Перейти до змісту

Тимчасове перекриття руху транспорту


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, volks сказано:

Апять двацать п'ять. Ти звідки знаєш хто куди і що пише, екстрасенс бордівський?

Відповідь була не тобі. Але якщо ти так на це відреагував, то значить таки себе впізнав.

Вітаю! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 351
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

12 minutes ago, volks said:

Апять двацать п'ять. Ти звідки знаєш хто куди і що пише, екстрасенс бордівський?

Нема з ким говорити. Страшно уявити реакцію, якщо в один день дочка скаже, що подалась в блогери. Особливо, якщо в царині урбанини :)

Spoiler

Стастистика для одного не дуже врівноваженого бордівця.

Лише на opencity:

  • подано - 15 запитів;
  • відхилено - 1;
  • як бонус - Волиньпост "прорекламував" в себе 3 моїх запити до відповідних підрозділів.

 

Змінено користувачем turbo
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, turbo сказано:

Нема з ким говорити.

ото ж бо. немає.

"Зрада" головного мозку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, turbo сказал:

Нема з ким говорити.

Згоден. Прямо уявляю. Як Жені роблять ремонт вдома. Криві стіни, горбата плитка, всі комунікації виведені через ...опу.  Позакінченню приходить Женя - ну добре хоч так зробили.

  • Подобається 1
  • Ха-ха 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, volks сказано:

Згоден. Прямо уявляю. Як Жені роблять ремонт вдома. Криві стіни, горбата плитка, всі комунікації виведені через ...опу.  Позакінченню приходить Женя - ну добре хоч так зробили.

Ти, парубче, на особистості не переходь, бо я не обмежуся тільки БАН-ом.

Бо захочу в реальному житті з тобою поспілкуватися.  Щоб ти мені відповів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

25 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти, парубче, на особистості не переходь,

Во-во. Ще одна порада, якою тобі варто самому скористатися.  Не я почав хамити. А в бан. Та будь-ласка. Не впєрвой. Тільки тоді вже й себе відправляй.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Cherman сказано:

Женя, ну чого ти агришся? Ремонти і благоустрій роблять за міські гроші, які надходять з податків. Тому, всі лучани мають повне право висловлювати свою думку щодо цього.

 

Та я нічого проти не маю. Я за. Але ж пояснюю, що оцим триндьожом на  Борді чи ФБ - нічого не доб'єшся.  Прокуратура чи СБУ уже перестали читати Борду :) не реагують. 

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, volks сказал:

Дякувати за халтуру? Ні, вибачай. В себе вдома будеш дякувати ремонтникам за халтуру.

Порівняння недоречне. Благоустрій міста і особисте житло - це різні речі. У місті - це власність народу, але не кожного окремо, а загалом. Тому одному може сподобатися ремонт, іншому - ні. Тут побажання всіх не вийде врахувати, чого не скажеш про особисте житло, де ти маєш повне право вимагати того, що хочеш. Різні масштаби.

 

18 часов назад, volks сказал:

Поблема в тому, що совок не відходить. Ремонти совкові. Що за підходом, що за виконанням.

Відходить. Раніше ВЗАГАЛІ нічого не робили, зараз починають трохи думати про людей. Це вже прогрес. Заїдь, наприклад, в Херсон, то ти зрозумієш, що в нас ще Європа і є чим гордитися.

 

18 часов назад, volks сказал:

Якщо не старатись, а робити на от..бись, то не буде ніколи.

Вони стараються, інакше було б взагалі погано.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Asashi сказал:

Чого ж тоді волинська область на останньому місці по рівню економіки і на передостанньому місці по рівню середньої заробітньої плати?   Оці всі ремонти і благоустрої це просто обгортка

Ми говоримо про благоустрій, а не про рівень життя. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Asashi сказано:

Херсон кажеш? Чого ж тоді волинська область на останньому місці по рівню економіки і на передостанньому місці по рівню середньої заробітньої плати? 

Бо 3 митниці працюють не на наповнення бюджету області, а на наповнення кишень потрібних дядь.

5 годин тому, Asashi сказано:

 Оці всі ремонти і благоустрої це просто обгортка  а за нею дуля з маком, ковель, володимир, новововолинськ, камінь, тай навіть луцьк от порівняй всі ці міста волині,  і зроби опитування людей бажано спитай яка в них зарплата, як живуть, чи все задовільняє,

Як я одразу не зрозумів. Карамба зі своїми численними клонами повернувся!  Вітаю із поверненням.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 часов назад, TFA сказал:

У місті - це власність народу, але не кожного окремо, а загалом. Тому одному може сподобатися ремонт, іншому - ні.

Я говорив не про "вкусовщину", а про недоліки, які сам народ бачить, але каже "добре хоч так зробили".

7 часов назад, TFA сказал:

Раніше ВЗАГАЛІ нічого не робили,

Робили ЩОСЬ при всіх мерах.

7 часов назад, TFA сказал:

зараз починають трохи думати про людей

Для мене показником думки про людей є пониження тротуарів. Під час прогулянки з дитячим візком була можливість цю турботу оцінити. Дуже рідко в рівень з дорогою. Зазвичай сходинка 3-5-10 см

7 часов назад, TFA сказал:

Заїдь, наприклад, в Херсон, то ти зрозумієш, що в нас ще Європа і є чим гордитися.

Та давай вже в якісь відсталі країни Африки заїдемо. Так взагалі страшенна гордість розбере.

7 часов назад, TFA сказал:

Вони стараються

Мордою ліца вони стараються посвітити.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, volks сказано:

Робили ЩОСЬ при всіх мерах.

О! ти теж папєрєдніків згадав?? :) Як це мило!

Романюк дуже любив бруківку перекладати. Навіть там, де цього й робити не потрібно було.  А тем де потрібно було - не дуже робив.

А ще, раз ти так заявив що при всіх мерах робили ЩОСЬ, то скажи, що зі спиську "щось" зробив Кривицький?  Бо я оце сиджу і згадую, але нічого не приходить до голови. Від слова "зовсім".

Шиба "прославився" автобусами і мільйонними боргами за них. А ще при ньому місто "гавнішало". 

35 хвилин тому, volks сказано:

Та давай вже в якісь відсталі країни Африки заїдемо.

Це ти як Вітя, в борошно!

Ми порівнюємо міста України. Ти ж сам казав, здається, що трошки там десь кермо крутиш дорогами України, нє?   То порівняй ті міста де ти був і Луцьк. А тоді скажи.

Житомир візьми - совок совком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Zheny@ said:

Романюк дуже любив бруківку перекладати. Навіть там, де цього й робити не потрібно було.

Порівняно з "молодою" командою і цілими полями бруківки - ніщо ;)

13 minutes ago, Zheny@ said:

Ми порівнюємо міста України. Ти ж сам казав, здається, що трошки там десь кермо крутиш дорогами України, нє?   То порівняй ті міста де ти був і Луцьк. А тоді скажи.

Житомир візьми - совок совком.

Не повіриш, але навіть Житомир розвивається. Може не так помітно, як ті ж Дніпро, Харків, Франківськ, Тернопіль - але теж є прогрес. Львів в плані розвитку для людей - взагалі номер 1, імхо. Тому точно, "в борошно".

Upd. Навіть Рівне, про яке взагалі нічого не було чути ніколи - і то впроваджують платне паркування і хочуть розвивати набережну.

 

Змінено користувачем turbo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, turbo сказано:

Не повіриш, але навіть Житомир розвивається. Може не так помітно, як ті ж Дніпро, Харків, Франківськ, Тернопіль - але теж є прогрес.

Їхали через Житомир 3 тижні тому - у нас таке було на початку 90-х.

Дороги - гівно. Запустіння кругом.  Приїхала колега по роботі з Житомира в Луцьк жити (переселенці з Донецька) . Каже, Житомир це не місто - гавніщє.   Таке ж як і Луганськ.

Луцьк, в порівнянні - Європа!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Asashi сказано:

Причому тут митниця? Митниця це просто державний орган збору бабла з людей і бізнесу, не думав чого в країнах де є безмитні зони такий великий рівень життя, ти походу взагалі нерозумієш як працює сучасна світова економіка і чому любий бізнес шукає те місце де податків мінімум, саме таки безмитні зони  та зони з мінімальним податковим навантаженням здатні зробити міцну економіку бо на зекономлені гроші бізнес розвиває сам себе і дає плюшки різні своїм працівникам для кращої  мотивації і збільшення прибутків, від цього ростуть і суміжні сектори та галузі і так розвивається країна, наприклад якщо податків платиш мінімум то країна може жити і на 5 % загального податку, але тоді прийдеться скоротити держ. апарат і вкрасти вже не получиться так. Як би ти митницю не реформував щоб ти не робив і як би не лякав, всерівно спокуса візьме верх в любого, коли через твій пост проходить кожий день до мільйона баксів, то тільки повний дурень не схоче на цьому заробити,  митницю можна реформувати тільки зменшенням мит  все інше в нас не діє від слова взагалі!  Ти ще походу незнаєш, що таке одеська митниця )  Ситуація однакова по всій країні, митниця це годівниця засіяна зеленими, і від цієї спокуси в нинішніх наших умовах не встоїть ніхто, апетит приходить в процесі, ні ти, ні я теж не встояли б перед цією спокусою, бо як це починається, спочатку ти взяв на лапу, бо тобі схотілося, авто з салону, потім ти взяв на лапу бо тобі схотілося велику квартиру, потім тобі схотілося будинок, потім тобі схотілося 2-3 будинка, потім тобі схотілося відправити дітей вчитися в європу і там теж купити нерухомість,  а потім коли ти розумієш гроші є і течуть рікою ще, то ти за рахунок митниці з великими поборами,  ти стаєш інвестором - бізнесменом і вкладаєшся в якийсь бідівельний проект чи новострой як інвестор чи співвлвсник бізнесу, отак живуть наші митники усі,  і причина цього не в митниках, а в поборах  і таксах які встановила держава.

  

НУ вибачте, пане проффесоре економічних наук, куди ж нам, смертним, до вас? Ви у нас всезнаючий розум!

Ми тут холопи в лаптях. 

 

Ти говориш про мільйони, що йдутьь через митницю, так от частина сплачених податків - має йти у місцевий бюджет. А тепер 3 великих митниці (Доманово, Устилуг, Ягодин), скільки офіційних грошей  вони приносять в місяць?  Скільки грошей має лишитися в області?  І це стосується всіх підприємств.

 

Але це вже не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Zheny@ сказал:

А ще, раз ти так заявив що при всіх мерах робили ЩОСЬ, то скажи, що зі спиську "щось" зробив Кривицький?

Ну взагалі-то при Кривицькому Луцьк визнавався кращим в Україні по благоустрою. При ньому були зроблені тротуари від ЦУМу до Шопена.

56 минут назад, Zheny@ сказал:

О! ти теж папєрєдніків згадав?? :) Як це мило!

Не я згадав. Прозвучала фраза

8 часов назад, TFA сказал:

Раніше ВЗАГАЛІ нічого не робили

І я на неї відповів.

58 минут назад, Zheny@ сказал:

Шиба "прославився" автобусами і мільйонними боргами за них. А ще при ньому місто "гавнішало".

При Шибі зроблена Набережна, Глушець, Гордіюк з тротуарами. Шиба прибрав з міста маршрутки мерси і зобов'язав зупинятися лише на зупинках.

1 час назад, Zheny@ сказал:

Це ти як Вітя, в борошно!

Ми порівнюємо міста України.

Хто порівнює? Я їх не порівнював.

1 час назад, Zheny@ сказал:

Ти ж сам казав, здається, що трошки там десь кермо крутиш дорогами України, нє?

Саме так. Відвідав вже всі облцентри і значну кількість райцентрів.

1 час назад, Zheny@ сказал:

То порівняй ті міста де ти був і Луцьк

Луцьк - одне найбільш благоустроєних. Але є чому повчитися у Вінниці, Харкова, Чернігова. Я вже мовчу про Львів, який по якості проектів далеко попереду.

Але українські міста - це така собі база для порівняння. Бути кращим серед гірших - ну такоє. От, коли в порівнянні з містами Німеччини, Данії, нідерландів можна буде сказати, що Луцьк - це Європа... Ось буде причина для гордості.

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Шиба прибрав з міста маршрутки мерси і зобов'язав зупинятися лише на зупинках.

натомість купили автобуси, що згнили під парканами депо.

4 хвилин тому, volks сказано:

Ну взагалі-то при Кривицькому Луцьк визнавався кращим в Україні по благоустрою. При ньому були зроблені тротуари від ЦУМу до Шопена.

Ну, такоє. Волі щось трошки зробили і все. Якихось особливих досягнень, окрім продажу УСІХ стоянок в місті - не було. Що не продав той, допродав Романюк.

 

Хто там китайські автобуси покупляв для маршруток? де вони? хоча б один?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Zheny@ сказал:

Хто там китайські автобуси покупляв для маршруток? де вони? хоча б один?

А навіщо ти мені ці питання задаєш? Я не довідкове бюро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Asashi сказано:

а це прищаве чудо недомер сказало на своєму аверсі і волинських новинах що це міська влада купила новий транспорт щоб лохторат  і бідоття місцеве йому повірило якій він маладєц. 

ти себе відносиш до лохторату чи бідоття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

От, коли в порівнянні з містами Німеччини, Данії, нідерландів можна буде сказати, що Луцьк - це Європа... Ось буде причина для гордості.

хз, що ти тут написав?

Луцьк - окремо від всієї України має вступити в ЄС? 

P.S. за що ти так "не любиш" Нідерланди?

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Asashi сказано:

А ти працюєш на структури Палиці

В структурі - здорового глузду )) в кожного - є своя думка, тільки дибіли можуть фанатіти від "пороха" і т.п. від нав'язаної ідеї.

P.S. Якщо не зрозуміло - до жодної партії не маю відношення, а за кого голосував - моя справа, хоча, це - очевидно.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Asashi сказано:

дибіл тут явно не я

ніт, таки - ти, не я ж пишу з нових акаунтів на борді...

P.S. дуже прикольно, що тобі так пукан розриває, але, не напрягайся, як вже казали - всім покуй....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Asashi сказано:

Я себе не відношу не до одних і не до інших.

можеш себе хоч "Наполеоном" вважати - кому, яка різниця?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Asashi сказано:

реконструкція проспекту Волі 124 мільйони чи більше яч вже не памятаю і багато такого ще є по місту

ну вже ж казали - п*здуй в прокуратуру, якщо такий впевнений, що там хтось і щось зп*здив, ні - то нащо ця мова?

P.S. Можуть за наклеп - наваляти і будуть праві.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Asashi сказано:

реконструкція проспекту Волі 124 мільйони чи більше яч вже не памятаю

ось тут - детальніше, ти був причетним до цього, чи - "агенство ОБС"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...