Перейти до змісту

Модерн Експо і аутсорсингова компанія


Saniko

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, nickel сказано:

Колись пояснювали, що електронна база запрацювала в 2004 році. Стаж і внески до 2004 року будуть обраховуватися вручну при виході на пенсію.

мож помилився, але, я на тому підприємстві працював з 1998 по 2004 рік (з невеликою перервою), точно памятаю - що дані з цього місця роботи там є. 

На вихідних загляну на сайт, самому цікаво уточнити за який точно період там вказані дані.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, Bliksss сказал:

мож помилився, але, я на тому підприємстві працював з 1998 по 2004 рік (з невеликою перервою), точно памятаю - що дані з цього місця роботи там є. 

На вихідних загляну на сайт, самому цікаво уточнити за який точно період там вказані дані.

Дані є всі, але страховий стаж тільки з 2004 року. В мене є дані з початку трудової кар'єри з 1998 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.10.2020 at 14:14, Bliksss сказано:

Пережиток минулого... 

 

Рахую оцифрування це добре, але за окрему плату можна було би ввести видачу офіційного паперу на державному бланку. Як один з моментів, допустити що рашка попре і почнется серозна заруба з москалями. Перші 3 ракети прилітають в головні і резервні датацентри, все хана, після перемоги :) Все, мі всі безробітні, без прав на авто, розведені, без прав на ділянки і дома, свідоцтва на дітей і т.д., навіть історії хвороби нема :)  Ну або вспишка на сонці :)
А бумажку кожен береже при собі, в будь яких обставинах.

Змінено користувачем dimmon
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, dimmon сказано:

А бумажку кожен береже при собі, в будь яких обставинах.

та й зручно, коли будуть ракети летіти - мати бумажку під рукою )))

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Bliksss сказано:

мож помилився, але, я на тому підприємстві працював з 1998 по 2004 рік (з невеликою перервою), точно памятаю - що дані з цього місця роботи там є. 

На вихідних загляну на сайт, самому цікаво уточнити за який точно період там вказані дані.

у себе також бачу 99рік,  по сьогодні.

все що того було, треба сканувати і вносити в свій кабінет

Представник уряду також наголосив, що якщо у людини є трудовий стаж до 2000 року, буде можливість занести цю інформацію в електронний реєстр — самостійно або через роботодавця. Тоді зберігати трудову книжку, як носій інформації, не буде потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Як тоді обійти трудовий договір? Оформляти їх як ФОПи?

як можна дати вірну відповідь, не маючи всіх вихідних даних?

перше запитання - а навіщо обходити трудовий договір?

можливо, простіше оформити хоча б на мінімалку?

 

я розумію, чому Модерн чи Кромберг використовують аутсорс - це нюанси відносин топ-менеджменту й акціонерів.

розумію, коли торгових представників оформляють як ФОПів (які не сидять на офісі, відповідно і охорона праці не особливо "парить", працюють від виробітку, тобто на результат, а часто ще й на власному авто), але завжди рекомендую оформити хоча б на 0.1-0.2 ставки прибиральницю, сторожа чи водія

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, nickel сказано:

Дані є всі, але страховий стаж тільки з 2004 року. В мене є дані з початку трудової кар'єри з 1998 року.

де ти бачиш ці дані, на якій сторінці?

з 2001 по 2004 в мене було одне й те ж основне місце роботи, персоніфікацію я задав в пенсійний по фірмі за 2000 і 2001рр особисто, але дані про стаж і зарплату я бачу тільки з січня 2004р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rrid сказал:

де ти бачиш ці дані, на якій сторінці?

з 2001 по 2004 в мене було одне й те ж основне місце роботи, персоніфікацію я задав в пенсійний по фірмі за 2000 і 2001рр особисто, але дані про стаж і зарплату я бачу тільки з січня 2004р.

В страховому стажі є все з 2004 року, а в зарплаті є взагалі все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Bliksss сказано:

Якщо трудовий договір - зареєстрований належним чином, тоді - стаж іде. Це - легко перевірити на сайті ПФ, я заради цікавості перевірив себе, там є дані, про які в моїй трудовій - жодного запису, мова про 1998-2000 рік ))

як жираф, запитаю ще раз.

ти бачиш свої дані про стаж до січня 2004р. на порталі? чи тільки зарплату? в мене тільки доходи, і нікель про це ж пише.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rrid сказано:

ти бачиш свої дані про стаж до січня 2004р. на порталі? чи тільки зарплату? в мене тільки доходи, і нікель про це ж пише.

я вже написав,

Цитувати

мож помилився, але, я на тому підприємстві працював з 1998 по 2004 рік (з невеликою перервою), точно памятаю - що дані з цього місця роботи там є. 

На вихідних загляну на сайт, самому цікаво уточнити за який точно період там вказані дані.

 

чи в кого ти запитуєш? цитуєш, то мене, то Нікеля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

я вже написав,

 

чи в кого ти запитуєш? цитуєш, то мене, то Нікеля

запитував в тебе.

які саме дані ти бачив - про зарплату і про стаж, чи стаж тільки з 2004-го року, а до 2004-го - тільки дані про роботодавців і виплати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, rrid said:

завжди рекомендую оформити хоча б на 0.1-0.2 ставки прибиральницю, сторожа чи водія

Раніше чув, що навіть якщо я оформлений на 0.1, підприємство за мене платить до держави 100% єсв. Зараз так само чи щось змінилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Раніше чув, що навіть якщо я оформлений на 0.1, підприємство за мене платить до держави 100% єсв. Зараз так само чи щось змінилось?

якщо основне місце роботи 22% від мінімальної зп, якщо сумісник, то платиться на суму зп (22% від 0,1ст)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Bliksss сказано:

Вангую, що там буде написано, приблизно "працівник в особі ****** - несе самостійну відповідальність за сплату податків, страхування і т.п."

теоретично може, 75 %.

Але перша ж перевірка їх закриє і оштрафує. ЧИ навпаки.  А перевіряти їх прийде інспекція з питань праці, себто прокуратура. Не думаю, що вони соб настільки вороги.

Та й наймають вони СОБІ в штат. І відповідно, за своїх працівників повинні самі все сплачувати. 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Saniko сказано:

Тобто його треба перечитати мабуть. Багато там читати?

Чоловіче, ти читати не вмієш?  Чи боїшся?   В мене дитина в 6 класі питається чи багато читати! .. абзац

Якщо не розумієш, то  скажи, що тобі потрібно щоб його перечитав юрист, бо ти сам не орієнтуєшся.

Не думаю, що це є секрет, для чесної фірми!

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Чоловіче, ти читати не вмієш?  Чи боїшся?   В мене дитина в 6 класі питається чи багато читати! .. абзац

Якщо не розумієш, то  скажи, що тобі потрібно щоб його перечитав юрист, бо ти сам не орієнтуєшся.

Не думаю, що це є секрет, для чесної фірми!

 

 

Та не боюся. Якби він наприклад був би сторінок на 100. І тоді його швидко не перечитаєш. І всі важливі моменти можна не запам‘ятати або пропустити повз увагу щось. Звичайно що додому його ніхто не дасть для ознайомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Saniko сказано:

Та не боюся. Якби він наприклад був би сторінок на 100. І тоді його швидко не перечитаєш. І всі важливі моменти можна не запам‘ятати або пропустити повз увагу щось. Звичайно що додому його ніхто не дасть для ознайомлення.

одразу видно що ти працював довго на одній і тій самій фірмі і звільнився. Або взагалі ніде не працював чесно оформленим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Saniko сказал:

Та не боюся. Якби він наприклад був би сторінок на 100. І тоді його швидко не перечитаєш. І всі важливі моменти можна не запам‘ятати або пропустити повз увагу щось. Звичайно що додому його ніхто не дасть для ознайомлення.

Фоткай в телефоном. Там будет 3-4 стр. С кучей ссылок на законы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 07.10.2020 в 16:54, Bliksss сказал:

в багатьох країнах - нормальна практика, підприємство - економить на HR відділі, податках, соц. гарантіях. Навіть не потрібно планувати відпустки і оплачувати їх і лікарняні - на підприємстві постійно буде потрібна кількість працівників, не потрібно платити "вихідну допомогу".

Обсяг роботи начальника HR відділу - звужується до вибору аутсорс-компанії, яка дасть найбільший відкат ))

І не треба корпоративні зборіща організовувати та виділяти на це гроші :)

Хоча не знаю на скільки такі "бродячі" працівники ефективні, вони по факту не тримаються за роботу саме на тому підприємстві, послав нафіг нач. зміни, пояснив свому аутсорсеру за що послав, і все ОК, аутсорсер замінив на іншу людину і так по кругу. Ще постає питання в тонкощах та нюансах роботи де навіть в грузчиків є свої нюанси та правила при загрузках (типічна тєма та війна, одна сторона правильно грузить, легко розгружати та все продумано, мінімум двіжухи роклою по складу (бо ті, хто грузять знають твій склад і де що в тебе лежить ближче чи далі), інші загрузили якнебуль і пофігу.

 

Навіть в ІТ аутсорсі свої нюанси, прийшов чувак "ой я тут вам випадково все форматнув", "чи виніс якусь секретну інфу й продав комусь", як то ве контролюється відповідальність аутсорсера, да то все фількіна грамота. 

 

Чи набокапорив працівник браку, з кого стагується за брак з фірми аутсорсера, ну треба ще довести що саме той працівник наробив браку і якого саме і т.д. Це як визивати в будинок клінігову компанію, а потім думати не пропало щось, чи куди хтось щось переклав бо не можеш вже пару днів знайти потрібні речі.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Навіть в ІТ аутсорсі свої нюанси

не рівняй, таку ситуацію

1 година тому, MACCEN сказано:

прийшов чувак "ой я тут вам випадково все форматнув", "чи виніс якусь секретну інфу й продав комусь"

важко уявити, тобі б не знати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

не рівняй, таку ситуацію

важко уявити, тобі б не знати ))

Легенько скільки потім просять відновитись людей що прийшов чувачок щось поклацав і все пропало, якось ще давно стало мені в звичку перед встановленням системи копіювати всі дані ще раз самому, а то потім ой, а і мене там щось було, бо думають що копіювання ярлчику достатньо, це все з досвідом приходить, так само й скрізь є нюанси від простого станояка до складнішого 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MACCEN сказано:

прийшов чувачок щось поклацав і все пропало

ну є рукожопи, але, "аутсорс за всіма правилами" - передбачає певну відповідальність, і оплачується - відповідно.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біда компаній в тому, що вони не дивляться за свій паркан, якби дивились то б бачили що черг немає до них на роботу, тоді б може було б менше банкротів, а більше компаній та робочих місць.

Приклад з ІТ, як авто за 100  тис купити це ОК, а як замінити менеджерам техніку так фігу, чи вкласти в якусь срм систему чи єрп то нема грошей, а коли конкурент обскакав і біжать за порадою, кажеш ну конкурент на всідку за 5 років вклав 500 тис. доларів, а щоб його наздогнати треба в три рази більше грошей, то кажуть ой, так нема бабок, а коли тикаєш носом в автопарк чи якісь вирати які не приносять грошей то одразу мовчать. А може бути пізно, бо конкурент і спеціалістів собі нахантив, і клієнтів перетягнув за той час.

 

Тому якось аутсорс як на мене сумнівне вкладання грошей, якщо тільки аутсорс не специфічний, по типу там обслуговування обладнання, якщо в тебе три станкі то не треба мати спеціалстів сертифікованих які тямлять, але якогось гайкокрута можна й відправити на курси щоб шарив як правильно його обслуговувати хоча б по мінімуму щоб поломок було менше.

 

Приклад з підприємства, приїхав чувак налагоджувати новий станок, начальник цеху, замість того щоб послати толкових людей 2х щоб він їм показав що куди, той забив болт. Той поїхав, щось поламалось, фірма знову визвала чувака в якого день роботи коштує від 3000 доларів, і тикнув на те що олухі не правильно щось там робили. І все по кругу, бо начальник не рахує гроші компанії.

 

А в нормальному колективі, того наладчика і напоять, і номер особистий виудять, і попросять щоб показав куда тикати щоб поменше його викликати, всі люди, якщо правильний підхід то може потім і трубку частіше взяти й помогти по дружньому:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN  Все залежить від потреб компанії і від керівництва.

Якщо У мене 40 станків, то в штаті і гайкокрут і наладчик сертифікований буде 101%.

Якщо 5, то аутсор мені в поміч, бо тримати майстра, який 90% часу буде сидіти і гратися в телефоні, і платити йому щомісяця ЗП - не вигідно.

 

тут можна багато говорити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, MACCEN сказал:

Біда компаній в тому, що вони не дивляться за свій паркан, якби дивились то б бачили що черг немає до них на роботу, тоді б може було б менше банкротів, а більше компаній та робочих місць.

Все вони бачать, але поки що їх це влаштовує. Бо автобуси за персоналом можна відправити далеко.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...