Перейти до змісту

Модерн Експо і аутсорсингова компанія


Saniko

Рекомендовані повідомлення

33 минуты назад, Zheny@ сказал:

ТУТ ніхто тобі не платитиме кожна додаткова година *2.  Не та країна,

А в тій країні платять ×2, чи ставка 12 злотих в годину і пашеш 12 годин в день 6 днів на тиждень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

35 минут назад, Zheny@ сказал:

Це твої проблеми (про 3 місяці) :)

Розумні бачаться частіше. 

Щодня і кожен вихідний проводять разом?

36 минут назад, Zheny@ сказал:

Філософськи говорячи, можна такою "розлукою" випробувати відносини на міцність

Нунафіг ту філософію. Краще, коли дружина під боком і дитина в сусідній кімнаті.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А в тій країні платять ×2, чи ставка 12 злотих в годину і пашеш 12 годин в день 6 днів на тиждень?

Як куди попадеш. Яку роботу знайдеш.

по 12,8зл (Якщо мова про польщу) - ти працюєш 8 годин, якщо просять лишитися чи така угода, то кожна наступна по 25,6.

1 година тому, volks сказано:

Щодня і кожен вихідний проводять разом?

Не перегинай. Ти ж не їдеш розважатися, а заробляти.

1 година тому, volks сказано:

Краще, коли дружина під боком і дитина в сусідній кімнаті.

Звісно, що краще, але коли тобі дитина каже, "тато, а купи мені новий ноутбук, бо у всіх дітей є, а у мене немає!"

А ти такий, "ні, дитино, я тобі не куплю новий ноутбук, бо у нас на це немає грошей, але знаєш, дитино, тато тебе любить! І радий, що дома і не десь по світу шатається!"

 

Тобі твоя дитина  (і  дружина ) - більше подякує за можливість бути не гірше інших, мати нові круті ґаджети, шубу, чоботи і сукню, а ти зможеш поміняти (чи купити) авто трошечки швидше, аніж це зможеш зробити тут!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Звісно, що краще, але коли тобі дитина каже, "тато, а купи мені новий ноутбук, бо у всіх дітей є, а у мене немає!"

Почекай, ми говорили про можливість заробити тут майже те саме, але при умові, що доведеться працювати овер дофіга.

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Тобі твоя дитина  (і  дружина ) - більше подякує за можливість бути не гірше інших, мати нові круті ґаджети, шубу, чоботи і сукню, а ти зможеш поміняти (чи купити) авто трошечки швидше, аніж це зможеш зробити тут!

Дивись, щоб потім не виявилось, що батько для дитини таки важливіше ніж гаджет, але буде вже пізно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепіти не можу всякі соплі і коли лізуть в душу. Але ця хрєнь реально зачепила і змусила задуматись

 

 

 

Маленький хлопчик якось підійшов до свого батька й несміливо поцікавився:

– Тату, можна поставити тобі запитання?
– Так, звичайно! Що ти хочеш знати?
– Скільки ти заробляєш за годину?
Батько здивувався.
– Це не твоя справа. Чому тебе цікавлять такі речі?
– Я просто хочу знати. Будь ласка, скажи мені, скільки ти заробляєш за годину? – продовжував син.
– Якщо хочеш знати, я заробляю 100 грн.
– О…- син опустив голову. – Тату, можеш мені позичити 50 грн., будь ласка?

Батько розлютився.
– Якщо єдина причина, через яку ти мене розпитував – позичити грошей, щоб купити собі якусь забавку чи інші дурниці, то забирайся в свою кімнату й лягай спати! Подумай, чому ти такий егоїстичний! Я важко працюю заради тебе щодня, а ти мені віддячуєш такою поведінкою!

Хлопчик тихо пішов до своєї кімнати й зачинив за собою двері.
Чоловік сів і ще більше розізлився через питання маленького хлопчика. Як він сміє таке запитувати, аби лиш отримати трохи грошей?

Минула година,  чоловік заспокоївся і замислився: “може й справді було щось, що було необхідно купити за 50 грн., і він не так часто просить грошей?”. Батько підійшов до кімнати маленького сина й відчинив двері.

– Ти спиш, синку?
– Ні тату, я прокинувся.
– Я подумав, що може був занадто суворим до тебе.  У мене був довгий та важкий день, і я зірвався на тобі. Ось 50 грн., які ти просив …

Хлопчик сів на ліжку, всміхаючись.
– О, дякую татку! –
Потім, заліз під подушку і витягнув звідти кілька зім’ятих купюр. Чоловік побачив, що в сина вже були гроші, й знову почав злитися. Маленький хлопчик повільно перерахував свої гроші, а потім подивився на батька.

– Чому ти хочеш ще грошей, якщо у тебе вже є?
– Тому що в мене не було достатньо, а тепер вистачить! Тату, я вже маю 100 грн., то ж чи можу я купити годину твого часу? Будь ласка, приходь додому завтра раніше. Я хотів би повечеряти з тобою …

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Тепіти не можу всякі соплі і коли лізуть в душу. Але ця хрєнь реально зачепила і змусила задуматись

 

Маленький хлопчик якось підійшов до свого батька й несміливо поцікавився:

– Тату, можна поставити тобі запитання?
– Так, звичайно! Що ти хочеш знати?
– Скільки ти заробляєш за годину?
Батько здивувався.
– Це не твоя справа. Чому тебе цікавлять такі речі?
– Я просто хочу знати. Будь ласка, скажи мені, скільки ти заробляєш за годину? – продовжував син.
– Якщо хочеш знати, я заробляю 100 грн.
– О…- син опустив голову. – Тату, можеш мені позичити 50 грн., будь ласка?

Батько розлютився.
– Якщо єдина причина, через яку ти мене розпитував – позичити грошей, щоб купити собі якусь забавку чи інші дурниці, то забирайся в свою кімнату й лягай спати! Подумай, чому ти такий егоїстичний! Я важко працюю заради тебе щодня, а ти мені віддячуєш такою поведінкою!

Хлопчик тихо пішов до своєї кімнати й зачинив за собою двері.
Чоловік сів і ще більше розізлився через питання маленького хлопчика. Як він сміє таке запитувати, аби лиш отримати трохи грошей?

Минула година,  чоловік заспокоївся і замислився: “може й справді було щось, що було необхідно купити за 50 грн., і він не так часто просить грошей?”. Батько підійшов до кімнати маленького сина й відчинив двері.

– Ти спиш, синку?
– Ні тату, я прокинувся.
– Я подумав, що може був занадто суворим до тебе.  У мене був довгий та важкий день, і я зірвався на тобі. Ось 50 грн., які ти просив …

Хлопчик сів на ліжку, всміхаючись.
– О, дякую татку! –
Потім, заліз під подушку і витягнув звідти кілька зім’ятих купюр. Чоловік побачив, що в сина вже були гроші, й знову почав злитися. Маленький хлопчик повільно перерахував свої гроші, а потім подивився на батька.

– Чому ти хочеш ще грошей, якщо у тебе вже є?
– Тому що в мене не було достатньо, а тепер вистачить! Тату, я вже маю 100 грн., то ж чи можу я купити годину твого часу? Будь ласка, приходь додому завтра раніше. Я хотів би повечеряти з тобою …

 

Особиста моя думка, щасливі ті, хто має можливість хоча б коли діти малі більше приділити їм уваги, погратись, разом кудись поїхати, та якомога більше їм залишити яскравих вражень про своє дитинство, щоб було що загади або може за чимось і посумувати бо колись разом з татом скакали по калюжам і як було весело :)

 

Грошима не відкупити от цю скажем так ниточку на якій все й тримається, не відкупишся дорогим Лего якщо тупо дав дитині, а вона сама його складає, а коли просить допомоги в тебе єдина відмазка "я втомився, грайся сам", і так у всьому.

 

PS: На мою думку не доречно дітям вказувати "я для тебе стараюсь, заробляю, і т.д., а ти от такий неблагодарний і вся фігня в цьому дусі", дитина не просиалсь на світ у твою сім'ю, і не винна що ти не можеш її забезпечити чимось.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

що доведеться працювати овер дофіга.

 

2 годин тому, volks сказано:

, що батько для дитини таки важливіше ніж гаджет, але буде вже пізно.

 

Ну - і тисам себе заперечив, довівши, тим самим, мою правоту!

працюючи овердофіга тут, це на кшталт: йдеш працювати ще всі сплять, приходиш - вже всі сплять!

то в чому різниця? Лише в тому, що спиш у ліжку з жінкою. але після твоєї овердофіга роботи, навряд чи ти схочеш ще щось у тому ліжку, окрім спати...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks  я тобі таких сопливих історій з бабських пабліків у ФБ, чи інсті вагон можу прислати, поки були однокласники,  такої фігні в стрічку падало вагон щодня. А то й не один раз. Постав лайк, срочний перепост!

 

Все залежить від батьків, виховання, відносин в сім'ї і т.д.

 

Малий був ДУУУУЖЕ щасливий, коли побачив мене після 3-місячної розлуки... за кордоном!  Він приїхав за кордон!  Зоопарк у Вроцлаві! SkyTower! Аквапарк!

А коли під ранок ми з дружиною його розбудили зі словами "Вставай, ми їдемо." Куди?" "В Прагу!" - підскочив на рівному місці!  І те щастя подвоїлося! 

 

Це тобі приклад того, що все можна обернути на плюси. Але ти, походу, бачиш стакан напівпорожній, в той момент я - бачу його напівповним!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Лише в тому, що спиш у ліжку з жінкою. але після твоєї овердофіга роботи, навряд чи ти схочеш ще щось у тому ліжку, окрім спати...

А ти запитай дружину чи елементарно спати краще самому, чи коли чоловік під боком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, volks сказано:

А ти запитай дружину чи елементарно спати краще самому, чи коли чоловік під боком.

Я не хочу тобі нічого пояснювати - тому як це не має сенсу.

 

Я розмовляю з дитиною 16-18-20 років.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище писали про зарплати.

Виникло питання - на яку з/п готові піти та працювати молодь (хлопці) +/- 25-30 років? Мається на увазі кваліфікована робота для людини з вищою освітою та реальними знаннями та навичками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Я не хочу тобі нічого пояснювати - тому як це не має сенсу

Та і не треба. Сім'я і діти трохи важливіші за гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Saddy сказано:

Вище писали про зарплати.

Виникло питання - на яку з/п готові піти та працювати молодь (хлопці) +/- 25-30 років? Мається на увазі кваліфікована робота для людини з вищою освітою та реальними знаннями та навичками.

молодь 25 має тільки освіту, добре якшо по фаху щось знають, але зп хочуть як професіонали, на жаль це реалії, стикався з таким коли собі шукав спеціалістів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Та і не треба. Сім'я і діти трохи важливіші за гроші.

 

І те і інше потрібно.

Навіщо сім'я якщо немає грошей, щоб її прогодувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

І те і інше потрібно.

Навіщо сім'я якщо немає грошей, щоб її прогодувати?

Тільки часто буває, що після заробіиків вже немає кого годувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

Тільки часто буває, що після заробіиків вже немає кого годувати.

А я вище писав (кажу ж немає з ким говорити), все залежить від відносин у сім'ї.

Поїхати на рік ОДИН раз, щоб сім'ю ВЗАГАЛІ не бачити, ну ще + -. Другий раз  так само, вважай що немає сім'ї.

У мене швагро мотається по заробіткам останніх років 15-20.  Сім'я, діти, будинок, авто. Ніхто ні з ким не розлучився і ні від кого нікуди не пішов.

 

Звісно, якщо ти їдеш за кордон з метою "аби подалі від жінки бо зіпала", то там ти знайдеш собі нову сім'ю. А згодом і жінка тут. Або навпаки. (знаю і я таких!)

Або бухати почнеш, і ніхєра не привезеш (і таких теж бачив!)

Але коли ти раз на 2 (максимум три)  місяці бачитимеш і дружину і дітей, то нічого не станеться. Знову ж таки, щоб не було тут "муж в Тверь - жена в дверь!". Бо і  таке є, якщо баба гуляща, чи любителька бухнути і т.д.

Або коли чоловік їде на заробітки, а жінка шукає привід розлучитися чи покинути чи ще щось. Тоді і починається, а ти нас покинув, а не любиш, а ще щось і т.д.

 

Факторів багато. І шукати відмазку, щоб не заробити за кордоном, бо тут ЗНАЧНО менше, це вже не по дорослому.

 

Я з Модерна з ЗП 7500, поїхав на ЗП 15000-17000+ (часом більше, і да, це чистими вже додому відправити). У 2018 році.

 

 

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

 

Я з Модерна з ЗП 7500, поїхав на ЗП 15000-17000

А тепер відкрути назад, з чого вщагалі ця дискусія почалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Saddy сказано:

на яку з/п готові піти та працювати молодь (хлопці) +/- 25-30 років? Мається на увазі кваліфікована робота для людини з вищою освітою та реальними знаннями та навичками.

молодь лінива. Хочуть ніфіга не робити і багато мати. Але для того, щоб нічого не робити і дофіга мати, для початку треба трошки дофіга попрацювати.

Але вони цього не розуміють.  Навчитися чогось нового.. а зачєм?

 

Хоча, то мабуть не всі. Знаю хлопчину ~25 років. Дуже розумний. Разом працювали на Модерні.  Зараз в Києві, адмінить конторку невелику, має овер 20К, В районі $1К.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А тепер відкрути назад, з чого вщагалі ця дискусія почалась.

З того, що краще не жувати соплі дома типу "немає роботи і достойної ЗП, але я не поїду за кордон, бо боюся втратити сім'ю! Краще далі буду соплі жувати. За те ми всі в сім'ї всіх любимо!"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Zheny@ сказал:

З того, що краще не жувати соплі дома типу "немає роботи і достойної ЗП, але я не поїду за кордон, бо боюся втратити сім'ю!

Неправильно. Спроба номер 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Неправильно. Спроба номер 2.

Це тобі треба, а не мені.

 

Я вже зарікався з тобою не дискутувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

З того, що чув, від 12к грн, і щоб геть не втомлюватись

А в Луцьку хіба овердофіга таких вакансій? Щоб і робота була нормальна, і з/п висока, і вимоги невеликі?

П.с. про плиточників, які заробляють 100500, ну і про таксистів з кавовим бізнесом, чув)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Cherman сказал:

В тому то і справа, що таких факансій ніц нема.:) Але ж хотелкі в людей великі.

Чув, що в 2017 чи то 2018 на Модерні була можливість працювати понаднормово і на виході можна було отримати те ж саме, що в Польщі.

Та й за Кромберг схоже чув. Але там якось все мутно. Одні кажуть збс, а інші - жуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Та й за Кромберг схоже чув

Максимум вибивав в червні 2018 17,5 тис. Для цього було 10-11 понаднормових, за деякі була додаткова доплата за вихід на вихідні(4 дні вроді по 200-250грн). Один тиждень я так і казав дружині, що уяви що я на заробітках, але приходжу додому спати. За один тиждень відпрацював шість перших(6-14) та шість других(14-22). Зараз понаднормових нема, тільки перенесення та відпрацювання. Премію врізали на 20% всім, забрали доплату на 4-х змінних графік(в кого був). В 2018 я сміливо міг сказати що за 12тис+/-. В 2019 пішло на спад через меншу завантаженість, зараз скажу аби 10к було.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...