Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

On 14.01.2020 at 21:18, nickel сказано:

І я не хочу, щоб "тугі" відволікали водія, бо я також їду в цій маршрутці і якщо, не дай бог, через тугого з готівкою станеться аварія, то постраждають і цивілізовані з е-квитками.

Хто заважав ЛМР прописати в тендері пристрої для автоматичного друку чеків-квитків, з автоматичною реєстрацією цих квитків в АСОП, з автоматичним прийомом готівки, хай навіть з невидачою здачі - щоб воно було в маршрутці. Або таку байду ставити на кожній зупинці, чи в найближчій торговій точці біля зупинки (від вандалів). Байда чек надрукувала - маєш використати за ххх годин, із валідацією його у потрібній маршрутці. І тоді можна цивілізовано штрафувати зайців, це зменшило б кількість конфліктних ситуацій з контролерами, і водночас не відволікало б водія.

А конфліктні ситуації будуть, можна переконатись почитавши цей холівар. А при великій кількості конфліктних ситуацій робота контролерів буде неефективною. Крім того, якщо контроль викликає поліцію, це не означає що порушник не може просто піти - бо згідно статті 207 Кримінально-процесуального кодексу України

Цитувати

2. Кожен має право затримати без ухвали слідчого судді, суду будь-яку особу, крім осіб, зазначених у статті 482 цього Кодексу:

1) при вчиненні або замаху на вчинення кримінального правопорушення;

2) безпосередньо після вчинення кримінального правопорушення чи під час безперервного переслідування особи, яка підозрюється у його вчиненні.

А безквитковий проїзд це не кримінал. В разі незаконного затримання, і в разі якщо патрульні все ж приїдуть (а вони можуть і не приїхати) одразу можна писати заяву на контролерів.І я думаю людина яка відчуває що справедливість на її боці, цим скористається.

2 Нікель: ну щоб ти не думав що я прям весь такий в секті "готівочників" - картка за 35 грн в мене є, і я нею користуюсь.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

 

7 часов назад, Vadimm сказал:

Хто заважав ЛМР прописати в тендері пристрої для автоматичного друку чеків-квитків, з автоматичною реєстрацією цих квитків в АСОП, з автоматичним прийомом готівки, хай навіть з невидачою здачі - щоб воно було в маршрутці. Або таку байду ставити на кожній зупинці, чи в найближчій торговій точці біля зупинки (від вандалів). Байда чек надрукувала - маєш використати за ххх годин, із валідацією його у потрібній маршрутці. І тоді можна цивілізовано штрафувати зайців, це зменшило б кількість конфліктних ситуацій з контролерами, і водночас не відволікало б водія.

Я вже писав

В 15.01.2020 в 15:09, nickel сказал:

Ніколи не працював на державній службі, не маю там родичів, навіть знайомих немає. Те саме з СітіКард і будь-яким перевізником. 

Тому не варто мені цих питань задавати та й, мабуть, пізно їх вже задавати. Я ніде не писав, яке у мене бачення ідеальної АСОП, не бачу смислу. Але якщо хочеться, то з чеком - згідний, з терміналами продажу квитків на зупинках, хоча б на найбільших, також. Єдине, що боюсь уявити собі валідатора, який приймає готівку. Мене і ці валідатори своїми розмірами вражають, а якщо він буде ще й контейнером для грошей і купюроприймачем, то буде висіти байда розміром з системний блок, мабуть.

7 часов назад, Vadimm сказал:

А конфліктні ситуації будуть, можна переконатись почитавши цей холівар. А при великій кількості конфліктних ситуацій робота контролерів буде неефективною. Крім того, якщо контроль викликає поліцію, це не означає що порушник не може просто піти - бо згідно статті 207 Кримінально-процесуального кодексу України

А безквитковий проїзд це не кримінал. В разі незаконного затримання, і в разі якщо патрульні все ж приїдуть (а вони можуть і не приїхати) одразу можна писати заяву на контролерів.І я думаю людина яка відчуває що справедливість на її боці, цим скористається.

Все правильно, але якщо буде велика к-сть конфліктних ситуацій, і нічого в системі не поміняють, то я бачу можливий вихід у супроводі контролерів муніципалами чи навіть поліцією, рейдами чи на постійній основі. Пільговик, мусить показати посвідчення контролеру. Інформації в посвідченні достатньо, щоб муніципал ідентифікував особу і склав акт, а рішення штрафувати чи ні прийматиме міська рада. По тому самому принципу, як штрафують автоандонів в Луцьку.

7 часов назад, Vadimm сказал:

2 Нікель: ну щоб ти не думав що я прям весь такий в секті "готівочників" - картка за 35 грн в мене є, і я нею користуюсь.

Та мені ж як солов'ю. У всіх склалося враження, що я прям аж ярий прихильник СітіКард, лише тому що мені лінь писати як би я зробив свою АСОП і обісрати існуючу. Насправді я лише проти постійного шантажу перевізниками про підняття цін або припинення перевезень, через готівкові платежі, які унеможливлють збір нормальної статистики, що дало б міській раді хоч якісь контраргументи.  СітіКард сира і непродумана. Видно що робилася швидкими темпами. Щоб не переробляти додаток в майбутньому, вони повністю зробили клієнтську частину, а серверну пиляють черепашими темпами. Та й взагалі додаток недолугий. Видно що впровадженні АСОП хтось добре прикурив собі у кишеню, причому скоріше за все, якась копійка відкату капає на лівий рахунок з кожного квитка, інакше б так з радикально з готівкою не боролись, а зробили, б як інші, наприклад, готівкою на 1 грн дорожче. Та купу ще всього ще можна понаписувати. Я не бачу сенсу фантазувати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.12.2019 at 20:58, Basil сказано:

зайшов мій колега-атовець в офіс сітікарта, хотів оформити пільгову картку, йому сказали не не луцький, давай. дасвіданія....

і шо йому далі робити? куди йти?

 

On 15.01.2020 at 20:52, MANJAK11 сказано:

імхо, порушення прав людини, це коли людина звернулась в необхідний орган за бесплатним квитком й цій людині, на якихось підставах відмовили. Коли ж людине не звернулась, то це недбалість самої ж людини, знову ж таки імхо. З точки зору моєї логіки, квитки мають бути у всіх, в одних - платні, в пільговиків - безплатні. Це дозволяє адекватно рахувати пасажиропотік - раз, є доказом перебування в конкретному транспорті під час ДТП - два, ну і не заставлятиме прискіпливого водія вчитуватись в посвідчення, чи дійсне воно й чи це не є посвідченням приколів типу *Головний гість весілля* і т.д і т.п. Знову ж таки, щоб не було непорозумінь й всяких холіварів будь де: місце, перелік документів і  часи відвідування для видачі безплатних квитків повинні бути роздруковані й висіти в усіх місцях отримання пенсій і інших пільг, а також разом з пенсіями розноситись пільговикам надом, кому надаєтся така послуга. Для приїзджих на автостанціях й жд вокзалі повинні бути каси з тимчасовими платними квитками, й безплатними короткостроковими (на добу наприклад) квитками для пільговиків з районів (якщо пільговик не хоче собі зробити постійний, по якійсь причині). Вроді ж все просто, імхо :sm128:

 

в тому ж то і суть - що при зверненні "понаєхавших" з пільгами тупо посилають ...туди, де квитки не видають

і емоційна відповідь @Профессиона́л чиновникам на цьому фоні доволі логічна (коли його колег послали), він, спираючись на право, надане йому Законом, симетрично зреагував.

 

а от істеричний лемент тих, хто тут розпочав репетувати "штрафуйте пільговиків" ні разу не логічний і не законний.

 

On 16.01.2020 at 10:19, alexvvv сказано:

Ну нащо той маразм? В потяг/ літак - квиток не потрібно купувати? Готівкою оплачують  пілоту / машиністу?

чи варто порівнювати непорівнюване? більшість пільговиків, які щодня користуються громадським транспортом жодного разу в житті не літали, і навряд чи полетять колись.

навіть якщо порівнювати з разовими яскравими подіями, до яких готуються заздалегідь - то пільговик може прийти в будь-яку касу Укрзалізниці, і купити свій пільговий квиток - незалежно від місця проживання.

нагадаю офіційну позицію ЛМР:

Цитувати

Представники пільгових категорій громадян, які зареєстровані за межами міста Луцька, для отримання електронного квитка мають звернутися до органу місцевого самоврядування за місцем реєстрації щодо укладення договорів між сільською радою чи ОТГ та оператором електронних систем “СІТІ КАРД СИСТЕМ” для видачі пільгових електронних квитків (персоніфікованих) мешканцям відповідного населеного пункту.

Крім того, такі громадяни можуть придбати неперсоніфіковані електронні квитки, користуватися ними на загальних підставах з наступним відшкодуванням коштів в органі місцевого самоврядування за місцем реєстрації.

пропоную ще раз прочитати "роз'яснення" й прокоментувати, як саме @Профессиона́л , згідно цього "роз'яснення", має отримати свій безкоштовний електронний квиток для безкоштовного проїзду? "для отримання електронного квитка мають звернутися до органу місцевого самоврядування за місцем реєстрації щодо укладення договорів між сільською радою чи ОТГ та оператором електронних систем “СІТІ КАРД СИСТЕМ” для видачі пільгових електронних квитків (персоніфікованих) мешканцям відповідного населеного пункту." - скоротивши без втрати смислового навантаження: "для отримання... звернутися до органу... щодо укладення договорів... для видачі" - перефразувати можна як "понаєхавші, пішли на зверніться в ООН до органу місцевого самоврядування", але так і не написали - хто й коли видасть пільгові електронні квитки іногороднів.

останній абзац - це просто брехня. в бюджеті тієї ж Луцької міської ради я не зустрічав ніколи рядка "компенсація корінним лучанам пільгових категорій вартості проїзду корінними лучанами в громадському транспорті загального користування інших міст та сіл". можливо, заклали на 2020-й рік?

 

22 годин тому, jack74 сказано:

Тобі ж ніхто не забороняє їздити безкоштовно. Тобі просто вказують на Правила, згідно яких ЯК має проходити ота процедура.

брехня. таких Правил не існує в природі. ЛМР прямо не "забороняє" - ЛМР "посилає".

а Джек і Ко - активно підтримує і обзиває.

22 годин тому, jack74 сказано:

в літаку чи в поїзді ти ж не їздиш по самому лише посвідченню, а йдеш брати ПІЛЬГОВОГО КВИТКА, правда ж. От і тут те ж саме.

пільговий квиток на літак чи поїзд купується в будь-якій касі, яка продає пільгові квитки, і де зручніше квиток купити, правда ж? а не посилає "за місцем реєстрації" чи ще кудись, де взагалі такі квитки не продають. От і тут НЕ те ж саме.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rrid сказано:

чи варто порівнювати непорівнюване? більшість пільговиків, які щодня користуються громадським транспортом жодного разу в житті не літали, і навряд чи полетять колись.

навіть якщо порівнювати з разовими яскравими подіями, до яких готуються заздалегідь - то пільговик може прийти в будь-яку касу Укрзалізниці, і купити свій пільговий квиток - незалежно від місця проживання.

ти з дуба впав? Поїздка в поїзді - це "яскрава подія, до якої готуються заздалегідь"?:blink:

І навіть якщо б це й було б так, то це абсолютно не міняє суті - "проїзд->квиток"

11 хвилин тому, rrid сказано:

а Джек і Ко - активно підтримує і обзиває.

кого я підтримую, а тим більше обзиваю??? Тобі щось примарилося?

11 хвилин тому, rrid сказано:

пільговий квиток на літак чи поїзд купується в будь-якій касі, яка продає пільгові квитки, і де зручніше квиток купити, правда ж? а не посилає "за місцем реєстрації" чи ще кудись, де взагалі такі квитки не продають. От і тут НЕ те ж саме.

ти мене читав? А Я про ЩО писав??? - я й писав, що пільгові квитки мали б бути в водія, як найпростіше рішення

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

 Єдине, що боюсь уявити собі валідатора, який приймає готівку. Мене і ці валідатори своїми розмірами вражають, а якщо він буде ще й контейнером для грошей і купюроприймачем, то буде висіти байда розміром з системний блок, мабуть.

Ну взагалі то так і є. Бачив у Польщі.

Але розумне було те, що таке чудо було одне на весь автобус, ще  стояло на зупинках (видно там кругом камери спостереження) і видавало квитки.

Далі цей квиток компостується у розумному компостері (штука менша ніж сітікардовське диво,  десь така як банківський термінал я так думаю через механізм принтера), які розкидані по автобусу (автобус великий, не те що наші маршрутки і там таких компостерів штук 6) який друкує дату та час компостування і тільки після того квиток активний, спокійно собі їдь. І пох, звідки ти сам, чи з Польщі чи з України.

Я розумію що ми вже маємо те що маємо. Але хоча б зроблено було б нормально. Ну в маршрутках їх точно має бути 2.

І треба було б щоб кожен міг би побачити історію своєї картки, неважливо чи є додаток чи немає. 

2 часа назад, nickel сказал:

Все правильно, але якщо буде велика к-сть конфліктних ситуацій, і нічого в системі не поміняють, то я бачу можливий вихід у супроводі контролерів муніципалами чи навіть поліцією, рейдами чи на постійній основі.

Є байка як колись у нацистській Німеччині війська СС раптово зупинили потяг, у всіх перевірили квитки, "зайців" вивели у поле та розстріляли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, rrid сказал:

для отримання електронного квитка мають звернутися до органу місцевого самоврядування за місцем реєстрації щодо укладення договорів між сільською радою чи ОТГ та оператором електронних систем “СІТІ КАРД СИСТЕМ” для видачі пільгових електронних квитків (персоніфікованих) мешканцям відповідного населеного пункту." - скоротивши без втрати смислового навантаження: "для отримання... звернутися до органу... щодо укладення договорів... для видачі" - перефразувати можна як "понаєхавші, пішли на зверніться в ООН до органу місцевого самоврядування", але так і не написали - хто й коли видасть пільгові електронні квитки іногороднів.

Так напиши своє бачення яким іншим чином ЛМР має стягнути компенсацію з сіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Так напиши своє бачення яким іншим чином ЛМР має стягнути компенсацію з сіл.

Пільговику повинно бути фіолетово на ці розбірки.

Якщо є пільги які діють на всій території України то не у повноваженнях ЛМР ї відміняти.

Якщо принциповий контролер нарветься на юриста пільговика (типу пенсіонера, якому дай привід звернутись до всіх судів, включно до найвищої інстанції)  і який ще має  багато часу, то буде цікава історія.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 минуту назад, Electronshik сказал:

Якщо є пільги які діють на всій території України то не у повноваженнях ЛМР ї відміняти.

Так і не відміняли, не зрозумілою для НАС є лише процедура отримання е-квитка не місцевими пільговиками. Можливо тим, хто таки звернувся до міської ради, роз'яснили процедуру і там немає нічого складного. Але ми поки-що про це не знаємо.

1 минуту назад, Electronshik сказал:

Якщо принциповий контролер нарветься на юриста пільговика (типу пенсіонера, якому дай привід звернутись до всіх судів, включно до найвищої інстанції)  і який ще має  багато часу, то буде цікава історія.

Саме так і сталося з Постановами кабміну №196 і 197, про які ми вище писали. Єдиний незрячий адвокату Львові Андрій Стегніцький подав до суду і виграв його. 196 була про встановлення державних соціальних нормативів, згідно яких давалося мінімально 30 безкоштовних поїздок. Місцевим радам дозволялося їх збільшувати. А 197 встановлювала порядок монетизації цих пільг, тобто замість поїздок можна було отримати живі гроші. Бо мільйони пенсіонерів живуть по селах і їм цей "безкоштовний проїзд" не світить, а пару сотень грн було б хоч і невеликою, але підтримкою.  Чи стало від цього легше пільговикам? Навряд. Але одна людина вирішила за всіх пенсіонерів і нагнула кабмін, на основі того, що вони не змогли обгрунтувати чим вони керувалися, коли встановлювали обмеження у 30 поїздок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Electronshik сказал:

Пільговику повинно бути фіолетово на ці розбірки.

І да і ні. Якщо запроваджено АСОП, то без е-квитка пільговику нізя, тому отримання е-квитка, це головний біль пільговика. Але заключення договорів між державними чи приватними установами, механізм компенсації і т.д., після звернення пільговика по е-квиток - це не його клопіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, jack74 сказано:

ти з дуба впав? Поїздка в поїзді - це "яскрава подія, до якої готуються заздалегідь"?:blink:

І навіть якщо б це й було б так, то це абсолютно не міняє суті - "проїзд->квиток"

мова була про літаки та поїзди, де типу всі пільговики завжди купують квиток (в тч і за 0грн.). ну, якщо ти користуєшся поїздами (плацкарт, купе, СВ) щодня - то з дуба впав я. але якщо зважити, що в приміських ("дизелях" і "електричках") пенсіонерам не вкрай обов'язково взагалі кудись іти - свої права на безкоштовний квиток вони можуть реалізувати прямо в зайнятому вагоні, незалежно від місця реєстрації і відстані до найближчої станції чи органів місцевого самоврядування, то підозрюю, що з дуба все ж впав ти :blink:

12 хвилин тому, volks сказано:

Так напиши своє бачення яким іншим чином ЛМР має стягнути компенсацію з сіл.

монетизація всіх пільг, і нікому нічого не потрібно "стягувати".

 

57 хвилин тому, jack74 сказано:

кого я підтримую, а тим більше обзиваю??? Тобі щось примарилося?

як мінімум, підтримуєш тих, хто каже куди кому іти "просто вказує" на "Правила", яких не існує, а когось іншого називаєш "бикуюючим":

23 годин тому, jack74 сказано:

 

@Профессиона́л отими багатобукаф ти просто тупо бикуєш, та й все. Тобі ж ніхто не забороняє їздити безкоштовно. Тобі просто вказують на Правила, згідно яких ЯК має проходити ота процедура.

 

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, rrid сказал:

монетизація всіх пільг, і нікому нічого не потрібно "стягувати".

Ну монетизує ЛМР пільги своїм. А сільські так і далі будуть нахаляву їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Так і не відміняли, не зрозумілою для НАС є лише процедура отримання е-квитка не місцевими пільговиками. Можливо тим, хто таки звернувся до міської ради, роз'яснили процедуру і там немає нічого складного. Але ми поки-що про це не знаємо.

так-так, немає там нічого складного. ні порядку взаємодії, ні порядку видачі, ніяких оприлюднених офіційних документів немає, але, можливо,

20 хвилин тому, nickel сказано:

і там немає нічого складного

якщо для ВАС процедура незрозуміла - то чого ж ви пропонуєте іншим робити те, чого самі не знаєте, але щиро вважаєте, що ті інші обов'язково бикують?

хоча за тих інших ще в минулому році відписали - що їм болт дають, а не безкоштовні квитки. але якщо один (чи й не один) з тих інших вважає, що має право користуватись законним правом, ще й опираючись при цьому на Конституцію, і не хоче ставати в чергу, щоб отримати болт - то хтось з ВАС вважає, що він бикує, а ще хтось з ВАС буде першим викликати поліцію...

 

"Процедури" немає в принципі. є записи на сайті, які в даному випадку мають таку ж силу, як і написи на паркані: https://www.lutskrada.gov.ua/publications/iak-otrymaty-pilhovyi-elektronnyi-kvytok-iakshcho-vy-zareiestrovani-ne-u-lutsku

а по факту - е-квитки пільговикам без прописки не дали.

35 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо запроваджено АСОП, то без е-квитка пільговику нізя

Конституція так однозначно не вважає. цитати були вище, про всяк випадок дам пруф на Конституцію: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

 

без образ, але...

Спойлер
Цитувати

Можливо тим, хто таки звернувся до міської ради, роз'яснили процедуру і там немає нічого складного. Але ми поки-що про це не знаємо.

=

Цитувати

Можливо на Марсі є життя і там немає нічого складного. Але ми поки-що про це не знаємо.

=

Цитувати

Можливо, ЛМР хоче залучити 1 000 000 000 туристів і там немає нічого складного. Але ми поки-що про це не знаємо.

=

Цитувати

Можливо нікель став доларовим мільйонером в 16 років і там немає нічого складного. Але ми поки-що про це не знаємо.

 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, rrid сказал:

монетизація всіх пільг, і нікому нічого не потрібно "стягувати".

Нажаль (а може на щастя?) це не є у повноваженнях ЛМР.

Це має бути загальнодержавне рішення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

якщо для ВАС процедура незрозуміла - то чого ж ви пропонуєте іншим робити те, чого самі не знаєте,

Бо їм положено по закону безкоштовний проїзд (при запровадженні АСОП, з е-квитком), а мені - ні. Я свій пішов і купив.  Чи ти мені пропонуєш ходити, замість пільговика квитка отримувати, взнавати де і як? Тому й звучали фрази від мене типу "спасение утопающих  - дело рук самих утопающих".

Цитата

але щиро вважаєте, що ті інші обов'язково бикують?

А з чого ти взяв, що я взагалі когось вважаю "обов'язково бикуючим" та ще й "щиро"? Мій пост про поліцію цитувати не варто, перечитати - так, але цитувати - ні, бо він як відповідь на моє запитання не підійде. Немає там такого, хіба у твоїх вологих мріях.

Цитата

але якщо один (чи й не один) з тих інших вважає, що має право користуватись законним правом, ще й опираючись при цьому на Конституцію, і не хоче ставати в чергу, щоб отримати болт - то хтось з ВАС вважає, що він бикує, а ще хтось з ВАС буде першим викликати поліцію...

***

Конституція так однозначно не вважає. цитати були вище, про всяк випадок дам пруф на Конституцію: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

Що ти ту Конституції тулиш де треба і не треба? Навчити нею користуватися, як і своїми правами? Ну то слухай: відриваєш дупу від дивана, береш Конституцію і йдеш з нею в суд і оскаржуєш той закон, рішення тощо, що порушує твої конституційні права. До цього моменту всі рішення міської ради щодо впровадження АСОП, видачі чи відмові видачі пільгово е-квитка немісцевим жителям - законні. До речі, прийти в суд - мало, його ще виграти треба.

Ти ж мені сам лінк на судове рішення по Постанові 196 і 197 давав. Одна людина перегнула через коліно кабмін, а тисячі атошників не можуть якусь там міську раду? Я їх до дій спонукаю, а не посилаю далеко, як ти писав.

Тому ще раз повторюся, сприйматиму бикуючих пільговиків без е-квитка, як порушників закону і викликатиму поліцію. Якщо тобі так коле око "бикуючі", бо ж видно що підгорає саме від цього, то заміни його на "принципово не буду отримувати е-квиток і нічого мені той контроль не зробить", може не так пектиме.

Цитата

"Процедури" немає в принципі. є записи на сайті, які в даному випадку мають таку ж силу, як і написи на паркані: https://www.lutskrada.gov.ua/publications/iak-otrymaty-pilhovyi-elektronnyi-kvytok-iakshcho-vy-zareiestrovani-ne-u-lutsku

а по факту - е-квитки пільговикам без прописки не дали.

Каюсь, пост @Basil, що атошнику відмовили у видачі квитка, не бачив. Тему читаю не завжди, якби хто раніше ткнув у той пост, то і розмова могла скластися по іншому. "Я прийшов, а мене послали" - ні для контролера не буде відмазкою ні у суді доказом. Я коли таке чую, то завжди кажу: давайте я вам заяву напишу (наприклад, на отримання пільгового е-квитка), а ви мені письмову відмову дасте. Ну і з такою ж заявою звернувся б в міську раду - дайте пільговий е-квиток або підкажіть де і як взяти немісцевому. По перше: Вони набагато сильніше думають, що написати, ніж що сказати, тому що написане може і на тюрму потягнути.  А по друге: Якщо таких звернень буде багато, то вони із ліні створять інструкцію по отримуванню квитка і розвісять де тільки можна. А так як пільговики у нас принципові і забили болт на е-квиток і нікуди не ходять, то і міська влада забила болт, на тих, кого немає під дверима їхніх кабінетів, читай іногородніх пільговиків.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От спєцом поїхав в Підгайцівську ОТГ з вимогою забезпечити мене електронним квитом. 

Цитую відповідь: "Ми, як і всі інші навколишні ОТГ чи сільські та селищні ради не плануємо укладати договорів з СітіКард. Оскільки немає юридичної основи для цього. Дане питання піднято головою сільської ради в Районній та обласній радах. Поки рішення нема. Їдьте по посвідченнях, як і їздили. Також проведений підрахунок щодо монетизації пільг усім пільговикам Підгайцівської ОТГ. сума 4млн. грн./місяць. Таких коштів ніхто виділяти не буде!!!"

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі вчора був перший випадок, коли з маршрутки вигнали атовця на Дубнівській. Маршрут № 1

Змінено користувачем Профессиона́л
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Профессиона́л сказал:

От спєцом поїхав в Підгайцівську ОТГ з вимогою забезпечити мене електронним квитом. 

Цитую відповідь: "Ми, як і всі інші навколишні ОТГ чи сільські та селищні ради не плануємо укладати договорів з СітіКард. Оскільки немає юридичної основи для цього. Дане питання піднято головою сільської ради в Районній та обласній радах. Поки рішення нема. Їдьте по посвідченнях, як і їздили. Також проведений підрахунок щодо монетизації пільг усім пільговикам Підгайцівської ОТГ. сума 4млн. грн./місяць. Таких коштів ніхто виділяти не буде!!!"

Ну от, хоч щось. Сільський голова ж не просто так так підняв питання в райнній та обласній раді, а лише після численних звернень пільговиків, в тому числі ато-шників. Думаю найближчим часом Луцьку міську раду змусять щось змінити чи прийняти якесь рішення. Раз тобі вже порадили їздити і далі по посвідченнях, то і я тепер напишу, бо не хотів бути ініціатором "їзди по посвідченню", тому що вважаю, що перевізники мають отримувати компенсацію за перевезення пільговиків, яка їм так само по закону належить, як і вам безкоштовний проїзд. Так от, здається, у Вінниці, прийняли рішення возити убд по посвідченню і без е-квитка і без будь-яких обмежень по кількості убд в маршрутці чи по к-сті поїздок. Хоча пенсіонерам зробили не більше 3 в одній маршрутці безкоштовно, а четвертий і наступні мусять платити або чекати наступну без пенсіонерів. Дивне рішення, адже в пенсіонерів таке ж право на безкоштовний проїзд як і в убд. Але прецедент є і можна його використати.

11 минут назад, Barugan сказал:

Професіонал це все на словах? От якби ти це офіційним запитом оформив в ОТГ і в міську, цікаво, що відписувати будуть.

З язика зняв.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Профессиона́л сказал:

Також проведений підрахунок щодо монетизації пільг усім пільговикам Підгайцівської ОТГ сума 4млн. грн./місяць. Таких коштів ніхто виділяти не буде!!!"

Тобто, виходить, зо власна отг, вибачте за слово, хєрить пільговиків, а ЛМР повинна їх катати безкоштовно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Тобто, виходить, зо власна отг, вибачте за слово, хєрить пільговиків, а ЛМР повинна їх катати безкоштовно.

До речі - да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну бо ж типу логіка в них проста - перевізник же нічого не затрачає, перевізши разом з тими, що платять, декілька пільговиків задарма... типу ж не спеціально ж одного везуть, а все-одно заробляють... От і зрулюють... Отак і держава - роздає наліво і направо віртуальні пільги, а далі - проблема пільговиків, як вибити собі реально ті віртуальні пільги... Отак і живемо... Бо поки не заборонять різні віртуальні "пільги", різні віртуальні "субсидії", допоки не відбудеться монетизація, адресна монетизація безпосередньо тим людям, що мають це отримувати, доти й буде таке бл..во. І допоки цього не відбудеться, допоки буде й надалі відсутній реальний поіменний реєстр тих, хто отримує реальні кошти, доти й будуть до тих пільговиків примазуватись різні хитрожопі... Бо ж та віртуальна халява ж нескінченна, ніхто ж її не рахує...

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jack74 сказал:

допоки буде й надалі відсутній реальний поіменний реєстр тих, хто отримує реальні кошти, доти й будуть до тих пільговиків примазуватись різні хитрожопі...

Ха, справа в тому що всеукраїнський реєстр пільговиків існує і вже давно. Ми тут поки сперечалися, то я полазив по новинним сайтах тих міст де також запровадили асоп. Так от у Львові, щоб отримати пільговий квиток, треба спочатку зареєструватися у тому реєстрі, якщо тебе там досі немає, хоча більшість пільговиків туди попадають автоматично. Зареєструватися можна навіть онлайн. Тоді квиток видають безкоштовно, в місці видачі пільгових квитків і, я так зрозумів, незалежно від прописки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ха, справа в тому що всеукраїнський реєстр пільговиків існує і вже давно.

ні-ні, я не про просто реєстр (він зрозуміло, що десь є), а саме про реєстр монетизованих пільговиків

Бо коли на них нічого не потрібно виділяти з бюджету, то всім пофіг, кого туди понавносили (і брата, і тітку, і коханку), а от коли вже потрібно копІЙКУ рахувати, от тоді й починають "зайців" рахувати

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, jack74 сказал:

ні-ні, я не про просто реєстр (він зрозуміло, що десь є), а саме про реєстр монетизованих пільговиків

Ну так, наприклад, пенсіонери субсидію отримують грошима, а проїзд е-квитком, а убд 50% знижкою на послуги жкх, когось обслуговують без черги і т.д.. Такого в реєстр не внесеш. Як і 11 років тому, коли я першим на Борді заявив про необхідність монетизації, вважаю що єдиним способом позбутися інсинуацій навколо пільговиків і пільг, нарешті побачити скільки реально йде бабла на них і скільки їх реально є - монетизація усіх пільг. Монетизація - єдиний правильний реєстр. Неважливо скільки і яких у нас пільговиків, якщо ми можемо їх утримувати за рахунок бюджету, але якщо виявиться, що бюджет замалий на таку кількість пільг, то і існуючі поврізають і в майбутньому будуть з обережністю роздавати. Якого милого в Луцьку 76 категорій пільговиків, якщо у Львові 33, ми що багатші? (цифри пишу по пам'яті, можливі несуттєві розбіжності)

Любий чиновник, який хоче дати пільгу, спочатку має знайти джерело її фінансування. Якщо це всеукраїнська пільга на безкоштовний проїзд пенсіонерів, то хай центральна влада і шукає кошти на компенсацію перевізникам, наприклад, з пенсійного фонду (про стан пенс. фонду я в курсі), якщо це місцева пільга на безкоштовний проїзд муніципалів, то хай міська влада шукає кошти на компенсацію перевізникам, наприклад, з тих же штрафів, які муніципали виписують.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, volks сказано:

Тобто, виходить, зо власна отг, вибачте за слово, хєрить пільговиків, а ЛМР повинна їх катати безкоштовно. 

як-би, пільговики не на покатушки до Луцька вибираються, а трохи так на роботу. і банальний прибутковий податок з них залишається в бюджеті міста, а не виїзджає з кожним пільговиком за місцем реєстрації останнього.

та й сорочку чи труси той трудовий мігрант-пільговик купить таки швидше за все в столиці області, а не в себе в отеге.

 

але суть не в цьому. пільга надана на загальнодержавному рівні - повинна надаватись і на території ЛМР, а не за місцем реєстрації пільговика.

 

є ще й інша сторона медалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, rrid сказал:

як-би, пільговики не на покатушки до Луцька вибираються, а трохи так на роботу. і банальний прибутковий податок з них залишається в бюджеті міста, а не виїзджає з кожним пільговиком за місцем реєстрації останнього.

От прям всі на роботу і пенсіонери і інваліди і чорнобильці і діти-сироти і убд? 

Цитата

але суть не в цьому. пільга надана на загальнодержавному рівні - повинна надаватись і на території ЛМР, а не за місцем реєстрації пільговика.

 

Якраз у цьому суть. Соціалізм рухнув, на зміну йому прийшов капіталізм. Якщо хтось робить роботу, то вона повинна бути оплачена (я про перевізників). І якщо держава (центральна влада) дала пільгу, то вона і мусить забезпечити фінансування цієї пільги. Саме тому що центральна влада самоусунулася від її фінансування і страждають тепер ті, кому вона цю пільгу дала.

Але наскільки я розумію децентралізацію, то коли центральна влада перекладала якісь видатки на місцеву владу, то разом з нею віддавалося і джерело фінансування цих видатків, тобто якісь податки перейшли з центральної казни в місцеву. Цікаво який це збір чи податок? Він міг би покласти край суперечці чи мусить Луцька влада фінансувати перевезення не місцевих пільговиків.

Цитата

є ще й інша сторона медалі...

Та вже кажи.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...