Перейти до змісту

Модерн Експо і аутсорсингова компанія


Saniko

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 хвилин тому, romanc сказано:

Что я неправильно написал? Все сам оплачиваешь из выданных денег. Только пенс не 30, а 22%

Не з виданих. А в тебе договір на 3000, отримаєш за мінусом 22% = 2340. І не сам, а одразу платять за тебе.

Ніхто тобі на руки не дасть 3000 обіцяних, щоб ти сам кудись йшов щось платити.

Це така ж ЗП, як і скрізь. І так само з неї вираховуються податки. Все.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 ЗП, як і скрізь. І так само з неї вираховуються податки. Все.

 

Але їх уже платить не Модерн а аутсорсингова компанія?

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Не з виданих. А в тебе договір на 3000, отримаєш за мінусом 22% = 2340.

Ніхто тобі на руки не дасть 3000 обіцяних, щоб ти сам кудись йшов щось платити.

Це така ж ЗП, як і скрізь. І так само з неї вираховуються податки. Все.

 

 

 

За вычетом 19,5%, а есв? И ты проверял в налоговой, за тебя платили? Часто их просто не платят.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

 И ты проверял в налоговой, за тебя платили? Часто их просто не платят.

 

Якщо є зарплатний проект, то ніби банк має контролювати, щоб ЄСВ був заплачений. Та й самому можна перевірити через особовий кабінет платника.

 

П.С.

Ось:

Контроль банками уплаты ЕСВ при выплате зарплаты

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Але їх уже платить не Модерн а аутсорсингова компанія?

Платить той, з ким ти договір заключаєш.

Принцип простий.

Умовний "модерн" (1)  заключає договір з умовною фірмою "HR" (2) на  "постачання" робочої сили.  За кожного працівника, фірма 1 сплачує фірмі 2-12000 грн.

З них, фірма 2 - виплачує кожному найнятому працівнику ЗП і платить податки.

Але (тут я не впевнений), працівник підпорядковується в результаті тій фірмі, де працює. Розпорядок, правила і т.д.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де в Луцьку ще потрібні оператори ЧПУ?

 

Я знаю Модерн-експо і Авіазавод. Ще десь є?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romanc сказано:

За вычетом 19,5%, а есв? И ты проверял в налоговой, за тебя платили? Часто их просто не платят.

ЄСВ - Єдиний Соціальний Внесок. Який становить 22% і його за тебе має заплатити підприємство. Як за найманого працівника.

 

Цитувати

За співробітника, який працює на мінімальній зарплаті, роботодавець має сплатити:

Ставка 5000 грн (із них ПДФО 18% (900 грн) та військовий збір 1,5% (75 грн)) + ЄСВ (1100 грн) = 6100 грн/місяць.

З них «на руки» співробітник отримає 4 025 грн, оскільки ПДФО і ВС утримуються з його ставки, а роботодавець вносить ЄСВ.

Загальна сума сплачених податків складе 2 075 грн/місяць.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Zheny@ сказал:

Платить той, з ким ти договір заключаєш.

Принцип простий.

Умовний "модерн" (1)  заключає договір з умовною фірмою "HR" (2) на  "постачання" робочої сили.  За кожного працівника, фірма 1 сплачує фірмі 2-12000 грн.

З них, фірма 2 - виплачує кожному найнятому працівнику ЗП і платить податки.

Але (тут я не впевнений), працівник підпорядковується в результаті тій фірмі, де працює. Розпорядок, правила і т.д.

Так то оно так. Но фирма не нанимает к себе работников, а заключает договор на оказание услуг с работником и ей не нужно ни больничные (5 дней оплачивает наниматель), ни отпускные платить, могут и пункт в договоре, что они не будут контр-агентами по уплате налогов. 

Итого ваша ЗП должна быть выше на ЕСВ, отпускные, и теоретические больничные. Его не будет касаться трудовое законодательство с часами.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

ЄСВ - Єдиний Соціальний Внесок. Який становить 22% і його за тебе має заплатити підприємство. Як за найманого працівника.

 

 

 

Ключевое "найманий". А здесь он будет не найманим, те будет ни трудового договора ни контракта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

Так то оно так. Но фирма не нанимает к себе работников, а заключает договор на оказание услуг с работником и ей не нужно ни больничные (5 дней оплачивает наниматель), ни отпускные платить, могут и пункт в договоре, что они не будут контр-агентами по уплате налогов. 

Итого ваша ЗП должна быть выше на ЕСВ, отпускные, и теоретические больничные.

тебе наймає до себе фірма і "здає" в оренду. Фактично ти працівник фірми HR, яка тобі зобов'язується платити "плюшки",  і зп буде (швидше за все) відрядно-преміальна.  Вийшов - заробив, не вийшов - не заробив. Але ти все одно працівник фірми, і вона ЗОБОВ'ЯЗАНА платити за тебе.  Може оформити тебе на 0,25 ставки і платити "премії" за виконану роботу.

Я не юрист-трудовик.  В тонкощах не знаюся. Але б так не пішов працювати.

 

Бо ПО ЦПУ працював

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

Ключевое "найманий". А здесь он будет не найманим, те будет ни трудового договора ни контракта.

читай вище!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

тебе наймає до себе фірма і "здає" в оренду. Фактично ти працівник фірми HR, яка тобі зобов'язується платити "плюшки",  і зп буде (швидше за все) відрядно-преміальна.  Вийшов - заробив, не вийшов - не заробив. Але ти все одно працівник фірми, і вона ЗОБОВ'ЯЗАНА платити за тебе.  Може оформити тебе на 0,25 ставки і платити "премії" за виконану роботу.

Я не юрист-трудовик.  В тонкощах не знаюся. Але б так не пішов працювати.

 

Бо ПО ЦПУ працював

А детальніше можна, чому по ЦПУ погано працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saniko сказано:

А детальніше можна, чому по ЦПУ погано працювати?

Я не сказав, що погано.

Я лише хотів донести, що треба все уважно читати. Не встидатися запитати.

 

Я працював. Працював на Модерні, і попутно по вечорам обслуговував ще попередню роботу, по договору ЦПХ. Кілька місяців.  фірма все чесно сплачувала.

 

Бачу в темі є пані @natalka) :) думаю, вона зможе дещо прояснити.  Можливо я десь плутаю дещо.

 

 

Законом не заборонені подібні речі. А ще (ніби то) можна йти працювати по ЦПХ через біржу. Якщо ти непрацюючий, стоїш на біржі праці, то можна й таким чином.

Є багато варіантів. Трудове законодавство в гуглі не забаняне. :) Можна специфічні сайти почитати, з роз'ясненнями і прикладами.

Змінено користувачем Zheny@
АПД
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Бачу в темі є пані @natalka) :) думаю, вона зможе дещо прояснити.  Можливо я десь плутаю дещо.

 

Приєднуюсь, мені теж цікаво її читати, Людина не психує а спокійно і гарно пояснює.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я не сказав, що погано.

Я лише хотів донести, що треба все уважно читати. Не встидатися запитати.

 

Я працював. Працював на Модерні, і попутно по вечорам обслуговував ще попередню роботу, по договору ЦПХ. Кілька місяців.  фірма все чесно сплачувала.

 

Бачу в темі є пані @natalka) :) думаю, вона зможе дещо прояснити.  Можливо я десь плутаю дещо.

 

 

 

А чому не пішли б по ПЦУ працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://protocol.ua/ua/tsivilno_pravoviy_dogovir_abo_trudoviy_dogovir_shcho_vigidnishe/

Мы оба можем быть правы. Надо читать внимательно договор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Saniko сказано:

А чому не пішли б по ПЦУ працювати?

ВИ не те цитуєте!

Я не сказав, що не пішов би - я казав, що працював!

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

тебе наймає до себе фірма і "здає" в оренду. Фактично ти працівник фірми HR, яка тобі зобов'язується платити "плюшки",  і зп буде (швидше за все) відрядно-преміальна.  Вийшов - заробив, не вийшов - не заробив. Але ти все одно працівник фірми, і вона ЗОБОВ'ЯЗАНА платити за тебе.  Може оформити тебе на 0,25 ставки і платити "премії" за виконану роботу.

Я не юрист-трудовик.  В тонкощах не знаюся. Але б так не пішов працювати.

 

На таке б я не пішов би!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

https://protocol.ua/ua/tsivilno_pravoviy_dogovir_abo_trudoviy_dogovir_shcho_vigidnishe/

Мы оба можем быть правы. Надо читать внимательно договор.

Знаю.  Якщо фірма порядна, то платить все за тебе і в тебе "голова не болить". Якщо "шарашкіна кантора"  - то потім матимеш суд з податковою, бо договір не читав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ВИ не те цитуєте!

Я не сказав, що не пішов би - я казав, що працював!

 

На таке б я не пішов би!

Детальніше можна все таки отримати відповідь, чому не пішли би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Знаю.  Якщо фірма порядна, то платить все за тебе і в тебе "голова не болить". Якщо "шарашкіна кантора"  - то потім матимеш суд з податковою, бо договір не читав.

Ну для этого ее и создали. По договору мог и Модерн так нанимать. В Мариуполе у подобной конторы несколько раз маски-шоу были конкретные, хотя неизвестно кто был заказчиком налоговая или Ахметка.

Сначала вывели в эту фирму ремонтный и обслуживаюший персонал, потом и основных рабочих.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Saniko сказано:

Детальніше можна все таки отримати відповідь, чому не пішли би?

Ну я ж ніби все написав. Ви ж не мала дитина Вам 30 з гачком років. 

Я б не пішов працювати на фірму-посередника, яка мене влаштує на 0,25% ставки. Тому як і стаж іде лише 0,25 %.

За рік такої роботи, в трудову запишеться лише 1/4 - 3 місяці.

Знову ж таки залежить від того, що вони пропонують. Які умови праці, умови договору. ЗП "на руки".  Іт.д.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польщі я працював через польську-фірму посередника. Вони мені ЗП і нараховували.

Але все чітко, з договорами, прописано і т.д.

 

Але  підпорядковувалися ми фірмі, де працювали. Їхньому трудовому розпорядку, їхнім правилам, виконували їхні накази.

Ти фактично рекрут, найманець. Тебе здали і ти робиш те, що сказали, за стільки грошей, скільки обіцяли. МОЖЕ кінцева фірма тобі дати якусь премію. І в умовах договору, (ТРЕБА УВАЖНО ЧИТАТИ), частинку твоєї премії, з'їсть фірма посередник. А можеш отримати всю!

 

Рекрутингові компанії дуже часто стають об'єктом різних перевірок, КРУ, Податкова, Прокуратура (інспекція праці) і т.д. Тому як подібні фірми ДУЖЕ люблять порушувати Трудовий кодекс, керуючись необізнаністю працівників законами.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

...Бачу в темі є пані @natalka) :) думаю, вона зможе дещо прояснити.  Можливо я десь плутаю дещо. .

Та ні, все правильно.

Якщо юридична особа виплачує дохід фізичній особі, вона виступає податковим агентом і має сплачувати всі податки за фіз.особу (ЄСВ 22%, ПДФО 18%, ВЗ 1,5%).

А перевіряти чи сплачує, в податковій і в пенсійному завжди варто! Бо ситуацій є багато і різні.

 

ВСі ці аутсорсинги і аутстаффінги придумані для того щоб мінімізувати витрати на персонал... НІхто не хоче виконувати гарантії надані працівникам трудовим кодексом, тому в більшості випадків  от таке і видумують.

На Модерні часто зараз під проект набирають людей, або звільняють. Якщо дотримуватись трудового кодексу, то при звільненні потрібно виплачувати відпускні, перед звільненням повідомляти за 2 місяці, виплачувати вихідну допомогу.  Або ж працівникам додатково  оплачувати лікарняні (особливо якщо нещасний випадок), або ж оплачувати по кодексу за простої не звини працівника (навіть під час карантину).

І от зявляєтьсмя компанія, яка надає Модерну в оренду свій персонал, якому Модерн вже нічого не виплачує. Хіба для Модерна погано?

 

Всі порушення трудового законодавства (якщо вони будуть) це проблеми аутсорсингової компанії (АК)

Тепер щодо АК, якщо робота носить постійний характер, вони не мають права набирати працівників по договорах ЦПХ... А роблять вони це, з тією ж метою, щоб в будь який зручний час викинути працівника без вихідної допомоги і без жодних гарантій що передбачені трудовим кодексом. Без відпусток і без лікарняних...

Кромберг вже ж теж паралельно по такій схемі працює...

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...