Перейти до змісту

ІТП Луцьктепло


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Напевно різні ОСББ чи будинки перебувають на різних етапах встановлення ІТП від Луцьктепло. Можливо на форумі є ті, хто розібрався в технічних (якість обладнання і т.д., хто і як регулює температуру (обслуговує Луцьктепло, це зрозуміло)), економічних (чи братиме Луцьктепло орендну плату, чи лише плату за обслуговування) і організаційних питаннях (реальні темпи встановлення).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Skorpio76 сказал:

Напевно різні ОСББ чи будинки перебувають на різних етапах встановлення ІТП від Луцьктепло. Можливо на форумі є ті, хто розібрався в технічних (якість обладнання і т.д., хто і як регулює температуру (обслуговує Луцьктепло, це зрозуміло)), економічних (чи братиме Луцьктепло орендну плату, чи лише плату за обслуговування) і організаційних питаннях (реальні темпи встановлення).

-обладнання Італійське. З

-оренди немає, є плата за обслуговування (це для всіх ІТП безкоштовних і платних)

-встановлюють повільно.

Звоните в Луцьктепло, по телефону все розказують.

 

В Вас ОСББ? Голова не Віра?

Вже через таких "дячів" Луцьктепло офіційно спростовує фейки ;)

Чи вигідні лучанам безкоштовні ІТП та кому це муляє око?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумарить коли прикручують тепло, пенсіонерам жарко бо економлять на платіжках, а в інших дубарь приходиться вмикати електрообігрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Кумарить коли прикручують тепло, пенсіонерам жарко бо економлять на платіжках, а в інших дубарь приходиться вмикати електрообігрів.

така сама ситуація, тільки - навпаки. Жарко так - що вікна на провітрювання не закриваються, в іншій кімнаті (лоджія) - двері відкриті. А все тому, що "комусь" - холодно, звісно - тим в кого субсидія (овер докуя) і нікуя не можна вплинути на ситуацію. Мені, на платіжки - відносно покуй, але, хотілося б комфорту за свої гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

в інших дубарь приходиться вмикати електрообігрів

"дубарь" ---  то скільки орієнтовно в градусах цельсія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

така сама ситуація, тільки - навпаки. Жарко так - що вікна на провітрювання не закриваються, в іншій кімнаті (лоджія) - двері відкриті. А все тому, що "комусь" - холодно, звісно - тим в кого субсидія (овер докуя) і нікуя не можна вплинути на ситуацію. Мені, на платіжки - відносно покуй, але, хотілося б комфорту за свої гроші.

Ну а в мене аналогічна ситуація з жарою і постійно відкритими вікнами, але в нас немає ітп а централізоване теплопостачання, і субсидії нема, і мені зовсім не пох коли мені спочатку зайве тепло смалять, а потім виставляють такі рахунки що охрініваєш. Так що я вже був би і не проти трохи того дубаря, але щоб і не платити по 3к щомісяця за те тепло, що я у вікно випускаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз відпочиваю в Трускавці, зняв однушку з ремонтом,  але (що вразило) - батарей ЗОВСІМ не спостерігаю ^_^ Опалююсь електрикою (конвенктори), по-факту це "автономка"  У них можна послати наф монополіста - у нас - ніззя (колись пробував для комерційного об'єкту відключитись від ЦО - це фактично нереально :mdr:  Подібне і в Ужгороді - в кожному під'їзді ряди димарів від "парапєтніків", і по-всьому місту цигани на возах скупають старі чугунієві батареї  :D І тиску газу на всіх стачає, а не як у нас в Волиньгазі ... байки россказують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Bliksss сказано:

така сама ситуація, тільки - навпаки. Жарко так - що вікна на провітрювання не закриваються, в іншій кімнаті (лоджія) - двері відкриті. А все тому, що "комусь" - холодно, звісно - тим в кого субсидія (овер докуя) і нікуя не можна вплинути на ситуацію. Мені, на платіжки - відносно покуй, але, хотілося б комфорту за свої гроші.

Крани на батареї замість відкритих вікон або ще краще термоголовки нє?

П.с. в Варшаві вже включили опалення, але там лічильники на квартиру а не будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Gendruk сказано:

Крани на батареї замість відкритих вікон або ще краще термоголовки нє?

П.с. в Варшаві вже включили опалення, але там лічильники на квартиру а не будинок.

Крани дозволять регулювати температуру в квартирі, але не суму в платіжці, то навіщо витрачати час та гроші на їх встановлення, якщо можна просто відкрити вікна?

Тут питання в економії, бо кожен з нас розуміє, що викидає гроші на вітер, а міг би платити на багато менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

Крани дозволять регулювати температуру в квартирі, але не суму в платіжці, то навіщо витрачати час та гроші на їх встановлення, якщо можна просто відкрити вікна?

Тут питання в економії, бо кожен з нас розуміє, що викидає гроші на вітер, а міг би платити на багато менше.

Якщо є лічильник на будинок і кожен закриватиме крани а не вікна відкривати от і буде економія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Unknown сказал:

"дубарь" ---  то скільки орієнтовно в градусах цельсія?

Дубарь це коли не комфортно ходити по хаті в одних труханах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нерозумно взимку підтримувати температуру,  щоб в одних труханах комфортно було.  По-перше для здоров'я шкода,  по-друге зайві витрати на опалення. 

По-третє гаряче робиться,  як тільки якась фізична активність з'являється.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Unknown сказал:

Нерозумно взимку підтримувати температуру,  щоб в одних труханах комфортно було.  По-перше для здоров'я шкода,  по-друге зайві витрати на опалення. 

По-третє гаряче робиться,  як тільки якась фізична активність з'являється.  

Не разумно взагалі економити на чомусь для себе, тоді й митись треба раз в рік на річці а не дома, світло вмикати тільки при потребі, і так далі.

Тільки навіщо тоді жити так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MACCEN сказано:

Не разумно взагалі економити на чомусь для себе

По-перше --- економія не ключовий пункт в моєму повідомленні, по-друге --- гроші не безмежні,  і ми завжди вибираємо як саме іх витратити.  Ти хочеш "ходити в труханах", я на щось інше витратив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MACCEN сказано:

Не разумно взагалі економити на чомусь для себе, тоді й митись треба раз в рік на річці а не дома, світло вмикати тільки при потребі, і так далі.

Тільки навіщо тоді жити так

Трохи перекручу. Колись Совети говорили - "Економика должна быть экономной", мій дуже розумний брат казав по-іншому - "Економика должна быть рациональной." У всьому потрібен здоровий глузд, можна КАМАЗом за продуктами їздити, а можна і пішки пройтися. Сам дотримуюсь балансу між здоров'ям і комфортом та економієй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце все загальне кумарить.... як на 100 квартир оприділити кому холодно кому гаряче?  для мене комфортно щоб було +21-22 градуси, комусь пукан пече вже при +17..... ну то як це?  вроді не совок, всі тіпа самостійні але ж ні, мусиш завжди під когось підлаштовуватись..... платити за не комфорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, HelloBoy сказал:

оце все загальне кумарить.... як на 100 квартир оприділити кому холодно кому гаряче?

Елементарно. Поставити в кожній квартирі регулятор на радіатор. І орієнтуватися по тому, кому холодно. А ті, кому гаряче, просто прикручують в себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Елементарно. Поставити в кожній квартирі регулятор на радіатор. І орієнтуватися по тому, кому холодно. А ті, кому гаряче, просто прикручують в себе.

це нереально! заставити кучу пенсіонерів поставити за свій рахунок регулятор на батерею... 

з кожним роком все більше і більше дивлюсь в сторону власного будинку, щоб своя вода, своя електрика, своя каналізація..... а не після 22:00 не має води.... прийшов помитись серед дня, а на викуси, бо якась манда 865 ремонт робить.... Ви можите уявити що не має такого тижня щоб без перебою була та чи інша вода? то тиску немає, то  холодної не має, то гарячої, то обидві... то вода є но світло вимкнули.... комуналка а не квартира якась....

як об"яснити людині, яка все життя брала взятки, що труба чугунна не вариться а треба міняти на нову?! чи тому самому пенсіонеру, менту, лікарю?

як об"яснити людині з 4 поверху що він тоже має скінутиь на кришу* ?( бо відать це його не стосується)

сорян за офф топ  бомбануло в мене....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, HelloBoy сказал:

це нереально! заставити кучу пенсіонерів поставити за свій рахунок регулятор на батерею... 

Цк має бути в комплексі зі встановленнчм ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

звіздець якийсь, 19 жовтня - збираються розпочинати опалювальний сезон

Цитувати

Повідомляємо, що згідно з прогнозом погоди попередньою датою визначено понеділок, 19 жовтня", – йдеться у дописі Ігоря Поліщука.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bliksss сказано:

звіздець якийсь, 19 жовтня - збираються розпочинати опалювальний сезон

То надто рано,  чи надто пізно? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

я думаю - рано, навіть дуже

Будемо сподіватися,  що то заява була,  щоб змерзунів заспокоїти,  а по факту ще з тиждень додатковий відтягнуть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...