Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, Arden сказано:

 

а нащо запихати карточку в термінал?

Привєтбанк навчив - запхану в термінал БПК поповнити дешевше, ніж за номером...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

10 hours ago, natalka) said:

Куди дівати знайдені картки, де їх шукають?

Я шукаю :0011:Знайшов на сайті посилання щодо загублених - але розділ не діє / "under construction"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Ant.ares сказал:

Я шукаю :0011:Знайшов на сайті посилання щодо загублених - але розділ не діє / "under construction"

на знайденій картці стікер рожевий і там жіноче прізвище ) (ще б телефон дописали б)

Доречі вайбер працює, відповідають швидко. Попросили принести їм знайдену картку.

Треба поширити цю інформацію що знайдені картки треба віддавати в центральний офіс і там же їх і шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

 

а нащо запихати карточку в термінал?

а термінали city card э різні: є такі що самі зчитують номер картки, а є такі що тільки самому вводити. Ті що зчитують зручно: засунув за секунду просканував номер і тільки гроші поклав, натиснув ок і все. І не вводиш всі ті цифри з картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может кто то в курсе!!!! ПОДСКАЖИТЕ!!!! Как получить пенсионеру эту ёбаную карту БЕСПЛАТНО, для бесплатного проезда.....Ситуация!!! Пошёл мой отец ему 70лет получать карту и ему показали хуй. Видетели он военный пенсионер и вышел на пенсию по выслуге лет , а не по возрасту. А то что ему сейчас 70 лет так это похуй. Сказали НЕПОЛОЖЕНО!!!!  Это как?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, natalka) said:

а термінали city card э різні: є такі що самі зчитують номер картки, а є такі що тільки самому вводити. Ті що зчитують зручно: засунув за секунду просканував номер і тільки гроші поклав, натиснув ок і все. І не вводиш всі ті цифри з картки.

Ага, і стоїш, гадаєш на ромашці: поверне - не поверне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, DarkMonk сказал:

Может кто то в курсе!!!! ПОДСКАЖИТЕ!!!! Как получить пенсионеру эту ёбаную карту БЕСПЛАТНО, для бесплатного проезда.....Ситуация!!! Пошёл мой отец ему 70лет получать карту и ему показали хуй. Видетели он военный пенсионер и вышел на пенсию по выслуге лет , а не по возрасту. А то что ему сейчас 70 лет так это похуй. Сказали НЕПОЛОЖЕНО!!!!  Это как?????

Якщо в нього пенсійне і він пенсіонер, то це вже нікого не має хвилювати як він війшов, де...! По пенсійному посвідченню видають картку, він має бути у пенсійному зареєстрований і все. Купа є таких пенсіонерів і отримали без проблем! Краще звертатись не через офіс CityCard, а ЦНАП, що там поруч. Там якщо щось і питання по пенсіонеру можна задати.

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, ForZa сказал:

По пенсійному посвідченню видають картку, він має бути у пенсійному зареєстрований і все.

Ну так лог якщо пенсійне не за віком, то відповідно і не має права на безкоштовний проїзд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Ну так лог якщо пенсійне не за віком, то відповідно і не має права на безкоштовний проїзд.

А якщо пенсійне по інвалідності? 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, alexvvv сказал:

А якщо пенсійне по інвалідності? 

Якщо передбачає безкоштовний проїзд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Якщо в нього пенсійне і він пенсіонер, то це вже нікого не має хвилювати як він війшов, де...! По пенсійному посвідченню видають картку, він має бути у пенсійному зареєстрований і все. Купа є таких пенсіонерів і отримали без проблем! Краще звертатись не через офіс CityCard, а ЦНАП, що там поруч. Там якщо щось і питання по пенсіонеру можна задати.

 

Ну вот оказывается что разница есть.... А за ЦНАП спасибо, скажу бате пусть туда сходит. Потом тут отпишу....как прошло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, alexvvv сказал:
12 минут назад, volks сказал:

Ну так лог якщо пенсійне не за віком, то відповідно і не має права на безкоштовний проїзд.

 

Что за БРЕД!!!! Я же не говорю что сейчас ОТЦУ 46-48 лет... Ему 70лет --- Это что не пенсионер?????

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ko3bMa сказал:

Ага, і стоїш, гадаєш на ромашці: поверне - не поверне.

не повертає - коли не туди всовуєш :D (я вже писала про свою історію)

 

2 часа назад, DarkMonk сказал:

Может кто то в курсе!!!! ПОДСКАЖИТЕ!!!! Как получить пенсионеру эту ёбаную карту БЕСПЛАТНО, для бесплатного проезда.....Ситуация!!! Пошёл мой отец ему 70лет получать карту и ему показали хуй. Видетели он военный пенсионер и вышел на пенсию по выслуге лет , а не по возрасту. А то что ему сейчас 70 лет так это похуй. Сказали НЕПОЛОЖЕНО!!!!  Это как?????

Я було щойно в центральному офісі - цікавилась по Вашому питанню...

Вони дають картки по списку пільговиків в Луцьку.

А далі треба дивитись цей список https://www.volynnews.com/news/all/khto-zmozhe-yizdyty-bezkoshtovno-u-marshrutkakh-ta-troleybusakh-lutska-/

Там пільговий проїзд в тролейбусах передбачений не всім пенсіонерам без виключення, а лише пенсіонерам по віку.... І ветеранам всяких органів типу МВС і т.д.

Можливо Ваш батько є ветераном в цих органах?

В сіті кард - сказали що вирішення цієї проблеми таке: Пенсіонер (по вислузі років) іде  в пенсійний і пише заяву щоб його перевели на пенсіонера по віку - і тоді його переводять і йому дають картку. Але це може бути не вигідно по розміру пенсії.

Так що тут більше питання до міської ради і до її переліку пільговиків, ніж до сіті кард...

Не ганяйте батька по цих інстанціях - бо він в такому віці навряд чи сам добється чогось. Позвоніть самі в міську раду чи в цнап і по телефону проясніть це питання.

 

І на рахунок знайденої картки. При мені перевірили чи картка в системі. Сказали що ні, і немає ніякого номера підв'язаного телефону, тому нічим не можуть допомогти.... Я її все-рівно там залишила (сказали що якщо хтось звернеться то віддадуть- хоча мало ймовірно)... 

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, natalka) сказано:

Куди дівати знайдені картки, де їх шукають?

Маю вже одну з синьою полоскою

це значить "студентська", ну або учнівська

47 хвилин тому, natalka) сказано:

І на рахунок знайденої картки. При мені перевірили чи картка в системі. Сказали що ні

це як так? Всі "студентські" видавали конкретно в руки, і вони вже були "в системі"... То як так може бути? Типу фальшива картка?

Чи що значить "не в системі"?

 

ПиСи: хіба що там була якась помилка, що видали дітям в якійсь школі недіючі (чи не студентські, а прості)... щось таке було ...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, jack74 сказано:

це значить "студентська", ну або учнівська

це як так? Всі "студентські" видавали конкретно в руки, і вони вже були "в системі"... То як так може бути? Типу фальшива картка?

Чи що значить "не в системі"?

ПиСи: хіба що там була якась помилка, що видали дітям в якійсь школі недіючі (чи не студентські, а прості)... щось таке було ...

 

нажаль ні,

я знайомому купляв картку в терміналі в Промені - видало з синьою смужкою

супорт сказав "а какая разніца" їздьте і все

(про моє питання що до інфи на сайті - відповідь була - ну ще не поновили)

 

з карти знімає по 6 і 4 відповідно

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, DarkMonk сказал:

 

Что за БРЕД!!!! Я же не говорю что сейчас ОТЦУ 46-48 лет... Ему 70лет --- Это что не пенсионер?????

Та хоч 90, якщо підставою для отримання є посвідчення пенсіонера за віком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, natalka) сказано:

іде  в пенсійний і пише заяву щоб його перевели на пенсіонера по віку -

а там є обмеження по трудовому стажу для пенсіонера по віку?

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.01.2020 в 15:52, jack74 сказал:

Чи що значить "не в системі"?

Я дослівно переказала що мені сказали.

Так як я зрозуміла, то вони на основі свого мобільного додатку формують свою базу даних користувачів з контактами.

І саме по цій картці, вони бачать що вона учнівська, але не бачать ПІБ та номера телефону (ну напевно не користувалась дівчина мобільним додатком), тому відразу сказали що не мають можливості з нею звязатись.

Про розділ на сайті "згублені картки" сказали що планують впроваджувати, але на стільки не впевнено це було, що я не повірила :)

В 22.01.2020 в 17:52, alexvvv сказал:

а там є обмеження по трудовому стажу для пенсіонера по віку?

поняття не маю... Напевно ні... Раз по віку, значить будь-яка особа що досягла пенсійного віку (для чоловіків та жінок він різний). 

Гаряча лінія ПФУ в Луцьку - +380 (332) 78 73 56, 78 73 60 https://www.pfu.gov.ua/vl/category/dlya-gromadskosti/zvernennya-gromadyan/uryadova-garyacha-liniya/

Урядова гаряча лінія - 1545

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, natalka) сказано:

Так як я зрозуміла, то вони на основі свого мобільного додатку формують свою базу даних користувачів з контактами.

І саме по цій картці, вони бачать що вона учнівська, але не бачать ПІБ та номера телефону (ну напевно не користувалась дівчина мобільним додатком), тому відразу сказали що не мають можливості з нею звязатись.

Базу вони формують на основі заяв, які подавались від батьків учнів в школи, а від шкіл в CityCard, мобільний додаток тут нідочого. Скоріше всього, працівники CityCard тупо не внесли номер телефону з заяви в систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За моїми спостереженнями і суб'єктивною оцінкою пасажири віком орієнтовно до років 60 таки пікаються практично всі і при вході. А от пенсіонери як були "володарями тролейбусів", так і лишились, заходять і вперьод побігли скоріш займати місця, валідатори їм пох...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, SergLutsk сказано:

За моїми спостереженнями і суб'єктивною оцінкою пасажири віком орієнтовно до років 60 таки пікаються практично всі і при вході. А от пенсіонери як були "володарями тролейбусів", так і лишились, заходять і вперьод побігли скоріш займати місця, валідатори їм пох...

Не пропікались - значить не отримують тролейбуси компенсації за перевезення пенсіонерів. Знову пенсіонери гроблять транспорт. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, alexvvv сказано:

Не пропікались - значить не отримують тролейбуси компенсації за перевезення

Саме так. Моя мама якось мені сказала, що також не пікає, і каже "А нащо, всерівно ж не оплачую?". Ну я  їй популярно і пояснив про взаємозв'язки і наслідки, що її пофігізм безоплатний врешті-решт призведе до того, що мені проїзд зроблять ще дорожчим. Проніклась ! Сказала, що тепер завжди буде пікати. Але хто має заставити оту остальну массу їздунів пікатись як не контролери ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SergLutsk сказано:

Саме так. Моя мама якось мені сказала, що також не пікає, і каже "А нащо, всерівно ж не оплачую?". Ну я  їй популярно і пояснив про взаємозв'язки і наслідки, що її пофігізм безоплатний врешті-решт призведе до того, що мені проїзд зроблять ще дорожчим. Проніклась ! Сказала, що тепер завжди буде пікати. Але хто має заставити оту остальну массу їздунів пікатись як не контролери ?

треба було турнікети ставити, щоб не пікнувши не влізеш

  • Дякую! 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, alexvvv сказал:

треба було турнікети ставити, щоб не пікнувши не влізеш

 

треба тоді повернути кондукторів :)

 

або тролейбуси, і щоб та іпуча карточка пікала собі в кармані не треба було її виймати чи смартфонов користуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MACCEN сказано:

і щоб та іпуча карточка пікала собі в кармані не треба було її виймати

А ще краще щоб током хєрачила якщо протягом 1 хв не пікнувся ;)

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...