Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, Ghost_manka said:

Що що? Це ж в яких таких випадках краще робити декілька лишніх рухів ніж слідкувати в live-режимі?

 

В тебе айфон на андроїді?))

 

Прочитавши пост@Pavelix , перевірив в себе (дивлячись паралельно з балкона на рух транспорту), так от на айОС додаток в моєму випадку відображав все досить непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

49 минут назад, Ghost_manka сказал:

Що що? Це ж в яких таких випадках краще робити декілька лишніх рухів ніж слідкувати в live-режимі?

Мається на увазі такі випадки коли маршрутки "висять" і є підозра що дані не оновлюються... 

і взагалі мається на увзаі як я зараз для себе вирішую проблему, я ж не кажу що це нормально... ясне діло що це потрібно допрацьовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто перевірить - відпишіться.

 

У транспорті Луцька за проїзд можна заплатити через Android Pay

 

Спойлер

Оплатити проїзд у громадському транспорті Луцька тепер можна за допомогою Android Pay.

Про це йдеться на сайті мерії.

У громадському транспорті міста Луцька з’явилась можливість безконтактної оплати за проїзд. Пасажири, які користуються додатком «City Card» та мають мобільний телефон, що підтримує систему Android з технологією NFC, можуть оплатити проїзд в один дотик.

Для оплати проїзду достатньо оновити додаток та піднести телефон до валідатора.

 

p.s. Надіюсь, контроль "побачить" nfc-оплату.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає ніякого Android Pay, є GooglePay і недодаток CityCard до нього там ніяким боком бути не може. Знов якісь костилі вигадують. І до речі, ніякого оновлення CityCard в маркеті немає.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі я як Айфон підношу з QRкодом то інколи запускається інтерфейс оплати applepay.  Але якось я ніразу не доводив процедуру до кінця, бо була ціль оплатити саме через QR 

 

Було б прекрасно звісно щоб ввели таку можливість,  додаток тоді буде лише для відслідковування руху маршруток.

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є можливість поповнити CityCard наприклад від приват24? Сорі якщо вже було, тикніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

Є можливість поповнити CityCard наприклад від приват24? Сорі якщо вже було, тикніть.

тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про NFC, Степанова, турків, і ху*ту...

Курррва коронавірусна! Впровадження через ДУПУ - то ОТАК! NFC, кажете, запрацювало в валідаторах? Чудово! Оплатив 30 грн. в додаток, зайшов в маршрутку, показав валідатору QR, і поклав ЗАБЛОКОВАНИЙ смартфон в нагрудну кишеню тактичної фліски, під курткою... І тут ще раз пііііііі.... І ще 6 грн. А водій.. А х*лі водій, "дзвоніть Степанову*... Тепер мені, щоб повернути гроші, треба ПРОЇХАТИ 6 ГРН. до офісу СітіКраду??? Чудовенько!
Побажання СітіКраду - не можеш срати, не муч дупу!
Відповідь оператора СітіКраду - бла-бла-бла, ТО НЕ НАША ПРОВИНА! ОХРІНІТИ! А чия ж? Моя, що в повну маршрутку сів? І це при тому, що ті уй*бки БАЧАТЬ, що в мене 2 оплати з різницею в 15 секунд... ПИШІТЬ ПИСЬМОВУ ЗАЯВУ! Діджиталізація... І НІЯКОГО повідомлення "КАРТКОЮ ЩОЙНО СКОРИСТАЛИСЯ" - теж НЕ було - бо двома різними методами зняло гроші.

Завтра зроблю ЕКСПЕРИМЕНТ - візьму ДВА смартфона (другим  - відео знімати буду), одним, спеціально заблокованим, попробую "пропікатися", і якщо ЗНІМЕ - поїду таки давати пілюлєй до них в офіс, хай пояснять, як так воно хитро працює (почнеться бла-бла-бла - натикаю в стіл писком, заколупали вже, заодно додам за "моніторинг" транспорту)... Спецом зробили, щоб в повних маршрутках на ходу людям в дверях і на виході гроші крало? Оплачую покупки в магазинах переважно через GooglePay, такого не було ніколи, спецом перевіыряв сьогодні ж - поки не розблокуєш, нічого не платить. В турків сама "розумна" програма?
#степановаввідставку

Світлина від Olexandr  Polyakov.

Світлина від Olexandr  Polyakov.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі мені водій не вірив, що зняло 12 грн., саме тому, що НЕ було повідомлення "карткою щойно скористалися"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 навіщо показував qr код із активним nfc? щось одне не міг юзати? Ти ж ніби ітшник а не блондинка

Змінено користувачем case_l
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Оплачую покупки в магазинах переважно через GooglePay, такого не було ніколи, спецом перевіыряв сьогодні ж - поки не розблокуєш, нічого не платить. В турків сама "розумна" програма?

GooglePay працює з грошима,

а "програма" з фантиками

те що і там і там задіяна NFC антена нічого НЕ означає

 

клацнувши на кнопку "інсталл" ти погодився на ВСЕ

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

@AgentSmith13 навіщо показував qr код із активним nfc? щось одне не міг юзати? Ти ж ніби ітшник а не блондинка

бачив ситуацію:

==мітка_1==

дєвачка з іФоном відкриває апп, і показує QR валідатору

іФон відчуває що його піднесли до NFC відкриває її ApplePay, показує картку(ніби, бо сидів  в самому кінці)

і це відбувається швидше ніж валідатор прочитає QR

після 3-5 сек тримання тела біля валідатора дєвачка в нєдоумєнії  повертає тел екраном до себе, а він вже погас

повертається до ==мітка_1==

 

і так 4-5 раз,

образилася, заплатила готівкою

 

поки система сира - може буди все що завгодно

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

поки система сира - може буди все що завгодно

Вони адміна шукали, зі знанням інгліша, який буде (увага!) - розробляти програмне забезпечення!

Про що далі з ким балакати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Про що далі з ким балакати?

те що вони уєбани то ясно,

просто я до того веду що вони нам нічого не винні, вони підзвітні тільки заказчіку, а заказчік доволєн

 

 

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно у Вроцлаві.

Заходиш у трамвай, вибираєш на валідаторі укр. мову.

Вибираєш тривалість поїздки (бо всі ТОЧНО по графіку), 15хв, 30, 60, 75,  і т.д.

Вибираєш тип квитка (повний чи пільговий чи дитячий), вибираєш кількість (для кожного квитка),  підносиш платіжну картку із PayPass і все. Зняло суму грошей за вибрані квитки.

АБО

Купуєш квиток на потрібний час в білетоматі, заходиш у трамвай, і в тому валідаторі ставиш часову мітку, всунувши білет у відповідну щілину. і їдеш.

Така ж система і у Варшаві в електричках.

 

Про Ригу я писав. Там від паперу ще не відмовилися. Хоча той папірець на 1-10 поїздок може бути (магнітний якийсь).

Але є і карта рижанина, типу наших пластиків для пенсіонерів. З фото і т.д.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, case_l сказал:

@AgentSmith13 навіщо показував qr код із активним nfc? щось одне не міг юзати? Ти ж ніби ітшник а не блондинка

А я юзав "щось не одне"? Знаючи, як те лайно працює, я і вибрав якраз гарантовано ПРАЦЮЮЧИЙ спосіб оплати... Сьогодні в них в офісі буде шоу з піздю*ями! Комент з Фейсбуку, ТАК ПОВИННО БУТИ?

151128109_.png.734be0a761ff70c7e7c1e07927aab692.png""

Доречі, АБСОЛЮТНО ніде не пояснено нормально, як та безконтактна оплата через їх додаток працює (як читав новину - думав, що НАРЕШТІ GooglePay)... А з такими виїпонами, як зняття грошей на ЗАЛОЧЕНОМУ смарті - їх треба бити. Ногами. А функція то ще й не відключається ніде, і взагалі, про неї говорить тільки змінений значок телефона... Ну, в них пронрама взагалі суперова - чого вартий моніторинг.... ПІСНЯ! Маршрути дивитися по одному, а бачити одночасно тільки ті ТЗ, що їдуть в одну сторону, без жодгної інфи про них (номер, швидкість) - то ТАК зручно... Пора вломити!

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А з такими виїпонами, як зняття грошей на ЗАЛОЧЕНОМУ смарті - їх треба бити. Ногами.

а може в тебе смарт такий?

Спойлер

"смарт смарту рознь" (с) народная русская поговорка

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А я юзав "щось не одне"?

якби логічно, що код не треба показувати при безконтакті

15 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

а бачити одночасно тільки ті ТЗ, що їдуть в одну сторону

можна перемкнути на іншу сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

а може в тебе смарт такий?

  Показать контент

"смарт смарту рознь" (с) народная русская поговорка

 

Я сотні разів оплачував в магазинах покупки безконтактно, і жодного разу ніяких проблем не було - ні два рази не знімало, ні з заблокованого... Вчора СПЕЦІАЛЬНО в 7/23 перевірив, доречі - поки не розблокуєш до робочого столу (а це в мене або відбиток, або пароль) - ніяка оплата GooglePay не проходить, як і повинно бути, світиться екран чи ні. Як тільки розблокував - "дзинь". RedmiNote 8T з офіційною глобалкою без всяких розблокованих бутлоадерів і т.д. Уявляєш собі, що б було, якби та оплата працювала з просто ввімкненим екраном? Знайшов хтось твій згублений телефон, чи вкрав - і обнулив тобі прив'язану карту...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, case_l сказал:

якби логічно, що код не треба показувати при безконтакті

можна перемкнути на іншу сторону

1) Десь конкретно вказано, що той безконтакт працює автоматом без жодних налаштувань? Чи була радісна  Він ПОВИНЕН працювати з заборкованого телефона в кишені?

Цитата "У громадському транспорті міста Луцька з’явилась можливість безконтактної оплати за проїзд.
Про це повідомили на сайті Луцької міськради.
Пасажири, які користуються додатком «City Card» та мають мобільний телефон, що підтримує систему Android з технологією NFC, можуть оплатити проїзд в один дотик.
Для оплати проїзду достатньо оновити додаток та піднести телефон до валідатора."

Тобто, зняття коштів з заблокованого телефона - то "а може так і треба"? А саме головне - коли використовуються два різні методи оплати - QR і NFC, воно навіть не попереджає, що карткою щойно скористалися, тупо дере двічі... А тепер трошки математики - один пасажир - 6 грн., 100 - 600, 1000 - 6000... І то на ДЕНЬ... Багато людей поїде ЗА ШІСТЬ ГРИВЕНЬ ПИСАТИ ПИСЬМОВУ ЗАЯВУ, щоб забрати ШІСТЬ ГРИВЕНЬ? Так отож... Когось пора ощасливити заявою в поліцію про шахрайство.

2) ЯК, млять, ЗРУЧНО! А слідкування за маршрутами по одному - це ТААААКИЙ КАЙФ! От ситуація - йде ДОЩ, стоїш в зупинці біля депо, ніч. Тобі підходять з ДПЗ на Перемоги 9, 11, і тролейбус якийсь... І поки ти дивишся, що 9-ки поруч немає, повз пролітає 11-ка, якої ти на карті не бачиш. Класно, правда? ДУЖЕ зручний додаток, кращий в світі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

ніяка оплата GooglePay не проходить, як і повинно бути, світиться екран чи ні. Як тільки розблокував - "дзинь".

почекай, почекай

ти в маршрутці ГуглПай платиш чи софтіною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Zevs_Isver сказал:

почекай, почекай

ти в маршрутці ГуглПай платиш чи софтіною?

А то щось міняє?

GooglePay в них не буде ніколи - вони НЕ пройдуть сертифікації для роботи з банками... Як НЕ можна і поповнитися навіть через ГПей - "неочікувана помилка розробника". З програми то знімає не гроші, а "фантики"...

А їх "софтіна" буде забанена в ПлейМаркеті (ну, я розумію, що то тимчасово, але приємно) за чудову функцію оплати з заблокованого телефона... Я постарався вже, і раджу всім, у кого це угробище працює так само, зробити аналогічно. Обвалили їм рейтинг, а тепер і видалим з плея... Хай ДОПИЛЮЮТЬ, ТЕСТУЮТЬ, а тоді впроваджують. Якби я так "запустив" на роботі якийсь сервіс, без тестів (так можна ВИКЛЮЧНО за прямою вказівкою керівництва, попередивши його, що може глючити, і коли реально ГОРИТЬ) - мене б звільнили б ДАВНО, не премію забрали б чи догану написали, а ЗВІЛЬНИЛИ.

В гугла з ОПЛАТОЮ все жорстко - ні, можна звичайно і з рутом налаштувати, але треба подовбатися... В мене, ще раз, ні рута, ні розблоку бутлоадера НЕМАЄ. І проблем з оплатою  - теж.

В кого IPhone, перевірте, чи теж дере з заблокованого... І а АппСтор скаргу...

P.S. Доречі, а що буде, коли ця муєта самовільно через поки що непрацюючий ГуглПей обнулить мені карту з усією зарплатою? Знову скажуть, що то не їхня вина, так?

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А то щось міняє?

GooglePay в них не буде ніколи - вони НЕ пройдуть сертифікації для роботи з банками... Як НЕ можна і поповнитися навіть через ГПей - "неочікувана помилка розробника".

угу,

все змінює, ГуглПей працює з грошима, а софтінка з фантіками

 

10 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

З програми то знімає не гроші, а "фантики"...

фантіки фантіки

гроші з тебе зняло по повній при поповненні рахунку (чи з карти, чи готівку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...