Перейти до змісту

Модерн Експо і аутсорсингова компанія


Saniko

Рекомендовані повідомлення

20 часов назад, Zheny@ сказал:

Можу помилятися, але у них свій відділ кадрів, свій HR. 

Рекрутингові компанії лише шукають людей. Все. Можуть тільки 40-60% від першої ЗП збрити.

 

Модерн стрьомний. Вони спочатку звільняють, бо капєц, криза а-я-я-й, ми всі помремо, а потім не знають де тих людей взяти. Замість того, щоб графік поміняти, зміни перекроїти.

І на скільки я знаю,  ти не зможеш  особливо зміни вибирати.  Ніхто не хоче вніч робити. Всі хочуть вдень. 

 

З таким успіхом простіше їхати в Чехію чи Польщу. Матимеш ~15zl/год.

 

На Модерні "ефективні" менеджери стали до руля, тому хочуть з компанії знову зробити гараж, а колись з гаража зробили компанію.

 

В них принцип такий став, "да там на твоє місце черга стоїть", а коли людина йде то якось не можуть когось з тої черги й добрати, бо треба ж досвід щоб був і так далі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

В них принцип такий став, "да там на твоє місце черга стоїть", а коли людина йде то якось не можуть когось з тої черги й добрати, бо треба ж досвід щоб був і так далі.

 

Це ви про офісних рпаціників чи виробництво?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Це ви про офісних рпаціників чи виробництво?

 

Про всіх. коли вирішує блат (бо хтось чийсь родич), а не дійсно професіоналізм, то стає шкода компанію.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MACCEN сказано:

На Модерні "ефективні" менеджери стали до руля, тому хочуть з компанії знову зробити гараж, а колись з гаража зробили компанію.

декого поставили на місце, кажуть.  І ті, хто ходили наче павліни, уже трошечки притихли.

Спілкуюся часто з тими, з ким встиг познайомитися / подружитися, Кажуть, там трошечки абзацом попахує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

декого поставили на місце, кажуть.  І ті, хто ходили наче павліни, уже трошечки притихли.

Спілкуюся часто з тими, з ким встиг познайомитися / подружитися, Кажуть, там трошечки абзацом попахує :)

Тобто? Модерн скоро загнеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

я колись цікавився роботою в Польщі - Чехії. Там багато вакансій з нічними змінами. Або змінами по 12 годин.

і я цікавився, але поки не поїхав і не спробував сам уяви не мав, що і як.

І більше скажу, не шкодую  ні секундою.

 

Покидало і по Польщі і по Латвії..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Saniko сказано:

Тобто? Модерн скоро загнеться?

Загнутися не загнеться. там великий запас міцності. ( Вони в 2006-2007 кризу пережили, тому це їм так.. трохи труснуло), але це сказуватиметься на відношенні до людей.

перестануть цінувати людей (вже перестали), там тепер не люди, а кадрові  одиниці. Власне, які на більшості фірм!

 

Чим менша фірма, тим простіше працювати, і тим краще відношення до працівника!

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

декого поставили на місце, кажуть.  І ті, хто ходили наче павліни, уже трошечки притихли.

Спілкуюся часто з тими, з ким встиг познайомитися / подружитися, Кажуть, там трошечки абзацом попахує :)

Да був там павлінчик один в двері не міг зайти крила мішали, тепер знову понизили, напевно готовлять до звільнення, а був да такий крутий що прям куди там простим людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

Да був там павлінчик один в двері не міг зайти крила мішали, тепер знову понизили, напевно готовлять до звільнення, а був да такий крутий що прям куди там простим людям.

Це говорить лише про те, що я  завжди повторюю про таких людей - всі однаково смертні. Сьогодні ти на коні - завтра під конем. Сьогодні зі щитом - завтра на щиті

Ніхто не може бути впевненим у завтрашньому дні. І кого що спіткає у цьому житті.  Не виключено, що учорашній твій начальник, прийде завтра влаштовуватися до тебе на роботу.

 

Життя - непередбачуване!

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав трохи цікаво стало:

ТС ви такий нев...ний спец що під вас корпорація почне підстроювати графік роботи?

Як правило навпаки. 

Виняток хіба що ви ексклюзивний суперпрофесіонал, без якого фірма загнеться. І тоді ВИ ДИКТУЄТЕ УМОВИ.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.09.2020 в 17:53, Zheny@ сказал:

Замість того, щоб графік поміняти, зміни перекроїти.

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Electronshik сказано:

Прочитав трохи цікаво стало:

ТС ви такий нев...ний спец що під вас корпорація почне підстроювати графік роботи?

Як правило навпаки. 

Виняток хіба що ви ексклюзивний суперпрофесіонал, без якого фірма загнеться. І тоді ВИ ДИКТУЄТЕ УМОВИ.

 

та я вже мовчу, натякаю так здалека..  але чоловіку  тако трохи 30+ років. А наївності, як у 22.

Я дуже шкодую, що не поїхав на заробітки коли мав 30+ років!

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

:0016:

я там працював трошки. Покинув. Не шкодую, що покинув.

у 2006/2007, ЮЛькіна криза, вони так і робили. Не звільняли. Працювали по 3 дні в тиждень. Підлаштовувалися.

тепер ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дуже просто.

Є фірма. Нехай буде Модерн. Або люба, на яку вам достатньо вашої фантазії. Наприклад Google. :)

 Саме фірма диктує умови роботи. 

І ваше право та ваш вибір: погодитись з цим чи ні.

І якщо у фірми недостатньо робітників, і мало хто туди йде, тоді фірма щось міняє або зникає. 

Або хоче привабити якогось профі, який скаже що за його послуги фірма буде платити наприклад мільйон і кожен понеділок робити ку! І якщо його послуги принесуть фірмі дуже конкретний прибуток то по вівторка фірма в якості бонуса буде ще салют в його честь запускати.

Але!

Якщо треба работяга, на місце котрого претендує купа таких же, то тоді работяга буде по понеділках робити Ку! щоб залишитись на роботі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, Electronshik said:

Все дуже просто.

Є фірма. Нехай буде Модерн.

 

Так ТС не влаштовується на роботу на Модерн. Роман на першій сторінці написав в загальних рисах, як це працює. Таким чином Модерн позбавляє себе геморою, пов'язаного з працевлаштуванням. Посередник-аутсорсер має свій стабільний процент і теж мало які обов'язки несе по цивільно-правовому договору з таким робітником. Працівник, якщо це правда, може працювати у йому потрібний час. Всі у виграші :)) 

 

58 minutes ago, Zheny@ said:

у 2006/2007, ЮЛькіна криза

 

Що ж то за криза така була у 06/07? Наскільки я пам'ятаю, то взагалі золоті роки були для бізнесу.

 

П.С. Юля, Юля...

Quote

Другий уряд Віктора Януковича

Прем'єр-міністр України (4 серпня 2006 — 18 грудня 2007)

:)))

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Electronshik сказано:

Прочитав трохи цікаво стало:

ТС ви такий нев...ний спец що під вас корпорація почне підстроювати графік роботи?

Як правило навпаки. 

Виняток хіба що ви ексклюзивний суперпрофесіонал, без якого фірма загнеться. І тоді ВИ ДИКТУЄТЕ УМОВИ.

 

Ні в якому разі фірма не має підлаштовуватись під мене. Просто якщо мені кажуть, що я можу ходити в зручні для мене зміни, а мене кидають в інші зміни, про які ми не домовлялись, то це не зовсім відповідає тому, що ми домовлялись. Коли очікуєш одного, а отримуєш інше, це не радує. Могли би сказати, наприклад, що я буду ходити тільки в свої зміни. Але цей факт замовчується. Наприклад, якщо в мене є плани на ті зміни, в які я не ходжу, а я маю виходити на роботу, то для мене це не дуже добре. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По гражданско-правовому вам будут платить деньги без вычетов налогов, типа вы сами за себя и пенс 30% +2 и подоходный 19 и военный. А работать может и будете в выбранные смены, но вам их дудут давать столько в месяц, сколько затребует Модерн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишите в договоре со своей стороны свои смены и с их стороны обеспечение работой, не предоставили-с них 200грн), ну и закладывай налоги в зп.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, romanc сказано:

По гражданско-правовому вам будут платить деньги без вычетов налогов, типа вы сами за себя и пенс 30% +2 и подоходный 19 и военный. А работать может и будете в выбранные смены, но вам их дудут давать столько в месяц, сколько затребует Модерн.

Тобто можуть взагалі болт забити на той графік, який я собі вибрав, якщо їм так буде потрібно? Тоді це не відповідатиме моїм домовленостям з аутсорсинговою компанією. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Saniko сказал:

Тобто можуть взагалі болт забити на той графік, який я собі вибрав, якщо їм так буде потрібно? Тоді це не відповідатиме моїм домовленостям з аутсорсинговою компанією. 

Если устная договоренность, то да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я в договорі пропишу, який графік мене влаштовує, то я можу болт забити, якщо мені скажуть що треба вийти у той день, який в моєму графіку вихідний? 
Адже мене запевняли, що я не підпорядковуюсь штатному графіку.
Як я зрозумів, це треба в договорі прописати. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

По гражданско-правовому вам будут платить деньги без вычетов налогов

хто сказав?

За мене платили. Ми домовлялися (умовно) на 2000 грн, я отримував на картку ~1750.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, yu2007 сказано:

Що ж то за криза така була у 06/07? Наскільки я пам'ятаю, то взагалі золоті роки були для бізнесу.

може я з роками помилився. Може то 2008-2009

Коли то бакс з 5,25 став 8

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

По гражданско-правовому вам будут платить деньги без вычетов налогов, типа вы сами за себя и пенс 30% +2 и подоходный 19 и военный.

Точно?

Цитувати

Оподаткування виплат за ЦПД

Виплати за цивільно-правовими договорами обкладаються ПДФО, військовим збором і ЄСВ.

ПДФО у розмірі 18% від суми виплати утримується одночасно з виплатою грошей виконавцю (пп. 168.1.1 ПКУ). Якщо підписали акт виконаних робіт, але оплати за ним немає, податок сплачується протягом 30 календарних днів, що йдуть за останнім календарним днем звітного місяця (пп. 49.18.1, п. 57.1, пп. 168.1.5 ПКУ).

Військовий збір. Розмір — 1,5% від суми винагороди, сплачується в ті самі строки, що й ПДФО.

ЄСВ. Одночасно з виплатою грошей виконавцю сплачується і єдиний соцвнесок, розмір — 22% від суми виплати. Буває, що акт виконаних робіт / наданих послуг підписали, а грошей на оплату контрагенту немає. У такому разі внесок сплачуєте включно до 19-го числа місяця після місяця підписання документів, а оплату за договором у погоджені з контрагентом строки.  

Якщо строк виконання робіт довший, ніж календарний місяць, суму винагороди за договором ділите на кількість місяців і отримуєте ЄСВ за кожен місяць (ч. 2 ст. 7 «Про ЄСВ»).

Наприклад, якщо строк виконання робіт — 3 місяці, а оплата — 9 тис. грн, то дохід за кожен місяць — 3 тис. грн (9 тис. грн : 3), а ЄСВ — 660 грн за кожен місяць (3 тис. грн × 22%).

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Что я неправильно написал? Все сам оплачиваешь из выданных денег. Только пенс не 30, а 22%

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...