Перейти до змісту

Луцьк туристичний


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, zverexe сказано:

В нас одні піцерії і суші......

і, що найголовніше ці комбінація в КОЖНОМУ, чиста пацанскому,  закладі харчування

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zverexe сказано:

ну поки в місті заправляють аля палиці

ну давай будемо на "палиць" спихати свою лінь, да?! Хто тобі заважає відкрити кафешку, і створити в ній щось своє, оригінальне, незвичне?!?!? Як у Львові надумано БІЛЬШІСТЬ тих кафешок!

Але ж да, тут треба фантазію, бажання і наполегливість! А в Луцьку всі ліниві! - "тож і так народ піде"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

ну давай будемо на "палиць" спихати свою лінь, да?! Хто тобі заважає відкрити кафешку, і створити в ній щось своє, оригінальне, незвичне?!?!?

прогорить :(

 

люди з районів не підуть туди,

а туристи заради одного кафе не поїдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому ж прогорить? Звичайні ж не прогоряють!

 

Щойно, Zevs_Isver сказано:

а туристи заради одного кафе не поїдуть

заради кафешки - звісно ні! Але кафешка - це в комплексі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

чому ж прогорить? Звичайні ж не прогоряють!

 

заради кафешки - звісно ні! Але кафешка - це в комплексі. 

 

zverexe  комплекс не потянге відкрити :(

 

це тільки Палиці під силу...

 

 

а ще "кулінарним технікумам" варто було б ввести навчання з професії піцейола-сушист 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

поїхали не тільки як туристи, а і до родичів і на могили пращурів. 

друже-бобер, це - не "не тільки", це - і є туризм, просто різновид туризму ;) як і релігійне паломництво, як і діловий туризм, як і гастрономічний туризм, шопінг, ітд.

не буває "просто туризму" - буває конкретний його вид, прояв, в конкретному місці.

і конкретно щодо поляків - то відразу після падіння залізної завіси поляки їхали відносно мало не тому, що Львів був не розкручений, а з двох інших причин - страх (багато ще пам'ятали операцію Вісла й радянські репресії) та бідність (шокову терапію Бальцеровича пам'ятають зараз, напевно, ще більше). а пішов платоспроможний попит - і львів'яни почали створювати інфраструктуру та додаткові атракції. не навпаки, а саме в цій послідовності: головна атракція -> клієнти з грошима -> інфраструктура -> більше клієнтів -> нові атракції -> ще більше нових клієнтів, і більше повторних візитів старих клієнтів

19 хвилин тому, nickel сказано:

А мені жалілися, при чому усі, кого водив.

що ж, не поталанило тобі з "усі" :(

9 хвилин тому, nickel сказано:

В ті часи, якщо не рахувати архітектуру, то з відомих атракцій був лише ринок Вернісаж і гора Високий Замок.

ти знову сам собі суперечиш, і знову відчуваю, що не зможу тобі цього пояснити, повторю тільки слова "ансамбль історичного центру Львова". те, що ти не бачив цього ансамблю, поки тобі особисто викладачка не розкрила очі, не означає, що потенційні туристи не бачили відразу весь ансамбль

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, rrid сказал:

друже-бобер, це - не "не тільки", це - і є туризм, просто різновид туризму ;) як і релігійне паломництво, як і діловий туризм, як і гастрономічний туризм, шопінг, ітд.

не буває "просто туризму" - буває конкретний його вид, прояв, в конкретному місці.

Ок, приймається.

Цитата

і львів'яни почали створювати інфраструктуру та додаткові атракції. не навпаки, а саме в цій послідовності: головна атракція -> клієнти з грошима -> інфраструктура -> більше клієнтів -> нові атракції -> ще більше нових клієнтів, і більше повторних візитів старих клієнтів

 

ти знову сам собі суперечиш, і знову відчуваю, що не зможу тобі цього пояснити, повторю тільки слова "ансамбль історичного центру Львова". те, що ти не бачив цього ансамблю, поки тобі особисто викладачка не розкрила очі, не означає, що потенційні туристи не бачили відразу весь ансамбль

НеДруже-бобер, це ти собі суперечиш: ансамбль був, але туристи не їхали, навіть за наявності головної атракції, і лише коли пішла "інфрастуктура", пішло "більше клієнтів". Я навмисне пропускаю "клієнти з грошима", бо ті "2-3 автобуси на рік" не тільки в Луцьку погоди не робили,а й у Львові.

 

Я повторю запитання: ти вважаєш, що Луцьк не може заробляти більше на туристах?

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, jack74 сказал:

Отож! РОЗПОВІДАТИ можна про будь-який будинок! Але спочатку потрібно заманити того, КОМУ це розповідати, а потім ще й придумати ЩО розповідати ;) Тобто, це і є - розвиток туризму.

Але й заманювати треба вже готовими програмами, екскурсіями, мати якісь напрацювання, бо ж не буде турист чекати, поки ми після його приїзду знайдемо екскурсовода, складемо программу і т.д. Перший крок маємо зробити ми, тим більше що Замок Любарта, як основний туристичний магніт у нас вже є, а потім вже приїде на жменьку туристів більше, ми знову щось нове, туриста знову побільшає, ми знову щось... і т.д. Саме так було у Львові, там не сталося дива і турист не попер на другий день після нього. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, rrid сказано:

поляки їхали відносно мало не тому, що Львів був не розкручений, а з двох інших причин - страх (багато ще пам'ятали операцію Вісла й радянські репресії)

ти думаєш, що багато поляків знають про "операцію Вісла?!?!!? ;) я тя умоляю 

і "репресії радянські" так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Але й заманювати треба вже готовими програмами, екскурсіями, мати якісь напрацювання,

звичайно. Одне за інше чіпляється. А далі - лавинний процес :) 

Початок в нас є шикарний - ЦІЛИЙ ЗАМОК! - а далі справа реклами і підприємництва. От молодець той хлопець, що водить нічні екскурсії з факелами! шикарна родзинка! і це - як приклад! А якби він дивився на інших і чекав, "а от коли ж туристи попруть", то так нічого б і не було б! 

чудо Метельницького - аналогічно!

Підземелля!

та, блін, багато чого ВЖЕ Є, залишилось лише розвивати НА ТОМУ

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Я повторю запитання: ти вважаєш, що

е ні, друже-бобер, спочатку - відповіді на моє запитання, будемо рухатись по хронології ;)

не тримай туристичний потенціал цілого міста в собі десь там в раніших постах в інших темах, наберись сміливості й розпиши його у відповідній темі ;)

9 хвилин тому, nickel сказано:

там не сталося дива і турист не попер на другий день після нього

я ж тобі вже вище написав, чому не попер - бо в туриста не було бабла. ні у вітчизняного, ні в поляків. але ж в тебе своя логіка -

19 хвилин тому, nickel сказано:

Я навмисне пропускаю "клієнти з грошима", бо ті "2-3 автобуси на рік"

якщо ти пропускаєш головне, то ти в принципі не зможеш отримати правильний логічний умовивід ;)

та й "2-3 автобуси в рік" з туристами в Львові - та їх там в радянський період було більше!

 

запитаю тебе як фолькса - скільки разів ти їздив на екскурсії - до Львова, Ужгорода, Рахова, Умані-Софіївки, Канева, Рахова, ітд (за кордон в курсі, що ти не їздив)? Що тобою рухало, впливало на твій вибір маршруту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

От молодець той хлопець, що водить нічні екскурсії з факелами! шикарна родзинка! і це - як приклад! А якби він дивився на інших і чекав, "а от коли ж туристи попруть", то так нічого б і не було б! 

Так це ж наш бордівець @Pama з його туристичним агенством Патріот.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rrid сказал:

е ні, друже-бобер, спочатку - відповіді на моє запитання, будемо рухатись по хронології ;)

не тримай туристичний потенціал цілого міста в собі десь там в раніших постах в інших темах, наберись сміливості й розпиши його у відповідній темі ;)

Ти точно брат Нокіана.  Якщо ти не відповідаєш на запитання, то напуркуа ти їх мені задаєш? 

Змінено користувачем nickel
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel  -

17 хвилин тому, nickel сказано:

Ти точно брат Нокіана. 

не бачу поля для дискусії. в цій темі - так, нікель виглядає щирим послідовником та ідейним братом нокіана, водночас залишаючись нікелем в постановках умов і намагаючись будувати "діалог" на своїх умовах, болісно реагуючи на слова про початкову школу...

18 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо ти не відповідаєш на запитання, то напуркуа ти їх мені задаєш? 

відповім тобі твоїми ж словами...

6 годин тому, nickel сказано:

Це форум, тут може писати будь-хто, навіть ти. Мене це ні до чого не зобов'язує.

 

On 29.11.2019 at 15:30, nickel сказано:

є нерозуміння з твоєї сторони.

Перечитай мої пости

Я не маю бажання, повторювати відповідь, лише тому що ти повторюєш запитання.

 

33 хвилин тому, jack74 сказано:

ти думаєш, що багато поляків знають про "операцію Вісла?!?!!? ;) я тя умоляю 

і "репресії радянські" так само

це із спілкування з поляками, чи свої здогадки?

бо Л.Валенса, як і тисячі соратників, були б троха не згідними з тобою...

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

ну давай будемо на "палиць" спихати свою лінь, да?! Хто тобі заважає відкрити кафешку, і створити в ній щось своє, оригінальне, незвичне?!?!? Як у Львові надумано БІЛЬШІСТЬ тих кафешок!

Але ж да, тут треба фантазію, бажання і наполегливість! А в Луцьку всі ліниві! - "тож і так народ піде"

слухай ти хто шоб про мою лінь розказувати? Я написав шо я думаю про туризм в Луцьку і Львові, якби хотів відкрити кафе чи був дотичний до того то спробував. Тому флаг тобі в руки і відкривай надумані кахве, в тебе ж фантазії побільше походу

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До п'ятниці ще далеко, а срач вже почався. Здавалося б, дорослі люди - а залупаються як пацани в школі. Прямо "два українці - три гетьмани" на окремо взятому форумі.

Ну серйозно, давайте по темі, а?

 

Колись на 12 каналі обговорювали розвитоку туризму в Луцьку, то там згадували і про план на наступні 10 років, і про туристичну привабливість і про обов'язки самих громадян (це відео вже недоступне; якщо хтось з 12го це читає - поверніть, будьте добрі). А ще там одна пані казала що в інших містах про Луцьк ніхто навіть не знає нічого - ні як сюди дістатись, ні що тут подивитись. І це при тому, що багато туристів їдуть в інші місця через Луцьк, в той же Шацьк. А так як в нас під боком Львів, то його можна використати як рекламний майданчик, тільки ні в якому випадку не згадувати що Луцьк схожий на Львів, а навпаки - добре так відрізняється. І від Хотина, і від Кам'янця, і від Мукачева і від Ужгорода (закордон поки що до уваги не беру). І так, я був у всіх цих містах і в їх замках як турист. І так, ми від них відрізняємось, і так, імхо треба на це ставку і робити.

Змінено користувачем Ko3bMa
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я аж підписався, щоб читати срач, в якому я не приймаю участь, бо не компетентний від слова *зовсім* :)  Хоча якщо проявити фантазію, то ще можна було б екскурсії проводити на невеликих красивих човнах, в нас же річка майже через все місто протікає, головне до очисних не допливати :D Можна було б окультурити берег й зробити кафешкі біля води . Але того всього не буде, бо в нас, що в межах міста, що в межах країни, дрюкають тих хто слабше (дрібних підприємців) і не може дати здачі (найняти кіллера чи водія на камазі), а крупний бізнес до конкуренції не привик і інвестувати в те, що не буде приносити гарантований прибуток вже завтра, не буде. А туризм, то такий бізнес, де не получаєтся: вклав гроші - бах і є вихлоп, його поступово треба розвивати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То то якийсь гральний бізнес треба легалізовувати, вулицю червоних ліхтарів, марихуану. А то тільки голландці жирують на тому. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, case_l said:

То то якийсь гральний бізнес треба легалізовувати, вулицю червоних ліхтарів, марихуану. А то тільки голландці жирують на тому. 

Все уже украдено, тобто «легалізовано» до нас. Турки, й не тільки, чартери організовують до Одеси і Києва для своїх туристів, що хочуть ближче познайомитися з культурною спадщиною українського жіноцтва. 
А в Луцьку навіть летовища нема, тому складно це все в плані логістики. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

Все уже украдено, тобто «легалізовано» до нас. Турки, й не тільки, чартери організовують до Одеси і Києва для своїх туристів, що хочуть ближче познайомитися з культурною спадщиною українського жіноцтва. 
А в Луцьку навіть летовища нема, тому складно це все в плані логістики. 

Регулярні автобусні рейси Луцьк-Одеса і Луцьк-Києв допоможуть врятувати Луцьк туристичний і, саме головне, турків тут не буде.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, yu2007 сказано:

Все уже украдено, тобто «легалізовано» до нас. Турки, й не тільки, чартери організовують до Одеси і Києва для своїх туристів, що хочуть ближче познайомитися з культурною спадщиною українського жіноцтва. 
А в Луцьку навіть летовища нема, тому складно це все в плані логістики. 

можливо волинські наташі змогли би забезпечувати ще когось крім турків  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rrid сказал:

@nickel  -

не бачу поля для дискусії.

Це в вас родинне, не переймайся.

3 часа назад, rrid сказал:

в цій темі - так, нікель виглядає щирим послідовником та ідейним братом нокіана,

Що ж ти від братухи відрікаєшся, Іуда ти Іскаріотська? Ладно хай буде моїм братом, не бачу в цьому нічого постидного.

3 часа назад, rrid сказал:

водночас залишаючись нікелем в постановках умов і намагаючись будувати "діалог" на своїх умовах, болісно реагуючи на слова про початкову школу...

відповім тобі твоїми ж словами...

Я ж не забороняю тобі писати. Мені щоб дати відповідь на твоє запитання "В чому я бачу потенціал Луцька", треба зрозуміти, що ти вкладаєш в термін "потенціал". Бо я бачу розбіжності в розумінні слова. Зобов'язуюсь відповідати в хронологічному порядку "сагласна куплєним білєтам".

То що, розродишся на відповідь чи і дальше будеш шрифтам розмір і колір міняти, ніби це робить тебе розумнішим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rrid сказал:

чим така відповідь не влаштовує?

9 часов назад, rrid сказал:

там є Хотинська фортеця

так було б краще:

9 часов назад, rrid сказал:

Хотинська фортеця

А в Луцьку є замок Любарта. 

7 часов назад, rrid сказал:

як я тобі можу відповідати, якщо ти навіть приблизно не уявляєш, за чим люди їздять до Хотина?

Якби мав уявлення, то не запитував.

7 часов назад, rrid сказал:

скільки кінофільмів знято в Л.замку?

Хз. Але по луцькому замку бігала маленька Леся Українка і саме луцький замок зображений на 200-гривневій купюрі.

7 часов назад, rrid сказал:

якщо ти ні разу не був у фортеці, то як тобі пояснити, чим вона краща за Л.замок?:(

Як можна порівнювати непорівнюване? Це два кардинально різні об'єкти і кожен цікавий по своєму. 

Тобі луцький замок нецікавий лише по одній простій причині, що ти його бачив, мабуть, сотні разів. А інші люди від нього в захваті.

6 часов назад, rrid сказал:

кого не водив на екскурсію в Старе місто (і родичів, і знайомих, і по роботі) - жоден не пожалівся, що вочи ріже комусь ринок.

Ось тобі цитата кацапського мандрівника.

 


А из бойниц на замковой стене прекрасно виден базар. Это соседство отмечали многие туристы, почти всех оно коробило - почему этот грязный рассадник мелкого криминала прямо под древними стенами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jack74 сказал:

От молодець той хлопець, що водить нічні екскурсії з факелами! шикарна родзинка

Згоден. Бо наразі живе лише театральна площа. Минулого року 2 січня вирішили прогулятися з родичами по центру. Лесі Українки внизу мертва. А на площі Воз'єднання стояли як в полі ні людей, ні машин і напівморок. Хоч би замок якось гарно підсвітили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Мені щоб дати відповідь на твоє запитання "В чому я бачу потенціал Луцька", треба зрозуміти, що ти вкладаєш в термін "потенціал". Бо я бачу розбіжності в розумінні слова.

знову розпочинаємо біг на місці. ти почав розповідати про туристичний потенціал, але відмовився його "розшифрувати". нічого дивного, що можуть бути розбіжності :)

18 годин тому, nickel сказано:

вважаєш, що Луцьк не може заробляти більше на туристах?

звичайно, зможе. питання тільки в тому - скільки це буде коштувати, і чи окупиться взагалі. можна взагалі нічого не витрачати на розвиток туризму в місті - і якщо зорі стануть вдало, кількість туристів виросте сама по собі (макроекономічна стабільність, у Львові не з'являться нові атракції, і тд.). і можна досягнути зворотнього ефекту - зокрема, поточні витрати "на туризм" в місті не окупляються (утримання чиновників, та й приватні інвестиції типу музею Корсаків збиткові).

потенціал треба оцінювати прагматично й тверезо, зважаючи на конкурентне середовище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...