Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

угу,

все змінює, ГуглПей працює з грошима, а софтінка з фантіками

 

фантіки фантіки

гроші з тебе зняло по повній при поповненні рахунку (чи з карти, чи готівку)

То дає їм право знімати ті фантики з заблоченого телефона з кишені? НА ЩАСТЯ не реальні гроші з карти воно знімає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

я розумію твоє незадоволення

АЛЕ

ти зараз є бета-тестерором ПЗ, який робить роботу на волонтерських засадах

те що ти репортуєш баг то є плюс,

але розробник тобі нічим нічим не зобов'язаний :(

(а нормальний прислуховувався би)

 

розробник працює на "заказчіка", а заказчік доволєн

 

16 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

мене б звільнили б ДАВНО, не премію забрали б чи догану написали, а ЗВІЛЬНИЛИ.

там так не можна

людина заслала грубі гроші щоб попасти на посаду

якщо її звільнити до того як вона відіб'є вкладене - то не по пацанськи,

то зламає всю систему, буде ХАОС

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

То дає їм право знімати ті фантики з заблоченого телефона з кишені?

ти лайсенс_арімент "читав" перед тим як клацнути "згіден"

якщо юристи в них не такі як програмери то мали б  бути пункти виду :

1. ми вам нічєво нє должни (с) Зє!

2. максимум на що можете розраховувати - повернення коштів на протязі місяця після написання письмової заяви

 

8 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

 НА ЩАСТЯ не реальні гроші з карти воно знімає...

логічно,  вони ж не ідіоти

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zevs_Isver сказал:

я розумію твоє незадоволення

АЛЕ

ти зараз є бета-тестерором ПЗ, який робить роботу на волонтерських засадах

те що ти репортуєш баг то є плюс,

але розробник тобі нічим нічим не зобов'язаний :(

(а нормальний прислуховувався би)

 

розробник працює на "заказчіка", а заказчік доволєн

 

там так не можна

людина заслала грубі гроші щоб попасти на посаду

якщо її звільнити до того як вона відіб'є вкладене - то не по пацанськи,

то зламає всю систему, буде ХАОС

Які "грубі гроші"? Розробник проги "на посаді"? Чи фірма тупо на свою прогу забила болт? Ну то зніме в когось рано чи пізно суму, достатню для відкриття криміналу, і буде в них "попаболь"...

А ми повинні бути бета-тестерами цього? Чи СітіКард мав би ПРОТЕСТУВАТИ програму ще влітку-восени, до офіційного запуску системи,  ПОВИПРАВЛЯТИ хоча б критичні баги, а оце зняття бабла з телефону, неробочий гуглпей і т.д. - то критичні баги, і тоді впроваджувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Які "грубі гроші"? Розробник проги "на посаді"? Чи фірма тупо на свою прогу забила болт? Ну то зніме в когось рано чи пізно суму, достатню для відкриття криміналу, і буде в них "попаболь"...

розробників НЄ трож, вони працюють згідно договору

"на посаді" підписант договору зі сторони "міскради"

 

5 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А ми повинні бути бета-тестерами цього?

звичайно ні, то твій усвідомлений вибір користувача альфа версії ПЗ

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Уявляєш собі, що б було, якби та оплата працювала з просто ввімкненим екраном?

А вона саме так і працює до 500+ грн. Для оплати на більшу суму потрібно вже розблокувати смартфон. (С)

 

52 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Як НЕ можна і поповнитися навіть через ГПей - "неочікувана помилка розробника"

Через недододаток не можна, а через їхній сайт можна, хоча по-суті, в додатку парситься сторінка сайту для поповнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Zevs_Isver сказал:

розробників НЄ трож, вони працюють згідно договору

"на посаді" підписант договору зі сторони "міскради"

звичайно ні, то твій усвідомлений вибір користувача альфа версії ПЗ

Та розробнику і так нічого не буде, ну, хіба накопають реально явно навмисне включення в програму "функції-крадуна"... А те, що не звільнять підписанта, то і так зрозуміло. Мова йде про керівництво СітіКарду - вони взагалі не контролюють роботу системи?

ДО впровадження безконтактної оплати додаток був безпечніший за картку - бо ніяк не могло зняти гроші повторно, тим більше з кишені. А от з картки - елементарно так робило.

26 минут назад, SunSeth сказал:

 А вона саме так і працює до 500+ грн. Для оплати на більшу суму потрібно вже розблокувати смартфон. (С).

І ото чому ж я вчора пачки цигарок за 50 грн. купити не міг, поки не розблокував? А перевіряв спеціально... Максимально з розблокованого телефона платив 3+ тис. грн., без всяких пін-кодів. Але було, що на 100 грн. ПІН просили ввести... Від терміналу залежить напевно.

Доречі, не 500, Гугл каже, що 100 грн.  А от ліміт безконтактної оплати без вводу ПІН в Мастеркарда - таки 500 грн.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент єдиним захистом від такої поведінки програми є заборона їй дозволу на NFC. Хоча в мене і там стояло не ДОЗВОЛЕНО, а СПОВІЩЕННЯ за замовчуванням...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 протестував я ту оплату, заблокованим телефоном оплачувати можна, але коли вимкнений екран, то оплата не проходить.

Такий режим мені зручний, бо розблокування то гємор. А так натиснув кнопку і ок.

Так що ти даремно завівся. 

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

@AgentSmith13 протестував я ту оплату, заблокованим телефоном оплачувати можна, але коли вимкнений екран, то оплата не проходить.

Такий режим мені зручний, бо розблокування то гємор. А так натиснув кнопку і ок.

Так що ти даремно завівся. 

Розблокування - "гємор"? ВПЕРШЕ чую! Про відбиток пальця чув?

Такий режим - НЕЗАКОННИЙ, бо дозволяє вкрасти гроші без твого дозволу. Натиснулась кнопка, як клав в кишеню, чи вже в кишені в повній маршрутці і "привіт". Ні, НАХ така "функція" треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AgentSmith13 сказано:

Розблокування - "гємор"? ВПЕРШЕ чую! Про відбиток пальця чув?

Такий режим - НЕЗАКОННИЙ, бо дозволяє вкрасти гроші без твого дозволу. Натиснулась кнопка, як клав в кишеню, чи вже в кишені в повній маршрутці і "привіт". Ні, НАХ така "функція" треба!

Це що я зимою в черзі, в повній маршрутці маю цикати пальцем чи постійно тримати телефон у незаблокованому стані? Це меганезручно і маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 А як ти заблоковуєш їхню пластикову картку, щоб вона не спрацювала? Ніяк? Так отож.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AgentSmith13 сказано:

ДО впровадження безконтактної оплати додаток був безпечніший за картку - бо ніяк не могло зняти гроші повторно, тим більше з кишені. А от з картки - елементарно так робило.

моя картка живе в рукаві, так рукавом і плачу  - ще ні разу 2 рази не спрацьовувало

 

 

а в телефону, напевно,  "патужніша" NFC антена 

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, case_l сказал:

Це що я зимою в черзі, в повній маршрутці маю цикати пальцем чи постійно тримати телефон у незаблокованому стані? Це меганезручно і маразм.

БУ-ГО-ГА! Для "зимою" є розблокування Bluetoooth-пристроєм типу годинника, яке спеціально НЕ спрацьовує, доречі, на ВСІХ Xiaomi, коли телефон в кишені, чи просто прикритий датчик наближення... В мене рукавиці і шкіряні звичайні, і "тактичні" Mil-Tec, M-TAC і 5.11, і риболовні Flagman і Norfin дозволяють розлочити телефон... МАРАЗМ - то така "робота" програми, коли "вона просто пи*дить наші гроші"...

Ти б користувався GooglePay, якби воно платило без проблем з нерозблокованого телефона? Чи таки НІ? Чи настільки впадло зробити один рух пальцем, що навіть зламаний гуглпей поставив би?

29 минут назад, case_l сказал:

@AgentSmith13 А як ти заблоковуєш їхню пластикову картку, щоб вона не спрацювала? Ніяк? Так отож.

А НІЯК - я того лайна платного за потрійну ціну не купував, і по причині такої її роботи - теж. А "заблокувати" - можна - ПРОСТО ПОКЛАСТИ ЇЇ В ЗАДНЮ КИШЕНЮ ДЖИНСІВ, та взагалі в якусь кишеню не на рівні грудей, щоб не на одному рівні з валідатором. З смартфоном з діагоналлю 6.3"  - складніше - в задній кишені сп*здять чи сядеш, в передню - не лізе толком, а ще в мене є СПЕЦІАЛЬНА кишеня для нього в кофті і деяких сорочках... В, наприклад, тактичних брюках на зразок M-Tac брюки Conquistador Gen.II (не реклама, просто хороша якісна одежа від українського виробника) - проблем НЕМАЄ - там кишені для смартфона передбачені виробником... Але ж не кожен день ти по місту "зеленокамуфляжний" ходиш...

І взагалі, тут проблема не в спрацюванні два рази (не дає, каже щойно скористалися), а в стягуванні коштів САМОВІЛЬНО, З ІНТЕРВАЛОМ 15 СЕКУНД, і БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕНЬ... Карткою в знайомих при мені,  як і додатком ДО введення ідіотської функції в мене теж не знімало по два рази...

Така поведінка програми - БАГ. А якщо комусь ліньки пін-код в банкоматі вводити (то, як телефон розблокувати, тільки геморойніше - рухів більше і код запам'ятати ще треба), можна теж МІТИНГ організувати - "ВІДМІНИТИ ПІН-КОДИ!!!" :D

17 минут назад, Zevs_Isver сказал:

моя картка живе в рукаві, так рукавом і плачу  - ще ні разу 2 рази не спрацьовувало

а в телефону, напевно,  "патужніша" NFC антена 

В рукаві у мене в SoftShell куртці "живе" ніж...B)

Ні, я то звичайно знайшов, як заборонити доступ до NFC тому "чуду турецької програмістської думки", але осад лишився...

А тепер порахуємо, у скількох людей по місту зніме так само, і скільки поїдуть папірці писати і гроші витрачати? Вони там не луснуть?

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А тепер порахуємо, у скількох людей по місту зніме так само, і скільки поїдуть папірці писати і гроші витрачати?

це їх свідомий вибір - користуватися новими "дасягненнями" завжди небезпечно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Доречі, не 500, Гугл каже, що 100 грн. 

Так було до квітня минулого року.

3 годин тому, AgentSmith13 сказано:

І ото чому ж я вчора пачки цигарок за 50 грн. купити не міг, поки не розблокував? А перевіряв спеціально...

хз, у мене мі 9т достатньо до 500 грн. щоб засвітився екран. Спробуй кнопкою засвітити екран, а не відразу розблоковувати відбитком.

42 хвилин тому, case_l сказано:

протестував я ту оплату, заблокованим телефоном оплачувати можна

Це гроші мають бути на віртуальній картці? Бо у мене в додатку 3 картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

це їх свідомий вибір - користуватися новими "дасягненнями" завжди небезпечно

Серйозно? А як на рахунок штрафу за некористування? Де там свідомий вибір?  Вибір між додатком (який теж глючить) і платним шматком пластика?

А може, правила гри мають працювати в ДВІ сторони - якщо я не оплатив проїзд мене штрафують в 20-кратному розмірі, якщо з МЕНЕ зняло подвійну суму - повертають аналогічно 120 грн...

І взагалі, впровадивши саму функцію, ніхто і СЛОВА не написав ЯК вона точно буде працювати...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

БУ-ГО-ГА! Для "зимою" є розблокування Bluetoooth-пристроєм типу годинника, яке спеціально НЕ спрацьовує, доречі, на ВСІХ Xiaomi, коли телефон в кишені, чи просто прикритий датчик наближення... В мене рукавиці і шкіряні звичайні, і "тактичні" Mil-Tec, M-TAC і 5.11, і риболовні Flagman і Norfin дозволяють розлочити телефон... МАРАЗМ - то така "робота" програми, коли "вона просто пи*дить наші гроші"...

Ти б користувався GooglePay, якби воно платило без проблем з нерозблокованого телефона? Чи таки НІ? Чи настільки впадло зробити один рух пальцем, що навіть зламаний гуглпей поставив би?

Нащо мені ще один непотрібний пристрій для розблокування?

Уявляю описаний тобою дебільний механізм розблокування пристроїв для оплати перед оплатою в транспорті - та ну нафіг. 

А так це зараз повний аналог картки але з функцією локу по екрану. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SunSeth сказал:

хз, у мене мі 9т достатньо до 500 грн. щоб засвітився екран. Спробуй кнопкою засвітити екран, а не відразу розблоковувати відбитком.

Це гроші мають бути на віртуальній картці? Бо у мене в додатку 3 картки.

Пробував, спеціально і взагалі заблокованим, і з просто включеним кнопкою екраном - НЕ платить нічого, як тільки розблокуєш - платить. І так ПОВИННО бути, і з тим сітікардом - теж.

Гроші були на віртуальній картці, так. Якби я показав валідатору QR, чи підніс пластик 2 рази з інтервалом в 15 секунд - сказало б "щойно скористалися", і нічого не зняло... А тут двома методами підряд, і все здерло, як ніби так має бути..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SunSeth сказано:

Це гроші мають бути на віртуальній картці? Бо у мене в додатку 3 картки.

так, це стосується лише їхньої проги і лише тої віртуальної картки, яка поповнена, до GooglePay воно  поки відношення немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, case_l сказал:

Нащо мені ще один непотрібний пристрій для розблокування?

Уявляю описаний тобою дебільний механізм розблокування пристроїв для оплати перед оплатою в транспорті - та ну нафіг. 

А так це зараз повний аналог картки але з функцією локу по екрану. 

Уважно читаєм, ЯК воно краде гроші, думаєм, і не пишемо х...йні

Годинник, якщо він просто є ві радіусі дії, дозволяє туупо провести по екрану пальцем вгору, навіть в рукавиці, і ВСЕ, Не хочеш так - знімай рукавицю, пане, не хочеш хнімати рукавицю і НЕ подобається інформаційна БЕЗПЕКА, коли в тебе без твого відома не списують кошти - купуєш за 35 грн. картку, і вперед, до зручності.

А "НУ НАФІГ" - це оплата будь-яка без розблокування телефона (як і НЕзахищення його ні паролем, ні відбитком), хоч 6 грн., хоч "до 100, до 500" і т.д.

І взагалі, є ще розблокування по обличчю, для особливо лінивих. Айфон, доречі, поки пальця не побачить - ФІГ заплатить, і то ПРАВИЛЬНО.

Взагалі давайте автосписання коштів зробимо, як зайшов - не треба НІЧОГО робити... Але буде ОТАК - проїхали повз тебе 5 маршруток, і мінус 30 грн., в НАС - буде ТІЛЬКИ ТАК!

P.S. Смартфон, де в тебе банкінг і т.д. - треба носити ТАК і ТАМ, щоб було зручно в моменті дістати, і не вкрали. В мене, чомусь, з цим проблем не виникає. А ще його ТРЕБА розблоковувати, і, О ЖАХ, в руки брати, щоб фотку зробити... Ну хоч з гарнітурою не треба, коли дзвінок приймаєш (але отут годинник  якраз і показує, ХТО дзвонить).

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Уважно читаєм, ЯК воно краде гроші, думаєм, і не пишемо х...йні

Воно не краде гроші! Вимкнений екран - оплата не працює! А з картки не краде оплати, коли ти випадково помістиш її в зону дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

коли в тебе без твого відома не списують кошти - купуєш за 35 грн. картку, і вперед, до зручності.

от з картки якраз краде без відома, бо як ти її заблокуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Серйозно? А як на рахунок штрафу за некористування? Де там свідомий вибір?  Вибір між додатком (який теж глючить) і платним шматком пластика?

я вибрав платний шматок пластику, за ціною 1.5 бокалів пива, переживу

 

у випадку "великого піздєца" коли їх всіх посадять, по можуть зобов'язати викупити картки назад

але то я фантазую

 

20 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А може, правила гри мають працювати в ДВІ сторони - якщо я не оплатив проїзд мене штрафують в 20-кратному розмірі, якщо з МЕНЕ зняло подвійну суму - повертають аналогічно 120 грн...

а тепер вже ти фантазуєш :)

 

як каже моя мама - "ніколи не крайте в азартні ігри з державою, бо вона вас" і замовкає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

Воно не краде гроші! Вимкнений екран - оплата не працює! А з картки не краде оплати, коли ти випадково помістиш її в зону дії?

Якщо з таким інтервалом (15 секунд) - скаще про "щойно скористалися". ВОНО КРА-ДЕ, затям, коли НЕ розблокований МНОЮ телефон, і воно знімає - це крадіжка. Крапка.  Екран вмикається легким нажаттям по кнопці в кишені, випадково, притиснули тебе, і є. А далі ти йдеш на вихід, і мінус гроші...

2 минуты назад, case_l сказал:

от з картки якраз краде без відома, бо як ти її заблокуєш?

Я написав, як, в кількох варіантах. БЕЗ мату, доречі, хоча варто було б - та система - ЛАЙНО повне. ЩО заважало їм зробити якийсь датчик, до якого торкнутися треба, чи кнопку ПІДТВЕРДЖЕННЯ повторної оплати на валідаторі? Ні, ну там - важко, то апаратна частина, а в ДОДАТКУ ТО ЩО ЗАВАЖАЄ?

ОТО - КИШЕНЯ ДЛЯ СМАРТФОНА, я в ній його носив, ношу, і БУДУ. А сітікрад іде на хутір метеликів ловити!

 

IMG_20200314_142657.jpg

IMG_20200314_142632.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...