Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, rrid сказал:

заборонити які ти не можеш...

А треба? Нє, не так. А якщо я не параноїк, то треба забороняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

4 хвилин тому, rrid сказано:

валідатор писав щось типу "Прострочено термін дії"

Це буває, коли час у твоєму смартфоні і на валідаторі не співпадає.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

А треба? Нє, не так. А якщо я не параноїк, то треба забороняти?

не знаю )

коли турецькі молдавани на замовлення ЛМР тихенько лізуть в твої персональні дані з відеофіксацією з ХЗ якою метою - можливо, й не варто забороняти...

але саломенам, коли вони запитують дитячі запитання, ти ж "забороняєш"? дискримінація саломенів )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, rrid сказал:

але саломенам, коли вони запитують дитячі запитання, ти ж "забороняєш"? дискримінація саломенів )))

Я саломенам щось забороняю? Склероз підводить, не пам'ятаю такого. Але на всякий випадок знімаю з саломенів усі свої заборони.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Zeiss said:

Спочатку не знімало, зараз знімає (катаюсь на транспорті раз на місяць, заради інтересу закинув 10грн на додаток).

Перевірив в себе, справді якась гривня в жовтні з’явилась, але чомусь не у «використанні», а в «поповненні» (типу я собі рахунок поповнив на одну гривню). 
92AC8757-77F8-4280-9EFC-93641769B40D.jpeg.7ef657c7ed776eb6ea73519c78503754.jpeg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2020 at 09:17, slw28 сказано:

Знімає з рахунку додатку (віртуальної картки), з вересня

Ну нарешті в мене "схлопнулось" ! А то я завжди поповнюю на парну суму, а тут десь пару тижнів тому дивлюсь в додаток, а залишок стоїть непарний :blink:  Я вже і так згадував як таке могло вийти, і етак мозги собі вивертав, навіть історію поповнень пошукав, так і не знайшов якого біса залишок вийшов непарний, а тепер ось воно ! :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Цитата

За проїзд – банківською карткою: у Луцькраді розповіли, чому це не завжди працювало

Четвер, 03 грудня 2020, 14:20

 

У Луцьку полагодили систему безготівкової оплати проїзду. 

Про це у коментарі ІА "Конкурент" повідомив начальник міського управління транспорту Володимир Степанов. 

За словами чиновника, проблеми були і в самій системі, і в тому, як водії її запускали. Володимир Степанов наголосив, що з водіями провели додатковий інструктаж, а з операторами банків вирішили технічні питання. Тому станом на зараз всі проблеми з оплатою картками були усунуті, і система "Сітікард" працює справно. 

"У нас виникають питання щодо оплати квитком "Сітікард", і іноді щодо оплати банківською карткою. Банківською карткою за день розраховується близько півтори тисячі людей у тролейбусах і автобусах. Проблеми з оплатою, які були, ми зв'язалися з операторами, і вирішили. Їх практично нема. Останнім часом у нас не було таких звернень. Якщо проблеми виникатимуть, то кожну ситуацію треба розглядати окремо. Пасажирам потрібно одразу звертатися до нас", – зауважив Степанов.

За його словами, пасажир, картка якого не спрацювала, не має права їхати у громадському транспорті. 

На сайті міської ради незабаром опублікують роз'яснення щодо недоліків системи, і рекомендації, як діяти пасажирам в таких випадках. 

У разі виявлення недоліків системи просять звертатися на телефонами:

  • 033 274 11 00
  • 095 815 9362

 Цікава логіка представника влади міста: картка не працює - не можеш сплатити готівкою і їхати (бо порушеня), а як поступити правильно скажуть пізніше.

Воістину, старі люди - мудрі люди, кажуть - якщо бог захоче покарати людину, то відбере у неї розум.

Але поговірка в нинішній час якась неповна виходить, бо розум відібрали у влади а покарані пересічні :- (((

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, sss381 сказано:

 Цікава логіка представника влади міста: картка не працює - не можеш сплатити готівкою і їхати (бо порушеня), а як поступити правильно скажуть пізніше.

готівка в транспорті це зло

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sss381 сказано:

Цікава логіка представника влади міста: картка не працює - не можеш сплатити готівкою і їхати (бо порушеня), а як поступити правильно скажуть пізніше.

В деяких містах, не працює термінал - висить оголошення "не працює термінал - пасажир має право безплатного проїзду". Водії хитрували і заробляли собі гроші.

В принципі, яка пасажиру різниця - що там не працює? Хай перевізник розбирається з оператором, оператор - з білінгом (банком) А з'їзджати з маршруту - не має права, це порушення договору)) Взагалі не розумію, чому міськрада там щось розрулює і виправдовується? В даному випадку, функція міськради - натягнути "сітікард" по самі... щоб більше такого не повторювалось.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чому я ще маю платити комісію банку, мда деруть капусту як тільки можуть.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пздц просто, якщо в мене нормальна картка, яку скрізь приймає а в маршрутках якась проблема (моделюю ситуацію) то мені йти пішки? Чи так вони спонукают купувати їхню непотрібну картку? Яхудєю від сервісу, у нас як завжди. Ні, я розумію що можна піти шукати банкомат, зняти і тд... але це вже квест. NFC працює або не працює, а вони вже починають городити.. реально припікає. добре що практично не користуюсь маршрутками ,і співчуваю людям які часто їздять та стикаються з цим дибілізмом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Пздц просто, якщо в мене нормальна картка, яку скрізь приймає а в маршрутках якась проблема (моделюю ситуацію) то мені йти пішки? Чи так вони спонукают купувати їхню непотрібну картку? Яхудєю від сервісу, у нас як завжди. Ні, я розумію що можна піти шукати банкомат, зняти і тд... але це вже квест. NFC працює або не працює, а вони вже починають городити.. реально припікає. добре що практично не користуюсь маршрутками ,і співчуваю людям які часто їздять та стикаються з цим дибілізмом.

В основному працює, до чого така паніка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, alexvvv сказано:

В основному працює, до чого така паніка?

де паніка? просто - обговорення якості послуг ))) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

де паніка? просто - обговорення якості послуг ))) 

пан вище написав, що в нього припікає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, alexvvv сказал:

пан вище написав, що в нього припікає 

Між припікає і панікою велика різниця:)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.12.2020 at 01:17, AnimaNoir сказано:

Між припікає і панікою велика різниця:)

страшно уявити тоді твою паніку :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.12.2020 в 09:49, alexvvv сказал:

готівка в транспорті це зло


Щось ми не в ту сторону воюємо, хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, alexvvv сказал:

страшно уявити тоді твою паніку :blink:

А зачєм? В паніці нічого хорошого не має, спочатку вирішити питання - а тоді можна панікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Е-квиток: які помилки роблять лучани при оплаті проїзду

попахує нафталіном - "написати заяву на ім"я директора сітікард"..."розглянемо"... Накуя їм комп"ютери? рахівниці в руки і в перед - баланс зводити )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bliksss сказано:

попахує нафталіном

ти їхній офіс бачив - розташування, "фарш"? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, rrid сказано:

ти їхній офіс бачив - розташування, "фарш"? )))

тільки на фото... і цю тему - вже на борді "заїздили", занадто "шикарно стартанули" в плані офісу )))

Очевидно, вибрали правильну "бізнес-модель" ))

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...