Перейти до змісту

Модерн Експо і аутсорсингова компанія


Saniko

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Так тема якраз й про це, як я розумію. Класичний  аутсорсинг - це коли, наприклад, не тримають в штаті бухгалтера, прибиральниць чи когось іншого, в наймають підрядника (ту ж клінінгову компанію).

А те, про що писав ТС - це і є чистий аутстафінг. Поправте, якщо це не так.

згоден, на аутсортс передають частину робіт, аутстаф- це конкретно вже вивід персоналу за штат компанії-замовника та оформлення його у штат компанії-виконавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

я так в Польщі працював. Але там все чесно і прозоро було . І да, там за всяку фігню іпуть. Податки. Соцзабезпечення і т.д.  Штрафи космічні.

Хоча фірмочок-одноденок, типу українців, готових за злотувку матір продати на органи,  вагон.

І всі типу чесні! (Бо фірма відкривається легально і функціонує легально), а от все решта. . пєчаль.  Недоплачують, не виплачують, кидають і т.д.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Saniko сказано:

Трудова - пережиток минулого? А можна поцікавитись чому?

 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що Кабмін уже через 15 років не зможе виплачувати пенсії. Мовляв, демографічна ситуація погіршується – співвідношення тих, хто працює, до пенсіонерів стане критичним, а підвищити податки Кабмін не може.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.10.2020 в 16:34, Bliksss сказал:

@Saniko  не ця контора?

vfb.jpg.104298cb72f75772ab7535405e8e0279.jpg

Платять офіційно мінімалку, решту в "конверті" видають. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cniperman сказано:

Платять офіційно мінімалку, решту в "конверті" видають. 

Від розміру ЗП, який платять офіційно залежить розмір пенсії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cniperman сказано:

Платять офіційно мінімалку, решту в "конверті" видають. 

мені в принципі - пофіг, не шукаю роботу - просто хотів дещо прояснити... для себе))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Saniko сказано:

Від розміру ЗП, який платять офіційно залежить розмір пенсії?

звичайно + надбавка за стаж, якщо перевищує певну кількість років. 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні був в міському центрі зайнятості і мені сказали що по цивільно - трудовому договору стаж йде і відображається в пенсійному фонді. І він від трудового відрізняється тим, що не оплачуються лікарняні і відпускні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Saniko сказано:

І він від трудового відрізняється тим, що не оплачуються лікарняні і відпускні

Якщо трудовий договір - зареєстрований належним чином, тоді - стаж іде. Це - легко перевірити на сайті ПФ, я заради цікавості перевірив себе, там є дані, про які в моїй трудовій - жодного запису, мова про 1998-2000 рік ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

Якщо трудовий договір - зареєстрований належним чином, тоді - стаж іде. Це - легко перевірити на сайті ПФ, я заради цікавості перевірив себе, там є дані, про які в моїй трудовій - жодного запису, мова про 1998-2000 рік ))

Але ж дана фірма укладає цивільно-правовий договір. Але як ви казали, можна перевірити на сайті ПФ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Saniko сказано:

Але ж дана фірма укладає цивільно-правовий договір.

в першу чергу - читайте що написано в договорі ))) Вангую, що там буде написано, приблизно "працівник в особі ****** - несе самостійну відповідальність за сплату податків, страхування і т.п."

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

в першу чергу - читайте що сказано в договорі ))) Вангую, що там буде написано, приблизно "працівник в особі ****** - несе самостійну відповідальність за сплату податків, страхування і т.п."

Мені казали, що вони здійснюють всі відрахування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saniko сказано:

Мені казали, що вони здійснюють всі відрахування

тоді про що мова? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не так страшно мати справу з  Цивільно - правовим договором, як я думав? 
Як на вашу думку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Saniko сказано:

Можливо не так страшно мати справу з  Цивільно - правовим договором, як я думав? 
Як на вашу думку? 

якщо порядний роботодавець - і під "чесне слово" не страшно )))

були випадки, коли я працював за цивільно - правовими договорами, все що було напиано в договорі - виконувалось, тобто, нічого поганого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

якщо порядний роботодавець - і під "чесне слово" не страшно )))

були випадки, коли я працював за цивільно - правовими договорами, все що було напиано в договорі - виконувалось, тобто, нічого поганого. 

Тобто його треба перечитати мабуть. Багато там читати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saniko сказано:

Тобто його треба перечитати мабуть. Багато там читати?

Візьмете в руки - взнаєте

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Saniko сказано:

Я сьогодні був в міському центрі зайнятості і мені сказали що по цивільно - трудовому договору стаж йде і відображається в пенсійному фонді. І він від трудового відрізняється тим, що не оплачуються лікарняні і відпускні

і чим ця інформація відрізняється від того, що раніше в темі відписала Наталка?

 

15 годин тому, Bliksss сказано:

Вангую, що там буде написано, приблизно "працівник в особі ****** - несе самостійну відповідальність за сплату податків, страхування і т.п."

і як написане звільняє Замовника від відповідальності за Законом?

вище Наталка писала - джерело виплати є податковим агентом, це передбачено Податковим кодексом!

більше того, якщо такий "договір" потрапить в руки когось з Держпраці, мало такому роботодавцю ("Замовнику") не покажеться

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.10.2020 at 17:51, weldermaster сказано:

Хм. Цікава штука цей ЦПД. Як для роботодавця. Треда буде взяти на замєтку.

візьми на замітку:

Держпраці розповідає, що Міністерство соціальної політики України своїм листом від 23.05.2017 р. №10620/0/2-17/13 надає роз’яснення, за якими ознаками цивільно-правовий договір можуть визнати трудовим.

Спойлер

Відповідно до ст. 21 КЗпП трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов′язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов′язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Згідно із нормами ст. 24 КЗпП при укладенні трудового договору громадянин зобов′язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, – також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров′я та інші документи.

Працівника приймають на роботу (посаду) для виконання певної роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою з підпорядкуванням правилам внутрішнього трудового розпорядку. Прийняття на роботу здійснюється відповідно до штатного розпису підприємства, установи чи організації – працівника приймають на роботу (посаду), яка включена до штату роботодавця, для виконання певної роботи (певних функцій) за конкретною кваліфікацією, професією, посадою. Працівникові гарантується заробітна плата, встановлені законодавством про працю гарантії та компенсації.

В окремих випадках робота може виконуватися не за трудовим договором, а на іншій юридичній підставі. Зокрема, можливе виконання роботи за договорами цивільно-правового характеру.

Виходячи зі змісту норм ст. 626 ЦКУ, цивільно-правовим договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов′язків.

Сторонами трудового договору є працівник і роботодавець (власник або уповноважений ним орган), а цивільно-правового – замовник і виконавець.

Виконавець, на відміну від працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, самостійно організовує свою роботу (якщо іншого не передбачено цивільно-правовим договором) і виконує її на власний ризик. Питання використання матеріалів та інструментів, необхідних для надання послуг або виконання робіт, визначається умовами цивільно-правового договору. Законодавство про працю на такі відносини не поширюється.

Разом з тим, при виконанні роботи за ознаками, притаманними трудовим відносинам, з особою слід укладати трудові договори.

Характерними ознаками трудових відносин є:

  • систематична виплата заробітної плати за процес праці (а не її результат);
  • підпорядкування правилам внутрішнього трудового розпорядку;
  • виконання роботи за професією (посадою), визначеною Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженим наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 р. №327;
  • обов′язок роботодавця надати робоче місце; дотримання правил охорони праці на підприємстві, в установі, організації з урахуванням Закону України «Про охорону праці» тощо.

розмір шртафів за неоформленого працівника нагадувати не буду ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rrid сказано:

більше того, якщо такий "договір" потрапить в руки когось з Держпраці, мало такому роботодавцю ("Замовнику") не покажеться

напевно, якось "вирішується" )) Працював кілька місяців (пару років тому) на підприємстві, де в договорі були такі умови для колективу 80-90 чоловік, преревірки - були і все нормально. Поступово - всіх перевели на офіційну мінімалку (видно - відкати виходить дорожче), а решта в конверті. Варто додати, що хоч лікарняні і відпускні не були прописані - людям їх таки платили, звісно - мінімальний розмір.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Bliksss сказано:

Якщо трудовий договір - зареєстрований належним чином, тоді - стаж іде. Це - легко перевірити на сайті ПФ, я заради цікавості перевірив себе, там є дані, про які в моїй трудовій - жодного запису, мова про 1998-2000 рік ))

 

15 годин тому, Bliksss сказано:

якщо все платять, все буде видно тут https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoTK

зайшов за посиланням, але бачу тільки крайні 16 років стажу.

хоча сам, особисто, робив звітність до СПОВ за 2001р, а за 2002-2004рр тільки підписував звітність. те, що дані були подані - впевнений на 100% (як і за 2004р., дані за який на порталі я бачу)

як ти бачиш за 1998-2000рр?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, rrid сказал:

візьми на замітку:

Держпраці розповідає, що Міністерство соціальної політики України своїм листом від 23.05.2017 р. №10620/0/2-17/13 надає роз’яснення, за якими ознаками цивільно-правовий договір можуть визнати трудовим.

  Показать контент

Відповідно до ст. 21 КЗпП трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов′язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов′язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Згідно із нормами ст. 24 КЗпП при укладенні трудового договору громадянин зобов′язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, – також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров′я та інші документи.

Працівника приймають на роботу (посаду) для виконання певної роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою з підпорядкуванням правилам внутрішнього трудового розпорядку. Прийняття на роботу здійснюється відповідно до штатного розпису підприємства, установи чи організації – працівника приймають на роботу (посаду), яка включена до штату роботодавця, для виконання певної роботи (певних функцій) за конкретною кваліфікацією, професією, посадою. Працівникові гарантується заробітна плата, встановлені законодавством про працю гарантії та компенсації.

В окремих випадках робота може виконуватися не за трудовим договором, а на іншій юридичній підставі. Зокрема, можливе виконання роботи за договорами цивільно-правового характеру.

Виходячи зі змісту норм ст. 626 ЦКУ, цивільно-правовим договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов′язків.

Сторонами трудового договору є працівник і роботодавець (власник або уповноважений ним орган), а цивільно-правового – замовник і виконавець.

Виконавець, на відміну від працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, самостійно організовує свою роботу (якщо іншого не передбачено цивільно-правовим договором) і виконує її на власний ризик. Питання використання матеріалів та інструментів, необхідних для надання послуг або виконання робіт, визначається умовами цивільно-правового договору. Законодавство про працю на такі відносини не поширюється.

Разом з тим, при виконанні роботи за ознаками, притаманними трудовим відносинам, з особою слід укладати трудові договори.

Характерними ознаками трудових відносин є:

  • систематична виплата заробітної плати за процес праці (а не її результат);
  • підпорядкування правилам внутрішнього трудового розпорядку;
  • виконання роботи за професією (посадою), визначеною Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженим наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 р. №327;
  • обов′язок роботодавця надати робоче місце; дотримання правил охорони праці на підприємстві, в установі, організації з урахуванням Закону України «Про охорону праці» тощо.

розмір шртафів за неоформленого працівника нагадувати не буду ))

Як тоді обійти трудовий договір? Оформляти їх як ФОПи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, rrid сказано:

2004р., дані за який на порталі я бачу)

як ти бачиш за 1998-2000рр?

хз, можливо, як бувало з деякими іншими базами - "ще опрацьовують/оцифровують"?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, rrid сказал:

як ти бачиш за 1998-2000рр?

(у відповідності до відомостей, що враховуються для визначення пенсії у розрізі підприємств, починаючи з 2004 року )

Колись пояснювали, що електронна база запрацювала в 2004 році. Стаж і внески до 2004 року будуть обраховуватися вручну при виході на пенсію.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...