Перейти до змісту

Луцьк туристичний


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Візьми

залиш собі ;)

On 29.11.2019 at 21:08, nickel сказано:

Давай домовимося: ти мені не будеш казати що робити чи писати

нікеля потролили, нехай за ним залишиться останнє слово ;)

тепер треба спробувати написати щось безпосередньо по темі...

 

On 29.11.2019 at 22:51, volks сказано:

Як мінімум привести в порядок Старе місто і Центральну частину. 

Причому ремонти мають бути якісні, а не такі як на Братковського. Класнючу вулицю зробили , а через декілька років виглядає так як то десятиліттями не ремонтували. І так всюди.

Що стосується загальної концепції, то ми не Львів. Ми тиха провінція. В неділю в другій половині дня в районі ринку така блага тиша. Це і треба обігрувати. Розробити пішохідні маршрути. Щоб Лесі Українки проходили на всю довжину з нормальним переходом у Старе місто. Зробити нормальну набережну. Зробити сучасний парк, а не ту совдепію, що тулять зараз. Для цього потрібні нормальні архітектори, а не ці всеукраїнські конкурси, в яких, таке враження, що птушники беруть участь. 

Також в межах вулиць Шопена, Винниченка, Волі є прикольні вулички. Ті самі ж музеї на Шопена, бот сад, дитяча залізниця.

В закладах харчування потрібно зробити ставку саме на кухню і інтер'єр, а не на цирк як у Львові.

При грамотному плануванні маршрутів думаю вистачить де погуляти вікенд з ночівкою.

А ще плюс бандерштат, фуд фест і т.д.

І ще багато всього можна писати.

Але для цього потрібно загальну концепцію розвитку міста, а не так як в нас роблять аби зробити.

дивись. все, що ти написав - це про благоустрій міста й зручність для містян. хоча про підходи до створення "зелених поясів" по проЄктах коремих архітєкторів то вже перебор - я дослідив неодноразово весь той пояс по частинах, а для типового мешканця міста, яких цікавить культурно побухати на природі - то вони зазвичай кучкуються або біля своєї локації, або біля атракції.

але все це цікаво містянам на місці, максимум - шкільним екскурсіям з області.

без образ, але це все потрібно мешканцям міста. туристи не поїдуть досліджувати вишукувати прикольні вулички в районі пр.Волі.

так само туристам не потрібний "причесаний" чи перенесений ринок біля замку - це містянам повинно бути потрібно, щоб було охайно й не було антисанітарії.

так само містянам потрібно, щоб по всьому місту не смерділо нечистотами в теплий період - і останнє набагато більша проблема, ніж локалізоване сміття Старого ринку, яке там постійно утворюється.

це все потрібно робити не задля туристів. благоустрій потрібно проводити заради самих себе, з поваги до себе і до міста, в якому живеш, і в/на якому заробляєш, відпочиваєш, і т.д.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rrid сказал:

нікеля потролили, нехай за ним залишиться останнє слово ;)

З тебе такий троль як з свині балерина.

Ну і до цього мого поста, ти останнє слово залишив за собою. Хоча це чомусь тільки таким же убогим як Нокіан важливо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel

1 година тому, nickel сказано:

З тебе такий троль як з свині балерина.

 

Спойлер

дискусія з нікелем в цій темі нагадує мені дискусію нікеля з нокіаном про зепоботів. в нокіана є пунктик - "батько нації", а в нікеля - "туристичний потенціал". і обоє не можуть почути нічого, що суперечить їхньому "пунктику". сумно це все.

 

 

Туристи шукають атракції. Чорнобильська зона - це атракція світового рівня, на легальні й нелегальні екскурсії їдуть не тільки з України, а й із-за її меж. І нікого не бентежить там, що (як і в Любліні) під Луцьким замком розташувався ринок, і що ні базарники, ні містяни, ні місцева влада не борються за його естетику. Більше того - в Прип'яті далеко не євроремонт, але це - атракція.

 

Для мешканців області, Луцьк сам по собі атракція - тут також ринок не заважає. Але заробіток на таких "туристах"- мізерний для обласного центру. Треба боротись за баблистих екскурсантів - мешканців столиці, міст-мільйонників. А тут вже треба перемогти аналоги - бо купа містечок Західної України мають атракції "як в Луцьку". Тільки Луцьк - не зовсім вигідно розташований географічно.

Як завжди, рулить ексклюзивність та унікальність контенту.

Замків по Західній Україні - десятки, і вибір між Хотином, Кам'янцем-подільським і Луцьком по цьому критерію буде явно не на користь Луцька. У Львові взагалі від замку лише одна стіна залишилась, але потік туристів певно на два порядки більший в молодшому місті.

"Тихий центр", "набережна" - перше ледве не кожному містечку Західної України знайдеш, друге - дуже локальна атракція, або має значення для курортних місцин. Природних чудес також в Луцьку катма...

І т.д.

Все пізнається в порівнянні. Конкуренція - це і є порівняння переваг і недоліків, на перевагах ("фішках") і будується маркетинг (промоція). Не на міфічному "потенціалі", не на базових потребах мешканців, не на їх (потребах містян) задоволенні.

 

Унікальний контент в Луцьку таки є - наприклад, я поки не бував в підземеллі, аналогічному тому, що під костелом.

Що ще, заради чого варто поїхати до Луцька, замість Львова, Дубна, Франківська, Підгірців, Олики, Хотина, Червоногорода (вкупі з Джурином), Олеська, ітд?

п.с. нікель може не відповідати, гордо залишивши останнє слово за собою (заодно й тему ним створену ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, rrid сказал:

Замків по Західній Україні - десятки, і вибір між Хотином, Кам'янцем-подільським і Луцьком по цьому критерію буде явно не на користь Луцька

Чому? Що такого особливого є в тих містах?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Чому? Що такого особливого є в тих містах?

Ти був "в тих містах", зокрема їхні фортифікаційні споруди відвідував - Кам'янець, Хотин, сюди ж Білгород-Дністровський, Мукачево? можеш для себе порівняти з Луцьким замком?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, rrid сказал:

Ти був "в тих містах", зокрема їхні фортифікаційні споруди відвідував - Кам'янець, Хотин, сюди ж Білгород-Дністровський, Мукачево? можеш для себе порівняти з Луцьким замком?

В містах був. Нічого особливого.  А в самих замках хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, volks сказано:

В містах був. Нічого особливого.

можна поцікавитись - з якою метою? проїздом, по роботі, на екскурсії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rrid сказал:

можна поцікавитись - з якою метою? проїздом, по роботі, на екскурсії?

По роботі. Тепер чекаю відповідь, що там такого особливого порівняно з Луцьком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, rrid сказал:

@nickel

 

  Показать контент

дискусія з нікелем в цій темі нагадує мені дискусію нікеля з нокіаном про зепоботів. в нокіана є пунктик - "батько нації", а в нікеля - "туристичний потенціал". і обоє не можуть почути нічого, що суперечить їхньому "пунктику". сумно це все.

Як тільки ти перестанеш вдавати з себе троля, відразу й перестанеш Нокіана нагадувати, бо виглядає це дійсно сумно. ;) 

 

16 часов назад, rrid сказал:

п.с. нікель може не відповідати, гордо залишивши останнє слово за собою (заодно й тему ним створену ;)

Якщо нікель не відповідатиме, то останнє слово за ним ну аж ніяк не залишиться. Проблеми з логікою, як і в Нокіана? Ви часом не брати?

В тебе якийсь пунктик, що раз тему створив нікель то наповнювати її, щось доводити має нікель. Це форум, тут може писати будь-хто, навіть ти. Мене це ні до чого не зобов'язує.

 

16 часов назад, rrid сказал:

Замків по Західній Україні - десятки, і вибір між Хотином, Кам'янцем-подільським і Луцьком по цьому критерію буде явно не на користь Луцька. У Львові взагалі від замку лише одна стіна залишилась, але потік туристів певно на два порядки більший в молодшому місті.

"Тихий центр", "набережна" - перше ледве не кожному містечку Західної України знайдеш, друге - дуже локальна атракція, або має значення для курортних місцин. Природних чудес також в Луцьку катма...

І т.д.

Все пізнається в порівнянні. Конкуренція - це і є порівняння переваг і недоліків, на перевагах ("фішках") і будується маркетинг (промоція). Не на міфічному "потенціалі", не на базових потребах мешканців, не на їх (потребах містян) задоволенні.

 

Унікальний контент в Луцьку таки є - наприклад, я поки не бував в підземеллі, аналогічному тому, що під костелом.

Що ще, заради чого варто поїхати до Луцька, замість Львова, Дубна, Франківська, Підгірців, Олики, Хотина, Червоногорода (вкупі з Джурином), Олеська, ітд?

Таких замків як в Луцьку не так вже і багато. Хотинському чи К.-Подільскому наш дійсно програє, але нам і не треба мати найкращий. Ніхто не обирає найкраще, по типу, я у Метрополітен не піду, бо в Луврі кращий музей. Як ти сам зауважив у нас є замок, є унікальне підземелля, список насправді набагато довший. Але треба це все робити зручним для туристів, щоб я не шукав через знайомих дядька, який мене у підземелля пустить з родичами з Запоріжжя, а щоб був зрозумілий графік, тариф, екскурсовод і т.д. Те, що Хотинський замок гарніший за Луцький, не означає, що людина яка була в Хотині ніколи не поїде до Луцька. Навпаки, якщо це закордонний турист і він вирішив провести відпустку в Україні, може за одну поїздку відвідати і Львів і Луцьк і Хотин і ще багато міст і місць.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

По роботі. Тепер чекаю відповідь, що там такого особливого порівняно з Луцьком?

1. «Пастернака не читал, но осуждаю»

2.:

48 хвилин тому, nickel сказано:

Хотинському чи К.-Подільскому наш дійсно програє

чогось "особливого", якщо не враховувати фортецю, в Хотині, порівняно з Луцьком, звісно, що немає. ба більше - Хотин це маленький райцентр, сам по собі він нудний і нецікавий - там до 10тис. населення. але там є Хотинська фортеця, і для її відвідання зовсім не обов'язково занурюватись в нудний побут містечка ;)

я ж вище недарма написав про конкуренцію, про порівняння, про атракції.

туристичний потенціал в Луцька є. і рівень розвитку туризму в Луцьку приблизно відповідає рівню потенціалу. і ринок, його наявність і розташування - особливо не впливають на рівень розвитку туризму.

 

і в мене склалось враження, що найбільше підтримують ідеї владців, і кричать про туристичний потенціал міста, ті, хто далекий від туризму, або й зовсім не мають туристичного досвіду.

це все моє суб'єктивне враження, але по темі - вже друга сторінка, а "потенціалу" так і не видно - ні від ТС'а, ні від інших дописувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, rrid сказал:

туристичний потенціал в Луцька є. і рівень розвитку туризму в Луцьку приблизно відповідає рівню потенціалу. 

Тобто ти вважаєш, що Луцьк не може суттєво більше заробляти на туризмі?

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу від себе ... про туризм міста.

Зазвичай, ми всі звикли рівнятися на дуже туристичне місто-сусуда Львів. (а воно навіть молодше Луцька!) Так от як на мене, у Львові крім Ринкової площі, ШТУЧНО СТВОРЕНОЇ, особо нема куди сходити. Нічого особливого у Львові я не знаю. Все, що є - надумане нафантазоване. Якщо брати по архітектурі -  навіть оті занедбані  будинки навпроти вокзалу і то гарніші, ніж та Ринкова площа, але вони їх мають в дупі, бо вони не в "туристичному осередку" знаходяться... АЛЕ!!! Вони як американці - рекламують ВСЮДИ надуману саморідність свого міста! А ми - хєрим

 

Що хочу сказати - нехєр рівнятись ні на Львів, ні на Люблін, ні на кого - любімо і творимо СВІЙ Луцьк - і люди до нас потягнуться!

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

Скажу від себе ... про туризм міста.

Зазвичай, ми всі звикли рівнятися на дуже туристичне місто-сусуда Львів. (а воно навіть молодше Луцька!) Так от як на мене, у Львові крім Ринкової площі, ШТУЧНО СТВОРЕНОЇ, особо нема куди сходити. Нічого особливого у Львові я не знаю. Все, що є - надумане нафантазоване. Якщо брати по архітектурі -  навіть оті занедбані  будинки навпроти вокзалу і то гарніші, ніж та Ринкова площа, але вони їх мають в дупі, бо вони не в "туристичному осередку" знаходяться... АЛЕ!!! Вони як американці - рекламують ВСЮДИ надуману саморідність свого міста! А ми - хєрим

Вони створили бренд і він працює.

Трохи Вікі:

Цитата

 

Існує кілька основних трактувань бренду. Згідно з першим, — бренд — це сума всіх почуттів, спогадів, образів та емоцій, які виникають у людини, коли вона з ним стикається. Згідно з другим, — це обов'язково дуже позитивний образ, який говорить про високу якість та гарну репутацію свого власника.

 

Обидва трактування підходять до Львова.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, jack74 сказал:

Скажу від себе ... про туризм міста.

Зазвичай, ми всі звикли рівнятися на дуже туристичне місто-сусуда Львів. (а воно навіть молодше Луцька!) Так от як на мене, у Львові крім Ринкової площі, ШТУЧНО СТВОРЕНОЇ, особо нема куди сходити. Нічого особливого у Львові я не знаю. Все, що є - надумане нафантазоване. Якщо брати по архітектурі -  навіть оті занедбані  будинки навпроти вокзалу і то гарніші, ніж та Ринкова площа, але вони їх мають в дупі, бо вони не в "туристичному осередку" знаходяться... АЛЕ!!! Вони як американці - рекламують ВСЮДИ надуману саморідність свого міста! А ми - хєрим

 

Що хочу сказати - нехєр рівнятись ні на Львів, ні на Люблін, ні на кого - любімо і творимо СВІЙ Луцьк - і люди до нас потягнуться!

Ви праві

Мене завжди дивує черга під Ребернею

Ребра на смак - ну таке,я готую в рази смачніше

Атмосфера ? На один раз,так

Хоча маю багато знайомих,які йдуть туди знову і знову ...

Так що підтримую Вас,треба творити своє , луцьке і грамотно це просувати

 

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

«Пастернака не читал, но осуждаю»

Я тобі дав конкретну відповідь, а ти дитячий садочок розводиш замість того, щоб відповісти на запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, paksivatova сказал:

Ви праві

Мене завжди дивує черга під Ребернею

Ребра на смак - ну таке,я готую в рази смачніше

Атмосфера ? На один раз,так

Хоча маю багато знайомих,які йдуть туди знову і знову ...

Так що підтримую Вас,треба творити своє , луцьке і грамотно це просувати

 

в житті не пробував поки кращих ніж в реберні і кількість людей яка туди ходить(не тільки туристів але і львівян) кращий показник. Знайомі, які приїжджають з різних куточків України теж в реберню постійно хочуть повернутись. Тому не потрібно казати шо вони погані. Львів туристичний крутий саме такими місцями і тим шо там завжди є нові цікаві місця в які їочеться піти. Я не фанат Львова але вот через такі місця хочеться туди повертатись. Луцьк просувати? Поки є базар під замком, повний хаос в старому місті з котлованами і недобудовами відомих людей міста, хаотична "рестраврація" будинків(зокрема приватних обшивання пінопластом) не бачу сенсу говорити шось про туризм

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zverexe сказал:

в житті не пробував поки кращих ніж в реберні і кількість людей яка туди ходить(не тільки туристів але і львівян) кращий показник. Знайомі, які приїжджають з різних куточків України теж в реберню постійно хочуть повернутись. Тому не потрібно казати шо вони погані. Львів туристичний крутий саме такими місцями і тим шо там завжди є нові цікаві місця в які їочеться піти. Я не фанат Львова але вот через такі місця хочеться туди повертатись. Луцьк просувати? Поки є базар під замком, повний хаос в старому місті з котлованами і недобудовами відомих людей міста, хаотична "рестраврація" будинків(зокрема приватних обшивання пінопластом) не бачу сенсу говорити шось про туризм

Знаєте,для мене страви є сьедобные,а є смачні

Це добре,що вам смакує

Може ви не такі вибагливі:g15:

Мені в кафе/ресторані має бути смачніше,ніж вдома

Бо я аматор,а там на кухні готують профі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

Я тобі дав конкретну відповідь, а ти дитячий садочок розводиш замість того, щоб відповісти на запитання.

чим така відповідь не влаштовує?

1 година тому, rrid сказано:

там є Хотинська фортеця

так було б краще:

1 година тому, rrid сказано:

Хотинська фортеця

тепер видно?

як я тобі можу відповідати, якщо ти навіть приблизно не уявляєш, за чим люди їздять до Хотина?

якщо ти ні разу не був у фортеці, то як тобі пояснити, чим вона краща за Л.замок?:(

запитай в спеціалістів, якщо не віриш таким дилетантам, як я:

Цитувати

У місті діє Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». На його території записано понад 50 кінофільмів. Серед них: «Захар Беркут», «Д'Артаньян та три мушкетери», «Тарас Бульба», «Чорна стріла», «Могила Лева», «На війні як на війні», «Русалонька», «Сказання про доблесного лицаря Айвенго» тощо.

скільки кінофільмів знято в Л.замку? для школярів: запитання риторичне...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

як на мене, у Львові крім Ринкової площі, ШТУЧНО СТВОРЕНОЇ, особо нема куди сходити. Нічого особливого у Львові я не знаю. Все, що є - надумане нафантазоване. Якщо брати по архітектурі -  навіть оті занедбані  будинки навпроти вокзалу і то гарніші, ніж та Ринкова площа, але вони їх мають в дупі, бо вони не в "туристичному осередку" знаходяться...

бачиш, ЮНЕСКО з тобою не згідне. єдине українське місто має включене до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні не окремий об'єкт, а - цілий  Ансамбль історичного центру Львова.

тому Львів - це бренд, визнаний на міжнародному рівні, ще в минулому тисячолітті.

тому Реберня - це тільки наслідок головної атракції, вона створена у відповідь на платоспроможний попит туристичного потоку, а як синергетичний ефект - і сама створює якісь краплини додаткового потоку туристів.

Львів ще був без Реберень, і взагалі без будь-яких приватних закладів харчування, як туди потянулись вервечки польських туристів.

І щось не можу пригадати у Львові ні впорядкованої набережної, ні натовпів туристів на набережних...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, zverexe сказано:

Львів туристичний крутий саме такими місцями і тим шо там завжди є нові цікаві місця в які їочеться піти. Я не фанат Львова але вот через такі місця хочеться туди повертатись.

тут згідний.

а отут зовсім не згідний:

52 хвилин тому, zverexe сказано:

Поки є базар під замком, повний хаос в старому місті з котлованами і недобудовами відомих людей міста, ... не бачу сенсу говорити шось про туризм

ринок можна не тільки впорядкувати, але додати "родзинок" і обіграти історичну спадковість. кого не водив на екскурсію в Старе місто (і родичів, і знайомих, і по роботі) - жоден не пожалівся, що вочи ріже комусь ринок.

котловани навпаки додають "історичності" й певного шарму - типу "розкопки ведуться", ітд., багато де щось добудовують, перебудовують, реставрують - це нормально...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zverexe сказано:

в житті не пробував поки кращих ніж в реберні

нічого особливого я там не спробував. Звичайні м'ясні страви.

 

18 хвилин тому, rrid сказано:

бачиш, ЮНЕСКО з тобою не згідне. єдине українське місто має включене до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні не окремий об'єкт, а - цілий  Ансамбль історичного центру Львова.

тому Львів - це бренд, визнаний на міжнародному рівні, ще в минулому тисячолітті.

в Юнеско - ЛЬВІВ цілком (про що я й написав про будинки навпроти вокзалу), а не лише площа Ринок з її перепаленими кав'ярнями, а у туристів Львів - це лише площа Ринок. Чи може ти мене ще чимось у Львові здивуєш???

 

 а "Реберня" - це саме приклад надуманого шарму, що я й маю на увазі - в Луцьку потрібно робити так само. Не копію "реберні", а брати за приклад оті львівські "цікавинки", і видумувати свої

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, rrid сказал:

бачиш, ЮНЕСКО з тобою не згідне. єдине українське місто має включене до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні не окремий об'єкт, а - цілий  Ансамбль історичного центру Львова.

тому Львів - це бренд, визнаний на міжнародному рівні, ще в минулому тисячолітті.

тому Реберня - це тільки наслідок головної атракції, вона створена у відповідь на платоспроможний попит туристичного потоку, а як синергетичний ефект - і сама створює якісь краплини додаткового потоку туристів.

Львів ще був без Реберень, і взагалі без будь-яких приватних закладів харчування, як туди потянулись вервечки польських туристів.

І щось не можу пригадати у Львові ні впорядкованої набережної, ні натовпів туристів на набережних...

Я жив у Львові, якраз коли історичний Львів включили до списку спадщини ЮНЕСКО. Автобуси з іноземцями були такою ж рідкістю як зараз у нас. Коли десь зупинявся автобус з іноземцями, то навіть львів'яни пальцями показували. Поляки Львів завжди своїм рахували, тому, коли відкрився кордон, вони поїхали не тільки як туристи, а і до родичів і на могили пращурів. 

І та трансформація, яка сталася з Львовом тих часів і є приклад реалізації прихованого потенціалу.

10 минут назад, rrid сказал:

ринок можна не тільки впорядкувати, але додати "родзинок" і обіграти історичну спадковість. кого не водив на екскурсію в Старе місто (і родичів, і знайомих, і по роботі) - жоден не пожалівся, що вочи ріже комусь ринок.

А мені жалілися, при чому усі, кого водив.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ті часи, якщо не рахувати архітектуру, то з відомих атракцій був лише ринок Вернісаж і гора Високий Замок. В Луцьку навіть зараз атракцій більше. Музеї ще були, але в них було порожньо. Я у вихідний день був єдиним відвідувачем в музеї зброї "Арсенал", під яким зараз Реберня. Мені влаштували безкоштовну екскурсію лише тому, що працівники музею знудилися сидіти без відвідувачів. А я ж зайшов за пів ціни по студентському квитку.

11 минут назад, jack74 сказал:

 Чи може ти мене ще чимось у Львові здивуєш???

В старому Львові я можу чи міг (давно не практикувався та й змінилося з тих часів багато) екскурсії проводити. Там мало не про кожен будинок можна щось цікаве розповісти, але мене натаскали окремі львів'яни. А Площа Ринок тих часів була відома лише музеєм-аптекою, італійським двориком і ЦУМ-ом, який нагадував наші ринки, по рівню торгівлі. Туристи без екскурсовода проходили площу не зупиняючись, по дорозі від Вернісажу, до Високого Замку. А з нашою викладачкою літератури, ми застрягали на площі на кілька годин, і це було цікаво без будь-яких теперішніх атракцій. Це зараз площа стала популярною, і я вже замучився повторювати, що це і є розвиток прихованого потенціалу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, jack74 сказал:

нічого особливого я там не спробував. Звичайні м'ясні страви.

 

в Юнеско - ЛЬВІВ цілком (про що я й написав про будинки навпроти вокзалу), а не лише площа Ринок з її перепаленими кав'ярнями, а у туристів Львів - це лише площа Ринок. Чи може ти мене ще чимось у Львові здивуєш???

 

 а "Реберня" - це саме приклад надуманого шарму, що я й маю на увазі - в Луцьку потрібно робити так само. Не копію "реберні", а брати за приклад оті львівські "цікавинки", і видумувати свої

ну поки в місті заправляють аля палиці які не паляться і їх банда то нікому креативному дозволи в таких місцях давати не будуть. В нас одні піцерії і суші, а не цікаві тематичні кафе, які якраз і дивують кожен раз коли до Львова приїжджаєш 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Там мало не про кожен будинок можна щось цікаве розповісти

Отож! РОЗПОВІДАТИ можна про будь-який будинок! Але спочатку потрібно заманити того, КОМУ це розповідати, а потім ще й придумати ЩО розповідати ;) Тобто, це і є - розвиток туризму.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...