Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, SergLutsk сказал:

Хтось зрозумів як цим чудом технологій користуватись ?

Citybus затикає за пояс систему за 40 млн...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

17 часов назад, nickel сказал:

З тебе хоч раз списали?

https://www.volyn24.com/news/140726-dodatok-dlia-oplaty-proizdu-v-lucku-platnyj

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, ForZa сказал:
18 часов назад, nickel сказал:

З тебе хоч раз списали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, nickel сказал:

З тебе хоч раз списали?

Важко прослідкувати, бо чомусь після 4-5 поїздок зникає звіт використання картки і рахунку у додатку. Ну Ок. займусь цим більш пріскипливо, щоб довести або спростувати міф :)

Змінено користувачем ForZa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, ForZa сказал:

Важко прослідкувати, бо чомусь після 4-5 поїздок зникає звіт використання картки і рахунку у додатку. Ну Ок. займсь цим більш прискипливо, щоб довести або спростувати міф :)

займУсь чи займИсь?

В мене звіти не зникають бачу усі поїздки і поповнення з моменту покупки картки.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

займУсь чи займИсь?

Сорян - помилочка :) Займусь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

В мене звіти не зникають бачу усі поїздки і поповнення з моменту покупки картки

В тебе телефон на Андроїді чи iOS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Андроід

Тепер зрозумів, що вони над iOS особливо не паряться і тому вистачає багів :( В мене, як вище писав, через 4-5 разів використання, звіт зникає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь у відкритому доступі можна побачити статистику по маршруткам/тролейбусам? Скільки пасажирів перевезли загалом, скільки пенсіонерів, студентів і т.п.?

Після запуску системи кілька разів у Фейсбуці постили дані за день, а зараз нічого подібного не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да насрать на статистику ! Ви скажіть я зможу колись бачити де той транспорт зараз чи ні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SergLutsk сказал:

Да насрать на статистику ! Ви скажіть я зможу колись бачити де той транспорт зараз чи ні ?

Якщо повезе і дорога біля зупинки досить пряма, то можна далеко побачити, стоячи на бровці. :)

Шучу, самого кумарить така ситуація, тим більше що раніше працювало, а після нововведень перестало.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Да насрать на статистику ! Ви скажіть я зможу колись бачити де той транспорт зараз чи ні ?

в додатку citycard реалізовано онлайн моніторинг, щоправда побачити можна лише конкретний маршрут, і в додатку CityBus Луцьк - є моніторинг транспорту, там кілька обраних маршрутів можна бачити, або всі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

в додатку citycard реалізовано онлайн моніторинг, щоправда побачити можна лише конкретний маршрут, і в додатку CityBus Луцьк - є моніторинг транспорту, там кілька обраних маршрутів можна бачити, або всі.

Перепрошую, перевірено на практиці особисто чи так, аби сказати ?

Я, власне, не опозиціонер системі, не конкурент, не журналіст, але вибачте не зміг зрозуміти що і як вона показує. Може надасте якийсь "лайфхак" ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Перепрошую, перевірено на практиці особисто чи так, аби сказати ?

Я, власне, не опозиціонер системі, не конкурент, не журналіст, але вибачте не зміг зрозуміти що і як вона показує. Може надасте якийсь "лайфхак" ?

 

перевірено на практиці. citycard відображає рух з періодичною затримкою, тобто рух між зупинками простежити проблемно, але на зупинках оновлюється. Заходите в розділ маршрути обираєте необхідний маршрут, обираєте необхідний напрямок руху, у верхній частині екрана відображається карта, яка автоматично масштабується і показує повністю обраний маршрут і місце перебування транспортних засобів на маршруті (включно і тролейбуси). через певний час інформація оновлюється. але мені особисто подобається CityBus Луцьк

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Sh_Ok сказано:

перевірено на практиці. citycard відображає рух з періодичною затримкою, тобто рух між зупинками простежити проблемно, але на зупинках оновлюється. Заходите в розділ маршрути обираєте необхідний маршрут, обираєте необхідний напрямок руху, у верхній частині екрана відображається карта, яка автоматично масштабується і показує повністю обраний маршрут і місце перебування транспортних засобів на маршруті (включно і тролейбуси). через певний час інформація оновлюється. але мені особисто подобається CityBus Луцьк

 

Ну таким чином не зовсім гуд. По-перше таким шляхом ти мусиш обрати якийсь один окремий маршрут, але мені, гадаю як і більшості людей, підходить декілька маршрутів одночасно і потрібно знати який буде найшвидше, так ? Як тут можна вибрати 2-3 маршрути одночасно я не знайшов.

А по-друге, для моніторингу нам триста літ не треба бачити весь транспорт маршруту по місту, а треба знати коли він буде біля нас, на конкретно взятій зупинці, так ? Інакше відсутній будь-який сенс і користь з того моніторингу. І ось тут головна проблема, вибираєш зупинку, бачиш на карті якийсь транспорт що на підході до неї (який на карті стоїть і не рухається :) ), виходиш на зупинку, а картина на дорозі не має нічого спільного з твоєю картинкою в додатку, і от тут настає "ой".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додаток вчора оновився, хтось якісь зміни помітив? Вони ж бо 3,14дараси список змін не пишуть, а оновлення аж на 60 МБ. Поповнення через GPay в додатку як не працювало після оновлення так і не працює, хоча через сайт працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SunSeth сказано:

Додаток вчора оновився, хтось якісь зміни помітив? Вони ж бо 3,14дараси список змін не пишуть, а оновлення аж на 60 МБ. Поповнення через GPay в додатку як не працювало після оновлення так і не працює, хоча через сайт працює.

ще не оновлював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, case_l сказано:

В додатку з'явився значок безконтактної оплати , хтось пробував?

Це той самий QR-код, що був, тільки іконку змінили.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що помітив з нового - нарешті на картках стала відображатись інформація про останню оплату. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було, але в одну строку і видно був тільки рік, зараз видно дату та час

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі не знаю як у кого але я цілком нормально відслідковую маршрутку... Неодноразово дивився і все норм... 

Єдиний нюанс це рідке оновлення данних..(в попередніх додатках вплоть до разу в 5сек).. і можливе зависання... 

Часто краще не чекати дивлюячись на карту а натиснути назад і знову обрати потрібний маршрут, тоді відображаються уже нові позиціі маршруток. 

 

Можливо з часом налагодять і ще краще....принаймні рух є. За останній місяць уже двічі оновлення додатку було на iOS.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Pavelix сказал:

Часто краще не чекати дивлюячись на карту а натиснути назад і знову обрати потрібний маршрут, тоді відображаються уже нові позиціі маршруток. 

Що що? Це ж в яких таких випадках краще робити декілька лишніх рухів ніж слідкувати в live-режимі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...