Перейти до змісту

Тимчасове перекриття руху транспорту


Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, Ghost_manka сказано:

Ну бо, напевно, проблема зі смородом

а як можна почисти авгієві стайні відстійники, які 40 років ніхто не чистив, і так - щоб не смерділо? вже ж "казали", ще довго беде смердіти, мож навіть до наступного року.

 

10 годин тому, Ghost_manka сказано:

Список цікавих але виконаних через сраку справ можна продовжувати годинами

якщо не шкода клавіатури не важко, я б із задоволенням почитав, бо набридло читати - як в Луцьку все добре )) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 351
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

16 minutes ago, Bliksss said:

днями гортав канали на телевізорі, натрапив на місцеві новини, там якийсь чиновник міськради - казав що будуть треба штрафувати пішоходів за ходіння велодоріжками, навіть, якщо вони не створюють перешкод для велосипедистів, а просто йдуть по вільній велодоріжці... великого розуму людина...

Було б непогано спочатку штрафувати за безтолково зроблені велодоріжки. Люди ж не навмисно туди йдуть, щоб більше перешкод велосипедистам зробити.

Змінено користувачем turbo
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, turbo сказано:

Було б непогано спочатку штрафувати за безтолково зроблені велодоріжки. Люди ж не навмисно туди йдуть, щоб більше перешкод велосипедистам зробити.

ок.

А як "толково" зроблені велодоріжки мають бути? 

І проблема не в толковості/безтолковості зробленого, а в безграмотності людей. Ніхто не дивиться на знаки. Більшість мамаш з колясками, що лізуть туди не знають, як це має бути. Як і бабулька, яка 50 років тому школу закінчила. І правила дорожнього руху тоді не вивчали. Особливо в селах, де в одній кімнаті могло сидіти одразу 3 класи. 4й, 6й і 9й. І один вчитель математики давав їм різні завдання.

Зараз Є знак пішохідна зона/велодоріжка.  І все.

А мала б бути ще й розмітка.  Щоб чітко було видно, що відмежовується.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Bliksss сказал:

 

якщо не шкода клавіатури не важко, я б із задоволенням почитав, бо набридло читати - як в Луцьку все добре )) 

Хотів для затравки дуже цікаве фото закинути, але не виходить.

Можеш почитати мою тему. Там в загальному основні недоліки показані.

https://board.lutsk.ua/topic/224653-благоустрій-містабуде-багато-фото/?tab=comments#comment-1053730538

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Zheny@ said:

ок.

А як "толково" зроблені велодоріжки мають бути?

Ну дивись, я далекий до сфери проектування і взагалі архітектури. Але з того невеликого досвіду, що я бачив (що заважає нашим горе-проектувальникам зробити аналогічно - питання риторичне):

:dont:Неправильно, коли пішоходи йдуть понад дорогою, а велосипеди їдуть комфортно в затінку за деревами.

:dont:Неправильно, коли немає толкових пересічень вело- і пішохідних маршрутів (практика вимірювати вело-інфраструктуру в кілометрах - докорінно неправильна)

А як же правильно? Треба підглядати в тих, хто вже пройшов свої помилки, а не вигадувати "власний шлях".

Spoiler

Penn-street-trail-bike-lane.thumb.jpg.89cd719bed9664fdfc989202b4bfcc9d.jpg

 

Traffic-Light-along-Stevens-Creek-1068x675.thumb.png.113515f301e524557667ce0975b814f2.png

Spoiler

IMG_0441_DA.0.thumb.jpg.08135d268f7fcbd32711637bb7a97a9a.jpg

 

25 minutes ago, Zheny@ said:

І проблема не в толковості/безтолковості зробленого, а в безграмотності людей. Ніхто не дивиться на знаки. Більшість мамаш з колясками, що лізуть туди не знають, як це має бути. Як і бабулька, яка 50 років тому школу закінчила. І правила дорожнього руху тоді не вивчали. Особливо в селах, де в одній кімнаті могло сидіти одразу 3 класи. 4й, 6й і 9й. І один вчитель математики давав їм різні завдання.

Зараз Є знак пішохідна зона/велодоріжка.  І все.

А мала б бути ще й розмітка.  Щоб чітко було видно, що відмежовується.

Люди, які туплять - будуть завжди. Завдання проектувальника - зробити так, щоб навіть самий тупий/тупа не додумався повертати не на свою смугу. Щоб йому/їй легше було зробити правильно, ніж неправильно.

Змінено користувачем turbo
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, turbo сказано:

Люди ж не навмисно туди йдуть, щоб більше перешкод велосипедистам зробити.

я це і мав на увазі... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, turbo сказано:

Було б непогано спочатку штрафувати за безтолково зроблені велодоріжки.

там не штраф, там - реальний строк з конфіскацією...просто - нема ще "механізму" щоб в бабушкі-дєдушкі-собачкі" з купою паспортів - можна було забрати і не "тривожити" країни ЄС.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, turbo сказал:

Ну дивись

 

Щоб зробити так як на ваших фото - треба повнісню знести Луцьк і тоді будувати все з початку. + залучити для цього закордонних архітекторів і спеціалістів. Дорого виходить, тому буде так як є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Щоб зробити так як на ваших фото - треба повнісню знести Луцьк 

 

Нафіга зносити? В нас ШИРОЧЕННІ вулиці.При цьому велодоріжки ліплять на тротуарах.

 Яскравий приклад -Київська. Місця вагон. А велодоріжка знову на тротуарі, а на дорозі дві смуги, на кожній з яких два авто поміщаються.

Тому згоден, треба

5 минут назад, weldermaster сказал:

залучити для цього закордонних архітекторів і спеціалістів.

Або, як варіант, наших туди відправити на навчання.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Або, як варіант, наших туди відправити на навчання.

стьоб?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Нафіга зносити? В нас ШИРОЧЕННІ вулиці.При цьому велодоріжки ліплять на тротуарах.

По Богдана Хмельницького побудуєте нормальну велодоріжку? На Винниченка?

2 минуты назад, volks сказал:

Або, як варіант, наших туди відправити на навчання.

Це не варіант. Менталітет візьме своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, weldermaster сказано:

треба повнісню знести Луцьк і тоді будувати все з початку.

тут - без варіантів, 40-й зразу накуй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

стьоб?

Та ні. Серйозно.

2 минуты назад, weldermaster сказал:

По Богдана Хмельницького побудуєте нормальну велодоріжку? На Винниченка?

Легко. Досить широкі вулиці.

Але там їх наразі зовсім немає, а обговорюємо ми те, що вже набудовано через сраку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

По Богдана Хмельницького побудуєте нормальну велодоріжку? На Винниченка?

хз, вкотре запитую....для громадського транспорту, для пішоходів, для автомобілістів....і тут - ***** - давайте велодоріжку, яка більшості - н*х не впала.

Взимку -потрібна вам велодоріжка? Велосипедисти - також, учасники руху? Не питання - де освітлювальні прилади, де "тверезим їздити"?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Та ні. Серйозно.

Ну вот, "велікого архітєхтора" який хотів стати мером - послали, в "пішохідну еротичну подорож"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, weldermaster said:

Щоб зробити так як на ваших фото - треба повнісню знести Луцьк і тоді будувати все з початку. + залучити для цього закордонних архітекторів і спеціалістів. Дорого виходить, тому буде так як є.

Я й не кажу в один момент взяти і зробити все. Але, при тій самій реконструкції Волі, при повному перекритті руху, вирубаних деревах і хороших залучених коштах - можна було б зробити.

(так, проект ще не дороблений. мені не проблема буде визнати, що помилявся)

  

29 minutes ago, Bliksss said:

хз, вкотре запитую....для громадського транспорту, для пішоходів, для автомобілістів....і тут - ***** - давайте велодоріжку, яка більшості - н*х не впала.

Більшості "не впала" саме тому, що немає структури велодоріжок. Що мені толку з кілометрів велодороги на районі (там, де владі було зручно зробити пропіаритись), якщо я на роботу в інший район не можу доїхати без створення незручностей автомобілістам чи пішоходам?

29 minutes ago, Bliksss said:

Взимку -потрібна вам велодоріжка? Велосипедисти - також, учасники руху? Не питання - де освітлювальні прилади, де "тверезим їздити"?

Останнє не дуже догнав, тому не прокоментую. Але на рахунок відсутності вело-руху взимку - під сумнівом. Лише на моїй, не дуже великій компанії, є вело-маньяки, які люблять взимку катнути (єдине прохання від них - чистити від снігу). Знову ж таки, була б інфраструктура - були б такі люди (досвід тієї ж Швеції чи сусідних країн не дасть збрехати).

Змінено користувачем turbo
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Велодорожки мають бути не на тротуарі, а поряд з проїзжою частиною.

Не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss  таки загрузились фото. Одне з моїх улюблених місць останнім часом - ремонт пішохідки на Молоді. На фото згідно слів поРадника нарешті "перша (нормальна) велодоріжка міста". Можливо хтось підкаже куди ж таки їхати велосипедисту???

20210507_095543.thumb.jpg.c26dec7cbfd2e251c2cc2a3df55bb1ef.jpg

20210507_095320.thumb.jpg.a733e5b4c4dcac33add41f3c6e146324.jpg

 

ПиСи. А ще там голуби газон склювали. Реально, без стьобу.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Bliksss сказано:

Велосипедисти - також, учасники руху? Не питання - де освітлювальні прилади, де "тверезим їздити"?

А я вам більше скажу, це вже є. В мене колегу по роботі в 23-й годині зупинила поліція, проїжджаючи повз нього на кільці біля променя і оштрафувала за відсутність світла. Сказали, світло повинно бути спереду чи ззаду маячок, або ж жилетка світловідбивна. Оскільки в нього нічого не було - штраф.

Я про таке почув вперше, тому здивувався, але це факт. І я згідний з обов'язковим світлом в темну пору доби на велосипеді.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Cherman сказано:

Велодорожки мають бути не на тротуарі, а поряд з проїзжою частиною.

Польща, Новий Томишль, правда різниця в тому що пішоходи намагаються не іти по велодоріжці.

Screenshot_20210810-210849.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один ребус з реконструкції Волі, хто здогадається яку смислову нагрузку і майбутню користь несуть оці 2 бровки, покладені поперек проїзджої частини (принаймні колись це вона ще була проїзджою....)

PXL_20210807_190557151.thumb.jpg.ac695a3bc5c9ba20bd6eb91afd60a3b8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ще один ребус з реконструкції Волі, хто здогадається яку смислову нагрузку і майбутню користь несуть оці 2 бровки, покладені поперек проїзджої частини (принаймні колись це вона ще була проїзджою....)

PXL_20210807_190557151.thumb.jpg.ac695a3bc5c9ba20bd6eb91afd60a3b8.jpg

Як на мене пішохідна зона буде підвищення як при вході в парк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну при вході в парк лежачий поліцейський, і для нього ніби й не потрібно бровок по боках тулити.

Та й сумнівно, що саме така ширина метрів 5 буде стикуватися з шириною тротуару до неї пристикованого... Чи я щось не так зрозумів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, SergLutsk said:

Ну при вході в парк лежачий поліцейський, і для нього ніби й не потрібно бровок по боках тулити.

Та й сумнівно, що саме така ширина метрів 5 буде стикуватися з шириною тротуару до неї пристикованого... Чи я щось не так зрозумів ?

Якщо правильно зрозумів, буде щось типу такого. Або надіюсь на це:rolleyes:

unnamed-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...