Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, bublik007 сказано:

До речі, про свідомих віруючих. 

На Володимирській, УПЦКП, відбулося і святкове богослужіння, і освячення верби, і сповідь, і причастя

Але: в церкві не більше 10 людей, МАСКА ОБОВ'ЯЗКОВА, освячення на вулиці, (діти квітку на малювали, півтора метри, як вказівник для стояння), сповідь-загальна,  причастя- спершу пшикалися  РУКАВИЧКИ антисептиком, потім, не з ложечки, давалося в руку.... Два рази приїздила поліція, перевіряли, чи нема порушення-відстань, маски, рукавички - не виявлено. Якщо з розумом, то, виявилось, і так можна)))

Все відносно. Або дотримуються ВСІ, або немає в цьому всьому карантині сенсу!

Так на роботу повинні ходити медики, працівники торгівлі, комунальники і т.д. Тобто люди які забезпечать мінімум що потрібно для життя громадян міста/селища/села. При цьому по максимуму обмежити ці сфери, як розважальні центри і т.д.

 

Так само із церквою. Без неї можна прожити місяць, ніхто від цього не вмре, бо інакше... Я людина не віруюча, але от скажімо люблю пиво. Відкрийте мені пивну хату на пивзаводі бо мені хочеться, я вірю в те що я без пива не зможу прожити!

Приклад такий собі, але... інакше немає сенсу мені сидіти вдома за власний рахунок, коли при цьому сусідські бабульки будуть толпами носитись по церквах наражаючи на небезпеку себе і інших!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Vadimm сказано:

Але якби був спеціальний закон, який в нашій ситуації давав би право державі втручатись в справи церкви в разі карантину, то такого б не було.

А ніякого закону і не потрібно.Поцікавтесь які тарифи релігійних громад  за газ,електроенергію,землю і ви побачите,що нічого видумувати не потрібно.Не виконуєш розпорядження кабміну-плати як пересічний громадянин(як ми з вами).Це я спрощену схему намалював,там трохи закон треба правити,але Конституцію не треба чіпати.Дієва штука,повірте.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ha3aP сказал:

Все відносно. Або дотримуються ВСІ, або немає в цьому всьому карантині сенсу!

Так на роботу повинні ходити медики, працівники торгівлі, комунальники і т.д. Тобто люди які забезпечать мінімум що потрібно для життя громадян міста/селища/села. При цьому по максимуму обмежити ці сфери, як розважальні центри і т.д.

Так само із церквою. Без неї можна прожити місяць, ніхто від цього не вмре, бо інакше... Я людина не віруюча, але от скажімо люблю пиво. Відкрийте мені пивну хату на пивзаводі бо мені хочеться, я вірю в те що я без пива не зможу прожити!

Приклад такий собі, але... інакше немає сенсу мені сидіти вдома за власний рахунок, коли при цьому сусідські бабульки будуть толпами носитись по церквах наражаючи на небезпеку себе і інших!

Пиво в магазинах продають, це якби харчовий продукт, і попити пива можна вдома, а от без відвідувань масових заходів точно можна обійтися місяць і навіть два. Принаймні, то краще, ніж догратися до того, щоб всі і далі сиділи без зарплат, без транспорту, без нічого... Готові ті "віруючі" платити всім компенсації, подарувати мені авто, бо через них карантин затягнувся, а пішки ходити мені остогидло?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 2777 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 12 квітня в Україні 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальні, 89 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 266 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 174 випадки;
Волинська область — 71 випадок;
Дніпропетровська область — 58 випадків;
Донецька область — 11 випадків;
Житомирська область — 74 випадки;
Закарпатська область — 82 випадки;
Запорізька область — 83 випадки;
Івано-Франківська область — 291 випадок;
Кіровоградська область — 118 випадків;
м. Київ — 416 випадків;
Київська область — 159 випадків;
Львівська область — 111 випадків;
Луганська область — 3 випадки;
Миколаївська область — 2 випадки;
Одеська область — 63 випадки;
Полтавська область — 25 випадків;
Рівненська область — 119 випадків;
Сумська область — 73 випадки;
Тернопільська область — 243 випадки;
Харківська область — 11 випадків;
Херсонська область — 31 випадок;
Хмельницька область — 19 випадків;
Чернівецька область — 432 випадки;
Черкаська область — 99 випадків;
Чернігівська область — 9 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 12 квітня 2020 року до Центру надійшло 657 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 10432 повідомлення про підозру на COVID-19.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

Пиво в магазинах продають, це якби харчовий продукт, і попити пива можна вдома, а от без відвідувань масових заходів точно можна обійтися місяць і навіть два. Принаймні, то краще, ніж догратися до того, щоб всі і далі сиділи без зарплат, без транспорту, без нічого... Готові ті "віруючі" платити всім компенсації, подарувати мені авто, бо через них карантин затягнувся, а пішки ходити мені остогидло?

Ну так і помолитись вдома перед іконою можна. Можна по телевізору подивитись службу. Вихід є завжди, але ж ні, тре пертись в церкву бо їй так хочеться.

Карантин для того і вводять щоб його дотримувались. Перетерпіти місяць-два і все буде добре, бо ж може бути так що і не буде кому йти в церкву!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Ha3aP сказал:

Ну так і помолитись вдома перед іконою можна. Можна по телевізору подивитись службу. Вихід є завжди, але ж ні, тре пертись в церкву бо їй так хочеться.

Карантин для того і вводять щоб його дотримувались. Перетерпіти місяць-два і все буде добре, бо ж може бути так що і не буде кому йти в церкву!

Саме головне - що там ще і контингент такий в основному, який має сидіти максимально вдома, і найбільш вразливий до вірусу... І самі ж потім будуть верещати, я впевнений, що винна у всьому влада...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Були прецеденти, і не один, притому капітальні

Мав на увазі, до теперішнього часу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ha3aP сказал:

Ну так і помолитись вдома перед іконою можна. Можна по телевізору подивитись службу. Вихід є завжди, але ж ні, тре пертись в церкву бо їй так хочеться.

Карантин для того і вводять щоб його дотримувались. Перетерпіти місяць-два і все буде добре, бо ж може бути так що і не буде кому йти в церкву!

З іншої сторони ви створюєте неприємний прецедент. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

З іншої сторони ви створюєте неприємний прецедент. 

Я не створюю, я лише навожу приклад і закликаю всіх віруючих і не віруючих дотримуватись правил карантину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, реально зникла алкашня, що "радувала" щоранку своїми бухими криками з матом в дворі... Спрацював штраф, вліплений двом таким на Рівненській? Там ще й ногами бити копа пробували, зловили букет з декількох статей - від злісної непокори законній вимозі поліцейського і вживання алкогольних напоїв і куріння в громадському місці до дрібного хуліганства і 44-3... Сиділи на дитячому майданчику. Хоч якась користь від карантину є.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Доречі, реально зникла алкашня

Знайомий, який , часом,  "скуплявся" на "точці", казав, що тітка-"продавець", не продає спирт, каже- карантин)))) Свідома)))))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Берегово сьогодні ось так паску святили

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

В Берегово сьогодні ось так паску святили

А чого, як ідея-цікава))) Вздовж дороги, відстань по "госту",   священник на відкритій машині, експрес осв'ята. Та от штука в чому, нарід(  верніше, якась його частина), буде все одно пхатися, щоб першим, щоб по-скорше))) До речі, не знаю в якому місті,  але в Польщі, зробили так само, як в Берегово. Чи, в Берегово, як в Польщі))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, bublik007 сказано:

А чого, як ідея-цікава))) Вздовж дороги, відстань по "госту",   священник на відкритій машині, експрес осв'ята. Та от штука в чому, нарід(  верніше, якась його частина), буде все одно пхатися, щоб першим, щоб по-скорше))) До речі, не знаю в якому місті,  але в Польщі, зробили так само, як в Берегово. Чи, в Берегово, як в Польщі))))

Це ідеальний варіант хіба що для села або району міста де немає багатоповерхівок. Кожен поставив кошик біля своєї хати і все ок. Біля багатоповерхівок так не вийде.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

То, вона зникла хіба в тебе в дворі.:D По місту, здається, "аватарів" навіть більше стало.

Вони теж еволюціонують, походу, ходять в масках збирають пляшки та металолом.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд скасував адмінсправу щодо чоловіка, який перебував на сільській зупинці громадського транспорту без маски.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/m/incidents/10955444-u-cherniveckiy-oblasti-sud-viznav-vimogu-nositi-maski-nezakonnoyu.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і головний наш сан лікар говорить теж , що і я.

Зимою знову буде дупа.

Якщ о не перестати обсиратись., і не почати обливатись.

 

Новый коронавирус Covid-19, которым по всему миру заразились 1 млн 768 тыс. человек, станет сезонным заболеванием и будет возвращаться циклично.

Об этом заявил заместитель министра здравоохранения - главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко в ходе интервью интервью интернет-изданию "Левый берег", передают Українські Новини.

"Думаю, к октябрю все страны уже будут подготовлены совсем иначе. Почему я говорю об октябре - по моему личному мнению, коронавирусная болезнь все же станет сезонным заболеванием и будет возвращаться циклично", - сказал он.

Он отметил, что необходимо обратить внимание на то, как вирус будет мутировать и как иммунитет будет справляться с этими мутациями.

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коронавирус. Минздрав меняет алгоритм тестирования: число случаев может возрасти

Цитувати

Теперь тесты будут делать:

- всем, кто болеет пневмонией;

- всем людям с горячкой;

- всем контактным лицам.

 

Влада регулярно тормозить - це потрібно було робити ще з самого початку епідемії.

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, bublik007 сказал:

А чого, як ідея-цікава)))

Давно вже ті ідеї подають але наші священники щось "не чешуться", чогось чекають... а напередодні свята вже б могли продумати варіанти, щоб меньше у церквах людей скупчувалось особливо багато церков біля "спальних" районів і могли б продумати, а не до останнього тягнути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, sergkots сказал:

Влада регулярно тормозить - це потрібно було робити ще з самого початку епідемії.

Саме головне скоріше владу мокнути :) А те, що з початку епідемії в Україні не було належної кількости тестів, то нічого? От коли з'явились - тоді і змінили методи і алгоритм! І тут справа не у тому хто зараз при владі, а сам факт, що на початку епідемії не було тестів! Але ж тут у пріоритеті скоріше на іншому акцент зробити, а не назвати причину чому раніше по іншому було.

Змінено користувачем ForZa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zheny@ сказал:

коронавірусом, застудою, грипом? (Яким? свинячий, пташиний?)

Пневмонією,

Чим???

та в нього ще в процесі, і це, нажаль, невиліковне :( 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...