

 

Та ж ESP32Cam вміє посилати фотографії на пошту:

https://randomnerdtutorials.com/esp32-cam-pir-motion-detector-photo-capture/

 

Можливо трохи не те, що Вас цікавить, але, це вже щось, з чого можна почати розбиратись у всіх цих мережевих штуках. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel  все я прекрасно розумію, я просто хочу розвивати комюніті розумного будинку у Луцьку.

 

Ми, в Луцьку одні із перших в Україні були користувачами моніторингу громадського транспорту у свій час, як зараз пам'ятаю як той випускник ЛНТУ, який зробив цю систему, виступав перед нами, студентами. 

 

Саме тому я називаю Луцьк - неофіційна столиця інновацій. 

Змінено користувачем HWman
Арфаграфія
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хтось вже обзавівся мультипротокольним шлюзом (хабом)? Хочеться взяти один раз і надовго, підбираю щось з вафлею, блютузом і зігбі 3.0. Пріоритет - ціна. Якщо хтось буде бачити файну ціну/знижку на хаб, то маякуйте. Xiaomi анонсували що знову хочуть встановити рекорд під час розпродажу 11.11. На знижки виділяють 310 мільйонів доларів. Можливо будуть гарні ціни на їхні Gateway. Ще без поспіху хочу придбати собі фітнес браслет, скоріше за все Xiaomi, також буду вдячний за лінк.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

1064753049_.png.143f28e2d43907a7d61aeb6469e3e41f.png

так це уже екранізовано навіть  :D

 доречі рекомендую переглянути, мені сподобався.

 

3 годин тому, nickel сказано:

мультипротокольним шлюзом

в чому перевага зігбі шлюзу? якщо вдома уже є хороше вайфай покриття. поясніть пліз

Змінено користувачем laser
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, laser сказал:

 

 

 

в чому перевага зігбі шлюзу? якщо вдома уже є хороше вайфай покриття. поясніть пліз

Якщо вайфай датчику батареї вистачить на рік, то зігбі на два. Крім енергоощадності Зігбі самоорганізовується і самовідновлюється при втраті якогось елемента мережі. Тобто якщо вайфай мережа обмежена радіусом дії роутера, скажімо 30 м, то зігбі мережа може бути безкінечна по відстані і площі, кожен учасник є приймачем і передавачем. Це саме стосується блютуз

 меш протоколу. Одна з цікавих ідей застосування - цінники супермаркетах з е-інк екранами в блютуз меш мережі. Переоцінка робиться в кабінеті, інформація оновлюється на цінниках автоматично, можна проводити акції по одній годині перед закриттям, наприклад на товари, які швидко псуються чи термін придатності яких закінчується.

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло. в принципі переваги не суттєві або суттєві в окремих не поширених випадках.

згадалось як кілька років тому в Нашому краю зробили якусь муть незрозумілого призначення. треба було ходити по залу за блютус мітками, там ніби тре було чекінитись через додаток і потім на виході отримував якісь додаткові знижки.

ну походив я з тією фігньою (як у грі інгрес =) ) пару місяців, а потім їх адміністрація похоронила тихенько. ясна річ контингент магазину не той для такого, ціль незрозуміла, так і мороки куча з наладкою мережі БТміток.

це так, до слова просто.

Змінено користувачем laser
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, nickel сказано:

То хтось вже обзавівся мультипротокольним шлюзом (хабом)? Хочеться взяти один раз і надовго, підбираю щось з вафлею, блютузом і зігбі 3.0. Пріоритет - ціна. Якщо хтось буде бачити файну ціну/знижку на хаб, то маякуйте. Xiaomi анонсували що знову хочуть встановити рекорд під час розпродажу 11.11. На знижки виділяють 310 мільйонів доларів. Можливо будуть гарні ціни на їхні Gateway. Ще без поспіху хочу придбати собі фітнес браслет, скоріше за все Xiaomi, також буду вдячний за лінк.

 

Яка ціна тебе цікавить? Gateway 3 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, nickel сказано:

Так

 

На олх бачу є від 600грн, без блока живлення.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Oli сказал:

Датчиків температури нікому не треба?

Буду собі брати. 87грн

 

 

image.png.da3292778356412a0b9a9cff57989cff.png

Де береш? Дай лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.10.2021 в 16:24, Vikvik Mawr сказал:

1064753049_.png.143f28e2d43907a7d61aeb6469e3e41f.png

А можна знати і розуміти як всі ці технології працюють, і використовувати їх у своїх цілях :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.10.2021 в 00:32, laser сказал:

згадалось як кілька років тому в Нашому краю зробили якусь муть незрозумілого призначення. треба було ходити по залу за блютус мітками, там ніби тре було чекінитись через додаток і потім на виході отримував якісь додаткові знижки.

Indor навігація. Я все ще дивуюсь - чому цього все ще немає у наших торгових центрах? Це ж робиться нескладно, навіть на ESP8266(Відос 2016-го року):
 

Спойлер



 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, nickel сказано:

Де береш? Дай лінк.

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/termometr-gigrometr-xiaomi-mijia-bluetooth-thermometer-2-lywsd03mmc-IDHIOmb.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...