Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

54 хвилин тому, Electronshik сказано:

Повністю згоден, для гостей саме те.

та воно так... але, щось мені цікаво, з яким банком вони мають договір? І як скоро чекати циган з терміналами контролерів, які будуть перевіряти чи з цієї банківської картки оплачувався проїзд )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Офтоп.

Не про Луцьк, але створювати окрему тему не бачу сенсу, а так може кому і згодиться.

Цитата

В Украине заработал единый электронный билет SmartTicket

Автор: Наталия Гуленцова

На первом этапе он доступен для поездов дальнего следования и городского транспорта в столице.

Сегодня, 22 сентября, в Украине запустили продажи единого электронного билета SmartTicket для поездов дальнего сообщения и городского транспорта в Киеве, написал министр инфраструктуры Владислав Криклий в Telegram.

Билеты можно приобрести на транспортном портале электронных услуг e-transport.gov.ua и на SmartTicket.gov.ua.

 

Криклий также добавил, что в ноябре Мининфраструктуры вместе с компаниями SkyUp и Gunsel Lines запустит единый е-билет для авиатранспорта и пассажирских автобусных перевозок, а также пригородных поездов "Укрзализныци".

Напомним, 29 июля Кабмин одобрил разработанное Мининфраструктуры постановление, предусматривающее реализацию экспериментального проекта по внедрению услуги единого е-билета на транспортном портале электронных услуг.

 

В будущем пассажир сможет приобрести единый билет сразу на четыре вида транспорта, или, например, метро и поезд или на поезд и самолет. SmartTicket будет считываться с помощью QR-кода на мобильном устройстве контроллера.

SmartTicket заработал – стартовали продажи единого электронного билета - фото 2

https://ubr.ua/market/transport/v-ukraine-zarabotal-edinyj-elektronnyj-bilet-smartticket-3896192

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Їхав у маршрутці, на телефоні був увімкнутий додаток, гроші по nfc зняло із банківської картки, а не додатку, от така фігня.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, alexvvv сказал:

Їхав у маршрутці, на телефоні був увімкнутий додаток, гроші по nfc зняло із банківської картки, а не додатку, от така фігня.

Не надає вибору? Чи треба слідкувати за вимкненням NFC?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, alexvvv сказано:

хав у маршрутці, на телефоні був увімкнутий додаток, гроші по nfc зняло

У Луцькій маршрутці?  Хіба через NFC термінали в маршрутках працюють?

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, bormotuha сказано:

У Луцькій маршрутці?  Хіба через NFC термінали в маршрутках працюють?

 

У маршрутках та тролейбусах Луцька з’явилась можливість безконтактної оплати за проїзд.
Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
Пасажири, які користуються додатком «City Card» та мають мобільний телефон, що підтримує систему Android з технологією NFC, можуть оплатити проїзд в один дотик.
Для оплати проїзду достатньо оновити додаток та піднести телефон до валідатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bormotuha сказано:

У Луцькій маршрутці?  Хіба через NFC термінали в маршрутках працюють?

да, навіть карткою з чіпом можна, але - 6,25 зніме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, alexvvv сказал:

Їхав у маршрутці, на телефоні був увімкнутий додаток, гроші по nfc зняло із банківської картки, а не додатку, от така фігня.

То з тебе 6.25 зняло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

да, навіть карткою з чіпом можна, але - 6,25 зніме

А контролери як зможуть перевірити оплату? В тролейбусі декілька разів перевіряли, зчитували код з додатка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bormotuha сказано:

А контролери як зможуть перевірити оплату?

самому цікаво, напевно в них буде видно список карт і по останніх цифрах будуть знати, зчитувати карту - я їм не дам))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss питав контролера, самому було цікаво.

Так, вони бачать, які банківські карти робили оплату. Але треба враховувати те, (як пояснила мені контролер) що не можна банківською картою заплатити за ще когось, тобто проходить лише одна транзакція. Чому, вона не пояснила, це мені було трохи дивно, мабуть то такий захист від помилкової оплати, але якщо я потім ще раз на цю маршрутку сяду, в той же день, що тоді?

Чи треба їм зчитувати карту, хз, може досить буде просто показати, щоб вони побачили її номер, цього не знаю.

Можна картою сітікард оплатити за ще когось, якщо контролер бачить що було декілька оплат, то я, наприклад, заплативши за себе і за жінку, можу бути спокійним що не доіпуться.

Як на мене все одно це не допиляно, я не можу побачити історію платежів по карті. Ставити додаток на телефон не бажаю, занадто багато дозволів він хоче. І, цікаво, знімає 1грн. в місяць чи ні, за користування? І чи можна у додатку прикрутити вже існуючу сітікартовську карту?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, Electronshik said:

Як на мене все одно це не допиляно, я не можу побачити історію платежів по карті. Ставити додаток на телефон не бажаю, занадто багато дозволів він хоче. І, цікаво, знімає 1грн. в місяць чи ні, за користування? І чи можна у додатку прикрутити вже існуючу сітікартовську карту?

Про які дозволи мова? Гривню не знімає. Прикрутив собі в додаток сітікартку дитини, щоб зрідка поглядати на баланс і списання коштів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Про які дозволи мова? Гривню не знімає. Прикрутив собі в додаток сітікартку дитини, щоб зрідка поглядати на баланс і списання коштів.

Про ці, але я все рівно не розумію в чому там проблема. 

 

Screenshot_2020-10-14-23-23-45-884_com.google.android.permissioncontroller.jpg

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Electronshik said:

я не можу побачити історію платежів по карті.

Картка дитини в додатку (чи правильно застосунку? :) )

182CDC5A-B840-43E9-9FEC-34EEF706A203.thumb.jpeg.f293d8b848363d8821ac626625433b7d.jpeg

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вроцлаві в трамваї знімає за скількох хочеш.

Обираєш тривалість поїздки,  кількість квитків і прикладаєш карту (пей пас). Все. Ніяких квитків нічого не видає.

Контролер зчитує дані з пристрою і бачить транзакції.  На рахунок банківської карти не знаю, як має відбуватися. Номер карти побачити ж має. Чи зчитати . Цього моменту не знаю.

Думаю, що їхній пристрій не вміє знімати гроші, а просто читати картки.  Номер і все.  так само і у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Але треба враховувати те, (як пояснила мені контролер) що не можна банківською картою заплатити за ще когось, тобто проходить лише одна транзакція.

Через 1-2-3-5 хв можеш знову.

Раптом тобі потрібно пересісти?

1 година тому, Electronshik сказано:

Чому, вона не пояснила,

не знає, їй так сказали. На  більше не вистачає знань.

 

1 година тому, Electronshik сказано:

мабуть то такий захист від помилкової оплати,

Так

1 година тому, Electronshik сказано:

але якщо я потім ще раз на цю маршрутку сяду, в той же день, що тоді?

Читай вище цей же пост.

2 годин тому, Bliksss сказано:

зчитувати карту - я їм не дам))

 

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Думаю, що їхній пристрій не вміє знімати гроші, а просто читати картки.  Номер і все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, yu2007 said:

Гривню не знімає.

Спочатку не знімало, зараз знімає (катаюсь на транспорті раз на місяць, заради інтересу закинув 10грн на додаток).

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zeiss сказал:

Спочатку не знімало, зараз знімає (катаюсь на транспорті раз на місяць, заради інтересу закинув 10грн на додаток).

В мене в додатку чотири карти, ніде не знімає. Після введення карантину громадським транспортом ще не користувався.

Зроби скріншот списання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, slw28 сказал:

image.thumb.png.a173e2d25e1005375f3ef8c77b53dc2c.png

Я так розумію, що це знімає за користування додатком, в мене на рахунку в додатку 0,0, гроші на пластикових картах, то нічого не знімає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, nickel сказано:

То з тебе 6.25 зняло?

Зняло 6,25, а рахунок citycard не чіпало 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Я так розумію, що це знімає за користування додатком, в мене на рахунку в додатку 0,0, гроші на пластикових картах, то нічого не знімає.

так знімає саме з віртуальної, а не платикової картки, яку додаєш.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Про ці, але я все рівно не розумію в чому там проблема. 

 

Screenshot_2020-10-14-23-23-45-884_com.google.android.permissioncontroller.jpg

Якщо б ти натиснув на ті три кропочки вгорі, міг би тоді натиснути на "Усі дозволи", тоді міг би побачити повний доступ до камери, карти sd (це можна доволити або відмовитись, хоча не факт, що з будь-якою відмовою прога працюватиме), але й "отримувати повний доступ до мережі", "переглядати мережеві з'єднання" і т.д. ;) заборонити які ти не можеш...

 

Зі спостережень. за місяць, чотири рази їхав тролембусом. три крайні рази при спробі оплатити з екрана тіліпона, валідатор писав щось типу "Прострочено термін дії", списання оплати проїзду проходило десь з 5ї-10ї спроби.

почало списувати гривню за користування додатком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...