Перейти до змісту

Луцьк туристичний


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, rrid сказал:

звичайно, зможе. питання тільки в тому - скільки це буде коштувати, і чи окупиться взагалі. можна взагалі нічого не витрачати на розвиток туризму в місті - і якщо зорі стануть вдало, кількість туристів виросте сама по собі (макроекономічна стабільність, у Львові не з'являться нові атракції, і тд.). і можна досягнути зворотнього ефекту - зокрема, поточні витрати "на туризм" в місті не окупляються (утримання чиновників, та й приватні інвестиції типу музею Корсаків збиткові).

потенціал треба оцінювати прагматично й тверезо, зважаючи на конкурентне середовище.

Прибуток — сума, на яку доходи перевищують пов'язані з ними витрати. То Луцьк може збільшити свій прибуток від туризму чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Прибуток — сума, на яку доходи перевищують пов'язані з ними витрати. То Луцьк може збільшити свій прибуток від туризму чи ні?

перечитай ще раз те, що ти процитував - там є відповідь на твоє запитання ;) попри те, що ти не хочеш її там бачити

ще раз наголошу - все пізнається в порівнянні.

потенціал Земана, на мою думку, дозволяє збільшити прибутки пивоварні. але це ж автоматично не означає, що Земан потіснить Карлсберга? чи від моєї думки залежить розмір акцизів?

є потенціал, а є - ринок.

потенціал музея Корсаків може дозволяти йому бути прибутковим. поки що - це дотаційний проект.

приблизно так і щодо можливостей прибутку від туризму в місті в цілому.

поки я прибутку від туризму для міста не бачу. а збільшити - так, може. як прибуток, так і збиток, залежно від адекватності оцінки "потенціалу" і ринкового середовища, розміру й напрямків і своєчасності капіталовкладень.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rrid сказал:

перечитай ще раз те, що ти процитував - там є відповідь на твоє запитання ;) попри те, що ти не хочеш її там бачити

ще раз наголошу - все пізнається в порівнянні.

потенціал Земана, на мою думку, дозволяє збільшити прибутки пивоварні. але це ж автоматично не означає, що Земан потіснить Карлсберга? чи від моєї думки залежить розмір акцизів?

є потенціал, а є - ринок.

потенціал музея Корсаків може дозволяти йому бути прибутковим. поки що - це дотаційний проект.

приблизно так і щодо можливостей прибутку від туризму в місті в цілому.

поки я прибутку від туризму для міста не бачу. а збільшити - так, може. як прибуток, так і збиток, залежно від адекватності оцінки "потенціалу" і ринкового середовища, розміру й напрямків і своєчасності капіталовкладень.

 

Нащо ці простині? Достатньо відповіді так чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось воно як. Чесно кажучи несподівано

Цитата

 

Туристичний портал Zruchno.Travel склав список 10 найбільш туристичних міст України за підсумками 2018 року.

На першому місці опинився Кам’янець-Подільський.

На 2019 рік тут запланували більше 40 фестивалів. Серед них і новий фестиваль “Тріумфальна арка”, присвячений першому польоту на повітряній кулі в Україні, який відбувся в Кам’янці-Подільському ще у XVIII столітті.

Зазначається, що у місті добре збереглися середньовічні фортифікації.

На другому місці – Чернігів.

“Вдалий слоган туристичного бренду Чернігова рік тому втілила книжка-путівник “Чернігів – місто легенд“. На розвиток бренду у місті регулярно проводять театралізовані екскурсії за участю легендарних героїв, а цього року відкрили відремонтований центральний бульвар. Щоб збільшити туристичний потік, у Чернігові розробили нову розширену програму розвитку туристичної галузі на наступний рік”, – розповіли у виданні.

За 8 місяців поточного року розмір туристичного збору тут зріс на 32 %.

На третьому  Запоріжжя, яке стало проривом року.

Цього року в місті презентували туристичний бренд та айдентику, розробили низку унікальних турпродуктів, відкрили туристично-інформаційний центр та організували новий фестиваль Khortytsia Freedom. Із сімох напрямів запорізького туризму, які були визначені раніше, найбільш перспективними містяни вважають подієвий та індустріальний туризм.

На реалізацію програми розвитку туризму в місті на наступний рік планують виділити 4 мільйонигривень.

Далі у рейтингу йде Львів, який назвалигастрономічною столицею.

“Львівські кав’ярні та ресторани подекуди популярніші за музеї, а гастрономічні екскурсії оригінальними закладами набувають дедалі більшої популярності. Львів задав тон гастротуризму України, запропонувавши великий асортимент концептуальних закладів, які обігрують місцеві легенди і стереотипи, а також експериментують з локальною кухнею”, – сказано в повідомленні.

630_360_1546072776-796.jpg

В цьому році місто відвідало 2,7 мільйонатуристів, більша частина з них – іноземці. Фінансування туристичної галузі з бюджету міста цього року становило понад 5 мільйонів гривень. 

На п’ятому місці – Луцьк.

“Підземний лабіринт під луцьким костелом Петра і Павла посідає одне з чільних місць серед найзагадковіших підземель України, а незабаром до нього доєднають ще й сусідні підземелля єзуїтського монастиря. Любителів таємниць також зацікавлять крипти церкви Луцького братства та розкопки підземної частини церкви Іоанна Богослова в Луцькому замку. Романтики додасть нічна факельна театралізована екскурсія “Романтика та містика Лучеська” у супроводі місцевого привида Станіслава Хрустеля”, – зазначили у виданні.

630_360_1516086583-8714-1.jpg

Обсяг фінансування туристичної галузі міста цього року становив майже 1,5 мільйона гривень. На наступний рік планують виділити вже 2 мільйони, а загалом до 2020 року – 4,2 мільйона гривень.

Шосте місце посів Тернопіль, який назвали форпостом України, адже близько третини українських замків розташовані саме на Тернопіллі.
До речі, на фінансування програми розвитку міжнародного співробітництва і туризму у 2018 році з міського бюджету було виділено 1,3 мільйона гривень.

Далі у списку – Одеса, названа столицею гумору.

Під час останньої Гуморини тут презентували “Гумористичну карту для жителів і гостей Одеси”. Цього року на розвиток туризму місто виділило бюджет у розмірі 8,4 мільйона гривень.

Восьмий – Харків, місто молоді.

Після Києва тут найбільша кількість студентів в Україні – понад 160 тисяч. Молодих туристівзацікавить найвище в країні колесо огляду, інші розваги в парку Горького, а також безліч цікавих тематичних фестивалів та яскравих вечірок.

Програма зміцнення позитивного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Харкова на 2018-2020 роки передбачає 1,3 мільйона гривень на розвиток туризму.

Передостанній – Ужгород, столиця винного туризму.
Впродовж року в місті провели понад 20 тематичних фестивалів. За 10 місяців 2019 року надходження від туристичного збору в місті склали майже 400 тисяч гривень.

Останній в топ-10 – Київ, названий лідером внутрішнього туризму.

Sofiya-Kyyivska.jpg

Цього року столицю України відвідало 4,5 мільйона туристів, з них 1,8 мільйона – іноземці. Найбільше – під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. 
На розвиток туризму в 2019 році міський бюджет столиці передбачає 12,5 мільйона гривень.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Нащо ці простині? Достатньо відповіді так чи ні.

як скажеш...

Спойлер

можна вітати тебе з перебуванням в бінарному світі, де всі кольори - це чорний і білий, де немає місця не те що змішуванню палітри RGB, а й для тисяч відтінків сірого?

ти ж був підприємцем, і мав би знати "з перших рук", що твоя пропозиція послуг відповідала рівню ринкового попиту, і твої інвестиції повинні були розрахунково повернутись. якщо б ти тоді оцінював не рівень попиту, який ти здатний задовільнити, а натомість орієнтувався на потенційний попит - міг би й збанкрутувати дуже швидко.

така аналогія - в нікеля є потенціал стати президентом країни (і не одної!). потенціал-то є, але ж навряд чи такий проект був би комерційно успішним.

якщо все зробити бездоганно, а ще краще - знайти хуліард від спонсорів, то звісно, що можна створити атракції світового масштабу, і відповідь буде однозначна - так, можна добряче заробляти на туризмі.

якщо ж робити без врахування поточного попиту та його тенденцій, без врахування пропозиції та можливостей - то будь-який (в т.ч. поточно прибутковий і давно розкручений центр туризму) можна злити в збитки (а особливо в умовах обмеженого бюджету інвестицій). тоді відповідь також однозначна - ні

 

9 хвилин тому, Alex S сказано:

В  Камянці є міст

не зовсім зрозумів, яка альтернативна атракція була запропонована в Луцьку? коли вперше їздив до Кам'янця, то саме заради банджі, в замок я тоді й не заглядав - настільки це специфічна й унікальна атракція.

16 хвилин тому, Alex S сказано:

музей волинської хати з невеличким селом на пару хат під соломою,  з млином ,хлівами, кузнею

буквально за десяток кілометрів по прямій за течією Стиру - це все вже є, ще з катанням на конях - скансен в Рокинях

 

а повітряні кулі в Луцьку вже бувають - і в центрі, і над Лугом https://konkurent.in.ua/publication/41667/povitryani-kuli-v-lutsku-litatimut-sche-odin-den/

 

Зробити можна дуже багато чого - питання тільки в доступних ресурсах.

А от чи треба - то вже трохи інше питання... не кажучи вже про ЯК зробити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Ось воно як. Чесно кажучи несподівано

 

що ж тут несподіваного?

 

4 хвилин тому, volks сказано:

Останній в топ-10 – Київ, названий лідером внутрішнього туризму.

Цього року столицю України відвідало 4,5 мільйона туристів, з них 1,8 мільйона – іноземці. Найбільше – під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. 
На розвиток туризму в 2019 році міський бюджет столиці передбачає 12,5 мільйона гривень.

все правильно журналізди зробили - розмістили лідера на останньому заліковому місці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, rrid сказал:

можна вітати тебе з перебуванням в бінарному світі, де всі кольори - це чорний і білий, де немає місця не те що змішуванню палітри RGB, а й для тисяч відтінків сірого?

як скажеш...

 

54 минуты назад, rrid сказал:

така аналогія - в нікеля є потенціал стати президентом країни (і не одної!). потенціал-то є, але ж навряд чи такий проект був би комерційно успішним.

Без обговорення персони нікеля ну ніяк? Нагадай-но де я тобі в борщ насрав. Чи ти по життю обіжений?

54 минуты назад, rrid сказал:

якщо все зробити бездоганно, а ще краще - знайти хуліард від спонсорів, то звісно, що можна створити атракції світового масштабу, і відповідь буде однозначна - так, можна добряче заробляти на туризмі.

А якщо менше хуліарда чи якщо атракція не світового масштабу вийде, то Луцьк не заробить на туризмі? Поясни мені монохромному, ержібішний наш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Поясни

що ще пояснити? все, що хотів написати - вже написав. в цій темі, не тільки в інших. під спойлером - персонально для тебе.

 

1 година тому, nickel сказано:

борщ

є вже така туристична атракція - http://www.borschfest.com/page/ua/festabout/

можеш туди навідатись, можеш сплагіатити й провести такий фест в Луцьку - потенціалу, сподіваюсь, досить? прошу помітити, що я не відправляв тебе туди, не наказував, не рекомендував - це просто констатація факту ;)

на першій же сторінці пояснив, що від тебе хочу:

On 29.11.2019 at 15:25, rrid сказано:

 тому можеш пояснити мені. або Бліксу - він також не розуміє, в чому саме ти бачиш туристичний потенціал. ВЕЛИКИЙ потенціал.

таке ж прохання до:

Що саме дозволить Луцьку на рівних конкурувати з іншими туристичними  центрами?

нехай не з Ордосом, а хоча б на національному рівні?

на що ти відповів, що створення окремої теми тебе "ні до чого не зобов'язує, написав в інших темах", і далі по тексту. тоді я почав тебе потрохи тролити, а ти чомусь обіжився...

до речі, Ордос - приклад того, як неефективно витратити бюджетні кошти. ні за цільовим призначенням, ні в канві специфічного виду туризму - цей специфічний пам'ятник безгосподарності за очікуваннями, ніколи не окупиться.

так само будь-який потенціал без бабла - потенціалом і залишатиметься. але й вкладення бабла аж ніяк не означає, що буде отримано прибуток.

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, rrid сказал:

на першій же сторінці пояснив, що від тебе хочу:

на що ти відповів, що створення окремої теми тебе "ні до чого не зобов'язує, написав в інших темах", і далі по тексту.

От тільки перекручувати не треба. Ок? Відповідь на твоє запитання була також ще на першій сторінці, цитую:

В 29.11.2019 в 15:30, nickel сказал:

Перечитай мої пости, почни з теми про старий ринок. Я не маю бажання, повторювати відповідь, лише тому що ти повторюєш запитання.

Або якщо твоїми словами - вже написав. в цій темі, не тільки в інших.

11 минут назад, rrid сказал:

тоді я почав тебе потрохи тролити, а ти чомусь обіжився...

В мене для тебе погані новини... Тільки від того, що ти постійно повторюватимеш, що тролиш мене, твоє УГ тролінгом не стане. Це так не працює.

 

11 минут назад, rrid сказал:

так само будь-який потенціал без бабла - потенціалом і залишатиметься.

Скільки коштувало міській раді Львов створення Криївки, Реберні, Мазох-кафе?

 

11 минут назад, rrid сказал:

але й вкладення бабла аж ніяк не означає, що буде отримано прибуток.

І лише тут я з тобою згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, nickel said:

Скільки коштувало міській раді Львов створення Криївки, Реберні, Мазох-кафе?

А до чого тут міська рада? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

Скільки коштувало міській раді Львов створення Криївки, Реберні, Мазох-кафе?

а ськільки коштувало владі поставити лотки зі смаколиками й репелентами біля "тунелю кохання"? чи лотки виникли як відповідь на платоспроможний попит на умовно-безкоштовно розкрученому місці, де наявна природно-індустріальна атракція?

можеш не відповідати.

 

 

23 хвилин тому, nickel сказано:

От тільки перекручувати не треба. Ок? Відповідь на твоє запитання була також ще на першій сторінці, цитую: 

я тобі також процитую. з інших тем:

обіжишся ти, чи ні, але ні тролити, ні закидати, ні відповідати тобі в цій темі більше вже не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yucore сказал:

А до чого тут міська рада? :)

Сорян, завтикав. Мало бути міській владі. Передбачаючи твоє запитання: "А до чого тут міська влада?" відповім: бо починаючи ще з теми про старий ринок ми говоримо про прибутки міста від туризму. Названі кафешки приватні, але вони крім власного заробітку і, звичайно, податків у бюджет міста, ще й дають заробити на своїх гостях і іншому бізнесу. Отже місто отримує більше прибутку, дякуючи таким кафешкам, але це йому нічого не коштує. Кафешки були наведені як приклад реалізації містом свого потенціалу без інвестицій самого міста. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rrid сказал:

що ж тут несподіваного?

Як мінімум Чернігів і Запоріжжя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rrid сказал:

а ськільки коштувало владі поставити лотки зі смаколиками й репелентами біля "тунелю кохання"? чи лотки виникли як відповідь на платоспроможний попит на умовно-безкоштовно розкрученому місці, де наявна природно-індустріальна атракція?

можеш не відповідати.

Ну вот ти вже і сам наводиш приклад безкоштовно розкрученого місця, яке реалізувало свій потенціал без бабла. То можна без бабла потенціал розвинути чи ні? Я вже щось заплутався.

 

7 минут назад, rrid сказал:

я тобі також процитую. з інших тем:

Жований крот, пост за 2015 рік, ти точно обіжений. Що ж ти раніше мовчав, тримав у собі? 

 

7 минут назад, rrid сказал:

обіжишся ти, чи ні, але ні тролити, ні закидати, ні відповідати тобі в цій темі більше вже не хочу.

Ой, а шо такоє? Я тільки, як то кажуть у смак увійшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Перше туристичне шоу про Україну англійською мовою «Discover Destination UA» завітало до Луцька. Автори проєкту відвідали найвідоміші туристичні родзинки міста, проїхалися особливим автомобілем та скуштували відомих локальних страв.

https://volyn.tabloyid.com/shou/u-lutsku-zniali-vipusk-inozemnogo-turistichnogo-shou-video

Випуск шоу в Луцьку можна переглянути ТУТ.

https://www.facebook.com/DestinationUA/videos/226805005262134/?extid=GFweDX754VQMccsG

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, renault said:

Перше туристичне шоу про Україну англійською мовою «Discover Destination UA» завітало до Луцька. Автори проєкту відвідали найвідоміші туристичні родзинки міста, проїхалися особливим автомобілем та скуштували відомих локальних страв.

https://volyn.tabloyid.com/shou/u-lutsku-zniali-vipusk-inozemnogo-turistichnogo-shou-video

Випуск шоу в Луцьку можна переглянути ТУТ.

https://www.facebook.com/DestinationUA/videos/226805005262134/?extid=GFweDX754VQMccsG

Колись, пам'ятаю, власник Корони Вітовта в шоу 12го каналу, здається, розказував що він знає чим привабити туриста.

Англійську йому б підтягнути для початку, імхо.

 

І взагалі, відео як мінімум минулорічне - ринок на місці, парковка біля Театрального і старий директор турцентру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару років не був в Короні

може виправилося щось....

але останні рази коли показував місце іноземцям

(був обов'язковий пункт програми) то було стидобище 

з пива тільки Оболонь пляшкове... з меню половина страв "ой я зараз спитаю, ой ви знаєте цього зараз нема"

причому ми були майже самі, кухня мала б бути вільна

 

поїли в сухомятку, пообіцяв виправитися наступні дні

 

"завтра" завів людей в "жабу".... 10ть сортів розливного пива + крепше бухло,  Оля-бармен порадила що замовити поїсти відповідно до побажань, швиденько стіл накрили

про ціни я мовчу  

"після завтра" знов туди просилися, а ніфіга, в нас ще є класні заклади - Майдан і т.д.

люди поїхали через тиждень ситі і п'яні

 

 

так що може я не доріс до сервісу Корони.... але мені не сподобалося :(

якесь жлобське переоцінене місце

 

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zevs_Isver сказал:

маладьож називає його Кораблик

 

Кораблик всі називають Кораблик, а не маладьож...а от жабу перший раз чую.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Юріч сказано:

а от жабу перший раз чую.

 

Жаба - це ригайлівка на Цетральному ринку. Якщо ви там не були, вважайте, що вам повезло.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Жаба - це ригайлівка на Цетральному ринку. Якщо ви там не були, вважайте, що вам повезло.

Уточню: якщо ви там не були на початку 90-х, вважайте, що вам повезло. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в 90х і на початку 2000-х всі ригалівки облазив, на Старому ринку в тому числі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

Я в 90х і на початку 2000-х всі ригалівки облазив

з якою метою ?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...