Перейти до змісту

Модерн Експо і аутсорсингова компанія


Saniko

Рекомендовані повідомлення

Хто стикався з компанією, яка підбирає персонал? (В даному випадку на Модерн Експо). 
великим плюсом є те, що графік не залежить від графіка Модерна. Немає великого бажання працювати в нічні зміни. А зміни можна для себе підібрати, кому як зручно. (Наприклад якщо мені зручно ходити 3 зміни по 11 годин і тільки в день, то я повідомляю цю компанію, що такий графік мені підходить і вони шукають ще працівників, які можуть ходити в нічні зміни, щоб все було згідно графіка Модерна) і обладнання не простоювало і ще заробітна плата йде від компанії, а не від Модерна.

можливо хтось стикався. Хто що може підкзати, порадити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 25.09.2020 at 16:24, Saniko сказано:

Хто стикався з компанією, яка підбирає персонал? (В даному випадку на Модерн Експо). 
великим плюсом є те, що графік не залежить від графіка Модерна. Немає великого бажання працювати в нічні зміни. А зміни можна для себе підібрати, кому як зручно. (Наприклад якщо мені зручно ходити 3 зміни по 11 годин і тільки в день, то я повідомляю цю компанію, що такий графік мені підходить і вони шукають ще працівників, які можуть ходити в нічні зміни, щоб все було згідно графіка Модерна) і обладнання не простоювало і ще заробітна плата йде від компанії, а не від Модерна.

можливо хтось стикався. Хто що може підкзати, порадити? 

Можу помилятися, але у них свій відділ кадрів, свій HR. 

Рекрутингові компанії лише шукають людей. Все. Можуть тільки 40-60% від першої ЗП збрити.

 

Модерн стрьомний. Вони спочатку звільняють, бо капєц, криза а-я-я-й, ми всі помремо, а потім не знають де тих людей взяти. Замість того, щоб графік поміняти, зміни перекроїти.

І на скільки я знаю,  ти не зможеш  особливо зміни вибирати.  Ніхто не хоче вніч робити. Всі хочуть вдень. 

 

З таким успіхом простіше їхати в Чехію чи Польщу. Матимеш ~15zl/год.

 

 

___________

Хороший спеціаліст (або просто людина з досвідом, чи відповідальна, працьовита) матиме в Польщі не менше 100 грн/ год. в Чехії десь від 120-130 грн/год..

 

Змінено користувачем Zheny@
апд.
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zheny@ сказал:

З таким успіхом простіше їхати в Чехію чи Польщу. Матимеш ~15zl/год.

Воно то так, але далеко не всі хочуть кидати хату/жінку/сімю/машину і пертись за кордон на енну кількість місяців. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

Воно то так, але далеко не всі хочуть кидати хату/жінку/сімю/машину і пертись за кордон на енну кількість місяців. 

проблем немає. Ніяких.

Робиш зелену карту - їдеш машиною. Нє, ставиш в дворі і нехай чекає.

Сім'ю? Яка проблема? Може до тебе за місяць чи 2 приїхати. Робиш дозвіл, і жінка до тебе з дитиною приїде! Світ побачать.

Хата, закрив і хай стоїть, дав ключа сусідам чи знайомим, хай наглядають.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені обіцяли 621 грн. за зміну. (Оператор верстату з ЧПУ).
Цікаво яка ЗП якщо йти на цю посаду напряму на Модерн Експо? Я говорив, що мені підійшов би графік: два дні в першу зміну (11 год.), день вдома і потім знов два дні робочих і два вихідних, які випадають на суботу і неділю. Говорили, що вияснять чи можливий такий графік? 
І багато вони вираховують з зарплати за свої послуги реально? Адже безкоштовно їм не цікаво також працювати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Zheny@ said:

проблем немає. Ніяких.

Робиш зелену карту - їдеш машиною. Нє, ставиш в дворі і нехай чекає.

Сім'ю? Яка проблема? Може то тебе за місяць чи 2 приїхати. Робиш дозвіл, і жінка до тебе з дитиною приїде!

Хата, закрив і хай стоїть, дав ключа сусідам чи знайомим, хай наглядають.

 

 

Але наразі ти сам, скуштувавши такого життя, працюєш тут, а не в Польщі. Невже наші місцеві сільгоспвиробники такі потужні, що платять 15 злотувок в годину в еквіваленті? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Але наразі ти сам, скуштувавши такого життя, працюєш тут, а не в Польщі. Невже наші місцеві сільгоспвиробники такі потужні, що платять 15 злотувок в годину в еквіваленті? 

на цей момент - єдина вигода для мене ТАМ, були б  надгодини.  А їх тепер мало, народ прац.є не по 12 годин, а по 10 .

Якщо працювати так само ,як поляки, то один хрєн. Десь ~12.5 zl/год. маю зараз. Проти 12,8 там.

Дома, їм як слід, сплю як слід, миюся не чекаючи черги іт.д. + немає проблеми заробити кілька грн/місяць додатково.

 

Якби не мав того, що маю зараз - то поїхав би.

Єдиний варіант щоб я ЗАРАЗ поїхав, то хіба 1,5К Євро ЗП чистими. І жити в людських умовах.

 

 

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Saniko сказано:

Мені обіцяли 621 грн. за зміну. (

621/12годин зміна = 52грн година.

4 робочих дні,  це 9200 грн місяць.

Нє... не то.

Тисячі 4 (орієнтовно) збривають за "послуги". тобто ти МАВ БИ отримувати в районі 12 тисяч.

Хоча, хлопці кажуть, що мають 10 тисяч.

Я казав уже не раз.  Польща чи Чехія, від 100 грн година. В більшості випадків житло нахаляву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не хіло так збривають. 

Плюс є те, що можна вибрати в які зміни краще ходити і вони підлаштовуються під тебе. 
якби влаштовував би штатний графік, то не варто користуватись їхніми послугами мабуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Saniko сказано:

Плюс є те, що можна вибрати в які зміни краще ходити і вони підлаштовуються під тебе. 

Це 100% ? ЧИ ти так вважаєш?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені казали, що я можу ходити як мені зручно, а вони підшуковують ще людей, які будуть закривати, наприклад, нічні зміни, якщо я не буду в нічні зміни ходити. Але інше питання, чи знайдуть вони людей, які будуть згідні закривати мої зміни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Якщо не секрет, по спеціальності тут працюєш?

так.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ЗП в операторів ЧПУ на модерні зараз ? Хтось може поділитись інформацією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saniko сказано:

Яка ЗП в операторів ЧПУ на модерні зараз ? Хтось може поділитись інформацією?

 

незнаю як зараз але раніше хлопці тікали до чехів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аутсорсинг выгодная для компаний система. Они платят не работникам, а фирме за работу. Если есть работа, они платят за нее, нет, не нужно платить. Ахметов давно перешел на своих заводах. При этом пересмотрели требования к рабочим местам. Держали работника пятого разряда, а потом почитали что работа третьего разряда, и полачивают фирме как за третьий, но чуть больше, типа повысили зп. Еще удобно аутсорцингом закоывать временные точки, пишут, нужен оператор на такие работы на такие-то смены и фирма дает человека. 

Поэтому расчитывать, что будешь работать на одном месте по собственному графику, глупо.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

незнаю як зараз але раніше хлопці тікали до чехів.

Так в чехах теперь меньше чем за 100кр разнорабочие не идут, а специ от 130-150кр. Курс 1,22грн за кр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, romanc сказано:

Аутсорсинг выгодная для компаний система. Они платят не работникам, а фирме за работу. Если есть работа, они платят за нее, нет, не нужно платить. Ахметов давно перешел на своих заводах. При этом пересмотрели требования к рабочим местам. Держали работника пятого разряда, а потом почитали что работа третьего разряда, и полачивают фирме как за третьий, но чуть больше, типа повысили зп. Еще удобно аутсорцингом закоывать временные точки, пишут, нужен оператор на такие работы на такие-то смены и фирма дает человека. 

Поэтому расчитывать, что будешь работать на одном месте по собственному графику, глупо.

Чому вона тоді говорить, що я буду ходити тільки по тому графіку, який виберу сам. Просто недоговорки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Saniko сказал:

Чому вона тоді говорить, що я буду ходити тільки по тому графіку, який виберу сам. Просто недоговорки?

Допишите в контракте этот пункт)).

А еще у Ахмета в этих аутсорц. Компаниях серьезная система штрафов. Тоже загодя узнайте об этом.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romanc сказано:

Допишите в контракте этот пункт)).

А еще у Ахмета в этих аутсорц. Компаниях серьезная система штрафов. Тоже загодя узнайте об этом.

Казали що -200 грн, якщо не вийшов на зміну. Як я помітив є мінуси в такому працевлаштуванні. 
Якщо треба буде, щоб я замість когось вийшов в нічну зміну, або в вихідний день, то я змушений буду виходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Saniko сказано:

Казали що -200 грн, якщо не вийшов на зміну.

 

Якщо з.п. 9000 грн. і вмісяцьробочих 21день, то -200 за день не так погано. Бо 400 - 200 = +200 грн.

 

Чи що малось на увазі -200 грн.?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-200 грн за зміну.

То варто пробувати чи ні. 
Якщо я буду працювати через їхню компанію, то по цивільно-правовому договору, а не трудовому. 
це добре чи погано  ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Saniko сказал:

-200 грн за зміну.

То варто пробувати чи ні. 
Якщо я буду працювати через їхню компанію, то по цивільно-правовому договору, а не трудовому. 
це добре чи погано  ?

не попробуєте-не дізнаєтеся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

не попробуєте-не дізнаєтеся

 

Ну всього пробувати не варто. Я б теж хотів дізнатись більше інформації перш ніж пробувати.

 

Сьешь мое яблочко - узнаешь.

Спойлер

 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zheny@ сказано:

З таким успіхом простіше їхати в Чехію чи Польщу. Матимеш ~15zl/год.

 

я колись цікавився роботою в Польщі - Чехії. Там багато вакансій з нічними змінами. Або змінами по 12 годин.

 

Можете це підтвердити чи спростувати?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...