Перейти до змісту

Тимчасове перекриття руху транспорту


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, turbo сказал:

Живе в мене рідня в Києві в звичайній хрущівці. Теж до пори, до часу співали хвалебні оди Кличку. То кілометр велодоріжки відкриє десь поруч, то голу-босу зупинку перетворить в сміттєподібну обшиту металопрофілем. А в один прекрасний день - раз, і будівельна техніка заїхала в двір. Був дитмайданчик - стала багатоповерхівка. А вам, жителі, трьохкопієчна дитяча гірка і пара лежачих поліцейських перед під'їздом.

 

Що їм не подобається? А могли знести і дитячий майданчик і той хрущ. Але зробили по людськи - тільки майданчик.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 351
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

24 хвилин тому, turbo сказано:

І наостанок - все це вже пройдено великими містами. І до чого приводить - теж добре знаю.

Київ - це далеко...давай ближче...

Коли тільки збирались будувати WOG на Відродження (на полі липинському), люди з будинку навпроти  - виходили на мітинг, перекривали дорогу - аргументуючи тим, що як "бабахне" постраждають всі. Всіх запевнили що норми відповідають,  20 років минуло, нічого крім нічного генделика - не порушує спокій людей. Я до чого веду, мож там твоїм родичам щось і не подобається, але, якщо нема порушення - хай сплять спокійно.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Bliksss said:

заходиш на судовий портал - фільтри (по статті, по місту, по даті) і шукай собі - скільки влізе.Чому - хтось повинен тобі показувати? От накуя ці умови? От покажіть мені...це не за адресою...

А, ну от і все, спочатку в прокуратуру відправляють, потім - сам шукай чорного кота в чорній кімнаті, коли його там немає (лнту-шникам привіт)

26 minutes ago, Bliksss said:

Звичайно легше, бо "всі " кажуть можна, але - чомусь не робили..а чому?

Ну якщо легше - то нехай, строчи рядки в темі :) Будемо ще 20 років жити бозна-як, бо Порошенко свого часу був баригою.

Не зробили, бо простіше обіцяти, ніж виконувати.

28 minutes ago, Bliksss said:

і що зробили родичі щоб не допустити цього? написали в спортлото фейсбук? чи найняли юриста - щоб відстояти свої права,якщо вони були порушені?

Наразі скарга в Апеляційному суді вже декілька місяців. Шансів на виграш - 0,00..1%. Так що тут вкотре - мимо.

27 minutes ago, weldermaster said:

Що їм не подобається? А могли знести і дитячий майданчик і той хрущ. Але зробили по людськи - тільки майданчик.

Дивись, бо карма - штука хитра. Хіба що ти живеш автономно і посеред свого поля.

13 minutes ago, Bliksss said:

Київ - це далеко...давай ближче...

Коли тільки збирались будувати WOG на Відродження (на полі липинському), люди з будинку навпроти  - виходили на мітинг, перекривали дорогу - аргументуючи тим, що як "бабахне" постраждають всі. Всіх запевнили що норми відповідають,  20 років минуло, нічого крім нічного генделика - не порушує спокій людей.

Та звичайно, як тільки зайшли приклади - то почалось викручування: то далеко, треба ближче.

Ска, вкотре поражаюсь деяким умам: "не бабахнуло - значить все ок, а генделик - ну й фіг з ним, я ж там не живу".

Spoiler

index.jpg.90129fc5d54efbb6f0d696ab315a592b.jpg

 

24 minutes ago, Bliksss said:

Я до чого веду, мож там твоїм родичам щось і не подобається, але, якщо нема порушення - хай сплять спокійно.

Та трохи паскудно, знаєш, спиться коли колонка тягне в квартиру гази (вітровий підпір чи якось так зветься термін)

До чого це я? Не знаєш ситуації - краще просто не лізти з "розумними" порадами в кожну тему.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, turbo сказано:

А, ну от і все, спочатку в прокуратуру відправляють, потім - сам шукай чорного кота в чорній кімнаті, коли його там немає

так вам що не скажи - все не так, готове рішення хочете? так - не буде 

29 хвилин тому, turbo сказано:

Будемо ще 20 років жити бозна-як,

ти будеш жити хуйово бозна-як - ще дуже і дуже довго, причину я назвав вище 

 

31 хвилин тому, turbo сказано:

Наразі скарга в Апеляційному суді вже декілька місяців. Шансів на виграш - 0,00..1%. Так що тут вкотре - мимо.

то я не зрозумів, якщо я програю в Апеляційному - можу казати що всі п*дараси і все куплено/продано ?

Апелячки ще не було, але - ти вже впевнений..;) А чому? мабуть, тому що знаєш що не правий

33 хвилин тому, turbo сказано:

Та звичайно, як тільки зайшли приклади - то почалось викручування: то далеко, треба ближче.

Ска, вкотре поражаюсь деяким умам: "не бабахнуло - значить все ок, а генделик - ну й фіг з ним, я ж там не живу".

"поражайся" - скільки завгодно, збудували без порушень? Питань у місцевих мешканців - нема, що тобі ще треба?

35 хвилин тому, turbo сказано:

ну й фіг з ним, я ж там не живу

а тебе і це питання цікавить?

36 хвилин тому, turbo сказано:

Та трохи паскудно, знаєш, спиться коли колонка тягне в квартиру гази (вітровий підпір чи якось так зветься термін)

не знаю .але, якщо тобі тягне - це твої проблеми, якби це моя колонка тягнула тобі в квартиру - це були б також - твої проблеми.

Якби твоя колонка тягнула мені - я б це питання вирішив, а не п*здів на борді в темах, в яких нікуя не розбираєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, turbo сказано:

А, ну от і все, спочатку в прокуратуру відправляють, потім - сам шукай чорного кота в чорній кімнаті

дали "інструмент", не вмієш користуватись - це твої проблеми, пиши запити на папері.

коли тільки відкрили ці реєстри, на вимогу таких задротів як ти, було питання, а що коли в людина не вміє користуватись компом, або його немає.

Не вмієш користуватись - твої проблеми, нема компа - іди в бібліотеку, або іди і пиши заяву в письмовому вигляді - аркуш паперу та ручку тобі безкоштовно нададуть. Мозок - потрібно мати свій, але - кому я це розказую? 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясненько, закінчились аргументи - почались переходи на особистості і мінусування. Полий себе олією з останніх постів - може стане менш пригорати:smoke:

 

Змінено користувачем turbo
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, turbo сказано:

Ясненько, закінчились аргументи - почались переходи на особистості і мінусування.

особистих - ще не починав, накуя? та й з ким ?

4 хвилин тому, turbo сказано:

Полий себе олією з останніх постів - може стане менш пригорати

та тебе хоч обісцяти можна - що це змінить? живи собі... ний в інтернетах далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Bliksss said:

особистих - ще не починав, накуя? та й з ким ?

та тебе хоч обісцяти можна - що це змінить? живи собі... ний в інтернетах далі.

Мінусуй до усрачки - хоч якось можеш реалізуватись, інтернет-герой:D(ска, майже 5к повідомлень настрочив за 5 років)

Змінено користувачем turbo
  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, turbo сказано:

Мінусуй до усрачки

 а що тобі до мінусів?

7 хвилин тому, turbo сказано:

хоч якось можеш реалізуватись

я на життя не скаржусь в інтернетах, в мене - все добре, якщо і трапляються проблеми - їх вирішую, а не плачусь в мережі...

тебе лохом народили - лохом і закінчиш, хто в цьому винен?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Bliksss said:

 а що тобі до мінусів?

Смішно з тебе, пішов мої пости вчорашні мінусувати - вчора вони ще окей, напевно, були.

8 minutes ago, Bliksss said:

я на життя не скаржусь в інтернетах, в мене - все добре, якщо і трапляються проблеми - їх вирішую, а не плачусь в мережі...

тебе лохом народили - лохом і закінчиш, хто в цьому винен?

Можеш ще з дому не виходити і в фб не йди - там теж одні нитіки.

Бачиш який ти бидлан (тільки в інтернеті такі трапляються, вживу бігом 102 телефонують) - не зміг довго підтримувати предметну розмову, скотився до образ (ждеш, що я опущусь до твого рівня і тоді швиденько Жені поскаржишся, щоб забанив).

Змінено користувачем turbo
  • Ха-ха 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, turbo сказал:

Мінусуй до усрачки - хоч якось можеш реалізуватись, інтернет-герой:D(ска, майже 5к повідомлень настрочив за 5 років)

Це така гра. Він ставить тобі 5 мінусів, ти йому також 5 мінусів. Його его підгорить і він ставить тобі в отвєтку ще 5 мінусів. А ти йому знову вліпи також 5 мінусів.

 

Я це провіряв. Цим можна займатися цілий день. Він не успокоїться. )))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, turbo сказано:

Бачиш який ти бидлан

їбать, хто б казав про бидло, ти можеш бути офіційним представником бидла на планеті... де ви сцука плодитесь, від яких їбланів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Cherman сказано:

Скоріше це тобі, що згущьонка, шо спущьонка...

Ти теж не дивишся, он мозок навіть закис.

 

Злив зараховано.

Не розбираєтесь ви в оливковій олії. 

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, turbo сказано:

Можеш ще з дому не виходити і в фб не йди - там теж одні нитіки.

повторюсь, мені байдуже що з тобою буде - десь наїбали, така твоя доля, звикай,з часом, таким як ти - буде ще гірше... природній відбір ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 minute ago, Bliksss said:

їбать, хто б казав про бидло, ти можеш бути офіційним представником бидла на планеті... де ви сцука плодитесь, від яких їбланів?

Spoiler

1456682913143449502.thumb.jpg.83333358d45d07916cddfadef66a154b.jpg

:0006:

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, weldermaster сказано:

Я це провіряв. Цим можна займатися цілий день.

а чим тобі ще займатись? робити - ніукуя ж не вмієш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, turbo сказано:

опущусь до твого рівня і тоді швиденько Жені поскаржишся

ти бачив щоб я скаржився на щось чи на когось? так отож... скаржаться такі безпорадні їблани як ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

їбать, хто б казав про бидло, ти можеш бути офіційним представником бидла на планеті... де ви сцука плодитесь, від яких їбланів?

 

 

Так на Борді повно неадекватна, які є бидлом. Спілкуються матами. Аргументи відсутні. Вважають себе всезнайками а насправді знають не так і багато. Тема про оливкову олію цьому підтвердження 

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zelensky сказал:

 

 

Так на Борді повно неадекватна, які є бидлом. Спілкуються матами. Аргументи відсутні. Вважають себе всезнайками а насправді знають не так і багато. Тема про оливкову олію цьому підтвердження 

Те що ти до всіх на "ВИ" не робить тебе культурним.

Аргументація твоя теж так собі...

А от всезнайку з себе покорчити любиш

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Bliksss сказал:

а чим тобі ще займатись? робити - ніукуя ж не вмієш...

Да, да. Хто б говорив. Як там поживає ваше Міністерство палива? Всьо, закрили?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Да, да. Хто б говорив. Як там поживає ваше Міністерство палива? Всьо, закрили?

Уася, ты о чём? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Те що ти до всіх на "ВИ" не робить тебе культурним.

Аргументація твоя теж так собі...

А от всезнайку з себе покорчити любиш

 

А що мене робить культурним?

Хоча це не важливо. Головне, що я спілкуюсь культурно а не як місцеве бидло.

 

П.С. ви теж вважаєте себе спецом по оливковій олії?

 

П.П.С. щодо моєї аргументації у опонентів крім емоцій не залишається контраргументів. Значить моя аргументація - залізобетонна.

Змінено користувачем Zelensky
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Доказувати щось довбойобам - собі дорожче. 

 

Добре, що ви мене таким не вважаєте і намагались щось довести.

 

П.С. Дружня порада - не купуйте рафіновану оливкову олію ;)

  • Ха-ха 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, volks сказал:

Так і по вибоїнах можна пройти і проїхати. І в дірявій маршрутці і дірявому тролейбусі можна їхати.

Не гіперболізовуй. Дорога має бути рівною, тролейбус і маршрутка повареною і без дір. А те, що там пару см вище чи нижче - це вже другорядне.

 

15 часов назад, volks сказал:

Ми говорили про Луцьк.

Все пізнається в порівнянні. Але в межах однієї реальності! В даному випадку для порівняння доречно взяти місто з нашої країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...