Перейти до змісту

Ні капітуляції!!!


Basil

Рекомендовані повідомлення

Не сціть в компот,не робіть пилу.

Я серйозно.

До виборів у США,через рік, Росія нікуди не рипнеться.

Головне ,аби того рудого знов не обрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь
1 minute ago, Nokian said:

Не сціть в компот,не робіть пилу.

Я серйозно.

До виборів у США,через рік, Росія нікуди не рипнеться.

Головне ,аби того рудого знов не обрали.

Їй вже не треба нікуди рипатись, тут внутрішні гниди все зруйнують і без них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nokian сказано:

Не сціть в компот,не робіть пилу.

Я серйозно.

До виборів у США,через рік, Росія нікуди не рипнеться.

Головне ,аби того рудого знов не обрали.

Яка сторінка методички, бо щось в себе не можу знайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брифінг президента.

Спойлер

Анатолій Гриценко:

Брифінг президента. Слова правильні. І застереження правильні: "жодних військ під час виборів", "кордон наш до виборів", "будемо приймати новий закон про особливий статус в ході широкого обговорення". Але - все це, правильне, суперечить "Мінським домовленостям". Адже в них Порошенком записано інше: спочатку вибори, а вже потім виведення військ і вже потім, на завершальному етапі, передача Україні контролю над своїм кордоном. Тож переговори у "Нормандському форматі" будуть складними. Надзвичайно складними. І коли Зеленський озвучить на них те, що він озвучив сьогодні, то я не певен, що Меркель з Макроном будуть твердо на нашій стороні, про Путіна годі й говорити. Значить, однією зустріччю напевно не обійдеться. Але нам треба відстояти наш інтерес і досягти миру без капітуляції. Тож набираймося терпіння.

P.S. Коли був депутатом, у вересні 2014го я проголосував "проти" внесеного Порошенком законопроекту про "особливий статус". Просто нагадую цей факт нестримним порохоботам, які раптом накинулися звинувачувати мене "в зраді". Мародеру мальдівському свої звинувачення адресуйте. Не я - він написав і вніс у Раду той "особливий статус".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Fireboss сказал:

Дуже тяжко на душі, якщо вони це закріплять в Нормандському форматі то держава перетвориться на Боснію і Герцеговину 2, на постійно деградуючого напівтрупа і виходу з цієї ситуації вже не буде:_34:

Вони подали заявку в НАТО і Євросоюз. Нам до них ще далеко. Скажкіть спасибі що Порох для вас безвіз зробив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Вони подали заявку в НАТО і Євросоюз. Нам до них ще далеко. Скажкіть спасибі що Порох для вас безвіз зробив

це янукович робив асоціацію 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ВР пояснили, що саме підписав Кучма в Мінську

Спойлер

Представник України підписав лист про те, то Україну влаштовують формулювання, погоджені радниками глав держав "нормандського формату", але не підписував саму "формулу Штайнмаєра".
Глава комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва (фракція Слуга народу) Богдан Яременко пояснив, що 1 жовтня в Мінську не підписували так звану "формулу Штайнмаєра". Про це він у середу, 2 жовтня, написав на своїй сторінці у Facebook, а пізніше заявив з трибуни парламенту.

За словами Яременка, представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма передав представнику ОБСЄ Мартіну Сайдіку лист про те, що Україну влаштовують формулювання, погоджені радниками глав держав "нормандського формату" в Мінську 1 вересня.

"Нюанси - вчора ніхто нічого не підписував. Представник України в ТКГ Леонід Кучма письмово повідомив представнику ОБСЄ Сайдіку про те, що Україну влаштовують формулювання, погоджені радниками глав держав Нормандського формату в Мінську 1 вересня 2019 року. Зміст формулювання неодноразово пояснював міністр закордонних справ України Пристайко - йдеться про порядок застосування рішень "про особливості..." до місцевих виборів в ОРДЛО на тимчасовій основі і на постійній після", - написав Яременко.

Решта, за його словами, - "предмет для переговорів", результати яких будуть втілюватися в життя не змінами в Конституцію, а законами України, які приймає Верховна Рада, "що дає суспільству можливість контролю за тим, що відбувається".

Яременко також наголосив, що "Україна рухається в напрямку припинення кровопролиття на Донбасі", не поступаючись нічим принциповим - ні територіальною цілісністю, ні суверенітетом, ні навіть правом по-своєму трактувати Мінські домовленості.

Інколи краще читати, суть уловлювати і не розповсюджувати срач!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

це янукович робив асоціацію 

А томос Ющенко робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Хай платять ті, кому той дамбас в Україні треба.

Що, пане, захворів? Варвари відірвали шмат території, і тепер кому вона потрібна, а моя хата з краю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, ForZa сказано:

Інколи краще читати, суть уловлювати і не розповсюджувати срач!

При Порошенку такого не було! При Порошенку це називалось суспільний резонанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А томос Ющенко робив.

зеленський казав, що філарет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох зробив мінські угоди, прийняв особливий статус і вивів формулу штайнмаєра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

порох зробив мінські угоди, прийняв особливий статус і вивів формулу штайнмаєра

Клятий Вальцман!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

зеленський казав, що філарет

Та без різниці хто. Головне, що заслуги Пороха там 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Cherman сказано:

Головна проблема, у тій живності, що на  території проживає.

Ставленники Кремля в "ДНР" и "ЛНР" Денис Пушилин и Леонид Пасечник написали совместное заявление о необходимости прямого диалога с официальным Киевом в связи с подписанием "формулы Штайнмайера". В Сети появился полный текст документа. 

"Украина вчера благодаря России, Германии и Франции подписала, наконец, "формулу Штайнмайера", гарантирующую Донбассу особый статус. Таким образом, она признает особое право народа Донбасса на самостоятельное определение своей судьбы..."

Повністю тут: https://www.dialog.ua/ukraine/190939_1570000659?fbclid=IwAR3lLkUJRRQ0Bd3Um-UhPi6xoZ4cCwZ18G8rmVk1XxHfOT4bgJ8tc-oHsak

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bormotuha сказал:

Що, пане, захворів? Варвари відірвали шмат території, і тепер кому вона потрібна, а моя хата з краю?

Повторюсь вкотре. Якби "мєсниє" цього не хотіли, то ніхто би нічого не відірвав. 

І не тепер, а завжди мені той донбас нафіг був не потрібен, особливо після того як там побував. Кому він треба - той нехай оплачує весь той бал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Повторюсь вкотре. Якби "мєсниє" цього не хотіли, то ніхто би нічого не відірвав. 

І не тепер, а завжди мені той донбас нафіг був не потрібен, особливо після того як там побував. Кому він треба - той нехай оплачує весь той бал.

Які ще областя України вам не потрібні чи не вперлися в спінер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, weldermaster сказал:

Які ще областя України вам не потрібні чи не вперлися в спінер?

Всі, які не хочуть в Україні жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

Повторюсь вкотре. Якби "мєсниє" цього не хотіли, то ніхто би нічого не відірвав. 

І не тепер, а завжди мені той донбас нафіг був не потрібен, особливо після того як там побував. Кому він треба - той нехай оплачує весь той бал.

Весь прикол в тому,що згідно формули путіна-лаврова,яку зе назвав формулою штанмаєра,ми будемо платити за все. Мєсних(реально мєстних,ане завезених в 30-хх роках) там лишилось відсотків 25-30.
І прицепом по цій формулі легітимізується анексія Криму.
Оркі почали проводити перепис населення для проведення виборів і референдуму,які будуть вже узаконені Україною і відбілені перед світовою спільнотою присутністю ОБСЄ. 
В підсумку все йде за планом путіна,який озвучив лавров- Крим-расійській-Данбас-Приднєстров'є.Тобто простими словами ми отримуємо повзучу федералізацію. 
 мене шокує,що більшість не бачить очевидні речі. Ми зараз втрачаємо не КРим і Донбас,ми втрачаємо всю Україну. Історія 100-літньої давнини повторюється. Ми лишаємось сам на сам з заліссям,ще й з  розбалансованим суспільством і надто слабкою владою всередині країни.
  І два слова про приорітет и шостого президента- брифінг по формулі путіна-8хв.Зустріч з голівудським актором після брифінгу -2години.А казав,що спішить до дітей. Брехло воно навіть брехнею про дітей прикриється.
   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, zaHARE сказано:

Весь прикол в тому,що згідно формули путіна-лаврова,яку зе назвав формулою штанмаєра,ми будемо платити за все. Мєсних(реально мєстних,ане завезених в 30-хх роках) там лишилось відсотків 25-30.
І прицепом по цій формулі легітимізується анексія Криму.

Весь прикол в тому, що це стало можливим завдяки тому, що порох з ющем грав проти юльки на виборах 2010.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

Весь прикол в тому,що згідно формули путіна-лаврова,яку зе назвав формулою штанмаєра,ми будемо платити за все.

Так ми і без формули будемо платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, yu2007 сказал:

 

Чув, що в Ківерцях вже теж всі на барикадах. А головним у них чувак, який селфі з Петром замутив перед виборами))

А в Луцьку з постійних глядачів Ганапольського-Вересня-Кісєльова для відвойовування Донбасу і Криму почався запис добровольців в  дивізію "Залізна Простата".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

Весь прикол в тому,що 
   

Незгодний з "формулою Штайнмаєра" Порошенко три роки тому "топив" за неї :_36:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...